"Bluey," Coronavirus و غرابت از بچه های کوچک

استرالیا نشان می دهد تلویزیون "Bluey" سطوح ذاتی کمدی در راه است که کودکان و نوجوانان بازی که اغلب متشکل از جدی

توسط NEWS-SINGLE در 11 مرداد 1399
A family of dogs in their front yard.
استرالیا نشان می دهد تلویزیون "Bluey" سطوح ذاتی کمدی در راه است که کودکان و نوجوانان بازی که اغلب متشکل از جدی تلاش برای دوباره ایجاد هر دو زندگی خود را و جهان بزرگسالان است.عکس حسن نیت ارائه میدهد Disney Junior

در اوایل COVID-19 مستند وقتی که من هنوز هم بلند پروازانه در مورد پیدا کردن راه های خلاق برای سرگرم کردن کودک نو پا من دو سال و نیم-و من یک هنر و صنایع دستی پروژه ساخت "اژدها" از کاغذ حوله لوله. ما درو چشم و دندان روی مقوا لوله—سوراخ در انتهای شد دهان—و با استفاده از لوله پاک کن به آنها مهرههای کمر و پاها. این یک موفقیت بزرگ بود. دختر من عاشق کاغذی-حوله-tube اژدها. آنها به سرعت به او پیوست اسباب بازی های مورد علاقه مجموعه ای از پلاستیک "Peppa خوک" مجسمه. او وانمود که یکی از "Peppa خوک" شخصیت خانم خرگوش بود یک مربی اژدها پرواز در اطراف در dragons' پشت. یک روز او به نظر می رسید برای گرفتن ایده. او ایستاده بود و کاغذی-حوله-tube اژدها به صورت عمودی در آن دم و مرتب از دست خرگوش در حالت نشسته روی سوراخ که در آن ، سپس او ساخته sh-h-h صدا و بانگ زد: "اوه ، خانم خرگوش peed در اژدها!"

من مطمئن نیستید که چگونه به پاسخ. ما به تازگی آغاز شده و اسان-آموزش: این اعلام کرده بود به وضوح در مورد آن است. من نمی خواهم به شرم او است. اما من همچنین فروش ، پس از جمع آوری افکار من, من خطاب پلاستیک اسم حیوان دست اموز در یک روشن, مفید, صدای: "خانم خرگوش آن است که شما می خواهید به استفاده از احمقانه. اما آن را خوب به ادرار در اژدها خود را. او را به دوستان خود. چرا شما نمی آبیاری به طور منظم در یک کاغذ حوله لوله?"

دختر من فکر کردم که این خنده دار بود. او بلافاصله می خواستم برای انجام کل درام—Miss خرگوش اژدها سواری که ادرار را سرزنش—همه را دوباره و دوباره. خانم خرگوش Pees در اژدها پیوست پانتئون مورد علاقه خود را بازی همراه با آمبولانس و جشن تولد. هنگامی که شریک زندگی من به پایان رسید و صبح خود را با زوم تماس و آمد پایین برای کودک-مراقبت از دست های او می پرسند: "چگونه از دست خرگوش ؟ او ادرار در اژدها دوباره؟" و پس از آن او می خواهم به آن بازی بیش از حد.

من اولین کسی نیستم که به توجه داشته باشید که برای همه درد این همه گیر است و تحمیل در کار پدر و مادر COVID-19 مستندات به ما داده اند چیزی قابل توجه: ساعت ها و ساعت ها بدون ساختار زمان پخش با فرزندان ما. من می خواهم فکر می کردم که من قبل از این—در تعطیلات آخر هفته و در رفتند ساعت بین شام و خواب—اما با نگاهی به گذشته بود که هیچ چیز نیست. در سه plus ماه است که شریک زندگی من و من صرف به دام افتاده در خانه با ما دختر های کودک-مراقبت از وظایف من کاملا مطمئن هستم که ما تا به حال مغز ما بخواهند صفحاتی دوباره مرتب. زمان شروع به گشودن در یک, کند, trippy راه است که من تا به حال تجربه از دوران کودکی است. خانه ما تبدیل به یک فرمت از دو سال از فانتزی زندگی یک محل که در آن مبهم و مه آلود ایده های در مورد جهان خارج آمیخته با حقایق در مورد حیوانات خانگی و آداب و رسوم و صحنه از کارتون های مورد علاقه.

کسانی که کاریکاتور شامل "Peppa خوک" البته و این روزها به همان اندازه جذاب نشان می دهد با همان سازندگان "بن & هالی کمی پادشاهی." اما مورد علاقه من—و بیشتر مربوط به وضع فعلی—است "Bluey" یک استرالیایی سری شامل یک خانواده از انسان heeler سگ—مادر پدر دو دختر کوچک—زندگی در شکوه حومه شهر بریزبن. (دیزنی به دست آورد بسیاری از نشان می دهد بین المللی پخش حقوق در سال 2019. فصل دوم آن برای اولین بار در ایالات متحده در ماه جولای.) این نمایش حول محور بازی. بسیاری از آن هفت تا هشت دقیقه قسمت مرکز را باور سناریو که بچه ها Bluey و یکنوع بازی شبیه لوتو عمل اغلب با پدر و مادر خود را به عنوان حمایت از شخصیت های. اگر چه کودکان و نوجوانان بیش از کودکان و نوجوانان بازی های خود را خرس تشخیص غرابت: در یوگا توپ آنها قرار شال و کلاه آفتاب در یوگا توپ و وانمود کند که این یک خیال است. در مارچوبه یک تکه مارچوبه می شود یک عصای جادویی است که می تواند اعضای خانواده را به حیوانات وحشی. این قسمت نقطه اوج در خصوص توالی خنده دار که در آن یکنوع بازی شبیه لوتو و مادر تبدیل به شیر و ساقه خود را همسایه ای که او را حلق آویز کردن لباس های شسته شده خود را.

جای تعجب نیست که نشان می دهد این است که بر اساس شرایط واقعی بازی است که خالق آن جو Brumm, بازی های برگزار شده با دو دختر جوان. در زوم گفتگو Brumm به من گفت که او می خواست به تصرف خود "واقعی ویژه راه است که کودکان و نوجوانان بازی"—به عنوان مخالف به راه است که ما بزرگسالان تصور کنید که آنها در حال پخش: در حال اجرا در اطراف و فریاد "Tag!," شاید و یا quizzing خود را در الفبای. این ایده را به او در اوایل صبح جلسات بازی در حالی که همسرش خواب بود. "شما می خواهم به خودتان پیدا کنید در این عجیب و غریب, Monty Python-esque حالات," او گفت:. "شما می دانید, آن را در پنج صبح و به طور ناگهانی شما را در خود کافه توزیع آنها و آنها در حال توزیع پول شما برگشت. و من فقط فکر کردم این خنده دار است."

Brumm با اشاره به این که وجود یک "ذاتی کمدی" در راه است که کودکان و نوجوانان بازی, زیرا اغلب بازی های خود را به صورت جدی در حال تلاش برای دوباره ایجاد هر دو زندگی خود را و جهان بزرگسالان است. اما دانش خود را از جهان محدود است—به طوری که آنها بداهه نوازی. "هنگامی که آنها به یک بیت آنها را درک نمی کنند آنها فقط جایگزین چیزی از تخیل خود را به نوع صاف آن را بیش از" Brumm گفت. (به عنوان یک نویسنده او هماهنگ به زبان این تخیل به خصوص وقتی که می آید به ساخت نام: قد بلند, قد Dobber, Sharalanda, Boop Boop Bop Boop.) در یک قسمت به نام "دکتر" یکنوع بازی شبیه لوتو نقش یک دکتر و Bluey نقش پزشکی پذیرش. دوستان خود را در حال حاضر خود را با رژه خیالی آفات: عقرب نیش; سلاح کاهش یافته است; "من به طور تصادفی خوردند یک کرگدن. و در حال حاضر زمانی که من آروغ من آروغ کودک hippopotamuses." این درمان طبیعی بیماری, با, دکتر, تلفظ, "نگران نباشید ما به شما ثابت در یک لحظه!" و منشی عبور از lollipops. "اینها چیزهایی است که بزرگسالان پیدا خنده دار" Brumm گفت. "و من آن را بی وقفه جذاب چون جوهر از سفر به مطب دکتر. این همه جزئیات, اما این مسائل مهم است. و این باعث می شود شما آن را ببینید تازه است."

Brumm تحقیق روانشناسی بازی و در مورد نقش آن در اوایل دوران کودکی توسعه—به خصوص در راه است که آن را به کودکان می آموزد به حرکت در زندگی اجتماعی است. اغلب بچه ها در "Bluey" خواهد بود یک بازی زمانی که آنها می آیند به یک نقطه از مشاجره: در "Grannies" آنها تظاهر به خانم ها زمانی که آنها به بحث در مورد اینکه آیا مادربزرگ می توانید با انجام یک حرکت رقص شناخته شده به عنوان نخ. در "هتل" Bluey می خواهد یکنوع بازی شبیه لوتو بازی "crazy هتل یاور" اما یکنوع بازی شبیه لوتو می خواهد به یک "دیوانه بالش." آنها باید برای حل و فصل اختلافات خود به بازی ادامه دهد. Brumm توضیح داد: "این روند قادر به بحث با بچه های دیگر و رسیدن به یک توافق—انجام است که روز را از سن سه تا پنج است که چگونه آنها در نهایت گرفتن اجتماعی. آن را واقعا دوست داشتنی چرا که آنها آن را انجام دهد به طور طبیعی. شما لازم نیست به گام و بگو: سلام شما نیاز به گرفتن همراه است.' "

در نشان دادن پدر و مادر ها گاهی اوقات با ارنج زدن بچه ها در مسیر درست است. در "مادربزرگ" و فلفل Bluey مادر به او می گوید "شما در حال رفتن به باید تصمیم بگیرید: آیا شما می خواهید به سمت راست و یا آیا شما می خواهید یکنوع بازی شبیه لوتو به خاطر بازی با شما؟" Bluey مورد آن فکر می کند و می پرسد: "آیا من می توانم هر دو؟"—که پدر و مادر او پاسخ "نه!" هر قسمت از "Bluey" به طور کلی در نقطه اوج خفیف درس زندگی. اخلاق است اجتناب شود. Brumm گفت که او کشیده به بینش است که "کاملا متضاد با منطق." در "پنجه" راهزن Bluey پدر وانمود به یک بازی و تلاش او برای تدریس به بچه ها درس در مورد خطرات قمار. آن نتیجه معکوس و آنها را تا پایان pelting او را با اسباب بازی پر شده. "آیا ما به یاد بگیرند که هر چیزی امروز؟" فلفل می پرسد ، "بله" راهزن می گوید. "این بچه ها بسیار جذاب هستند."

جالب است فکر می کنم در مورد چگونه COVID-19 تحت تاثیر فرایند یادگیری به تصویر کشیده شده در "Bluey." بیش از چند ماه گذشته دختر من بوده است و محروم از همبازی سن خود را. اما ما تا به حال یک زمان خوب با هم. و پدر و من را کشف کرده اند درونی ما دو ساله. Brumm پذیرفته تا حدودی guiltily که این مستند در خانه خود در بریزبن شده بود و شاعرانه. "این بسیار شبیه به آنچه که من تصور نوزده-پنجاه بود اما با بیشتر iPads," او گفت:. آنها نامه نوشت و برای افراد مسن و افرادی که زندگی خود را در خیابان قرار داده و آنها را در صندوق پستی. "بچه ها در باغ زیادی است. آنها با یکدیگر است. آنها مشاهده پیله تخم و پیدا کردن پرندگان مرده در استخر است." (مرده پرنده تبدیل به یک زندگی موش بوش.) مانند دیگر پدر و مادر او نگاه کرد و با ترس بچه ها اقتباس به جهان به شدت تغییر یکپارچه سازی زبان های بهداشت و اجتماعی فاصله به بازی های خود را. آنها می خواهم به بازی با عروسک و آنها را به نام دختران خود را. "دختران خواهد بود که بیش از playdates و آن خواهد بود, مانند, 'O. K. همه مطمئن شوید که شما نشستن شش فوت از هم جدا. و شما باید برای شستن دست های خود را!' "

بود وجود دارد یک درس در این ؟ Brumm mused "یکی از آنها این است که بچه ها نمی نیاز به یک معامله بزرگ است. شما می دانید ؟ تمام این چیزهایی که ما را نگه داشته و تفکر ضروری بود"—خرید گشت و گذار playdates سفرهای به نهادهای فرهنگی—"هنگامی که گرفته شده بود از روی میز آنها فقط آن را و آنها خوشحال بودند." این درس مانند صدا نوع از چیزی که می تواند به یک قسمت از "Bluey." اما Brumm گفت که همه گیر می شود ساخت ظاهر در آینده شود. "شما می دانید چه ؟ در حالی که وجود داشته اند بسیاری از مثبت من خونین نفرت این چیز. و هنگامی که آنها خلاص شدن از آن, من فکر نمی کنم من می خواهم به بحث در مورد آن است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب