چگونه الگوهای رفتاری ساخته شده Fauci به 'Bill Nye از Coronavirus'

سیاست عمومی-متخصص بهداشت را توسعه داده است این نوع اینترنت که حضور بسیاری از چهره های عمومی به خصوص سیاستم

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399
عرش Raziuddin / Vishakha Darbha / اطلس

الگوهای رفتاری برای اولین بار آمد.

دو-دوم ادا و اصول و چهره-خرما تمام شد در آن زمان به راه اندازی Anthony Fauci به اینترنت جمعی وجدان—واکنش خود را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از "دولت عمیق" وزارت " در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در اواسط ماه مارس.

بلافاصله هشتگ #FauciFacepalm شروع روند در توییتر; نمرات Infinite ویدئوها (از جمله یک مجموعه به یک جهت "چه باعث می شود شما زیبا") آب گرفتگی پلت فرم و به عنوان همکار من Kaitlyn تیفانی گزارش شده شهوانی, اعترافات Fauci جنس درخواست تجدید نظر ظهور در همه جا.

پس از آن آمد حضور مهمان توسط مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی: پادکست مصاحبه با تیز-زبان میزبان از گروه نرم افزاری سپاهان, ورزش, چت با NBA star Steph کاری در Instagram زندگی می کنند یک زندگی جریان با مارک زوکربرگ در Facebook و حضور در چهار محبوب کانال های یوتیوب.

Fauci توسعه این نوع از حضور اینترنت است که بسیاری از چهره های عمومی و سیاستمداران به خصوص تنها رویای ساخت. آن را بخشی از محصول خود را طاقت به رفتن غیر متعارف سیستم عامل های دیجیتال, اما آن را آلی بیش از حد. Denizens از اینترنت انتخاب کرده اند تا او را همه جا حاضر یک امتیاز این سایت متعلق به کسانی که نشان می دهد صحت relatability و اعتماد. در Fauci مورد 79 ساله immunologist استفاده کرده است این نفوذ به اطلاع آمریکایی ها در مورد کوروناویروس و کم ارزش کردن اسطوره ها و حتی به عنوان وضعیت خود را در داخل دولت تبدیل شده است بیشتر مخاطره آمیز در طول زمان است.

"وجود دارد یک چیز عجیب و غریب که در آن اینترنت مم فرهنگ را به نوعی تایید کرده و مردم را در ... شما می توانید خود را مجبور به فرهنگ است. Fauci سعی نمی کند" گفت: 19 ساله کای واتسون که به تازگی تجزیه و تحلیل Fauci را همه جا حضوری در یک ویدیو یوتیوب. "همین دلیل است که مردم او را دوست دارم."

با استفاده از رسانه اجتماعی سیستم عامل اثرگذارندهها و الگوهای رفتاری به گسترش موضوع آگاهی و یا پیام های سیاسی جدید نیست. 2020 انتخابات شده است مارک "سال تاثیر گذار" پس از دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری سعی (و عمدتا شکست خورده) به اهرم حمایت از آنلاین ستاره ها به افزایش محبوبیت خود در میان رای دهندگان جوان. پادکست مانند این Joe Rogan Experience, بن شاپیرو نشان می دهدو غلاف صرفه جویی در امریکا هستند باید متوقف می شود برای برخی از چهره های سیاسی.

چه چیزی متفاوت در مورد Fauci است که تمایل خود را به صحبت می کنند به جوان و جوامع مختلف در این سیستم عامل استفاده می کنند بیشتر و توانایی خود را برای انجام آن را واقعا خوب می گوید مایک Varshavski خانواده-پزشک طب و YouTuber که با همکاری Fauci.

"وجود دارد هیچ فیلتر وجود دارد" Varshavski که می رود توسط دکتر مایک آنلاین به من گفت. "شما در نهایت متوجه می شوند که این یک انسان نشسته در مقابل از شما یک نامزد سیاسی است. و بیشتر ما می تواند انسانیت سیاستمداران بهداشت و درمان-مراقبت از کارشناسان بیشتر مردم در حال رفتن به آنها را باور و به آنها اعتماد—از آنجا که آنها می دانند که چگونه آنها فکر می کنم."

Fauci رویکرد می ایستد در تضاد به گفتن مایکل بلومبرگ است: برای دریافت سابق شهردار نیویورک نام و پیام سراسر, انتخابات ریاست جمهوری تلاش برای پرداخت اثرگذارندهها به پست در مورد او. تلاش fizzled مدت کوتاهی پس از آن آغاز شد. استراتژی آمد در سراسر به عنوان سرد محاسبه و قطع از افراد جوان چگونه با استفاده از رسانه های اجتماعی واتسون به من گفت.

واتسون و دبیرستان بهترین دوست تعقیب استیل هر دو از ردموند واشنگتن اجرای یک کانال یوتیوب که در آن آنها به تازگی مورد بحث Fauci اینترنت حضور پس از دیدن او پاپ آپ در سایت را صفحه خانگی به عنوان مهمان ویژه در چهار محبوب را نشان می دهد. در هر تنگ, 15 دقیقه بخش Fauci سابقه طیف وسیعی از سوالات در مورد کوروناویروس و COVID-19 عفونت دولت پاسخ و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی-فاصله توصیه. (Fauci و coronavirus نیروی کار نکرد پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این داستان است.)

یوتیوب کانال Fauci پیوست (میزبانی Varshavski; کمدین لیلی Singh; اخبار مفسر Philip DeFranco; و Trevor Noah که روزانه نشان می دهد حفظ حضور پر جنب و جوش بر روی پلت فرم) یک ترکیب مخاطبان از 33 میلیون نفر است. بسیاری از آنها جوان متنوع آمریکایی که معمولا نمی تونه به کابل یا شبکه خبر اما که نیاز به اطلاع در مورد ویروس. هر Fauci تصویری متصلب است تا بیش از 4 میلیون views; Varshavski را به دست آورد بیش از 5.3 میلیون دلار از مارس 29.

"این واقعیت است که او می آمد و نشان می دهد مانند ترور نوح مانند Philip DeFranco است—او را از رسیدن به میلیون ها نفر از مردم که از این قراره که تاثیر مستقیم بر روی" 30 ساله Varshavski به من گفت. "آنها در غیر این صورت می شده اند و ندانسته احتمالا گسترش این ویروس گسترش اطلاعات غلط و آن را واقعا فقط می کشد و آنها را به گوشه ای خود را به عنوان طرفداران."

از آغاز شیوع عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان بوده است به خصوص در رابطه با افزایش خطر ابتلا به جامعه گسترش COVID-19 در میان جوان آمریکایی که ممکن است قرارداد این ویروس وجود ندارد علائم و رفتن در مورد زندگی خود را آلوده کردن دیگران است. گزارش از مردی Gras گرفتم و فلوریدا, بهار-قطع کننده سوخت این نگرانی ها و نزاع بین نسلی. (پس از برخی از آمریکایی ها قرار داده و سرزنش در Millennials دوم گروه به سرعت روشن است که بسیاری از این بیماری همه گیر partiers بودند از ژنرال Z.)

هنگامی که دوستان خود شروع به بازگشت از دانشگاه و دبیرستان محلی نقل مکان کرد و به برگزاری کلاس های از راه دور واتسون و استیل نگران است که افراد جوان را اجتماعی-فاصله دستورالعمل های جدی است. واتسون بود که سفر به خانه از یک سفر به اروپا در زمان ایتالیا اعلام کرد ملی خود را مستند به من گفت که او را دیدم دوستان خود ارسال Snapchats در مورد بهار آینده-شکستن سفر به مکزیک و دیگران شوخی در مورد چگونه آنها را به مهمانی در خانه اگر آنها نمی تواند به خارج از کشور.

این Fauci صورت-نخل تغییر همه چیز. اگر چه واتسون و استیل شنیده بود که دکتر نام مقدار زیادی از زمان در کابل خبر از شیوع شروع شد و آنها انتظار نداشتند دوستان خود را به می دانم که او خوب است. اما واتسون گفت که او به زودی شروع به دیدن دوستان مجدد و به اشتراک گذاری Fauci الگوهای رفتاری است که دو برابر به عنوان اجتماعی-فاصله توصیه. آنها متوجه شده بیشتر از دوستان خود را به ماندن در منزل به خصوص اگر آنها سفر کرده بود به تازگی. و آنها شگفت زده برای دیدن یک چشم انداز مثبت در تعامل از بینندگان جوان را در خود یوتیوب بحث Fauci این مصاحبه.

بسیاری از جوانان آمریکایی ها اعتماد Fauci چون از memes, استیل پیشنهاد شده است. آنها او را به نظر می رسد relatable طنز آمیز و انسانی در مقایسه با دیگر coronavirus وظیفه نیروی عضو است که به نظر می رسد سخت تر. الگوهای رفتاری هستند "راه ما از مشروعیت بخشیدن کسی" Varshavski گفت. "این اتفاق می افتد گاهی در راه بد, بدیهی است, اما این یک مثال از آن اتفاق می افتد برای یک دلیل خوب است."

به مخاطبان Fauci شخصیت احساس آشنا. او اساسا "بیل نای از coronavirus" واتسون گفت: من با اشاره به شناخته شده در علم, آموزش و تلویزیون شخصیت. و خود را هیچ و بی معنی شخصیت تداعی خاطرات معتبر اما مهربان استاد دانشگاه یا دبیرستان معلم واتسون گفت.

در همان زمان Fauci را قرار گرفتن در معرض آنلاین باز کرده است او را به سمت تیره تر از اینترنت شهرت: او در حال حاضر هدف از تمسخر از برخی از رئيس جمهور آنلاین, حامیان و جناح راست memeosphere توسعه یافته چندین تئوری های توطئه در مورد او از جمله یکی که در آن Fauci است هیلاری کلینتون کارخانه کار به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما توجه و اعتماد است که Fauci انباشته شده در اینترنت طرفداران ممکن است خرس درس برای سیاستمداران و مقامات دولتی که امید به رسیدن به مخاطبان جوان. سیاستمداران اغلب موفق به ارتباط با این جوامع آنلاین, چرا که آنها صبر کنید تا صفحه اصلی کشش از یک کمپین نجومی به سطح شیب دار تا خود را اجتماعی-رسانه های استراتژی و یا سعی کنید به پرداخت هزینه برای یک گذار ارتش مانند بلومبرگ انجام داد و یا اعزام افراد مشهور تاییدیه در راه است که نمی طنین انداز با افراد جوان است.

Fauci رویکرد نشان می دهد احترام به کاربران اجتماعی-رسانه, سیستم عامل, برنت J. Cohen مدیر اجرایی مرکز آمریکایی پیشرفت جوانان-نامزدی بازو به من گفت.

"درگیر شدن با مردم اصیل و به طور مداوم و بر روی سیستم عامل است که افراد جوان را ترجیح می دهند فقط بهترین راه برای ساخت این نوع روابط که ایجاد اعتماد است که پس از آن اجازه می دهد تا مردم به نگاه شما به عنوان یک منبع معتبر از اطلاعات" کوهن گفت. "این چیزی است که دکتر Fauci در حال انجام است در حال حاضر."

واتسون و استیل به من گفت که آنها امیدوارند دیگر کارشناسان دولت در گرفتن به این استراتژی است. وقتی 2020 کمپین ضربات پشت آنها گفت: بیشتر سیاستمداران باید در این پادکست افراد جوان به گوش دادن به زندگی می کنند خود به خود Instagram حساب "به نظر می رسد مانند مردم واقعی است."

"آنها مجبور به پوشیدن سیاست کلاه تمام وقت" استیل گفت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب