دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنی فرض

سیاست تیم رئيس جمهور به نظر می رسد برای دیدن این سناتور از ایالت ورمونت نامزدی به عنوان یک بدون از دست داد

توسط NEWS-SINGLE در 11 اسفند 1398
سارا Silbiger / گتی

چندی پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید با وسواس فقط یکی از دموکرات ها رقابت به جای او: جو بایدن. در سال گذشته به عنوان معاون رئیس جمهور سابق شد پیشتاز تهمت انتخاباتی صرف در مورد $270,000 در Facebook ads هدف بایدن—بیش از آن سپری در برابر دیگر نامزدها. سپس بایدن شروع به سقوط و برنی ساندرز شروع به افزایش است. مغلوب ساختن پیشی جستن اجتماعی-تبلیغات رسانه ای اهریمنی "خواب آلودگی جو" دم کردن. در عین حال تا کنون هیچ ملاحظه وانت در ضد ساندرز تبلیغات. آن را به عنوان اگر Trumpworld ممکن است بخواهید برای رفتن آسان در Sanders.

آن می کند. تیم مغلوب ساختن پیشی جستن views ساندرز به عنوان ضعیف ترین نامزد چپ در سمت دموکراتیک و نمی مشتاق به انجام هر چیزی به مانع آمدن او چند تا از رئیس جمهور گذشته و حال مشاوران سیاسی به من گفت. آنها به نظر می رسد برای دیدن ساندرز به عنوان یک بدون از دست دادن گزاره: رئیس جمهور برنده که آیا سناتور ورمونت قطاری نامزدی یا نه.

باید ساندرز غالب مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی خواهد بود به کانون توجه خود را دموکراتیک-سوسیالیستی هویت در تلاش برای تصمیم رای دهندگان ترس او را از دور خود را به آزادی است. (تهمت سعی خواهد کرد برای نام تجاری هر نامزد دموکرات سوسیالیستی—تیم مغلوب ساختن پیشی جستن فقط فکر می کند آن را آسان تر با آن مرد که خود شامل توضیحات کلمه است.) اگر ساندرز تزلزل تهمت خواهد استدلال می کنند که او ناعادلانه سرقت از نامزدی او به دست آورده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی دامن زده سوء ظن از یک ضد ساندرز توطئه در درون حزب دموکرات برای چه به نظر می رسد دو هدف: ترک ساندرز پس بنابراین سرخورده که آنها ماندن در خانه در روز انتخابات و یا شاید متقاعد کردن آنها را به سوئیچ طرف و رای خواه. ساندرز ممکن است نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن اما برای زمان حال مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز Sanders.

"ساندرز خواهد بود هر تعطیلات در حال حاضر نورد را به یکی از" Sean اسپایسر سابق مطبوعاتی کاخ سفید وزیر امور خارجه سابق و مشاور ارشد نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC به من گفت. "با برنی وجود دارد یک توافق کلی است که او یک هدیه است."

Mistreating ساندرز و بیگانه هواداران خود می تواند هزینه تهمت انتخابات بسته به نامزدی حزب دموکرات مبارزه به پایان می رسد. یک تجزیه و تحلیل از دانشمند علوم سیاسی برایان Schaffner نشان می دهد که در سال 2016 ده ها هزار نفر از ساندرز حامیان رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا—سه میدان نبرد آمده است که تهمت دقت بدبختانه از آبی به قرمز است. تا به حال به این رای دهندگان تراز وسط قرار دارد با دموکرات ها به جای هیلاری کلینتون را برنده هر سه متحده و در نهایت انتخابات.

"به حدی است که یک دموکرات اولیه می شود و شاید ساندرز دریافت نمی کند نامزدی وجود دارد یک فرصت خوب است که یک سهم مناسب از هواداران خود است به احتمال زیاد برای خرید به این فکر است که این حزب تا به حال آن را در ساندرز" Schaffner, یک دانشگاه تافتز مدنی استاد به من گفت. "و اگر این مورد است که برخی از این افراد ممکن است پیدا کردن آن را آسان به نشستن در یک انتخابات عمومی و یا بازیگران در اعتراض به رای بدهند."

ساندرز نیز می تواند ثابت کند یک حریف سخت تر از مغلوب ساختن پیشی جستن reckons: او دارای پشتوانه مردمی مقدار زیادی از پول و یک نسخه از همان مردمی که پیام رو مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ناراحت پیروزی. دموکراتیک فعالان دیدن یک بدبینی عمیق, نه اندیشه در مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد است. "مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند که او می تواند جذب حمایت برنی است—که همه" نی نی Devine بالا مشاور ساندرز کمپین 2016 به من گفت. "من فکر نمی کنم او دوست دارد برنی."

هر corpuscle از Trumpworld به نظر می رسد اختصاص داده شده به propping تا Sanders. یکی از آشکار کردن نکته که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای ترویج ساندرز نامزدی: او نسبتا مقدار کمی در خود توهین. استاد خام و بی رویه putdown تهمت خواهد رفتار فقط در مورد هر کسی: teenage آب و هوا فعالان ستاره طلا, خانواده, و مرحوم قانونگذاران به طور یکسان. اما وقتی که می آید به ساندرز—که بیایید نکنید, به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک "پاتولوژیک دروغگو" و یک خطر برای جمهوری—رییس جمهور اغلب برای تلفن های موبایل مانند یک fanboy اگر نه یک برنی Bro. حتی نام مستعار خود را برای ساندرز "دیوانه برنی" خفیف است توسط Trumpian استاندارد.

این counterpuncher نیست counterpunching بسیار در همه -- هنوز رتبهدهی نشده است به هر حال. "مردم مانند پیام خود را. او انرژی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد دعوت به خبرنگاران در دفتر بیضی در اوایل این ماه.

از تابستان تهمت انتخاباتی صرف تنها حدود 25000 $در Facebook ads است که ذکر ساندرز اغلب از اینکه او را با دیگر دموکرات ها با توجه به تجزیه و تحلیل قلدر منبر تعاملی دموکراتیک ارتباطات شرکت است که همچنین به بررسی تهمت کمپین Facebook ads هدف بایدن. (مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر آن استراتژی تبلیغات.)

اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود شده اند تقویت یک پیام است که ساندرز ارسال شده است برای سال ها: که دموکراتیک استقرار می خواهد او را از دست بدهد.

رویدادهای تصادفی شده اند به تصویر کشیده شده توسط تیم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از یک طرح به عذاب ساندرز نامزدی. کمپین اتحاد اشاره آیووا-انجمن افتضاح است که یک مقام رسمی گفت: محروم ساندرز از یک "پیروزی دامان"; کلینتون تازه انتقاد از Sanders; و حتی تصمیم Des Moines Register به انتشار یک نظرسنجی در آستانه حزبی آیووا.

در طول نوادا-انجمن مسابقه به پایان رسید که شنبه دولت حزب جمهوری خواه با ارسال یک کامیون به ساندرز تظاهرات نمایش یک پیام است که سیستم "تقلب" در برابر او.

و در حداقل یک دولت اوباما در حال تلاش برای نوسان انتخابات به Sanders. پیش از کارولینای جنوبی اولیه این آخر هفته برخی از دولت اوباما خواسته اند که رای دهندگان حزب برای عبور و بازگشت ساندرز با صریح هدف vanquishing بایدن نامزد مورد علاقه را به نفع خود. (کارولینای جنوبی باز اولیه سیستم اجازه می دهد تا ثبت نام رای دهندگان برای شرکت در هر دو حزب را در مسابقه.) "ما روشن خواهد شد که از تضاد بین سرمایه داری و آزادیخواه آمریکایی ها در برابر برنی ساندرز و دموکراتیک سوسیالیست بنابراین ما می آمدید که اگر آن را معلوم است که راه" گفت: Stephen Brown, رئیس سابق گرینویل کانتی حزب جمهوری خواه.

تهمت نیست, احساساتی, وقتی که می آید به خون های ورزشی مانند سیاست است. مردم برای او مفید و یا آنها نیست. مشاوران او به من گفت که او ممکن است احساس قرابت ساندرز چون هر دو صورت تضاد از حزب استقرار آمار و ارقام. اما ساندرز مبارزات انتخاباتی است که تحت هیچ توهم که رئیس جمهور هر گونه محبت واقعی برای او. "ما درک می کنیم که او مانور," جف ویور یک مشاور ارشد ساندرز کمپین به من گفت. "مغلوب ساختن پیشی جستن اشک تمساح نمی تحت تاثیر قرار دادن ما است." در طول سال 2016 نژاد تهمت خصوصی به نام ساندرز "دیوانه" سام Nunberg سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور به من گفت. ظاهر می شود در جیمی کیمل در اواخر شب نشان می دهد بحث است که در همان سال زمانی که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و ساندرز شد رقابت برای مربوطه خود را حزب نامزدی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من در واقع فکر می کنم برنی خواهد بود آسان تر به ضرب و شتم" از کلینتون.

نظرسنجی نشان می دهد که او ممکن است درست است. یک وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی در اوایل این ماه نشان داد ساندرز ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن توسط چهار درصد در انتخابات نژاد فقیر نشان از بایدن و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. بیشتر نگران کننده برای ساندرز است که چگونه رای دهندگان تمایل به نگاه یک نامزد حمایت ایده های سوسیالیستی. در همان نظرسنجی حدود 67 درصد گفتند که باید حداقل برخی از رزرو در مورد یک نامزد سوسیالیست در مقایسه با 28 درصد که به گفته آنها می تواند راحت با یک. "من می خواهم این ایده از برنی نیاز به توضیح دموکراتیک سوسیالیسم در مقابل کمونیسم و توضیح آن در جنوب فلوریدا به افرادی که فرار ظلم و ستم در کشورهای خود" مارتی Obst ارشد سیاسی مشاور معاون رئیس جمهور مایک پنس به من گفت.

هر نامزد ریاست جمهوری می خواهد یک راه مطمئن برای پیروزی. در سال 2016 نژاد و کلینتون در کمپین بر این باور است که ضعیف ترین نامزد شد مغلوب ساختن پیشی جستن از دیدن او بسیار ناقص کلینتون نه تنها ضرب و شتم او اما انتخاب کنید تا چند ایالت از جمله آریزونا و گرجستان در طول راه در یک نمایش قدرت در برابر Trumpism. او از دست هر دو کشور همراه با جایزه نهایی.

در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار, برخی از آنها هشدار مشابه اطمینان بیش از حد. "من می دانم که وجود دارد خواهان است که می خواهند ساندرز به نامزد. که زندگی خطرناکی می گوید:" جان مک لافلین یک مغلوب ساختن پیشی جستن pollster. "اگر او برنده 2020 انتخابات که بد از دست دادن. این مهم است که ما تمرکز بر روی تقویت کنیم."

به عنوان کسی که خود کمپین چشم انداز بودند بشدت دست کم گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن و باید با احتیاط در رد Sanders. ساخت سیاسی پیش بینی در این فرار آب و هوا خطرناک است. در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دیدن ساندرز به عنوان هدیه او یک بار لذت می بردند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب