موکول Tour de France امید را به کشور لبخند دوباره

پاریس—با Tour de France تحت فشار قرار دادند به اواخر مرداد شروع مسابقه مدیر مسیحی Prudhomme امیدوار است دوچرخه

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399

پاریس—با Tour de France تحت فشار قرار دادند به اواخر مرداد شروع مسابقه مدیر مسیحی Prudhomme امیدوار است دوچرخه سواری در ویترین رویداد می تواند کمک به بازگرداندن حس نرمال به یک کشور وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

سازمان روز چهارشنبه اعلام کرد جدید در تاریخ Aug. 29-سپتامبر. 20 برای مسابقه یک روز پس از آن به تعویق افتاد. و Prudhomme است که هنوز هم خوشبین است که در سه هفته رویداد خواهد بود قادر به ویژگی های معمول آن صحنه از هزاران نفر از طرفداران بسته بندی شده در طول مسیر هر روز.

"بسیاری از مردم با لبخند برگشت به زندگی ما عشق" Prudhomme گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی. "معمولا ما دوست داریم به شکایت و زاری در مورد همه چیز. سپس, زمانی که آنها رفته ما متوجه آنچه که ما در حال از دست رفته. تور فرانسه خواهد شد به احتمال زیاد برای اولین بار از بزرگ رویداد ورزشی از سال 2020 است. بنابراین وجود خواهد داشت و شور و شوق."

Prudhomme گفت: برگزارکنندگان تصمیم گرفتند در برابر داشتن شروع در اوایل ماه اوت گفته بود آن را عاقلانه به عقب براند "به عنوان دور که ممکن است از این بیماری همه گیر" به این امید که اجتماعی-فاصله محدودیت را کاسته.

در حالی که وجود یک سوراخ خمیازه جهانی در تقویم ورزشی برای ماه های آینده این برنامه در فرانسه است که به طور ناگهانی به دنبال بسیار شلوغ است.

آغاز تور در همپوشانی با پایان مسابقات قهرمانی دو و میدانی اروپا که هنوز هم برگزار شد در پاریس از اوت. 25-30. این سفر پس از آن به پایان می رسد در پاریس مشهور شانزه لیزه خیابان در همان روز موکول باز فرانسوی مسابقات تنیس شروع می شود در این نزدیکی هست در Roland-Garros.

"با شکوه هند تابستان" Prudhomme گفت.

کولر یکی از تور سواران استفاده می شود به عنوان به خوبی. درجه حرارت در ماه سپتامبر به احتمال زیاد به عنوان گرم به عنوان در ماه جولای معنی سواران ممکن است کمی بیشتر انرژی در آن دشوار کوه صعود.

"البته که کاملا امکان پذیر است چرا که در اواسط ماه سپتامبر وجود دارد نمی تواند یک موج گرما در کوه های آلپ" Prudhomme گفت.

تور تنظیم شده برای شروع در ژوئن 27, اما این برنامه بودند اوراق در روز سه شنبه به دلیل coronavirus محدودیت. این Union Cycliste (UCI) اعلام کرد که تور جدید خرما در روز چهارشنبه. همچنین گفت: Giro d'italia و اسپانیایی Vuelta, دوچرخه سواری, دو, دیگر, Grand, تورهای برگزار خواهد شد و پس از فرانسه مسابقه.

"سفر آغاز شد و بعد از 13 ژوئیه پس (از آن شروع شد) در سال 1903" Prudhomme گفت.

انگلیسی سوار گراینت توماس 2018 قهرمان, گفت:, آن را بسیار مهم برای دوچرخه سواری است که گل سرسبد آن رویداد است که قادر به گرفتن محل.

"یک دلیل بزرگ چرا بسیاری از تیم ها در ورزش است چرا که از این سفر به دلیل پوشش شما را از آن, آن را بسیار بزرگ" توماس گفت: AP. "این واقعیت است که آن را یک فرصت خوب برای رفتن پیش خبر بزرگ است."

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری نیز اعلام کرد که تاریخ برای مسابقات قهرمانی جهان هنوز هم برگزار سپتامبر. 20-27. خواهد شد که به دنبال آن Giro در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه مه و اسپانیایی در این رقابت ها که آن هم متعلق به Amaury Sport Organisation و تنظیم شده بود به اجرا از اوت. 14-سپتامبر. 6.

هیچ مقام رسمی تاریخ های جدید داده شده است برای کسانی که دو نژاد.

همه معتبر یک روز جاده های کلاسیک از جمله Paris-Roubaix بیش از تخته سنگ های لیژ-باستون-Liège و میلان-سان رمو پیش خواهد رفت اما تاریخ هنوز باید تصمیم گرفت.

"من واقعا خوشحال هستم بالاخره باید یک تقویم گفت: دوچرخه سوار جولیان Alaphilippe که رهبری سال گذشته تور برای جادوها طولانی قبل از اتمام پنجم. "این یک نور در انتهای تونل است که چیزی برای روحیه خوب در زمان هایی از این ... آن را به شما می دهد یک افزایش فوق العاده به کار سخت تر به منظور مناسب برای زمانی که لحظه ای خواهد آمد."

Prudhomme گفت: سواران را در دو ماه نیاز به آماده شدن برای این سفر از جمله یک یا دو گرم کردن مسابقات. به تعویق افتاد Critérium du Dauphiné می تواند حرکت به اوایل ماه اوت و کوتاه از هشت روز به پنج یا شش گفت: با صعود به آماده سازی و سواران تور.

مسابقه بدون طرفداران پوشش جاده ها و کوه می گذرد فرانسه گزینه ای است که باعث شده است تا بحث و ادامه خواهد داد به انجام این کار در حالی که فاصله مورد نیاز هنوز هم در جای خود.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"البته ما احترام دستورالعمل از وزیر بهداشت," Prudhomme گفت. "منطق آمده است که وجود خواهد داشت کمتر مردم در جاده ها در طول آن دوره کمتر گردشگران کمتر کودکان در تعطیلات مدرسه."

به تعویق انداختن اولیه تاریخ تور اجتناب ناپذیر تبدیل شد زمانی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد روز دوشنبه که تمام وقایع عمومی با جمعیت زیادی خواهد بود لغو حداقل تا اواسط ماه جولای. او تمدید فرانسه را مستند به حداقل ممکن است 11.

مسابقه تساوی در صدها نفر از سواران و تیم کارکنان از سراسر جهان است. مرزها را باید باز پس روروک مخصوص بچه ها مثل سال گذشته برنده — کلمبیا سوار اگان برنل — می توانید بخشی را.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن