بایدن ارائه می دهد یک استاندارد جدید برای ارزیابی ادعاهای سوء رفتار جنسی

ایده های در انکار تارا Reade بدخشان که او حمله و او presumptive دموکراتیک نامزد شکست خود گذشته رویکرد به ا

توسط NEWS-SINGLE در 13 اردیبهشت 1399
Carlos Barria / ایسنا

شکستن بیش از یک ماه سکوت در مورد روابط جنسی-حمله به اتهامات علیه او presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن صراحت رد ادعاهای سابق خود در مجلس سنا کارمند تارا Reade این صبح است.

"آنها درست نیست" او در بیانیه ای گفت. "این هرگز اتفاق افتاده است."

بایدن نمی حفر کردن به جزئیات Reade به اتهامات اما گفت که او به خاطر هیچ نامناسب روبرو می شوند و یا شکایت. وی از وزیر در مجلس سنا به درخواست آرشیو ملی برای تولید هر رکورد از شکایت توسط Reade. او گسترش یافته در بیانیه ای که در مصاحبه با MSNBC را صبح جوگفتن میکا برژینسکی که او خوشحال خواهد بود برای باز کردن هر گونه سوابق در مورد اتهامات.

"به بهترین دانش من شده است وجود دارد هیچ شکایات علیه من," او گفت:. "نگاه این است که یک کتاب باز است. وجود دارد هیچ چیز برای من به پنهان کردن. هیچ چیز در همه."

Reade در ماه مارس گفت که در سال 1993 در حالی که او مشغول به کار بود در مجلس سنای کارکنان او دوخته خود را در برابر یک دیوار نفوذ او را با انگشتان دست خود را, و به زور او را بوسید. چند تن از آشنایان می گویند او صحبت در مورد یک حمله در آن زمان گفته رخ داده است. Reade قبلا گفت: در سال 2019 که بایدن به حال ساخته شده او را ناراحت کننده او را در شانه و گردن است. بایدن را مدافعان اشاره به تکامل Reade حساب به سوال آن است. او می گوید: او یک شکایت در مورد آزار و اذیت که بایدن گفت: می توان در آرشیو ملی اسناد او می خواهد باز شود اگر در آن وجود دارد.

اما بایدن این اظهارات نشان داد که چرا با وجود این بسیاری از ابهامات از Reade ادعا, داستان شده است و خواهد شد بسیار سخت برای او قرار داده و پشت سر او. او سعی کردم به راه رفتن در یک خط خوب: او می خواهد به سرکوب دیوانگی بیش از این اتهامات در حالی که همچنین تایید یک اصل حزب دموکرات را در آغوش دارد در سال های اخیر: که زنان را به حساب سوء استفاده باید اعتقاد داشت.

"در حالی که جزئیات این اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی هستند پیچیده دو چیز پیچیده نیست" بایدن گفت: در این بیانیه است. "یکی این است که زنان سزاوار به درمان با عزت و احترام و زمانی که آنها گام به جلو آنها باید شنیده شود و نه سکوت. دوم این است که داستان های خود باید موضوع مناسب تحقیق و موشکافی."

این است که شاید یک دفاع استاندارد: واضح است که زنان دلسرد شده اند از آوردن شکایت از تجاوز جنسی و آزار و اذیت در برابر مردان قدرتمند شده اند و شرور و اهریمن هنگامی که آنها انجام این کار در عین حال هیچ کس می خواهد برای دیدن اتهامات نادرست پیروزی. تعادل بایدن گذاشته امروز است که اکثر آمریکایی ها حتی ممکن است تایید.

در عین حال آن را نیز در استاندارد های مختلف از ساده "معتقدند زنان" تشریح توسط بسیاری از فعالان لیبرال در سال های اخیر به خصوص در اطراف اتهام اقدام به تجاوز به عنف تسلیم توسط کریستین Blasey فورد در برابر شرکت–دیوان عدالت برت Kavanaugh. و برخی از دموکرات ها داشتن به تصویب رسید که استاندارد خواهد شد در حال حاضر در تلاش برای توضیح دهید که چرا آنها در حال اتخاذ یک متفاوت که آن را مربوط به خود حزب presumptive ریاست جمهوری نامزد.

بسیاری از زنان رهبران این حزب که تایید فورد را حساب کرده و ایستاده با بایدن با اشاره به ابهامات در Reade داستان—هر چند فورد حساب در زمان مبهم نیز هست.

علاوه بر این بایدن می یابد خود را در همان اتصال. در زمان فورد اتهامات او گفت: واشنگتن پست: "من فکر می کردم او گفتن حقیقت در آغاز. من واقعا انجام داد."

و در حالی که با استفاده از این باور زنان عبارت او ارائه شده در این استاندارد برای ارزیابی ادعا می کند: "برای یک زن به جلو آمده و در خودنمایی چراغ کانون در سراسر کشور شما رو برای شروع کردن با این فرض که حداقل جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است یا نه او را فراموش حقایق که آیا یا نه آن را ساخته شده بدتر و یا بهتر است در طول زمان است."

که کمی پیچیده و دشوار—به فرض که حداقل جوهر واقعی است. اما امروز بایدن ارائه ماهرانه اما همه مهمتر مختلف استاندارد. "شروع کردن با فرض آنها گفتن حقیقت"—اما تنها به عنوان یک نقطه شروع برای تحقیق به جای یک نقطه پایانی.

"از همان ابتدا به من گفت باور یک زن به معنی گرفتن زن ادعا می کنند به طور جدی هنگامی که او قدم به جلو می شود." "و سپس دامپزشک آن است. به آن نگاه کنید. درست است که در این مورد به عنوان به خوبی. زنان حق را شنیده و مطبوعات باید بررسی ادعا می کند آنها را. من همیشه رعایت آن اصل است. اما در پایان در هر صورت حقیقت این است که چه چیزی مهم است. در این مورد حقیقت این است که این ادعا نادرست است."

دوباره که استاندارد بسیاری از آمریکایی ها ممکن است پشتیبانی: کسی که در برابر حقیقت ؟ آن را نیز بسیار نزدیک به دیدگاه مطرح شده توسط برخی از جمهوری خواهان در طول Kavanaugh جلسات. (دیگران را رد فورد حساب آشکار در حالی که هنوز هم دیگران وحشیانه ای خود را به موقعیت های عجیب و غریب مانند گفت: آنها معتقد بودند فورد حساب اما اعتقاد بر این مجرم نیست Kavanaugh.)

اما دموکرات ها که استدلال می کنند که تکامل Reade حساب تضعیف آن خواهد شد که به توضیح دهد که چرا خود را استاندارد به نظر می رسد به تکامل با توجه به این متهم کرده است. زنان بودند و با تشویق های چپ را در آغوش "معتقدند زنان" استاندارد خواهد بود خشم آشکار دو استاندارد در حالی که برخی از رای دهندگان که مایل به گرفتن بایدن کلمه در حمله خود را نیز ممکن است ساییدگی در همان دو برابر استاندارد است.

بایدن داشتن اجتناب از اتهامات عنوان او احتمالا می تواند به دنبال سرکوب داستان با یک روش ساده, صاف, انکار است. او امروز گفت که او تا به حال هرگز هر کارمند امضای توافقنامه nondisclosure. اما او نیز به عقب رانده سخت در برابر این ایده از باز کردن خود را در آرشیو شخصی در دانشگاه Delaware. او بارها و بارها گفته برژینسکی که وجود خواهد داشت هیچ اسناد و مدارک مربوطه در فایل ها آنها را نگه دارید. تحت تکرار سوال بایدن پیشنهاد کرد که او نگرانی وجود ندارد پرسنل فایل اما در واقع این خطر است که خود را سیاسی دشمنان ممکن است مدیریت به شکل قوی حملات خارج از دنباله مقاله در سنا کسب و کار در آن archives—ظاهرا با احتیاط از این نوع حملات کمک کرد که نزول هیلاری کلینتون در سال 2016.

بایدن همچنین به طور ضمنی اشاره کرد و خبرنگاران نسبت به سوالات در مورد Reade دلایل آمدن به جلو در حال حاضر حتی در حالی که گفت او نمی خواهد. "من قصد ندارم به سوال او انگیزه," او گفت:. "من قصد ندارم به او حمله کند."

بیش از هر چیز بایدن به نظر می رسید در از دست دادن چگونه به فراتر از تخت خود را انکار و تازه استاندارد است.

"من نمی دانم چه چیز دیگری من می توانم به شما می گویم," او گفت:.

که یک مشکل ظاهرا سهام با خیلی از حزب دموکرات است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب