Blue Jays هنوز قرعه کشی یک جمعیت در Dunedin, اما coronavirus کاهش به تجربه فن

DUNEDIN, FLA.—آن کسب و کار به عنوان معمول برای بسیاری از چهارشنبه در TD ورزشگاه جیز آبی' بهار در خانه در حالی

توسط NEWS-SINGLE در 22 اسفند 1398

DUNEDIN, FLA.—آن کسب و کار به عنوان معمول برای بسیاری از چهارشنبه در TD ورزشگاه جیز آبی' بهار در خانه در حالی که در سراسر جهان ورزش چند با مشخصات بالا رویدادهای لغو شد نقل مکان کرد و یا تنظیم به جلو بروید و بدون طرفداران در واکنش به گسترش coronavirus.

جیز در حال حاضر قرار دادن برخی از اقدامات احتیاطی در محل — بازیکنان مطلع شدند مورد شیوع بیماری در جزئیات در حالی که رسانه های اعضا شده بود محروم از محل باشگاه وانجمن و توصیه به اقامت حداقل شش فوت دور از پرسنل تیم scrums.

چهارشنبه 14-2 برنده شدن بیش از Baltimore Orioles به خود جلب کرد یک اعلام کرد جمعیت 5,223 — از جمله طرفداران از تورنتو برلینگتون و Alliston — در حالی که جیز shortstop بو ❄ به دست آورده تشویق برای امضای امضا پس از او کشیده شد در پنجمین زمین باز یافته.

به زودی پس از این باشگاه منتشر شد بیانیه دلسرد handshakes و سپاس ها بین بازیکنان و طرفداران و همچنین autographing از مواردی است که دست را تغییر دهید.

"برای زمان حال جیز آبی ارائه خواهد شد قبل از امضا بازیکن تولدش کارت به طرفداران در محل از موقعیت آنها خواهد ارز موارد دست به دست" تیم گفت: در یک نسخه. "طرفداران و بازیکنان اتصال یک بخش خاصی از حضور در یک بازی, بنابراین ما در حال تلاش برای حفظ این تعامل با خیال راحت."

در این بیانیه همچنین تشویق طرفداران بازدید از این ورزشگاه به دست خود را بشویید با آب و صابون اجتناب از لمس کردن صورت و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح.

قبل از بازی جیز مدیر کل راس اتکینز گفت: او هنوز انتظار دارد که این فصل به طور منظم برای شروع در زمان: مارس 26 برابر Boston Red Sox در Rogers Centre.

لغو هفته آینده جهانی اسکیت قهرمانی در مونترال, اما شک و تردید بیش از این باشگاه نمایشگاه سالانه بازی در ورزشگاه المپیک برنامه ریزی برای مارس 23 و 24 برابر نیویورک یانکیز.

اتکینز به نام این تیم در پاسخ به کروناویروس در معرض خطر یک "مایع وضعیت" و گفت: این باشگاه زیر MLB منجر شود در حالی که کار بر روی طرح های احتمالی.

"ما در حال فکر کردن در مورد بهداشت عمومی و تفکر در مورد ایمنی مردم" اتکینز گفت. "این یک مسئله بسیار بزرگتر از بیس بال."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Laura Armstrong


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب