باب دیلن را "خشن و داد و بیداد کن راه" بازدید

باب دیلن اولین آلبوم از آهنگ اصلی از سال 2012 است که وحشتناک شلوغ و غارتگری و غیر منتظره ای هماهنگ به آن لحظه.

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
Bob Dylan on stage
باب دیلن اولین آلبوم از آهنگ اصلی از سال 2012 است که وحشتناک شلوغ و غارتگری و غیر منتظره ای هماهنگ به آن لحظه.عکس توسط دیو J. Hogan / گتی

چند هفته به قرنطینه زمان تبدیل به مایع است. همه نشانگر معمول و روال—بیدار شدن از خواب و گردش پایین بلوک برای خرید یک فنجان قهوه با دقت پانسمان برای یک کار جلسه corralling دوستان برای کارائوکه در یک بعد از ظهر یکشنبه—لغو شد و روز فرض نرم آمورف با کیفیت. سپس در نیمه شب جمعه, باب دیلن به طور ناگهانی منتشر شد "بیشترین قتل ناپاک" یک مرثیهای, thickset حدود هفده دقیقه آهنگ به ظاهر در مورد ترور J. F. K. اما پس از لادن با فرهنگی اشارات است که آن را به نحوی احساس حتی بزرگتر از آن. این نخستین قطعه ای از موسیقی اصلی دیلن منتشر شده بود پس از آلبوم "طوفان" در سال 2012 و در گوش من آهنگ حقیقی. آن را برای همیشه رفت; بیش از آن بود قبل از من آن را می دانستند. ابزار دقیق (پیانو متمایل باس ضعف سازهای کوبه ای) مه آلود است و منتشر. دیلن را آواز تعبیر همیشه مراقب احساس به خصوص mesmeric. Rub-a-دوبله-دوبله, Altamont Deep Ellum, Patsy Cline نیروی هوایی یکی تلونیوس مانک نام Bugsy, سیگل, پسر زیبا فلوید. چه روزی بود ؟ چه سال ؟

دو ماه بعد "بیشترین قتل ناپاک" بازدید های مختلف: "ما قصد کشتن شما را با نفرت / بدون هر گونه احترام / ما مسخره شما و به شما شوک / و ما آن را در صورت خود را" دیلن آواز می خواند آهنگ آیه اول است. صدای او پژمرده. "این یک قتل است. بیشتر است. ناپاک." دیلن تا دهه را صرف دیدن و chronicling بی عدالتی در آمریکا. چهل و چهار سال پیش در "طوفان" او خواند رک و پوست کنده در مورد خشونت پلیس: "اگر شما سیاه هستید, شما ممکن است به عنوان به خوبی نشان نمی دهد تا در خیابان / 'کمتر شما می خواهید را به منظور جلب گرما."

این هفته دیلن منتشر خواهد شد "خشن و داد و بیداد کن راه" وحشتناک شلوغ و غارتگری آلبوم احساس می کند که غیر منتظره ای هماهنگ به آن لحظه. بر خلاف بسیاری از هنرمندان که در واکنش به این بیماری همه گیر با یک نوع وظیفه شناس حساسیت—"اجازه دهید به من کمک کند با آهنگ من!"—دیلن تصمیم گرفته است برای ارائه راحتی و نه به اشاره در برخی از مبهم همبستگی. Lyrically او یا ترک خوردگی عجیب و غریب جوک ("من 'Scarface' Pacino و "پدرخوانده" براندو / میکس و اونا را در یک تانک و یک ربات کماندو") و یا عامل سرد موهن آن را-نمی-من-عزیزم حالت. دیلن را در نوازندگی است که اغلب undersold توسط منتقدان اما در "خشن و داد و بیداد کن راه" آن را به خصوص دشوار است برای تمرکز بر روی هر چیزی غیر از صدای او در هفتاد و نه اون صدای گرم و خود مطمئن باشید. لحظاتی وجود دارد که به نظر می رسد او به جویدن مرگ و میر خود—او به تازگی گفت: بار است که او فکر می کند در مورد مرگ "در نظر و نه در راه شخصی"—اما بیشتر او برای تلفن های موبایل زیبا و ثابت آوازی فضل او ممکن است به دست آورد در حالی که ضبط تمام کسانی که استانداردهای. "سه مایل از شمال برزخ یک گام از عالی فراتر از" او آواز می خواند با آرامش در "عبور از خط مرزی."

گاهی اوقات سخت به فکر می کنم از دیلن انجام عادی آسیب پذیر چیزهایی مانند سقوط در عشق هر چند او آواز می خواند در مورد heartache—او را اجبار به سمت آن خود زیاده روی زخم های آن—به طور مداوم. من آهنگ های مورد علاقه در "خشن و داد و بیداد کن راه" است "من ساخته شده ذهن من خودم را به شما" یک تصنیف نسیم تا حدی در مورد عمد استعفا خود را دوست دارم و از آن خواسته است. این آلبوم ثروتمندترین و یا پیچیده ترین آهنگ—"کلید غرب (فیلسوف دزدان دریایی)" است که شکسپیر—اما من شده است گوش دادن به آن به طور مداوم بیشتر برای آن اشارات از نوع خاصی از طلایی-ساعت سودا. تصور نشستن در ایوان و یا در مراحل جلو یک ساختمان آپارتمان پرستاری یک نوشیدنی در یک احمق شیشه و اکراه در پذیرش سرنوشت خود را: "فکر آن را بیش از همه / و من فکر کردم آن همه از طریق / من ساخته شده ذهن من / خودم را به شما." آن را کاملا رمانتیک, اما پس از آن دوباره نه عشق است. آهنگ احساسی اوج می آید کمتر از نیمی از زمانی که دیلن اعلام کرد: "از سالت لیک سیتی به بیرمنگام / از شرق L. A. به سن Antone / من فکر نمی کنم من می تواند تحمل به زندگی من به تنهایی!" تا کنون به طور خلاصه صدای او می رود وحشی.

دیلن حریص دانشجویی از تاریخ ایالات متحده آمریکا—او می تواند و اغلب می کند itemize مختلف جنایات که مرتکب شده اند در خدمت به کشور و "خشن و داد و بیداد کن راه" درک می توان به عنوان یک glib جمع امریکا یاغی ریشه و از اشتباه و خطرناک و اغلب راه اتفاقی است که ما حفظ دموکراسی است. او به نظر می رسد به درک به طور غریزی است که تاریخ آمریکا است که یک سری از نقاط ثابت اما یک unmoored و به طور مداوم در حال تحول ایده است که نیاز به reëstablished هر روز—همه چیز اتفاق نمی افتد یک بار و پس از آن متوقف می افتد. در این مفهوم خطی زمان می شود یک اختراع; هر لحظه این لحظه. این است که چرا در "بیشترین قتل ناپاک" باستر کیتون و Dickey بتی و تولسا نژاد قتل عام سال 1921 و لیندسی باکینگهام و Stevie Nicks و Birdman of Alcatraz می تواند همزیستی هماهنگ و در یک آیه. که Dylan به نام دیگری متراکم allusive آهنگ در آلبوم "من حاوی انبوه" پس از یک مقدار به نقل بند از والت ویتمن "آواز خویشتن"—"آیا من در تضاد با خودم ؟ / بسیار خوب, پس از آن من در تضاد خودم / (من بزرگ من شامل انبوه.)"—همچنین به نظر می رسد نشان می دهد برخی از حساب با وسعت و مستقیم و بی واسطه از فرهنگ آمریکایی است. (دیلن منافع بسیار زیبا و منفرجه و دور اعم آن است که گاهی اوقات سخت به تشخیص دقیقا چه او با اشاره به: است "Cry Me a River" که او اشاره بر "بیشترین قتل ناپاک" یک مرجع به موسیقی جاز استاندارد معروف ساخته شده توسط بازیگر جولی لندن در سال 1955 و یا به تاریکی هم ریخته انتقام جم که جاستین تیمبرلیک نوشت: ظاهرا در مورد بریتنی اسپیرز در سال 2002? من پول در دومی است.)

در حال حاضر سی و نه آلبوم در آن را وسوسه انگیز به اخراج دیلن به عنوان قهوه ای صدای زیر—یک استاد بازنشسته یک قطعه موزه برنده جایزه نوبل سرازیری خود را از طریق غروب سال بعد برخی از نسل گذشته اما قطعا نه این یکی. (این سخت مسلما به تصور میله "من حاوی انبوه" پیدا کردن ویروسی خرید Infinite.) حجم خالص از نوشتن در مورد زندگی و موسیقی نشان می دهد تکمیل قوس الکتریکی است که باعث می شود آن را آسان به فرض که وجود دارد هیچ چیز مفید و جالب و یا مربوط به سمت چپ می گویند. هنوز برای من دیلن گسترده و intersectional درک درستی از آمریکا mythos احساس می کند تا به سادگی و منحصر به فرد مربوط به grimness و قدر این چند ماه گذشته. به عنوان کشور تلاش برای متابولیسم قتل جورج فلوید آن را نیز تلاش برای روی چیزی حساب کردن با هر کج, وحشیانه, نفرت انگیز یا ناعادلانه قتل یک فرد سیاه و سفید—به درک چرخه آغاز شد که قرن ها پیش و به نوعی ادامه apace. آنچه که در آمریکا نژادپرستی? آن را همه چیز, Dylan اصرار دارد. ایندیانا جونز و J. F. K. و الویس پریسلی و جیمی رید—هیچ چیز وجود ندارد و بدون استراحت از آن است. هیچ یک از ما تبرئه و هیچ یک از ما در امان هستند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب