بلومبرگ Flunks این Wokeness آزمون

ایده های توقف-و-frisk افتضاح بود. اما برای رد صلاحیت سابق شهردار نیویورک از ریاست بر این اساس است که به خط

توسط NEWS-SINGLE در 26 بهمن 1398
Yana Paskova / گتی ایماژ

این چپ آمریکایی در مورد اولویت بندی موجب سیگنالینگ بیش از نگه داشتن بی حد و حصر monomaniac از دور دوم به عنوان رئيس جمهور ؟ این است که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مایکل بلومبرگ شکست خورده توقف-و-frisk سیاست است که درمان به عنوان به طور خودکار رد صلاحیت او را از توجه جدی به عنوان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

زمانی که بلومبرگ شد شهردار نیویورک شهرستان, اداره پلیس به طور چشمگیری گسترش یک سیاست است که ماموران متوقف مردم در خیابان به سوال آنها و نوازش آنها را برای سلاح. این سخت گیرانه عمل unforgivably خفه سیاه پوست و لاتین زندگی در شهر نیویورک ،

در عین حال سیاه امریکا باید بلومبرگ نه به حال کامل و گذشته در نژاد و نه به "آن را" 100 درصد امروز—و نه بقیه از امریکا است. چه سیاه و سفید آمریکایی ها می خواهند با قریب به اتفاق حاشیه است که به صورت اخلاقی و هوشمند نامزد به جای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و fetishizing wokeness مهمتر از همه نگرانی های دیگر ممکن است متضاد است که بالاترین هدف است.

بلومبرگ میلیاردر بود که برای اولین بار در انتخاب شهردار در سال 2001 و در خدمت به دوازده سال مسلما شانس بهتری از برکناری تهمت نسبت برنی ساندرز یک growly 78 سال از سوسیالیستی برچسب که به تازگی دچار حمله قلبی شده. اگر تنها به دلیل پشتوانه بلومبرگ به راحتی می تواند تحت الشعاع قرار دادن پیت Buttigieg و ctq به عنوان به خوبی. آنچه عقلانیت می تواند وجود داشته باشد اجازه می دهد نارضایتی بیش توقف-و-frisk به سهولت مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای دور دوم ؟ است که ترس به عنوان مثال بلومبرگ خواهد سعی کنید به reimpose بی جهت سیاست های تنبیهی مانند که بر مردم سیاه و سفید در حال حاضر ؟

تا زمانی که به تازگی بلومبرگ شد unapologetic در مورد توقف-و-frisk. در 2015 Aspen Ideas, جشنواره, با حمایت مالی موسسه آسپن و اقیانوس اطلسبلومبرگ اعلام کرد که "95 درصد از قتل خود را و قاتلان و قربانیان قتل یک جا MO. شما فقط می توانید توضیحات و زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد هستند اقلیت های 15 تا 25." چرا پلیس مستقر شدند تا به طور نامتناسبی در اقلیت محله او mused در: "چرا می خواهم ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و راه شما باید اسلحه از بچه ها دست پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها."

ادعا می کند که این اظهارات "نژادپرستانه" در حال اغراق آمیز نشان دادن چگونه heedlessly حد خاصی آمریکایی' استفاده از آن کلمه تبدیل شده است. هیچ چیز در چه بلومبرگ گفت: نشان می دهد یک حس از مردم به عنوان موجودات کمتر. این تعبیر بیشتر bumptious از Trumptious. بلومبرگ شد indecorous.

برای مثال بلومبرگ را توجیهی برای تمرکز بر سیاه پوست و لاتین در محله صدا بود. این مناطق رنج می برد از یک تناسب میزان جرم و جنایت به دلایل فراتر از اکثر ساکنان' کنترل. به عنوان یک ماده از جرم و جنایت مبارزه primly اختصاص فقط به عنوان بسیاری از پلیس به سمت شرق بالا و Kips Bay خواهد دیوانه شده اند.

مشکل این بود که سیاست بدل به یک یورش در میلیون ها نفر از مردم بی گناه را بدون هیچ دلیل واقعی. از 2.3 میلیون friskings تا در برابر یک دیوار یا ماشین بدون سلاح داشت در 98.5 درصد از آنها. در 99 درصد از مردم متوقف شد هیچ سلاح یافت شد. قاچاق (مانند مواد مخدر) پیدا شد در 1.8 درصد از مردم متوقف شد—و در 2.3 درصد از مردم سفید.

هیچ چیز توجیه چگونه بسیاری از قهوه ای مردان رفتن در مورد کسب و کار خود دچار این نوع درمان از پلیس و نه چیزی بیشتر ringingly مهر و موم تابوت بر روی وب از توجیه از آن قتل را 43 درصد در شهر نیویورک پس از سیاست بود اما رها شده است.

در ضمن یک نسل کامل از جوانان سیاه و سفید مردان بزرگ فکر کردن از پلیس به عنوان دشمن خود را با خصومت نسبت به پلیس شدن در اصل یک تعریف صفت صحت. این سوء استفاده توسط پلیس, تزریق, سیاه, گفتگو, روزنامه نگاری, نوشتن خلاق و هنرهای نمایشی در سراسر نیویورک در مهر ماه. من هرگز فراموش جلسه a 13-year-old black بچه در برانکس شد که در حال حاضر حک با خشم در برابر پلیس و رفتار خود را.

کسانی که تعجب می کنم که چرا مردم نمی توانند فقط "گذشته" مسابقه تمایل به دست چه مرکزی پلیس هستند به یک معنا که ملت ایران در برابر افراد سیاه و سفید. از Black Panthers به gangsta rap به فرگوسن ارتباط بین مردم و پلیس بوده است بسیار تکیه گاه از بین روابط مدرن در امریکا است. بلومبرگ را متوقف کند-و-frisk سیاست راست پرورش دقیقا این نوع از خصومت.

بلومبرگ اول عذرخواهی دیر آمد و صدا ، برای او نگهداری می شود که سیاست شد قابل توجیه در خدمت نیازهای جوامع قهوه ای ساکنان -- به عنوان اگر چنین اقدامات افراطی تنها استراتژی ممکن است—و در صورت کاهش نرخ جرم و جنایت در سال بعد از سال و حتی پس از انقراض سیاست. سپس عذرخواهی خود را قبل از یک کلیسا فقط زمانی که او تصمیم گرفت به پرتاب کلاه خود را به حلقه به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری به نظر می رسید unabashedly خود خدمت—تقریبا شبیه چیزی است که شهردار Quimby از سیمپسونها خواهد بکشد. بلومبرگ را تجلی تحت فشار سیاسی نیز یادآور تحقق ناگهانی توسط کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در سال 1978 که مردم باید با اجازه مقامات در سلسله مراتب کلیسا.

یک مرد سفید پوست ضرب در 1950s بلومبرگ به وضوح عبور نمی کند مدرن ما wokeness آزمون در مسابقه. او به سختی اولین مرد سفید پوست از سن خود و محیط است که نمی تواند به نظر می رسد به درک تفاوت های ظریف از نژاد و نژادپرستی در امریکا فراتر از دانستن است که یکی قرار است به تعصب. یک مرد که می تواند به تماشا چه توقف-و-frisk رژیم را به نیروهای جدید و به رسمیت نمی شناسد جامعه شناختی آسیب آن درگیر است کسی که شاید همیشه دیدن مردم سیاه و سفید به طور کامل به عنوان ما می خواهم دیده می شود.

نه این که او ما را می بیند و به عنوان حیوانات و یا حتی به پایین تر از انسان است. اما برای برخی از سفید آمریکایی ها ما نگاه کنید که چگونه یک عکس به نظر می رسد بر روی تلفن خود را هنگامی که شما ضعیف پوشش—تشخیص و سپس برخی از اما نه به طور کامل پر شوند.

سوال این است: آیا مهر عدم درک رد صلاحیت او از ریاست جمهوری? در اینجا این است که کسی که به عنوان شهردار گرفتن بدون پرداخت انجام یک معامله بزرگ است که مردم در سمت چپ درود می فرستم. او حمایت کرده است کنترل اسلحه و تغییر آب و هوا. او حتی جدی سعی در یادگیری زبان اسپانیایی. بحث برانگیز از تلاش برای ممنوعیت زیادی نوشابه بخش در نظر گرفته شده بود به عنوان یک استراتژی برای بهبود سلامت در درجه اول مردم فقیر از رنگ.

برای برخی از, توقف-و-frisk یک معامله شکن. توجه داشته باشید که چگونه مدرن—تا به دقیقه به دقیقه و حتی—به نظر می رسد به رد صلاحیت بلومبرگ به یک اشتباه در, نژاد, حتی اگر او به حاکم بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در همه جهات. آن را مستقیما از بیدار راهکار. انجماد خارج شهردار سابق نیز یک نوع کفاره برای چپ داشتن اجازه عبور هیلاری کلینتون "superpredator" نظر در 1990s. کفاره این است که کلمه از عمل در اینجا. به فریاد کردن بلومبرگ از آنجا که یکی از سیاست را تشکیل می دهند یک سویه از antiracism است که تمام ویژگی های دین و نه عقلانیت. با افشاگری یک نامزد به عنوان توانمند به عنوان بلومبرگ مردم را نشان می دهد یکی دیگر که آنها درک بد نژادپرستی و در فضل—حتی در درد از یک استیضاح, amoral تهمت بودن رای.

این به معنای جدید به این ایده است که شخصی سیاسی است و آن را باید زنگ همه مردم خوب است. بلومبرگ به عذرخواهی دوباره—و حقیقت این است که هیچ راهی وجود دارد برای او را به انجام این کار در یک مد است که به ما نشان می دهد واقعی خطوط از قلب خود را. به خصوص اگر این مرد می تواند و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن یک رئیس جمهور که اکثر آمریکایی ها از رنگ تنفر از عذر خواهی به اندازه کافی باید.

ما مواجه هستند که اغلب از اواخر با سفید, اجتماعی-رسانه مفسران بودن woker در مسابقه از مردم سیاه و سفید معنی آنها را به پشتیبانی می کند. سیاه امریکا در حال آمدن است در اطراف به بلومبرگ در نظرسنجی پس از نظرسنجی ظاهرا بی اطلاع از جدید حکمت است که یکی از سیاست های غیر عاقلانه در مسابقه باید رندر یک مرد تا ابد dismissible حتی پس از چندین عذر خواهی.

واقعا روشنفکر پاسخ به هر مومن insistences که بلومبرگ بود به خانه فرستاد بیش توقف-و-frisk است بپرسید: حتی اگر این به معنی اجازه دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم مدت? افرادی که می گویند بله آشکار خواهد شد خود را به عنوان حاشیه و افراط گرایان در حالی که harrumphing از کسانی که کمتر صریح و روشن خواهد شد تفاوت قابل توجه مطرح برای آیندگان و برای کار بهتر در یک جهان ناقص.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im