جدایی کلیسا و دولت است شکستن تحت تهمت

ایده های گروه های مذهبی در حال گرفتن درمان خاص از دولت را همه گیر دانست. گتی / اطلس جدایی کلیسا و

توسط NEWS-SINGLE در 9 تیر 1399
گتی / اطلس

جدایی کلیسا و دولت قرار است برای جلوگیری از دولت طرفداری از دین در ایالات متحده است. برای بسیاری از قرن گذشته دادگاه عالی تفسیر استقرار بند از متمم اول قانون اساسی به این معنی است که دولت نمی تواند "تصویب قوانین است که کمک های یک دین کمک همه ادیان و یا ترجیح یک دین بر دیگری است." تحت این اصل disestablishment حداقل دولت نمی تواند امتیازات ویژه به سازمان های مذهبی فراتر از آنچه در دسترس است به طور مشابه واقع nonreligious گروه.

اما در چند ماه گذشته دیده می شود نزدیک به فروپاشی کامل این اصل در سطح ملی حداقل با توجه به بودجه دولت از دین است. تحت حفاظت پرداخت برنامه که اختصاص داده است $669 میلیارد دلار یارانه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دولت تمدید کمک های مالی به کلیساها و خانه های دیگر ، این برنامه بی سابقه است از نظر مقدار مطلق از پول درگیر و ماهیت مذهبی از فعالیت های از جمله پرداخت از روحانیت حقوق که دولت پرداخت یارانه.

به عنوان ما به تازگی به نوشته نیویورک تایمزاین بودجه مبتنی بر ایمان سازمان دریافت کرده است توجه کمی در بخشی به دلیل این معنا که کلیساها مانند دیگر گروه های آسیب شده است توسط دولت-دستور خاموش شدن ناگهانی. اگر کلیسا را به رعایت بهداشت عمومی محدودیت های مانند کسب و کارهای دیگر و سازمان های غیر انتفاعی و سپس آنها نیز باید جبران شود به فکر می رود. آنها باید دریافت درمان برابر وقتی که می آید به PPP بودجه.

اما مذهبی و nonreligious گروه در حال درمان به همان اندازه تحت برنامه. دور از آن. کوچک کسب و کار دولت اعطا کرده است یک معافیت ویژه از واجد شرایط بودن آن قوانین است. کسانی که قوانین طراحی شده برای تضمین که PPP وام های حمایت از کسب و کار کوچک و سازمان های غیر انتفاعی است, تعریف شده به عنوان کسانی که با کمتر از 500 کارفرمایان. به این منظور یکی از قوانین را انکار می کند و کمک به سازمانهایی که وابسته به سازمان های بزرگتر. برای مذهبی های غیر انتفاعی, اما, SBA لغو کرده است که قاعده است.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از سازمان های مذهبی از جمله هزاران نفر از محلی جماعت, دریافت صدها میلیون نفر و به احتمال زیاد میلیاردها دلار PPP وام—حتی اگر آنها وابسته به سازمان های بزرگ است که در مجموع بیش از 500 کارمند است.

در عین حال سکولار غیر انتفاعی—مانند پسران و دختران باشگاه YMCA و حسن نیت—که ممکن است مشابه وابستگی ساختار نه واجد شرایط این معافیت. در واقع آنها ممکن است به طور کامل حذف از دریافت PPP وام. بسیاری از شعبههای محلی از ملی و سازمان های غیر انتفاعی ممکن است برای اعمال فدرال کمک آنها چون آنها می ترسیدند آنها فاقد شرایط لازم, در حالی که دیگران درخواست و دریافت کمک. در حال حاضر این سازمان های غیر انتفاعی هستند و در مواجهه با خطرات قانونی که مذهبی اشخاص نیست. SBA را اجرای برنامه در نتیجه امتیازات در سراسر کشور وابسته به سازمان های مذهبی خود را بیش از nonreligious همتایان. میزان این اختلاف باید تبدیل به واضح تر که SBA افشای بیشتر اطلاعات دقیق در مورد PPP وام گیرندگان خود که آن را در حال حاضر وعده داده شده به انجام معکوس آن در اوایل امتناع از انتشار چنین اطلاعاتی.

در حال حاضر SBA تبعیض در حمایت از سازمان های مذهبی است که بیشتر قابل رویت در مورد برنامه ریزی والدین. زمانی که PPP بودجه در دسترس قرار گرفت, 38 محلی Planned Parenthood مراکز درخواست و دریافت وام های فدرال در مجموع حدود 80 میلیون نفر است. اما SBA در حال حاضر خواستار آن است که کسانی که برنامه ریزی شده والدین وابسته بازگشت پول آنها را دریافت کرد. آن را ادعا می کند که این مراکز محلی فاقد شرایط لازم هستند چرا که آنها کنترل شده توسط یک تشکیلات سراسری برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا است.

یک گروه از 27 سناتور جمهوریخواه به رهبری تام پنبه و میچ مک کانل ضامندار به این استدلال. در مارس 21, نامه آنها به نام دادستان کل ویلیام Barr برای باز کردن رسیدگی به والدین طراحی شده و پیشنهاد شده است که این اعضا باید در معرض مدنی و کیفری مجازات برای تشکیل پرونده جعلی وام های کاربردی. سناتور مارکو روبیو که ریاست کمیته مجلس سنا که نظارت SBA همچنین خواستار آن است که آژانس لغو PPP وام به والدین وابسته و بررسی آنها را برای خطا. در پاسخ به حزب دموکرات متهم SBA با حمله به برنامه ریزی والدین برای حزبی ایدئولوژیک اهداف است. برای آن برنامه ریزی والدین منتشر شد بیانیه ای گفت که آن محلی مراکز برآورده SBA موجود الزامات واجد شرایط بودن.

این عقب و جلو بین جمهوری خواه و سناتور دموکرات است و تنها در آخرین تکرار از درگیری های سیاسی بیش از سقط جنین. سیاستمداران محافظه کار به مدت طولانی در پی پال خواستار قطع بودجه دولت والدین به دلیل حمایت از زنان نسبت به حقوق باروری از جمله سقط جنین خدمات; لیبرال ها و ترقی خواهان را به نوبه خود در دفاع از سازمان است. بنابراین دولت آمریکا انگیزه برای هدف قرار دادن والدین هیچ رمز و راز است.

وجود دارد اما بیشتر مشکل اساسی با این حملات اخیر در Planned Parenthood—قانون اساسی نقص است که حتی منتقدان این سازمان باید تشخیص دهد. توسط privileging سازمان های مذهبی بیش از سکولار های غیر انتفاعی SBA و اوباما در حال پیشبرد یک موقعیت است که contravenes ایجاد بند که منع دولت از دادن ویژه یارانه ها به سازمان های مذهبی. یکی ممکن است فکر می کردم که جدایی کلیسا و دولت خواهد نوار کلیساها از دریافت PPP وام به صندوق روحانیت حقوق. اما حتی به دیوان عالی کشور نقل مکان کرد و دور از اصل جدایی در ابتدا اجازه می دهد بودجه عمومی از سازمان های مذهبی و در حال حاضر بیشتر و بیشتر به سمت نیاز به درمان برابر یک سیاست مطلوب برای گروه های مذهبی خواهد به نوبه خود ایجاد بند به طور کامل بر روی سر خود را. و در واقع یکی از مهم و دیرینه اعتراض به رژیم برابر بودجه این است که این آگهی دقیقا به این نتیجه یعنی درمان ترجیحی برای دین است.

SBA را پیاده سازی PPP بودجه نشان می دهد که چگونه برابر درمان می محول به چنین طرفداری. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرده است که کلیسا باید دریافت بودجه فدرال در شرایط مساوی با سکولار غیر انتفاعی. اما SBA مذهبی چشم پوشی از آن قوانین وابستگی به این معنی است که گروه های مذهبی هستند در واقع درمان به همان اندازه آنها مورد علاقه بودن و در یک مقیاس گسترده. گروه های مذهبی که در غیر این صورت کنار گذاشته شود از بودجه تحت خنثی وابستگی قوانین می توانید دریافت میلیاردها دلار در فدرال کمک در حالی که سازمان هایی مانند والدین چیزی دریافت.

چرا باید سکولار غیر انتفاعی درمان می شود, یکی از راه های و گروه های مذهبی ، SBA چشم پوشی آن قوانین وابستگی برای ایمان مبتنی بر سازمان های چون معتقد بودند که این قوانین را "قابل ملاحظه ای بار" گروه هستند که شرعا متعهد به سلسله مراتبی اشکال از سازمان و به دلیل آن فکر وابستگی قوانین خواهد اشفته دادگاه در تعیین مورد چگونه سازمان های مذهبی در حال ساخت یافته است. با توجه به SBA آن مذهبی معافیت مجاز است تحت مرمت آزادی مذهبی در قانون (RFRA) که ممنوع دولت فدرال از تحمیل قابل توجهی بار در دین و شاید تحت متمم اول قانون اساسی که تفسیر شده است به منظور محدود کردن دولت از دخالت در تصمیمات داخلی سازمان های مذهبی.

وجود دارد دلیلی برای شک و تردید در مورد این استدلال. خنثی وابستگی قوانین که محدود کردن اندازه از وام گیرندگان نمی بدیهی است که باعث حفاظت تحت RFRA و یا تداخل با داخلی تصمیم گیری سازمان های مذهبی. اما اگر این خطرات وجود دارد, آنها را می توان با معافیت تمام سازمان های غیر انتفاعی از وابستگی قوانین—درمان چنین کارفرمایان به همان اندازه. آنچه را نمی توان توجیه اعطای گروه های مذهبی محل اقامت را قادر می سازد که بودجه فدرال در حالی که disadvantaging سازمان های سکولار هستند که به طور مشابه ساختار که بر دوش همان بیماری همه گیر مربوط به بهداشت عمومی قوانین و مقررات.

SBA را نابرابر استفاده از آن قواعد درگیری با موجود دکترین حقوقی تحت استقرار بند. دیوان عالی کشور برگزار شد و در مهم سال 1989 مورد تگزاس ماهانه v. بولاک که تگزاس نمی تواند معاف مذهبی و نشریات از مالیات بر فروش در حالی که مالیات سکولار آنهایی که مانند تگزاس ماهانه. در کنترل concurring نظر عدالت هری Blackmun نوشت که "یک دولت ممکن است به فرار مالیاتی به کسانی که در گسترش انجیل که آن را نیز به دیگران که ممکن است به طور فعال مدافع کفر در دین است." اما در اینجا SBA انجام داده است همان چیزی که.

دیوان عالی کشور به تازگی با تاکید بر اهمیت درمان سازمان های مذهبی مانند nonreligious گروه در اعطای منافع عمومی. ماه گذشته در اولین تصمیم دیوان عالی کشور مربوط به کلیساها در طول COVID-19 شیوع عدالت برت Kavanaugh نوشت: در یک نظر مخالف است که "کلیسا و عبادت به سادگی می خواهید به درمان می شود به همان اندازه به مقایسه سکولار کسب و کار." اما وقتی که می آید به PPP بودجه برخی از کلیساها نمی خواهید برابری. آنها می خواهند به درمان مطلوب تر از خود سکولار هستند.

برنامه ریزی والدین وابسته به قانون اساسی زمینه را برای مقاومت در برابر خواسته های به بازگشت خود PPP وام. اگر کوچک مذهبی غیر انتفاعی هستند واجد شرایط برای دریافت PPP بودجه حتی اگر آنها وابسته از سازمان های ملی و سپس همان شرایط قوانین باید تقاضای خود را به سکولار غیر انتفاعی مانند والدین طراحی شده.

وجود دارد نمی توان دو مجموعه از قوانین بودجه—یکی می فرستد که میلیاردها دلار به محلی جماعت مذهبی و یکی را انکار می کند که همان حمایت از سکولار غیر انتفاعی. اگر این قوانین در قانون اساسی و حتی به آنها اجازه می دهد بیشتر حمایت مالی مستقیم برای کلیساها بیش از هر نقطه دیگر در تاریخ آمریکا و سپس استقرار بند دهکدهای از دست داد و معنای آن. حداقل آن را باید ایستاده برای این گزاره که دولت نمی تواند انتخاب کردن سازمان های مذهبی برای امتیازات ویژه. در صورتی که اصل سقوط کشور خواهد بود شاهد نه تنها پایان جدایی کلیسا و دولت با توجه به بودجه عمومی بلکه یک براندازی تعهد به درمان برابر است که گفته می شود جایگزین آن. به جای آن چه چیزی وجود خواهد داشت یک رژیم که به نفع سازمان های مذهبی بالاتر از دیگران است.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن