مغلوب ساختن پیشی جستن بالد که او بسیار بالاتر رأی تلویزیون از لینکلن

عکس توسط اوان Vucci / AP / شاترFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
President Donald Trump in front of the Lincoln Memorial
عکس توسط اوان Vucci / AP / شاتر

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در آخرین حمله در این کشور شانزدهم رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در روز شنبه که تلویزیون خود را رتبه بندی شدند "بسیار بالاتر" از آبراهام لینکلن.

"اگر شما من رأی تلویزیون در کنار لینکلن هیچ مقایسه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز. "صادق آبه می خواهم من به صداقت در مورد آن و صادقانه خود را رتبه وحشتناک بودند."

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که لینکلن رتبه های تلویزیون به خصوص ضعیف "هنگامی که شما در نظر است که او را ندارد به رقابت با Netflix و آمازون مانند من باید."

"آبراهام لینکلن صفر بود و او هنوز هم می تواند مناسب و معقول شماره" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "او ممکن است شده اند O. K. در برخی از چیزهای دیگر اما او در مجموع بازنده در تلویزیون."

نظریه پردازی در مورد لینکلن ضعیف رتبه بندی عملکرد تهمت mused که "این ممکن است ریش."

"مردم نمی خواهم به نگاه مردم با ریش در تلویزیون," او گفت:. "تام سلک یک سبیل اما این متفاوت است. اگر من مشاوره لینکلن من می گویند, 'آبه از دست دادن ریش. این شما شبیه یک بذله گو.' من آرزو می کنم من زنده شده بود در آن زمان. من می توانم داده اند لینکلن انواع مشاوره خوب است. این غم چه بد او بود."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب