نابرابری از تابستان اوقات فراغت

فرهنگ در این فصل اجتماعی فاصله نیز یکی از اجتماعی نزدیکی بین همسایگان—روشن کننده و تقسیم از نژاد و محل.

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
این بیماری همه گیر در حال حاضر می افزاید: به لیست عوامل پیچیده اوقات فراغت برای بسیاری از.Bryan R. Smith / خبرگزاری فرانسه /گتی

در اینجا مفید عبارت از تاریخ: "شرایط اضطراری بیش از میهن پرستی." که از نیویورک تریبیون در سال 1909 از یکی از بسیاری از روزنامه حساب از به نوبه خود از قرن تاسف این تبادل آتش بازی راه اندازی شده توسط توده ها هر روز استقلال. آمریکایی صنعتی شدن و مهاجرت کرده و در یک شهری طبقه کارگر نیاز به راه هایی برای منفجر کردن بخار و آتش بازی ارائه شده یک خروجی -- در هزینه از جان صدها نفر به طور تصادفی از دست داده و هر تابستان.

در پاسخ به سالانه رونق در رونقs "امن و سالم چهارم جولای" جنبش اصلاحات تحت فشار قرار دادند برای بسیاری از آتش بازی مقررات هنوز هم در جای خود امروز. اما این توسعه نه صرفا در مورد رفاه عمومی است. امن و عاقل جنبش نوشت اوقات فراغت مورخ روی Rosenzweig در سال 1985 به دنبال "سرکوب و جایگزین پيشينه خشن و بی ادب و قومی بزرگداشت توسط طبقه کارگر" و "نه تمرکز بر روی فقط هر mob اما به طور خاص در این شهر رشد جمعیت مهاجر از جنوب و شرق اروپا است."

این تاریخچه یک یادآوری است که در حال حاضر بسیار شایع موج بدون مجوز آتش بازی نشان می دهد در شهرستانها در سراسر کشور—که موجب صدها برابر افزایش شکایت شهروند به دولت و رهبری تهدید آمیز به اقدام پلیس در محلات است که عجیب و غریب یک پدیده هر چند از آن شده است به عنوان یک درمان. این نیویورک تایمز در اخیر انفجار شامل این متن: "در حالی که آنها غیر قانونی به فروش و یا آتش در نیویورک, آتش بازی در حال تثبیت سنت از خیابانهای شهر به خصوص در طبقه کارگر محله."

در Flatbush بروکلین پس از شورش-دنده-چادری NYPD افسران مداخله در آتش بازی و جشن و این گروه فعال برابری برای Flatbush متهم سفید gentrifiers در محله داشتن دعوت خطرناک پلیس با توجه Facebook موضوعات مورد آتش بازی سر و صدا. "این است که یک فرهنگی پذیرفته هنجار از بروکلین به انتظار تقویت موسیقی و آتش بازی با شروع تعطیلات آخر هفته روز یادبود به تعطیلات آخر هفته روز کارگر" این گروه نوشت: در آزادی مطبوعات. به اطراف نگاه رسانه های اجتماعی, و شما پیدا کردن یک طیف متنوعی از مردم اذیت در سر و صدا. اما به عنوان Gothamist اشاره "در بسیاری از موارد رشد مزاحم تلفنی بهتر فشارسنج gentrification از هر گونه تغییر در رفتار است."

آتش بازی در محفظهای قرار دادن تنگ واقعیت های پیچیده شهری اوقات فراغت در میان هر دو یک بیماری همه گیر و یک حساب بیش از پلیس. همه گیر لغو سفر تابستانی طرح یکهو; بسیاری از سواحل و پارک های دربسته در محیط ظرفیت و امکانات بسته; air-conditioned نقاط خارج از خانه—مراکز سینما و رستوران ها—باقی می ماند تا حد زیادی خارج از محدوده. برای بسیاری از افراد به خصوص احتمال آلودگی, هوای آزاد, سرگرم کننده ممکن است به نظر می رسد مانند یک ستاره مخاطره آمیز زیاده روی است. اما ترس از عفونت و عدم وجود گزینه برای همه چیز برای انجام نیست نگه داشتن هر کس در داخل. به میزان بیشتری از همیشه, شهرستان, تابستان شامل سرگرمی عمومی محلی و semipublic فضاهای: پیاده رو stoops پارک و در مورد آتش بازی مشترک آسمان است. تابستان اجتماعی فاصله نیز یکی از اجتماعی نزدیکی بین همسایگان روشن تقسیم کلاس قومیت و محل—به عنوان اوقات فراغت همواره انجام می شود.

برای مثال جدید شيوع مردم راه رفتن در اطراف با شراب. خاموش شدن در شهر نیویورک منجر به موقت قانونی به-برو مشروب از رستوران ها و میله های اندازه گیری به منظور کمک به کسب و کار مانند زنده بماند. آن است و نه منجر به قانونی کردن ظروف باز از الکل در خیابان—اما سرگردان در اطراف شهر نیویورک در هر دلپذیر-آب و هوا آخر هفته و شما خواهید دید gaggles از مردم clinking نوشیدنی در پارک ها و میدان ها و دیگر اماکن عمومی. در حال حاضر لذت نوپای to-go-کوکتل فرهنگ تکیه بر سست اجرای قوانین است که خرد کردن آنها. و به عنوان روشن بود حتی قبل از تظاهرات اخیر—که استناد به نقض اجتماعی فاصله در شهرهایی مانند نیویورک و شیکاگو بودند تا حد زیادی صادر شده به سیاه و سفید و قهوه ای مردم—قانون-اجرای laxness تمایل به تمدید بیشتر به سفید و ثروتمند.

تاریخ شهری پلیس فراغت و کلاس را آموزنده است. شهرستانها اجرا باز-کانتینر قوانین تنها در اواخر قرن 20 و پس از دادگاه زده ولگردی قوانین که گسترده تعاریف استفاده شده بود به طور موثر به جرم بی خانمانی و آزار و اذیت مردم از رنگ. در سال 2013 تاریخ باز-کانتینر توقیف روزنامه نگار جو Satran گزارش داد که "الگوهای پلیس اجرای عمومی نوشیدن قوانین نشان می دهد منشاء خود را به عنوان جایگزینی برای نامیم مبهم و تبعیض آمیز وضعیت جرائم. هر چند ملی اطلاعات در نوشیدن سنگین سخت به آمده (و یا وجود ندارد) چند مطالعات اجرای پلیس نشان می دهد که فقیر, سیاه, افراد بازداشت شده در نرخ چند بار بالاتر از مرفه سفید مردم است." یک داستان مشابه—از hazily تعریف احکام استفاده می شود به discriminatorily تنظیم است که می تواند آویزان کردن آن—امر به loitering قوانین تست شده امروز هر زمان که دوستان در ماسک های جمع در پیاده رو و یا در گوشه و کنار خیابان.

"همه چیز ما فکر می کنم از نظر نژاد در ایالات متحده تفریح و اوقات فراغت شده در مؤثر بر آن" رسول Mowatt یک استاد دانشگاه ایندیانا که در مطالعات اوقات فراغت و مسابقه گفت: من در اوایل این هفته. من می خواهم نام او را به صحبت از طریق جامعه شناسی از خم شدن آویزان و آسفالت کباب: کلاسیک داخلی-شهر آیین که به نظر می رسد مهم تر از همیشه در این تابستان. او تاکید کرد که چنین تجمعات همواره به شکل ساختاری ظلم و ستم. دستمزدهای پایین و بیکاری بسیاری از ساکنان شهرستان از سفر و یا در غیر این صورت درگیر شدن در گرانتر اشکال از تفریح و سرگرمی. برنامه ریزی شهری اغلب به دنبال حاوی فقیر جمعیت به جایی که آنها هستند (رابرت موسی گفته طراحی overpasses به جزیره ساحل جونز بیش از حد پایین برای اتوبوس های عمومی به تصویب در زیر آنها). فضاهای سبز شده اند از سایت های نژادپرستانه آزار و اذیت یک واقعیت نشان داده شده توسط این داستان اخیر Ahmaud Arbery (سیاه و سفید مرد کشته شده در حالی که در اجرا در گرجستان) و مسیحی کوپر (پرنده سیاه-watcher مواجه با یک زن سفید در پارک مرکزی).

این بیماری همه گیر در حال حاضر می افزاید: به لیست عوامل پیچیده اوقات فراغت برای بسیاری از—و راه مردم پاسخ دهند (و مجاز به پاسخ) بدون شک خواهد بود وابسته به شرایط اجتماعی. از من خواسته Mowatt در مورد دوره در تاریخ زمانی که پارادایم از اوقات فراغت کلاس و مسابقه را تغییر داد. وی با اشاره به 1800s-عصر ظهور از پارک های شهر در میان صنعتی 1920s رونق و واکنش در برابر آفریقایی محدوده هایی مانند سیاه و دیوار خیابان و 1960s لغو تبعیض نژادی مشخص از جمع آوری لکه های. می تواند همه گیر شود و دیگر تغییر لحظه ؟ او این باورند که اگر هر چیزی در آن تظاهرات اخیر علیه نژادپرستانه پلیس اشاره کرد که در یکی دیگر از شکل دهی مجدد از اوقات فراغت مجبور reevaluation "عمومی-فضای دسترسی کلی: که می تواند در یک خیابان و آنچه که می توانید آن شخص را در یک خیابان؟" این سوالی است که در این تابستان خواهد بود مذاکره زیر نور آتش بازی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن