از خود جدا NFL بازیکنان درگیر در چت روم تمرینات در طول coronavirus

Tennessee Titans مقابله با توهین آمیز Dennis Kelly شده است ماندم, به همراه خانواده اش در منطقه ایندیاناپولیس پ

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399

Tennessee Titans مقابله با توهین آمیز Dennis Kelly شده است ماندم, به همراه خانواده اش در منطقه ایندیاناپولیس پس از تولد سومین دختر یک ماه پیش.

او شده است خود منزوی به عنوان COVID-19 coronavirus همچنان گسترش آن.

"ما در حال حاضر نوع خود اعمال قرنطینه در خود ما است چرا که با یک نوزاد جدید و نداشتن عکس و همه چیز مانند است که به خصوص با این که زمستان و چه بد آنفولانزا در این سال بود گفت:" کلی یکی از صدها نفر از بازیکنان NFL که خود منزوی در حالی که لیگ انواع از طریق چه در آینده. "ما در هفته چهارم در حال حاضر از نوع جدا بودن. برای بسیاری از جامعه بدیهی است که آن را حتی بیشتر شدید."

اگر آن را خارج از فصل NFL نیاز اجتماعی فاصله و خود-جداسازی توسط طرفدار فوتبال, جامعه, خانه رانده شده بود که نیواورلئان مربی شان Payton پنج شنبه اعلام کرد او اولین بار در NFL برای تست مثبت است.

بازیکنان NFL معمولا استفاده از این زمان برای آماده شدن برای فصل برنامه هایی که به طور سنتی شروع در ماه آوریل است. با این برنامه به طور نامحدود به تعویق افتاد, بازیکنان در حال تلاش برای ماندن متصل با هم تیمی طریق چت های گروهی و رسانه های اجتماعی. تمرینات نیز موضوع را با بیشتر ورزشگاه بسته شدن هر چند برخی از بازیکنان باید تجهیزات خود را در خانه.

New Orleans Saints طولانی اهمیت ژاک چوب که امضا یک فرمت درست قبل از رایگان آژانس آغاز شده است, زندگی در یک آپارتمان شده است و دور ماندن از ورزشگاه در دالاس. تمرینات خود را شامل فشار یو پی اس یو پی اس و چمباتمه و در حال حاضر بیشتر در حال اجرا خارج است.

"من فقط می خواهم یک بارانی پرتاب عرق در همه جا که نفرت انگیز, بنابراین من حدس می زنم من بهتر شروع به بیرون رفتن و پیدا کردن راه هایی برای انجام کاری در پارک و یا بر روی یک دنباله دار یا چیزی را به دلیل این آپارتمان است و نه فقط داشتن آن برای من" چوب گفت.

رایان Tannehill که دریافت چهار سال $118 میلیون قرارداد از تنسی به طور معمول می تواند مشغول پوشش تمرینات با رسیور برای شروع حد عالی رساندن خود شیمی و زمان.

"زن در هواپیما در حال حاضر خوب نیست وضعیت" گفت: Tannehill که همچنین انجام برخی از آموزش های شخصی در حالی که چسبیده در اطراف خانه با دو فرزند خود و بهره گیری بیشتر صفحه اصلی-پخت و پز با لورن. "... امیدوارم به عنوان یک ملت ما می تواند به نوعی این چیزی که تبدیل به اطراف پهن کردن منحنی مرتب به صحبت می کنند و شروع به حرکت رو به جلو است."

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

NFL free agency کسب و کار شده است یکی از چند چیز به حالت عادی در ورزش جهان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

Cornerback A. J. Bouye یکی از بازیکنان رو به چالش تغییر تیم در طول این انزوا پس از داد و ستد جکسون به دنور. از چت های گروهی که Tannehill و کلی استفاده برای در تماس ماندن نیست آسان برای یک بازیکن با هم تیمی های جدید خود.

مراقبت از خانواده خود را در بالای Bouye را به انجام لیست. دختران خود را در حالت های مختلف و Bouye که در ادامه به کار کردن در خانه بدنسازی در آتلانتا نیز متمرکز بر خود و پدر و مادر و سایر بستگان.

"هنگامی که ما همه چیز را به واقع که ما فقط باید برای نظارت بر زمانی که ما می تواند به" Bouye گفت. "یک چیز در مورد آن, من فقط با تمرکز بیشتر بر کار کردن نیز می باشد. من همه چیز را در خانه راه اندازی. من مربی با من است بنابراین من قطعا خوب با آن است."

تیتان مرکز بن جونز نیز در حال کار کردن در خانه. در ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی جمعه توسط تنسی جونز می تواند دیده می شود پرتاب یک توپ پزشکی در دیوار کنار گاراژ خود را و بلند کردن وزنه های خارج از منزل.

قبل از جدید انگلستان معامله linebacker duron و هارمون به دیترویت او قادر به رفتن به ورزشگاه. روز جمعه او در Peloton دوچرخه در زیرزمین خانه خود را و می تواند اجرا بر روی یک تپه در نزدیکی خانه اش.

"هر چیزی که من نیاز است حق در اینجا" هارمون گفت. "من مایل به بیرون رفتن وجود دارد و آیا از این که هر روز تا زمانی که من قادر به رسیدن به یک سالن ورزش و یا برای رسیدن به دیترویت و کار کردن با تیم است."

صورتحساب ایمنی اردن Poyer که فقط امضا دو سال گسترش, گفت, یکی, کلید, اقامت و تحصیل کرده در مورد آنچه متاثر از این بیماری همه گیر. او در فلوریدا که در آن مرکز آموزش تعطیل وادار کردن او به قطار خود را با برادر خود. آنها کار کرده ام هم در خارج از منزل در یک زمینه است.

"این نوع از عجیب و غریب بار" Poyer گفت. "... ما نگردند احتمالا حدود یک هفته پیش. اما شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی و شما نمی توانید آب را پیدا کنید. شما نمی توانید تمیز کردن مسائل است. این دیوانه است."

پیدا کردن موارد خاص در فروشگاه مواد غذایی است که بزرگترین چالش برای کلی. تیتان lineman قدیمی ترین دختر بهشت است حساسیت به تخم مرغ بادام زمینی و آجیل درخت است که محدودیت های آنچه که او می تواند غذا خوردن و نوشیدن.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"با همه این مردم هستند که در یک حس وحشت خرید و گرفتن تمام این لوازم — شما از شنیدن جوک ها در مورد کاغذ توالت رفتن — ما باید یک نام تجاری از شیر است که او می نوشد چون ما می دانیم که آن را بی خطر کند."

"در صورتی که نوع گرفته شده که نوع ما را در مخمصه در این راستا است. که فقط نوع که در آن ما در حال حاضر. ترسناک وضعیت برای ما شخصا با او."

یک وضعیت است که تغییرات روزانه است.

— AP طرفدار فوتبال نویسنده Arnie Melendez استاپلتون و AP نویسندگان ورزشی جان Wawrow برت Martel و نوح Trister کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب