Netflix

اولین رابطه ای که شاهزاده خانم کارولین وارد در BoJack Horseman واضح است بیهوده. در فصل 1 عنوانی ضدقهرمان دوست دختر سابق و پس از آن عامل (ابراز شده توسط Amy Sedaris) به دنبال مهلت از یکی از BoJack بسیاری خودخواه طرح با پرسیدن یک غریبه به او یک نوشیدنی خرید. وقتی که خواسته نام او سایه شکل دست پاچه: “وینسنت … Adultman” او جواب داد. تقریبا همه اما شاهزاده خانم کارولین می توانید ببینید چیزی amiss: که این فرد واقعا سه فرزند انباشته در بالای یکی دیگر پوشش داده شده توسط یک کت سنگر. به عنوان تهوع ادامه داد: از طریق فصل 2 به آن اشاره کرد در برخی از عمیق تر حقایق: “چه که [شوخی] می گویند در مورد نهفته است ما خودمان را در یک ارتباط است ؟” نشان می دهد خالق رافائل باب-Waksberg گفت: زمانی که ما صحبت می کرد در سال گذشته است. و یا چگونه می تواند ما را در زمانی که شاهزاده خانم کارولین و وینسنت Adultman شکستن “احساس می کنم کمی بد برای آنها حتی اگر کل این غرور بسیار احمقانه نیست؟”

فراتر از این شوخی احمقانه آن شده است آسان به ترحم شاهزاده خانم کارولین در طول انیمیشن Netflix نمایش را اجرا کنید. او با تلاش روابط عمومی و با BoJack را نگه دارید بیش از او در خاص است. او تا به حال یک زمان سخت به نگه داشتن او استعداد آژانس شناور دست و پنجه نرم با صنعت مردان سوء رفتار مرور مشکلات باروری و بعد از تنظیم به کار مادری. اما در حال حاضر در خیره کننده در نیمه دوم BoJack Horseman‘s ششم و پایانی فصل شاهزاده خانم کارولین می شود برخی از اتاق به نفس در گذشته است. در میان قسمت پایانی رضایت بخش ترین عناصر توجه این مجموعه می پردازد نه فقط به BoJack (Will Arnett) خود را, اما همچنین به این دو مهم در زندگی خود را. شاهزاده خانم کارولین و دایان Nguyen (Alison Brie) هر یک می بیند او قوس خم آزمایشی سمت یک پایان خوش. برای یک سری که صرف مقدار بسیار زیادی از آن زمان در حال اجرا کاوش درونی یک افسرده خودشیفتگی (اسب)مرد BoJack می بندد و با یک refreshingly گسترده اجراء—یعنی یکی که قدردانی نشان می دهد پیشرو زنان به عنوان stand-alone شخصیت و نه به عنوان صرف لوازم جانبی به شخصیت رشد داشته است.

در این سری واگرا از کلاسیک تر ضدقهرمان تلویزیون روایات. که در آن نشان می دهد مانند Breaking Bad, اتاق خبر, Mad Men, و The Sopranos به پایان رسید با عکس های متمرکز مستقیما در شکنجه مرد شخصیت های BoJack گسترش قاب—و نه تنها در آن لحظات پایانی. این سری مجموعه ای در هالیوود شده است خود آگاه به اندازه کافی به اذعان صنعت سرگرمی تمایل به چشم پوشی کردن (یا underdevelop) زنان شخصیت های بر روی صفحه نمایش. در سوار شدن به شاهزاده خانم کارولین عروسی برای مثال preternaturally خوشگذران آقای Peanutbutter (Paul F. Tompkins) سهام جدی اما کمدی اعتراف با BoJack: “من تا به حال این پیشرفت شده است. یک روز, در, درمان, من فقط کمربندش را بست, ‘است مشکل من با زنان هر فیلم به کارگردانی کریستوفر نولان? چرا که بله زنان درگیر هستند اما آن را هرگز واقعا در مورد زنان است.'”

در حالی که هالیوود طنز بخشی از هسته BoJackنشان می دهد اکثر تلخ اکتشافات از عدم تعادل جنسیتی اغلب آشکار در روابط شخصیت های آن را به یکی دیگر. مهمتر در فینال قسمت های پرنسس کارولین و دایان هر دو فراتر از موانع خاص که BoJack ارائه شده در زندگی خود: دایان ثواب وظیفه او احساس به حل بسیاری از مشکلات و پرنسس کارولین حرکت از هر دو عاشقانه و حرفه ای سایه. اغلب نشان می دهد رله این به روز رسانی خود را با علامت تجاری acerbity: زمانی که BoJack اعتراف می کند که او را شگفت زده شاهزاده خانم کارولین ازدواج است چرا که او فکر او می خواهم “تلف همه بهترین سال” به عنوان دوست پسر و دوست او را بی درنگ اطلاع داد که در این دهه چهل سالگی خود است—در واقع او بهترین است. “خب شوخی در من” BoJack muses. “من حتی نمی تواند زباله مناسب سال است.”

برای همه deprecating طنز از BoJack نظر هر چند روشن است در نگاه به گذشته است که او در واقع هرگز در قدرت به تراشیدن دور شاهزاده خانم کارولین در ظرفیت های عاشقانه. (نه می تواند به او می گوید او تولید جاه طلبی حتی در عشق شاهزاده خانم کارولین overachieves: این nuptials ویژه آتش بازی سیرک اجرا در صفوف عجیب و غریب peafowl و حتی یک روحانی, قتل, رمز و راز.) دو سهم دلگرم کننده dancefloor ارز در طول پذیرش است که در آن BoJack به طور خلاصه fantasizes در مورد یک وضعیت که در آن شاهزاده خانم کارولین freaks مورد ازدواج و تنها او قادر به متقاعد کردن او را به رفتن را از طریق آن. “این داستان بهتری برای شما,” او می گوید زمانی که او اذعان می کند چشم انداز کار می کنند بهتر است اگر او می خواهم سرد بود ، “من فکر می کنم من آن را دوست دارم بهتر است در این راه.”

با این کلمات شاهزاده خانم کارولین قطاری از احساسات دایان سهام با BoJack بعد بیش از حد: هر نزدیک دلبستگی به پیری بازیگر به خصوص یکی منتقله از غلط احساس مسئولیت نیاز به محدودیت. و پس از آن به خصوص رضایت بخش برای تماشای زنان نه فقط رسیدن به شادی خود به خود بلکه به طور فعال untether خود را از BoJack در طول فصل نهایی را در نیمه دوم و به خصوص در سری آخر. هم زنان خود را دنبال کنند و عبارات خاص از شادی: دایان کمک های مالی او دوران کودکی خود برخی از حساسیت زمانی که او می یابد تعجب آور جدید نوشتن تو رفتگی در دیوار و شاهزاده خانم کارولین دو برابر در موفقیت های حرفه ای در حالی که در حال رشد و نزدیک به تحسین که می خواهم همیشه در مدار است. روش خود را به بازتعریف BoJack نقش را در زندگی خود متفاوت است. که در آن شاهزاده خانم کارولین در سالن نکات هستند, نور دل, برای مثال, دایان نهایی excoriation از BoJack آغاز می شود با یک ضربه سنگین.

BoJack ایجاد شده بود به این نقطه در حالی که برای. دایان صرف مقدار زیادی از فصل 5 مبارزه با BoJack را الگوی سوء رفتار با دختران و زنان در زندگی خود. در ابتدا از فصل 6 را نصف او را یک بار دیگر نا امید شده خود را انتخاب کند. در این زمان او فاصله خودش که BoJack را به گوش دادن به او; او حاضر به انجام گناه برای او. توسط این قسمت یکی مانده به آخر گرچه BoJack شرم مارپیچی می فرستد و او را بر روی یک تهدید کننده زندگی راه—و تلاش او برای بار دیگر طناب دایان به صرفه جویی در او. نادانسته به او گناه او احساس می کند که او را قادر به کمک او می آیند نزدیک به wrecks دایان را تازه کشف شده صلح است. او به او می گوید تمام این نشان می دهد فرح نهایی صحنه که دیدن جفت چت بالای سقف در شاهزاده خانم کارولین در عروسی. “هفت دقیقه, من نمی تواند در تماس با هر کسی و من مطمئن هستم که شما مرده بودند و آن را تقصیر من برای ترک شما احساس خوب برای نگرانی” دایان به او می گوید.

که دایان است قادر به فشار گذشته از این خود-سرزنش—تمایل او احساس در طول نمایش را اجرا و در بخش های بزرگ به دلیل BoJack دامن زده آن است که شاید سخت ترین-برنده موفقیت است. البته این فوق العاده است برای دیدن که او حک شده پایدار نوشتن حرفه ای برای خودش و این که او را نه تنها سقوط در عشق با یک سرما از شیکاگو (با مناقصه حمایتی صدای Lakeith Stanfield) بلکه به دست آورده تصویب خود مودی پسر نوجوان (به درستی به نام Sonny). و تا مطمئن شوید که آن را به یک خوش آمدید, به روز رسانی است که دایان در نهایت اولویت بندی در نظر گرفتن مراحل را برای مراقبت از سلامت روان. هنوز هم آن را دایان تمایل به اولویت بندی خود و نیازهای خود را بالا BoJack که می آید به عنوان نشان می دهد بزرگترین سیگنال رشد او. BoJack را سميت شده است یک نیروی گرانشی در طول این سری اما دایان در نهایت تحت فشار قرار دادند و خودش را خارج از مدار آن است. صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد به او—و پرنسس کارولین—خوب خواهد بود. پس از شش فصل موج دار BoJack سوخت اضطراب که خود را کوچک برکت و رحمت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی