سرزنش موسسات نه افراد

ایده های انسان ها بد هستند در ساخت این مجتمع خطر محاسبات در حال حاضر مقابله با آنها را به عنوان کشورهای سه

توسط NEWS-SINGLE در 16 تیر 1399
شاتر / NIH / اطلس

بازگشایی ظروف سرباز یا مسافر است. عکس از جمعیت jostling خارج میله مراجعان بازگشت به قمار و محکم بسته بندی شده تا حد زیادی maskless مخاطبان گوش دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در کوه راشمور همه نشان می دهد که ایالات متحده careening بازگشت به قبل از coronavirus هنجارهای. در ضمن کسانی که از ما در خانه هستند مانند مخاطبان از یک فیلم ترسناک, فریاد, "خارج وجود دارد!" در صفحه نمایش ما. به عنوان ناامیدی افزایش می یابد وسوسه شرم افرادی که شکست در اجتماعی فاصله می شود دشوار است به مقاومت در برابر.

اما آمریکایی ها نفرت باید هدف دولت و نهادهای نه در یکی دیگر. افراد خواسته شده تا برای خود تصمیم بگیرند چه شانس آنها باید اما از یک قرن پژوهش در شناخت انسان نشان می دهد که مردم بد هستند در ارزیابی خطر در شرایط پیچیده. در طول یک بیماری شیوع مبهم راهنمایی و دوسوگرا هنجارهای رفتاری منجر خواهد شد به طور کامل ناقص تفکر است. اگر یک کسب و کار باز است اما شما امر می تواند احمقانه به بازدید از آن که شکست از رهبری است.

از ماه مارس آمریکایی به زندگی در زیر یک دستور ساده: خانه بمانند. در حال حاضر حتی به عنوان مورد تعداد سنبله در کشورهایی مانند آریزونا فلوریدا و تگزاس بسیاری از کشورهای دیگر همچنان به سهولت محدودیت در کسب و کار و به طور ناگهانی بار است که در افراد به شرکت در برخی از خسته کننده ترین و مخدوش هزینه-سود تجزیه و تحلیل از زندگی خود را. همه گیر تصمیم گیری در برگیرندۀ حداقل دو مجتمع وظایف شناختی: استدلال اخلاقی و ارزیابی ریسک.

من تحصيلی فوق تخصصی است که در روانشناسی از قضاوت و تصمیم گیری است. بنیادی آزمایش در این رشته آغاز شد و با فرمان: "تصور کنید که ایالات متحده در حال آماده سازی برای شیوع غیر معمول آسیایی بیماری است." (این glibly بیگانه با استفاده از "آسیا" به عنوان یک میانبر برای القای ترس و سردرگمی است که یک موضوع برای مقاله دیگری است.) این آزمایش شرکت کنندگان خواست برای انتخاب بین دو عمومی-بهداشت سیاست: در گزینه یک سوم از جمعیت باقی مانده برای, مطمئن, اما هیچ کس دیگری آن را می سازد; در گزینه B وجود دارد که یک سوم شانس که همه برای زنده ماندن اما دو سوم شانس که هیچ کدام را انجام دهد. برای برخی از شرکت کنندگان در این گزینه ها توضیح داده شد از نظر نحوه زندگی بسیاری را نجات داد; برای دیگران چگونه بسیاری از می میرند. شرکت کنندگان به طور مداوم انتخاب گزینه یک که ارائه یقین اگر آنها فکر می کردند که از نظر پتانسیل سود (صرفه جویی در زندگی می کند) اما گزینه B که شامل بیشتر در معرض خطر اگر آنها فکر کردن در مورد ضرر و زیان بالقوه (در حال مرگ). سنگین تصمیم بود تحت تأثیر چشمگیری توسط معنایی فریم. (این مشاهدات به دست آورده و یکی از آزمایشگران جایزه نوبل اقتصاد است.)

شناختی-علوم کانن مملو غیر طبیعی پیش بینی های مربوط به کروناویروس عصر. پژوهشگران انسان تمایل به تخفیف قابل پیشگیری مضرات ناشی از طبیعت و افتاد به مضرات ناشی از عمل انسان. ادبیات پیش بینی کرد که مردم را به راحتی زمانی که یک coronavirus مرگ و میر نسبت به "شرایط اساسی"—به عنوان مثال یک بیمار سن یا مزمن آفات—که آنها را به اشتراک بگذارید و آنها را وسوسه سریع دوپامین آمار مرتبط با شرمندگی کسانی که شکست در اجتماعی فاصله. علوم شناختی و حتی آزمایش برای توضیح "کاهش حاشیه disutility" که مردم معاشرت با دیگران و میر—این احساس که تفاوت بین مرگ و مرگ واقعا بد است اما تفاوت بین 110,000 و 111,000 مرگ ناچیز است. Evocatively نامیده می شوند "روانی بیحس کننده" این مخدوش تلفیق ریاضی و وجودی است که در آن آمریکایی ها زندگی می کنند در حال حاضر.

به عنوان متحده به تدریج بازگشایی به ظاهر ساده قضاوت هستند به احتمال زیاد به رشد بیشتر مملو. چه شش پا بین مردم مانند نگاه? این ادبیات نشان می دهد که من بیشتر اعتماد به نفس من شش پا از یک دوست بیش از یک غریبه که من بیشتر احتمال دارد به سرزنش مردم نه از نژاد من برای ایستادن بیش از حد نزدیک است که من دست بالا گرفتن من با رعایت بهداشت عمومی ارشاد اما دست کم گرفتن شماست. انسان دشواری محاسبه شارحان است که به ویژه مهم برای درک سرعت گسترش بیماری. آنها در تلاش برای برآورد پاسخ صحیح به یک مشکل بدون دست خوش پیشامد میشه به سمت بهترين پاسخ را در خدمت منافع خود را دارند. با آزادی بیشتری حرکت آمریکایی ها نیز فرصت های بیشتری برای قضاوت دیگران—که همیشه به نظر می رسد به انجام آن اشتباه است. چگونه می توانید مردم نشسته در گروه های چت در یک نوار ؟ که بچه خود را به شنا کردن در یک استخر ؟ شما در حال دعوت از این افراد در داخل خانه خود را ؟

حتی زمانی که shamers خطر حساب حق اجتماعی-فاصله شرمندگی است که هنوز هم بی فایده یا حتی مضر برای جامعه است. هر قضاوت یک فرصت نه تنها به محاسبات ریاضی اشتباه, اما اجازه دهید به خشم افتادن همدلی است. زندگی در متراکم و متنوع شهر من می دانم که من محل اخلاقی و ارزش عملی در زمین های بازی و پارک ها و در واقع تظاهرات که من ممکن است به عنوان indulgences شد من هنوز هم زندگی در زادگاه من در روستایی در ایالت مین است. فردی شهروندان شهروندان در مواجهه با طیف وسیعی از گزینه های مجاز دریافت گیج کننده بهداشت عمومی پیام triaging رقابت اخلاقی تعهدات—بهترین اهداف ما عملی و اخلاقی نگرانی است. حتی در درون دانشگاهی روانشناسی دانشمندان مستعد ابتلا به تمرکز بر روی افرادی که کمتر از حد مطلوب انتخاب کارگران که نمی صرفه جویی و یا کارکنان را انتخاب کنید که بد بازنشستگی سرمایه گذاری است. در گیر این اصرار است که یک شاه ماهی قرمز است; آن است که بیش از حد آسان به تمرکز بر روی مردم انتخاب بد به جای مردم داشتن انتخاب های بد. مردم باید تمرین فروتنی با توجه به سابق و صدای خشم در مورد دومی.

حداقل سازمان های دولتی باید اعلام روشن و صریح هنجارها و قوانین به منظور تسهیل تعاونی انتخاب کند. اکثر مردم تجمع در فضاهای تنگ هستند خود گفتن یک داستان در مورد چرا آنچه را که آنها انجام می دهند خوب است. داستان چنین شکوفا تحت گیج کننده و یا ضد و نقیض در هنجارها. مردم هستند نه ناشدنی هرج و مرج تصمیم گیرندگان; سطح وضوح در تفکر انسان بستگی دارد چقدر سخت و مشکل است. من می دانم که با اطمینان که آیا من ماندن اما فاصله اعتماد به نفس در اطراف "من مراقب بودن" است که واقعا گسترده است. بتن هدایت می کند چالش های آسان تر برای حل و فصل. اگر ماسک کار متحده و جوامع باید نیاز آنها را به صراحت. شناختی تعصبات دلیل به علامت شش پا فضاهای در سوپر مارکت طبقه و یا محافل در چمن در پارک.

اجتماعی-فاصله بشود به یک ارزش عمومی-بهداشت ابزار میانگین شهروندان باید ذخیره آن به صورت آشکار مخالفت روشن و رسمی, بخشنامه—عدم پوشیدن یک ماسک که یکی مورد نیاز است—به جای صرف موارد ناقص قضاوت. در ضمن پول و قدرت قرار دارد در موسسات دولتی و خصوصی که دسترسی به بهداشت عمومی کارشناسان و توانایی به پیشنهاد خاص رفتاری و هنجارها. بد قضاوت که واقعا سزاوار بشود عبارتند از: عدم تسهیل تست شکست برای محافظت از کارگران ضروری, عدم انتشار اعداد بزرگتر از زندانیان از امکانات تبدیل شده اند که COVID-19 نقاط داغ و عدم ایجاد شرایط مادی است که اجازه دقیق انزوا. امریکا half-hearted بازگشایی روانی باتلاق های راه اندازی برای شکست آن خواهد شد آسان به سرزنش در غیر مسئولانه افراد در حالی که مقصر موسسات فرار از بررسی دقیق.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن