بایدن مجازی کمپین یک فاجعه

ایده های نامزد رسیده است و اوج کار خود را در rec از زیرزمین صحبت کردن به یک کامپیوتر. گتی / اطلس آ

توسط NEWS-SINGLE در 26 اردیبهشت 1399
گتی / اطلس

آنها می گویند که اگر شما زندگی می کنند به اندازه کافی بلند شما را وادار به تجربه نزدیک به همه چیز و پس از آن شده است برای جو بایدن که در زندگی است برای دیدن تاریخچه اولین زوم انتخابات ریاست جمهوری است. متاسفانه برای او آن را او.

هیچ کس به نظر می رسد خوب در زوم و یا FaceTime و یا اسکایپ یا هر یک از دیگر آنلاین simulacra از تعامل انسان که مستند مجبور است بر ما. آن کاهش می یابد تمام حواس او را پرت و ناملموس است که به زندگی بافت و مزه است که زندگی را به نظر می رسد و نه pleasanter از آن است. آیا کسی به طور کامل درک فقط چگونه unfunny اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان—را انتخاب کنید; من انتخاب Stephen Colbert—تا زمانی که این بیماری همه گیر آنها را مجبور آنلاین و محروم را از Pavlovian و بسیار محتمل خنده از استودیو مخاطبان? بنابراین بیش از حد با مبارزات سیاسی.

آنچه که یک نامزد ریاست جمهوری بدون تشویق, جمعیت, بادکنک, قطره, از خود راضی موسیقی یک مرحله فشرد با پوزخند sycophants? یا بدون دور جیم Lehrer و یا حتی یک لری کینگ تلنگر او را با پرسش های ناراحت کننده چهره به چهره ؟

در حال حاضر ما می دانیم که پاسخ. هفته گذشته به عنوان بایدن باقی مانده محدود به دلاور صفحه اصلی مبارزات انتخاباتی خود را به یوتیوب برای قرار دادن در یک مجازی رالی. آن را هنوز هم در دسترس آنلاین, هر چند در کوتاه دکمههای بالا, بسیار, ویرایش فرم. زمانی که آن را آشکار در زمان واقعی آن مسیه.

"سایت" از تجمع تعیین شد به عنوان تمپا, فلوریدا. (شعار جدید برای سیاست در عصر زوم: "اگر شما نمی توانید حضور حداقل تظاهر کنید.") آن را برجسته مختصری رژه لامپ از دولت حزب دموکرات است. حزب صندلی خوشحال زنی به نام Terrie ریزو شد برای اولین بار به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش هر چند او به نظر می رسید به آن را می دانم در ابتدا نشسته و در سکوت با یک لبخند چین چهره او برای چند ناراحت کننده ثانیه تا زمانی که او موفق به دریافت یک فعال-دوربین سیگنال برای شروع. او در پاسخ با بی تردید قدرت. صدای او و دهان بودند unsynchronized اما و متلاطم اتصال کاهش یافته و هر بار پنجم یا ششم هجا. "اجازه دهید به– g– به wrk! بروید جو!" او در پایان گفت:.

یک offscreen گوینده و سپس از ما خواست به استقبال جوان معلم مدرسه ابتدایی بالا به رهبری آمریکا در تعهد و وفاداری درست مثل در یک کمپین تجمع است. به متلاطم صدا اهمیت کمتر در اینجا چون همه ما حتی دموکرات ها در حال حاضر می دانم که کلمات به تعهد و وفاداری. در مقایسه با یک کمپین تجمع تعهد شد و پس از یک سکوت طولانی. کردن دوربین نا امید صدای غريد: "عیسی مسیح." سپس شناور در یکی دیگر از زوم جعبه آمد—نه عیسی—مرد معرفی به عنوان منطقه ای سازمان که خواست همه ما را از طریق یک لکنت اتصال به میزبان یک رویداد مجازی. احتمالا مثل این یکی.

تجمع نیاز به موسیقی است. "خانم ها و آقایان گفت:" منتزع گوینده "از Funkman Productions, DJ جک Henriquez!" ناگهان یک مرد مسن به نظر می رسد در لباس پوشیدن دولا دولا راه رفتن کلاه و عینک آفتابی. او در حال جویدن آدامس و تاب شانه های او را در زمان به یک سبک پاپ ترانه پاپ Haim. چراغ های رنگی میدرخشید پشت funkman. او jauntily wagged انگشت خود در هوا. او هیچ نشانه ای که او می دانست که او در حال تماشا بود—در واقع او رفتار به عنوان اگر او بودند مطمئن شوید که او نبود. دوباره دوربین درنگ بر او خونتان حل در گذشته به یک عکس مونتاژ شادتر از قبل همه گیر روز. "مردم عادی" به عنوان بایدن را دوست دارد به آنها نشان داده شد پستال نامزد به سختی قادر به مهار خود را از شادی است. به زودی funkman بود با یکی دیگر از آهنگ "ain't No توقف کری' ما در حال حاضر" یک دیسکو آمار منتشر 41 سال پیش زمانی که بایدن شد و از ورود به دوره دوم خود در مجلس سنا.

به ندرت نیاز به یک جمعیت صدها انسان هزاران نفر از buggers بسته بندی شده با هم shank به پهلو—احساس شده خیلی حاد. بدون تشویق و خنده و خرد swaying بدن کنوانسیون از یک تظاهرات سیاسی به عنوان مضحک. به عنوان مثال وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی برای یک آهنگ دیسکو به بازی تا کنون به جز برای از خواب بیدار شدن مخاطبان و آماده سازی آن برای دریافت و با کنار گذاشتن هر چه می آید بعدی. در مجازی رالی چه آمد بعد چارلی مسیح telegenically دباغی فرماندار سابق دولت که در آن ما تظاهر به. او نشسته بود قبل از یک ساحل میامی پس زمینه. او بطرف بالا انداخت و در سکوت کامل. او در زمان از یک دستمال و او محو چانه اش. در گذشته او متوجه او شد و او شروع به صحبت کردن. صدا در آمد از طریق ناگسستنی. سپس روی صفحه نمایش سیاه و سفید رفت. همه ما شنیده شد صدای او.

"اگر ما کار سخت" مسیح گفت: "این مرد را تبدیل به رئیس جمهور ایالات متحده است. و خدا رفتن خوشحال می شود برای آن است." اگر گذشته خود را با نام مسیح به شما می گویند چیزهای شبیه به آن.

و پس از آن رفت و این خاموشی را کشف تک گویی سخنرانان خیره در سکوت بی وقفه در حال انتظار برای یک سریع است. من چشم روی نمایشگر شمارنده در گوشه ای از صفحه نمایش. از آنچه من می توانم بگویم بینندگان به اوج خود رسید و در 2,637 و سپس سقوط کردن یک صخره به عنوان ویژگی های مشکلات خود ادامه داد. اعداد رز کمی که نزدیک شدن به این برنامه پایان گوینده صحبت کرد بایدن نام. صفحه نمایش با روشن حومه و ما شاهد یک مرد در هوانوردان با نزدیک شدن به دوربین از تب و تاب بودن از یک پاسیو. "آیا آنها معرفی من از او پرسید: نگاه کردن به اطراف. "چی؟"

بایدن به یک نسخه از بیخ و بن سخنرانی از مبارزات انتخاباتی با تاسف بداهه: "این کشور است که واقعا همه چیز در مورد مردم آمریکا," او گفت:. این احساس مانند رحمتی که پس از او bade ما خداحافظی خود تصویر پژمرده و یک کارت آمد تبلیغات مجازی رالی در Tampa, FL که تا به حال فقط به پایان رسید.

کل تجمع بود در یک فاجعه—نه ماندگار و یا قابل ملاحظه اما به راحتی در آن جامعیت برابر هر در تجربه سیاسی و من تحت پوشش 2016 جب بوش در مبارزات انتخاباتی. مشکل اساسی بود و مفهومی. بایدن را گرداننده با نزدیک شدن به چالش آوردن یک رالی آنلاین بیش از حد به معنای واقعی کلمه. آنها سعی کردند به سادگی به لیست عناصر معمولی تجمع و تیک تیک کردن جعبه موسیقی, بررسی; تعهد و وفاداری, بررسی; سخنرانی بررسی; نامزد اظهارات را بررسی کنید; ری-ممنوعیت ورود و سپس پرتاب آنها را بر روی وب در سریال مد. برای زوم-کمپین فعالان ترفند در آینده خواهد بود به نوعی از نو خلق کردن جوهر از یک زندگی واقعی رالی آن هیجان و خودانگیختگی بدون زور زدن پس از یک شبیه سازی دقیق.

هیچ کس نباید دست کم گرفتن اثرات مخرب فن آوری بی کفایتی. ما می دانیم که بسیاری از سابق دولت اوباما مقامات درگیر هستند در بایدن انتخاباتی است که کاملا قابل درک است اما تمپا تجمع نشان می دهد او به ارمغان آورد فن آوری خدمه از اولین Obamacare سایت.

آنلاین دیگر ظاهر شده اند موفق تر هر چند نه بسیار. بایدن تیم نوشته شده است تعدادی از تاییدیه از جمله یکی از رقیب سابق خود برنی ساندرز. تماشای دو نامزد سمت های مجازی از طرف بینندگان از یک سن خاصی تا به حال تجربه شاد از reliving Bartles و Jaymes تبلیغات از جوانان ما. هیلاری کلینتون پیوست بایدن در یکی دیگر از زوم تاون هال او فک-ترک خوردگی لبخند نشان dimly در بد روشن اتاق نشیمن. به موقع موضوع که بخش اثر این بیماری همه گیر در زنان آمریکایی است. آنها به موضوع تجاوز جنسی و توجه خاص—اما نه آنقدر توجه شده است که این موضوع از تارا Reade آمد. "خشونت علیه زنان یک مشکل بزرگ می شود."

مجازی طناب خط با جو بایدن در ماه آوریل بود که به خوبی بسته بندی و توالی متقابل چاپلوسی بین نامزد و رای دهندگان خود را بیش از زوم شکسته در چهار دقیقه خوانده شده را علامت. "مردمی, من امیدوارم که ما می تواند در حفظ و انجام این کار" بایدن گفت: از زیرزمین اتاق تفریح و سرگرمی, اما او نیست. وی با بیان این همان امید در پایان مجازی خود را خوشحال دقیقه یک ماه قبل و یک زوم پرسش و پاسخ با وای که نیز ثابت می شود یک. یک Facebook سری به نام بایدن صبحانه زنده برای مبارزات کارگران پخش هفتگی اما نامزد نمی شرکت کنند. بایدن و کارکنان خود را در حال ایجاد تاریخچه اولین زوم مبارزات انتخاباتی به عنوان آنها به همراه متناسب و شروع می شود با آزمون و خطا—نقشه راه تا کنون مرده به پایان می رسد.

در هیچ یک از زوم ظاهر می کند جو بایدن همیشه به نظر می رسد هر چیزی کمتر از یک مرد شاد. در عین حال او خوشحال است که رسیده به اوج زندگی حرفه ای خود را در rec از زیرزمین صحبت کردن به یک کامپیوتر. بحران مجبور است او را به حال تنها یک شبیه سازی از یک کاندیدای ریاست جمهوری. آن را انجام داده است و همان را به رقیب خود, البته, اما تفاوت این است که رقیب خود را, می شود به رئیس جمهور بیش از حد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب