ما چگونه به خیابان کنجد

آموزشی نشان می دهد که برای کودکان و نوجوانان در پاسخ به دو شرط: کمبود مهد کودک و فراوانی از تلویزیون.عکس های د

توسط NEWS-SINGLE در 16 اردیبهشت 1399
Jim Henson holds Bert puppet in front of child.
آموزشی نشان می دهد که برای کودکان و نوجوانان در پاسخ به دو شرط: کمبود مهد کودک و فراوانی از تلویزیون.عکس های دیوید Attie / گتی

در سال 1969 کودکان, کارگاه آموزشی تلویزیون ساخته شده یک بیست و شش دقیقه زمین حلقه به خط تا ایستگاه به هوا اساسا یک برنامه جدید است که به نظر می رسد به عنوان رتبهدهی نشده است هیچ عنوان. به جای یک تیم از پشم و خز و درهم و برهم کردن سر عروسک دیده می شد طوفان مغزی در boardroom.

چه کسانی هستند که بچه ها انجام می دهند ؟ " مشکوک قورباغه سبز می پرسد مشابه به اتاق با پینگ-پنگ ،

"شما ببینید ما حل و فصل نشده بر روی یک عنوان برای نشان می دهد و در عین حال به طوری که بچه ها در حال کار بر روی آن" یک فلاپی گوش سگ با دهان گسترده ای می گوید.

بچه ها آمد تا با برخی از whoppers. مانند "دو و دو و پنج را نشان می دهد."

"دو به علاوه دو را ندارد, پنج, شما کوفته!"

"آنها نمی? پس چگونه در مورد 'دو و دو ندارد پنج نمایش'?"

سپس آنها سعی کنید از یک عنوان است که نگه می دارد گرفتن طولانی تر و طولانی تر است.

"Howzabout ما آن را 'کمی Kiddie که نشان می دهد'?"

"اما ما oughta می گویند چیزی در مورد نشان دادن گفتن آن را مانند آن است! شاید 'Nitty ریگ دار کمی Kiddie که نشان می دهد'?"

قورباغه به نام کرمیت حرکت سر خود را در سگ, دوست, دوست Rowlf. "آیا شما واقعا میخوام بستگی دارد که دسته به آمده تا با یک عنوان؟"

"شما هرگز می توانید بگویید کرمیت," Rowlf می گوید: با اميد شناخته شده تنها به سگ. "آنها فقط ممکن است فکر می کنم از یکی از سمت راست."

نیم قرن پیش قبل از "Sesame Street" و قبل از سن قرنطینه کودکان و نوجوانان زیر سن شش صرف یک مقدار دیوانه از زمان در داخل خانه در حال تماشای تلویزیون یک تیره و تار چشم متوسط پنجاه و چهار ساعت در هفته است. در سال 1965 سال جانسون دولت تاسیس و شروع به سر لوید Morrisett معاون رئیس جمهور از شرکت کارنگی با یک دکترای روانشناسی تجربی از دانشگاه ییل کردم تا یک روز صبح یکشنبه در حدود شش-سی و یک ساعت و نیم قبل از این شبکه شروع روز خود را برنامه نویسی برای پیدا کردن خود را در سه سال, سارا, دروغ گفتن در اتاق نشیمن طبقه در صورتی footie لباس خواب, مشاهده, آزمون, الگوی. او می خواهم به تماشای هر چیزی حتی "به Itty-Bitty, مزرعه و شهر شوخ-Ditty, Nitty-ریگ دار سگ و زن سبک و جلف, Pretty Little Kiddie نشان می دهد."

نه خیلی بعد Morrisett کاهش یافت و به یک حزب شام گفتگو با جوآن Ganz کونای عمومی-امور تولید در نیویورک کانال 13. اولین بار کونای دیده بود یک مجموعه تلویزیونی بود که در سال 1952 زمانی که او را تماشا Adlai استیونسون پذیرش نامزدی حزب دموکرات. او می رفته به قهرمان دموکراتیک علل و تا به حال نقل مکان کرد و از ققنوس به نیویورک به کار در کانال 13 که در آن او مستند پروژه شامل "شانس در آغاز" در مورد یک برنامه پیش دبستانی در هارلم. به عنوان کمپ دیوید گزارش در "روز آفتابی در کودکان و تلویزیونی انقلاب که تغییر امریکا" (Simon & Schuster) هر دو کونای و Morrisett گرفتار شدند تا در لیندن جانسون چشم انداز از جامعه خود فقر و وعده از حقوق مدنی جنبش و آنها می خواهم هر دو هم زده شده است توسط یک سخنرانی در سال 1961 توسط نیوتن Minow رئیس جمهور کندی F. C. C. رئیس که به نام تلویزیون یک "زمین بایر وسیع." Minow سابق قانون شریک استیونسون رفته بود به نجات 13 کانال را پخش قیمومیت در طول یک پیشنهاد تصاحب. در آن مهمانی شام, کونای و Morrisett کردم به صحبت کردن در مورد این که آیا عمومی-فکر تلویزیونی ممکن است قادر به آموزش بچه های جوان.

تلویزیون آموزشی برای پیش دبستانی ها به نظر می رسید برای حل دو مشکل در یک بار: کمبود مهد کودک و فراوانی از تلویزیون. در آن زمان نیمی از ملت مدارس ندارد مهد کودک. به آدرس یک شکاف دستاورد است که تا به حال ادامه طولانی پس از Brown v. هیئت آموزش و پرورش آن را بهتر است به جهانی مهد کودک و جهانی پیش دبستانی, اما در این میان وجود دارد جهانی تلویزیون است. "بیشتر خانواده ها باید در تلویزیون از وان حمام تلفن جاروبرقی توستر یا به طور منظم روزانه روزنامه" کونای که در کارنگی-بودجه مطالعه امکان سنجی "پتانسیل استفاده از تلویزیون در آموزش و پرورش پیش دبستانی." با این گزارش در دست Morrisett چیده شده برای یک میلیون دلار کمک مالی است که اجازه کونای شروع به توسعه یک نمایش با عنوان های دیگر از "اوایل دوران کودکی برنامه تلویزیونی." در پنجاه و پنج-صفحه 1968 پیشنهاد "تلویزیون برای کودکان پیش دبستانی," کونای گزارش نتایج حاصل از یک مطالعه ملی به طور فزاینده پیچیده ای بورس بر رشد کودک: او می خواهم سفر به کشور, مصاحبه با علما و بازدید از مهد کودک برای پیدا کردن در مورد آنچه نامیده می شد در آن زمان به "گودال ماسهبازی-به-درس انقلاب"—با فشار دادن صورت برای تحریک فکری برای سه-چهار و پنج ساله.

که پیشنهاد آورده در هشت میلیون دلار در بنیاد و بودجه دولت ساخته شده است که ممکن است تاسیس غیر انتفاعی تلویزیون کودکان کارگاه و تولید فصل اول هنوز ناشناخته "در اوایل دوران کودکی برنامه تلویزیونی." "هیچ چیز قابل مقایسه با چنین برنامه ای در حال حاضر وجود دارد در تلویزیون" کونای مشاهده شده است. "کاپیتان کانگورو" پخش CBS آغاز و در سال 1955 تا به حال آموزشی بیت بود ولی عمدتا مسخره. (باب Keeshan که بازی کاپیتان آغاز شده بود به عنوان یک استقلالی باب دلقک نام Clarabell در "Howdy Doody" و سپس ستاره دار به عنوان شاخی دلقک در ABC "زمان برای سرگرم کننده است.") "Mister Rogers' Neighborhood," نیم ساعت نمایش های تولید شده توسط WQED سیاه-و-سفید رفته بود ملی در سال 1968 اما رسیده عمدتا طبقه متوسط مخاطب است. جدید نشان می دهد خواهد بود پخش در سراسر کشور, هر روز هفته به مدت یک ساعت در رنگ; آن خواهد بود هدف همه کودکان از زمینه های اجتماعی و اقتصادی آن خواهد بود به صراحت آموزشی با هشت یادگیری خاص هدف گرفته شده از یک لیست ابداع شده توسط کارشناسان و فرمت آن خواهد بود که از یک "مجله" ساخته شده از "یک به پانزده دقیقه ای در سبک های مختلف"—انیمیشن عروسکی, بازی, داستان است. "اوایل دوران کودکی برنامه تلویزیونی" خواهد بود همچنین یک آزمایش: نتیجه آن خواهد شد.

کونای هم قرار دادن هیئت علمی مشاوران ریاست رشدی روانشناس جرالد کمتر و در سال 1968 او شروع به یک سری از سمینارها آزادانه وابسته به دانشگاه هاروارد به آموزش و پرورش که در آن کمتر بود استاد. به یکی از این سمینارها او بعدها به یاد می آورد: "این ریشو نبوی رقم در کفش پیاده روی در نشسته و راه در پشت ram-میله مستقیم خیره پیش رو با هیچ بیان در چهره اش." او فکر کرد که او ممکن است یک عضو از آب و هوا زیرزمینی. او زمزمه به یک همکار "چگونه ما می دانیم که بازگشت وجود ندارد رفتن به پرتاب یک بمب در اینجا و یا پرتاب یک نارنجک دست?"

"به احتمال زیاد" او گفت:. "که جیم هنسون."

هنسون—همراه با کرمیت—تا به حال خود را شروع کردم در "سام و دوستان" یک عروسک خیمه شب بازی-محور نشان می دهد پخش یک NBC وابسته در واشنگتن دی سی آغاز و در سال 1955. دیگر عروسک های خیمه شب بازی در تلویزیون انجام شده در عروسک خیمه شب بازی مرحله. در میان بسیاری از ویژگی های هنسون اسراف نابغه بود و درک خود را که روی صفحه تلویزیون خود را کامل عروسک خیمه شب بازی مرحله. "سام و دوستان بود به Muppets چه Cavern Club شد به بیتلز" Michael Davis نوشت: در سال 2008 کتاب "باند خیابان: تاریخچه کامل Sesame Street." Muppets بودند شوخ و مرزی ضرب و شتم بیش از مربع است. کرمیت به نظر می رسد بر روی "نمایش امشب" در سال 1957. اما چهار سال بعد "سام و دوستان" رفت هوا: هنسون و Muppets حال بزرگتر شدن آن است. هنسون تبدیل به ساخت فیلم های مستند و فیلم های سینمایی و تبلیغات به عنوان آوانگارد به عنوان شما می توانید با چشم ساخته شده از توپ پینگ پنگ. در سال 1968 "این Itty-Bitty, مزرعه و شهر شوخ-Ditty, Nitty-ریگ دار سگ و زن سبک و جلف, Pretty Little Kiddie نمایش" چیزی بود که او در ذهن خود را برای آینده حرفه ای حرکت می کند.

کونای استخدام بسیاری از استعداد او از "کاپیتان کانگورو" از جمله جان سنگ که تولید و مستقیم جدید نشان می دهد. آن سنگ که آورده بود Henson به همایش ها و سمینارها. "اگر ما نمی توانیم هنسون" سنگ تیم گفت: "پس از آن ما فقط نمی خواهد که عروسک." در مذاکرات Henson سوار یک معامله سخت. او می خواست برای حفظ همه حقوق خود را به Muppets و تقسیم هر تجارت از شخصیت های پنجاه-پنجاه با تلویزیون کودکان کارگاه. هنسون امضا در آورده و در یک تیم که شامل Frank Oz که انجام برت, Cookie Monster, و استیفن گراور و Caroll Spinney که تا به حال بازی یک شیر در بوستون "بوزو را سیرک" و در حال حاضر زمان در نقش Oscar the Grouch و پرنده بزرگ یک شخصیت مدل در به راحتی متلاطم چهار سال است که نیاز به مقدار زیادی کمک کند. اما Henson آورده بیش از Muppets به "Sesame Street": او تولید بسیاری از نشان می دهد "درج" فیلم های کوتاه است که به کار تبلیغات. و آن را Henson که قرار به زمین حلقه در حال اجرا تهوع در مورد نشان می دهد داشتن هیچ عنوان.

این بیت بود sendup اما تا به حال شده است در یک نبرد واقعی در مورد عنوان در کودکان, کارگاه آموزشی تلویزیون که در آن هر کس تا به حال شده نیاز به آمده تا با یک لیست از بیست نام. هیچ یک از آنها کار کرده است. سنگ پیشنهاد "123 خیابان ب" مرحله اصلی بعد از همه قرار بود یک brownstone به صف از خیابان های شهرستان و به عنوان Rowlf گفت کرمیت در زمین حلقه "ایده این است که به کمی آموزش های پیش دبستانی کودکان و نوجوانان برخی از مسائل است که می تواند مفید باشد به آنها در مدرسه مانند اعداد و حروف و مانند آن." (Kermit cocked سبز خود سر: "و ایده خود را این است که بچه ها تو مسابقه از بیس بال و به نوبه خود در آموزشی, کانال های تلویزیونی به آموزش حروف و اعداد hmm؟") اما "123 خیابان ب" رو زده: خیلی نیویورک.

در دود پر boardroom در پایان یک روز طولانی از مدیران شبکه' لباس های رشد کرده rumpled و جدول نشانه رفته است با مچاله تکه کاغذ.

در نهایت یکی Muppet اجرایی یک ایده:

"هی این بچه ها می توانید به خواندن و یا نوشتن می کنند ؟" او می پرسد با چرب صدای یک تبه کار.

دیگر Muppets سوفل خود موافقت.

کارتون توسط کالین تام

"سپس howzabout ما تماس بگیرید نمایش" هی احمق!' "

این بود هنسون ضربه تند وشدید زدن در vapidity و مدارا زودتر کودکان را نشان می دهد تلویزیون از "دینگ دونگ مدرسه" به "Howdy Doody" و "باشگاه میکی موس" و در نوع نشان می دهد که انجام gooding پایه تصور کرده هدف قرار دادن به طور انحصاری برای کودکان محروم. ("آنچه آنها در حال رفتن به آن تماس بگیرید؟" کونای می خواستم به دانستن است. "'کودکان فقیر را ساعت'?")

"'هی احمق!'?" Rowlf yowls بی اعتقاد. "O. K. که آن را ندارد! شما بچه ها را!"

سگ despairs—"که میخوام پیدا کردن عنوان ما در حال حاضر؟"—تا زمانی که قورباغه croaks "هی Rowlf چرا با شما تماس خود را نشان می دهد "Sesame Street'? . . . شما می دانید مانند 'باز کنجد'? این نوع دهد و این ایده از یک خیابان که در آن شسته و رفته چیزهای اتفاق می افتد."

"کرمیت, چرا, شما یک نابغه هستید!"

در واقع این ایده تا به حال بیش از رفته است که به خوبی در تلویزیون کودکان کارگاه پس به عنوان یکی wisecracker اشاره کرد بخش زیادی از این نمایش مخاطب—کودکان و نوجوانان خود را از دست دادن دندان های کودک—آیا تنها قادر به گفتن "Theth-یک-من Threet." که معلوم شد قیمت تلویزیون کودکان کارگاه آماده شد پرداخت.

"Sesame Street" débuted در PBS ایستگاه در سراسر کشور در 10 نوامبر سال 1969 چهار ماه پس از فرود آپولو 11 بر روی ماه و هفت ماه قبل از آمریکا به کامبوج حمله کرد. "به شما به ارمغان آورد امروز با حروف 'W', 'S' و 'E' و با شماره 2 و 3" نشان می دهد که در واقع تحت کمک های مالی از شرکت برای پخش عمومی (ایجاد شده توسط رادیو و تلویزیون دولتی عمل 1967) ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش بنیاد فورد و کارنگی شرکت.

هر دو NBC و CBS تبدیل شده بود پایین فرصتی برای پخش نشان می دهد. اما یک هفته قبل از راه اندازی آن NBC در یک اقدام تعجب آور عمومی-spiritedness زد نیم ساعت پیش نمایش "این راه به خیابان کنجد" توسط موبایل و برت را از زیرزمین آپارتمان. "جاوا در هوا هر روز به مدت یک ساعت و در برخی از مکان ها آن را به دو بار در یک روز دو بار در یک روز, برت," Ernie می گوید: برگزاری دو فازی نارنجی ،

اصلی "Sesame Street" برخی از campiness و پاپ-هنر punchiness از "بتمن" مجموعه تلویزیونی پخش ABC از سال 1966 تا 1968. این سرعت و تنوع و kookiness از "Monty Python s Flying Circus" ساخته شده است که خود را اولین و تنها چند هفته قبل از "Sesame Street." و از طریق آن اجرا می شود عمیق ورید earnestness به ویژه مندرج در انسان, شخصیت های مونتاژ شده از بازیگران رهبری مت رابینسون. او استخدام شده بود به عنوان یک تولید کننده و یک coördinator از نشان می دهد زندگی می کنند-فیلم های اکشن استخدام شد اما به بازی گوردون یک کاراکتر انسانی به نام Gordon Parks. (رابینسون, نو جوان, لاغر, تماشای اولین قسمت پشت خانه زد و گفت: "نام او را نمی گوردون نام پدر.")

ظرف چند هفته "Sesame Street" یک پدیده فرهنگی. یک سال 1970 نیویورکر کارتون: "چرا که کودک در خانه به تماشای 'Sesame Street'?" یک خیابان پلیس می پرسد مادر یک دختر کوچک تغذیه کبوتر در پارک. راهنمای تلویزیون اعلام کرد در سال 1971 که "Sesame Street برد چه ممکن است شگفت آور ترین موفقیت هر نشان می دهد در کل تاریخ تلویزیون آمریکا." این بار منتقد جک گولد پیش بینی کرد "زمانی که از خدمات آزمون های آموزشی از پرینستون نیوجرسی کامل تجزیه و تحلیل آن در ماه به 'Sesame Street' ممکن است به اثبات می شود بسیار بیشتر از غیر معمول در برنامه های تلویزیونی. در مقیاس بزرگ این کشور پاداش ممکن است یک اجتماعی سند بی نهایت ارزش در آموزش و پرورش است."

به شگفت آور مدرک که معلوم شد درست است. یک مطالعه اخیر توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی پس از در اصلی E. T. S. ارزیابی توسط به دنبال در دراز مدت نتایج توصیف "Sesame Street" به عنوان "اولین MOOC." اما این توضیحات به فروش می رساند و نشان می دهد کوتاه مدت; دوره های آنلاین باز گسترده مانند انواع دیگر از "کنترل از راه دور, آموزش" عمدتا آموزشی فاجعه است. کودکان در سراسر جهان بسته شده اند از مدارس توسط COVID-19 بحران و, یکی از ترس در حال یادگیری بسیار کمی در گوگل Hangouts و در زوم های درس. داستان متفاوت بود با "Sesame Street." برای بچه ها که زیر شش سال 1969 به تماشای "Sesame Street" تا به حال یک اثر قابل اندازه گیری بر آنچه شناخته شده به عنوان "درجه سنی", " status: آنها را وارد مدرسه در سطح کلاس و مدرسه ابتدایی آنها باقی می ماند در سطح کلاس یک اثر است که این مطالعه به این نتیجه رسیدند "بود به خصوص تلفظ برای پسران, سیاه, غیر هیسپانیک کودکان و کسانی که زندگی از لحاظ اقتصادی در مناطق محروم." و این هزینه فقط پنج دلار برای هر بچه در هر سال است.

یکی از بهترین چیزها در مورد زود "Sesame Street" بود که چگونه به خوبی آن را در پاسخ به منتقدان آن است. هنگامی که آغاز شده نشان می دهد, آن تا به حال هیچ لاتین کاراکتر است. پس از یک سری از تظاهرات از پورتوریکو و Chicano جوامع از جمله آزادی مطبوعات محکوم کودکان, کارگاه آموزشی تلویزیون را "نژادپرستانه نگرش" کونای آورده در آمریکا در کمیته مشورتی و در آن فصل سوم اضافه شده شخصیت های ماریا (بازی های برگزار شده توسط Sonia Manzano که فقط می خواهم فارغ التحصیل از دانشگاه کارنگی ملون) و لوئیس (امیلیو Delgado, یک بازیگر از L. A. و دیرین Chicano فعال) که شد قلب از بازیگران برای چند دهه. یک کمک مالی از وزارت آموزش و پرورش با بودجه دولتی به یک اسپانیایی-نسخه زبان نشان می دهد اما "Sesame Street" نیز تصمیم به فقط برنامه دو زبانه است. در سال 1972 پس از نامه نوشتن کمپین توسط سازمان ملی زنان بعد از یک Op-Ed در این بار توضیح داده است که "Sesame Street" را به عنوان "جهان تقریبا بدون زن مردم" افراد جدید و جدید Muppets نقل مکان کرد بر روی خیابان. و هنگامی که آزمایش اولیه نشان داد که این نشان می دهد رسیدن به محله های شهری آن بیشتر می خواستم برای رسیدن به, بود, محدود, بازیگران فرستاده شد در یک تور ملی برای ایجاد علاقه در هدفمند شهرستانها. توسعه کار کرده است.

اوایل "Sesame Street" در آمد برای انتقاد از حق ، در ماه مه سال 1970 فقط پس از کشنده تیراندازی پلیس در جکسون کالج ایالتی می سی سی پی را به کمیسیون امور خارجه برای تلویزیون آموزشی رای به ممنوعیت نشان دادن اعتراض به آن یکپارچه بازیگران. یک شخصیت معرفی شده توسط رابینسون, این بازیگر که با بازی گوردون نیز منجر به اختلاف است. رابینسون در آمده بود از هنر جنبش و در میان کسانی که شکایت به کونای که Sesame Street شد "بیشتر Westchester از وات است." هیچ یک از Muppets خواندن به عنوان سیاه و سفید به طوری رابینسون و Henson ایجاد بنفش Muppet بچه به نام روزولت فرانکلین. فرانکلین بود که چنین نابغه ای است که او خود را در مدرسه ابتدایی. اما او همچنین صحبت در انگلیسی. این منجر به یک مبارزه تلخ بین ضد روزولت و نرم افزار-روزولت جناح که رابینسون در سمت چپ نشان می دهد پس از فصل سوم. اما نه قبل از روزولت فرانکلین یک آلبوم ساخته شده از صحبت های شعر است. "نگاهی به گوش دادن به من صحبت کردن," او می گوید. "من می خواهم راه من صحبت کنید. بله من انجام دهد."

با وجود نمایش راکی شروع اولیه آن قسمت هنوز بهترین تلویزیون تا کنون ساخته شده برای کودکان است. شکوه دستاورد آن بود که توسط این مجله منتقد فیلم رناتا آدلر در سال 1972: "آن است که هر چند همه درس های جدید مقابله فدرال برنامه ریزی و تمام دهه شصت تجربه های محلی مردم,' تکنیک های توتالیتر شعار و تجاری آمریکایی از دستگاه های از فیلم و فرقه های معروف, این تحقیق از مربیان و استعداد هنرمندان ترکیب شده بود در یک تلویزیون کوچک آزمایش برای فروش با استفاده از تلویزیون منطقی های انسانی و خطی به کودکان." آن را دریافت نمی کند بهتر از آن است.

امیلی کینگزلی کار کرده بود شغل های عجیب و غریب در تلویزیون, تولید, تا, در سال 1970 او استخدام "Sesame Street" به عنوان یک نویسنده. او در ادامه به پیروزی بیست و سه Emmys. در سال 1974 او به هنگام تولد به یک پسر, Jason با سندرم داون. او شروع به نشان دادن تا به عنوان مهمان در زمانی که او یک کودک نو پا و در نهایت به نظر می رسد در پنجاه و پنج قسمت. او کمک کرد Ernie املا کلمات که با پایان "در." او شمارش در زبان انگلیسی; او شمارش در اسپانیایی. تماشای Jason خواندن کلمه "عشق" با Cookie Monster, نامه, نامه ای است که به عنوان مقدس به عنوان برخی از آیینهای کلیسا. "Sesame Street" شکست یک سکوت در سندرم داون دوازده سال قبل از ABC شروع به پخش برنامه "زندگی جاریست" اولین تلویزیون نشان می دهد به ویژگی های شخصیت (و بازیگر) با سندرم داون. "من رفتم برای شکست" کینگزلی بعد به یاد می آورد. "من گفت:" اگر ما می توانید بر روی Jason چرا ما نمی توانیم قرار داده و در کل بسیاری از دیگر کودکان و نوجوانان معلول؟' "پس کینگزلی را ابتکار "Sesame Street" شخصیت و Muppets و مهمانان حاضر شامل ناشنوا کودکان و نوجوانان (نشان می دهد همچنین می آموزد که زبان اشاره) و بچه ها در صندلی چرخدار. Tarah شفر که استخوانسازی imperfecta پیوست, بازیگران در سال 1993 هنگامی که او نه. بسیاری از بینندگان هنوز هم به یاد داشته باشید زمانی که او خواند "چرخ بر روی صندلی چرخدار" به لحن از "چرخ در اتوبوس" در راه خود را از پیاده رو به پیوستن به یک بازی بسکتبال. در اخیر نقطه عطف جولیا زرد ماپت ها با اوتیسم پیوست نشان می دهد در سال 2015. او و پرنده رو به دوستان خوب. (جولیا گرچه بعدها موضوع مشاجره. در سال گذشته یک اوتیسم-حمایت گروه که تا به حال کمک به توسعه شخصیت قطع روابط با "Sesame Street.")

"Sesame Street" موجب یک انقلاب در تلویزیون کودکان, دیوید کمپ استدلال می کند اما این تغییرات نمی گذشته است. "Mister Rogers' Neighborhood" متوقف ساخت قسمت جدید در سال 1975. "این شرکت الکتریک" یکی دیگر از تولید تلویزیون کودکان کارگاه تعطیل در سال 1977. در ضمن در "Sesame Street" هنسون احساس به دام افتاده است. "من در زندگی خود من بدترین کابوس" او گفت کونای قبل از ترک برای راه اندازی "The Muppet Show" در سال 1976. برای کمپ, "Sesame Street" به اوج خود رسید و در سال 1983 پس از مرگ خواهد لی بازیگر که با بازی آقای هوپر محله بقال. لی یک عضو سابق رادیکال تئاتر گروه تئاتر شده بود به نام قبل از خانه سازمان ملل متحد-آمریکا فعالیت های کمیته در نوزده-پنجاه و لیست سیاه قرار گرفته است از تلویزیون; "Sesame Street" تا به حال خود را تبدیل به تئاتر خانه. او بسیار تحسین بقیه بازیگران و نویسندگان تصمیم به روی چیزی حساب کردن در هوا با غم و اندوه. پرنده بزرگ گفت که آقای هوپر مرده است می خواهد به می دانم که زمانی که او به خانه بازگردد. "پرنده بزرگ هنگامی که مردم می میرند و آنها در می آیند" یک عضو بازیگران می گوید: آرام. پرنده بزرگ tilts سر خود را به رنگ زرد پر تکان و لرزش بال و زمزمه بی ایمان "همیشه؟"

که قسمت شد یک نقطه بالا. از ریگان سال آغاز پاییز. دولت فدرال همه اما متوقف بودجه آموزشی تلویزیون در سال 1981 و مقررات زدایی به معنای آن است که F. C. C. پذیرفته شده "عصر حجر" به عنوان انجام یک ایستگاه "آموزشی" مورد نیاز است. بچه ها' تلویزیون در نوزده-هشتاد درگیر به طور عمده اسباب بازی پلاستیکی: "تسویه حساب کوچک من 'n دوستان" "لاک پشت های نینجا." "Sesame Street" شد بیشتر تجاری است. سنگ شکایت از بازنشستگی که جدید gentrified مجموعه طراحی مجدد در سال 1993 ساخته شده و آن را نگاه "بیشتر مانند بندر جنوبی خیابان از 127 خیابان." "بارنی و دوستان" در سال 1992 و نه طولانی پس از آن یک بارنی-تاثیر علم و آمد به خیابان کنجد یک محل است که تا به حال بدست عنوان سونیا Manzano قرار داده و آن را یک کل خیلی بیشتر "عیار-پای." به عنوان کمپ مشاهده, "Sesame Street" را تبدیل به "اساسا گسترش اسراف هنر-کارگردانی elmo's World."

آن است که نشان می دهد نیست هنوز هم جاه طلب است. این است که آن را تبدیل به گروگان خود و جاه طلبی. "Sesame Street ترین تحقیق گسترده برنامه تلویزیونی در تاریخ" با توجه به "کنجد اثر" یک سال 2016 مجموعه ای از مقالات توسط یک تیم از محققان از کنجد کارگاه (جانشین تلویزیون کودکان کارگاه). به همین دلیل "Sesame Street" تمایل به دنبال ed-مدرسه fads. یک بنیادی برنامه طرح شد در سمت راست برنامه یک بخار ابتکار (با یک "یک" برای "هنر"). خطوط داستان وحشیانه ای به این جا مد شده اند بیشتر و بیشتر ساختگی. در یکی از قسمت های بازیگران به حال به شکل از چگونه به استفاده از یک قرقره بالابر آقای Snuffleupagus به هوا به عنوان بخشی از رقص شش قوها. پس از آن وجود دارد بدنام کوکی kerfuffle, که در آن در پاسخ به کودکی-اپیدمی چاقی نشان می دهد تولید کنندگان تصمیم به Cookie Monster تجلی: "کوکی ها هستند که گاهی اوقات مواد غذایی است." جناح راست پردازان توطئه ادعا کرد که لیبرال روشن فکر گیاه خوار بود تغییر نام داد و او را گیاهی هیولا. Cookie Monster رفت و در "نمایش امروز" و "گزارش کلبر" به مسخره کرده است. اما در واقع چیز عجیب و غریبتر پشت همگنی از Cookie Monster, که تا به حال انجام با علاقه به پرداختن به A. D. H. D. همانطور که در گزارش "کنجد اثر" "Cookie Monster انتخاب شد به یادگیری خود را کنترل و مدل خود تنظیم استراتژی برای ساخت اجرایی مهارت های تابع." واقعا ؟ Cookie Monster?

برخی از نمایش های اخیر تنوع-و-گنجاندن تلاش شده است بحث و تعریف آن از تنوع و شمول خود را از محدودیت ها (فقر روستایی و دین باید جای کمی در آمریکا "Sesame Street" به عنوان مثال). در سال 2011 نشان می دهد معرفی Muppet نام لیلی که خانواده بی خانمان است; در سال 2013, الکس که پدر در زندان; در 2019, Karli یک کودک که قرار داده شده در نگهداری از آنجا که مادر دچار اعتیاد به مواد مخدر. در دهه شصت سازندگان اصلی "Sesame Street" تا به حال یک بحث داغ در مورد این که آیا برای مقابله با گریمر از واقعیتهای زندگی برخی از بینندگان خود را با مواد مخدر, استفاده, اسلحه, خشونت, خشونت پلیس استفاده داخلی—و در برابر آن تصمیم گرفت. آنها را انتخاب و در عوض به خیابان نگاه واقعی کمی کثیف کمی raggedy اما با مشکلاتی مانند زمانی که موبایل می خورد کوکی ها در رختخواب و برت به او می گوید او را به یک ظرف غذا تا Ernie تصمیم می گیرد خود را به خوردن کوکی ها در برت تخت. این "Sesame Street" است که در همان محله است که به عنوان یک.

"Sesame Street" در حال حاضر دیده می شود در بیش از یک صد و هفتاد کشور عمدتا از طریق شرکت های محصولات کمک Sesame Workshop اما اجرا در کشور با آنچه که در این کارگاه اشاره به عنوان "بومی" تولید تیم از مربیان و هنرمندان و موسیقیدانان و نویسندگان و puppeteers. "ما تولید مثل از مد افتاده مبلغان" کونای گفت: در یک سال 2006 مستند "جهان با توجه به Sesame Street." "این دین آنها هستیم اما این یادگیری و تحمل است." اگر این امر منجر به اتهام امپریالیسم فرهنگی—بسیاری از تولیدات مشترک از جمله "Sisimpur" در بنگلادش, بودجه در بخش, توسط U. S. A. I. D.—کسانی که به اتهام به طور کلی دروغ های واقعی محصولات. "انترناسیونالیسم معنا نیست که شما باید کپی غنی کشور" بنگلادش خیمه شب مصطفی Monwar است گفت: از یک داکا مبتنی بر تولید است که برای مجموعه های محلی طراحان ساخته شده است یک روستایی خیابان مجموعه ای در زیر یک درخت انجیر هندی توسط یک فروشگاه چای. "Sisimpur" به پیروی از " 'کنجد' مدل": مربیان دیدار با یک تیم خلاق برای توسعه برنامه درسی که اثر پس از ارزیابی از طریق آزمایش. اما در شرایطی که اساسا متفاوت از کسانی که در ایالات متحده در سال 1968: هفتاد درصد از بنگلادش جمعیت روستایی است و کمتر از نصف می توانید به تماشای تلویزیون است. "Sisimpur" می فرستد تلویزیون در rickshaws برای کودکان و نوجوانان در روستاها به سازمان دیده بان.

"این است که فاسد به نقطه انحراف," پاتریک بوچانان ranted در کابل در سال 2002 زمانی که "Takalani کنجد" آفریقای جنوبی شرکت-تولید و معرفی کامی خزدار زرد ماپت ها که توسط H. I. V. مثبت. توسعه یافته با اصرار از تلویزیون آفریقای جنوبی برای یک برنامه درسی پیش دبستانی در مورد بیماری کامی بود بسیار موفق در آموزش کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها در مورد H. I. V.-ایدز. "کامی ما نمی ترسم به بازی با شما از آنجا که ما می دانیم که ما نمی گرفتن H. I. V. فقط با بودن دوست شما" ماپت ها دیگر به او می گوید. در سال 2016 افغانستان را "Baghch-e-Simsim" در حال حاضر در آن فصل هفتم, معرفی بنفش Muppet به نام زری, یک دختر شش ساله دختر مسلمان. (آمریکایی ها باید درخواست برای یک شخصیت مسلمان به آن اضافه شود به آمریکایی نشان می دهد.) این زمستان کارگاه آموزشی کنجد در پشت سر هم با کمیته بین المللی نجات, راه اندازی یکی از بزرگترین اوایل دوران کودکی مداخلات در تاریخ نوعدوستی بود: "Ahlan Simsim," an Arabic-language نشان می دهد طراحی شده برای کمک به سی و یک میلیون کودک که پناهندگان.

در خارج از کشور "Sesame Street" است که هنوز هم رانده شده توسط روح 1968. در ایالات متحده که جرقه رفته است. Muppets فروخته شد به دیزنی پس از آن دیزنی کانال راه اندازی یک مشمئز کننده مجموعه انیمیشن به نام "Muppet Babies" نشان می دهد تا کالا محور که wittle, itty-bitty هرگز شوخ کودک کرمیت نیز ممکن است صحبت کردن با یک برچسب قیمت حلق آویز کردن صورت خود را. پس از 2015 "Sesame Street" منتشر شده است برای اولین بار در PBS اما HBO. نشان می دهد طراحی شده به عنوان یک سرویس عمومی, بخشی از جنگ با فقر است و در حال حاضر یکی از شما رو به پرداخت هزینه برای. در متناوب از خیانت به روح را نشان موسس فلسفه سال گذشته پنجاهمین سالگرد ویژه débuted HBO. (چند ماه بعد از آن پخش شد در PBS.) این ماه HBO حداکثر این است که راه اندازی "نه بیش از حد دیر شده نشان می دهد با علم." چند سال به عقب اگر شما خریداری دی وی دی از هر یک از پنج فصل "Sesame Street" آنها با یک سلب مسئولیت: "این در اوایل 'Sesame Street' قسمت در نظر گرفته شده برای رشد یو پی اس است و ممکن است با توجه به نیازهای امروز مهد کودک." یا این anthology editions فقط می تواند داده های مختلف عنوان: "هی احمق!"

"خانه بمانند!" Oscar the Grouch می گوید در اخیر COVID-19 عمومی-اعلام خدمات. "من نمی خواهم برای دیدن چهره خندان!" این خنده دار نیست. آن شیرین نیست. نیست حتی لذتبخش بد خلق. این فقط بحث. صادقانه آن را به اندازه کافی به شما ارسال به رختخواب با یک جعبه کوکی ها. "من فقط گرسنه برت. بنابراین من فکر کردم من می خواهم چند کوکی ها قبل از اینکه من به خواب رفتن." خوب شب Ernie. ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب