استونی در حال حاضر زندگی آنلاین—چرا ایالات متحده ؟

جهانی با استفاده از امن شناسایی افراد وجود دارد می توانید بانک, درخواست, دولت, کمک, فایل, برای مرخصی استعل

توسط NEWS-SINGLE در 8 خرداد 1399
تبلیغات بیلبورد در استونی پایتخت تالینIan Berry / مگنوم

برای یک گوشه از جهان زندگی در طول coronavirus همه گیر مانده است تکان دهنده همان. مانند بسیاری از جهان مردم وجود دارد برخورد با کابین تب عدم تماس فیزیکی و جمعی از غم و اندوه برای هر دو این عزیزان آنها را از دست داده ایم و راه زندگی آنها ممکن است هرگز دوباره. اما آنها معاف از توفنده توقف از دولت خدمات bumbling توزیع کمک های مالی ارکان دولت خوراکی تحت وزن خود را به انجام کسب و کار اساسی در میان همه گیر.

این است که یک دور دیجیتال superstate یا جدا شده تعاونی. از لحاظ جغرافیایی آن است و نه حتی واقع در ضرب المثلی غرب است. این واقعیت در استونی یک ملت از 1.3 میلیون نفر در سواحل دریای بالتیک است که داد و ستد آن فروپاشی شوروی سابق و هویت برای یکی از نوآوری در فن آوری دیجیتال و دموکراسی است.

تداوم زندگی وجود دارد با وجود این همه گیر نیست و در نتیجه خوفناک تصمیم به قربانی کردن افراد مسن و یا پیچیده و دشوار ایده برای ساخت "گله ایمنی است." نه شهروندان ماندن در خانه و انجام این کار نسبتا خوش و خرم. در بخشی چرا که آنها واقعا نیاز به ترک; با تشکر به یک زیرساخت است که در جای خود برای 20 سال از زندگی وظایف اساسی می توان به صورت آنلاین انجام می شود.

استونی ثبت اولین مورد از COVID-19 در 27 فوریه و مارس 12, دولت تصویب اقدامات اضطراری برای مبارزه با گسترش آن. روز بعد دولت شروع به انجام بسیاری از کسب و کار خود را به صورت دیجیتالی و دستور مدارس به انتقال از فرد به آموزش از راه دور. اگر آنها در حال حاضر با استفاده از ابزار دیجیتال (و بسیاری از آنها) شهری شوراها به سرعت منتقل شده به آنلاین عملیات.

هیچ یک از این مقدار از خروج از زندگی عادی است. با استفاده از دیجیتال کارت شناسایی و یک امن امضای الکترونیکی افراد در استونی می توانید بانک, درخواست, دولت, کمک, فایل, برای مرخصی استعلاجی سفارش نسخه و دریافت مراقبت های پزشکی آنلاین—بدون ماسک و یا ضد عفونی کننده دست مورد نیاز است. اگر یک انتخابات بودند به جای برنامه ریزی شده در حالی که این کشور تحت مستند شهروندان خواهد به سادگی با استفاده از کارت شناسایی خود را به رای ایمن از ایمنی و راحتی از خانه خود را به عنوان آنها انجام داده اند از سال 2005. در آخرین انتخابات پارلمانی در سال 2019 43 درصد از رای دهندگان بازیگران آراء آنلاین.

ایالات متحده در حال تجربه یک کارناوال سرگرم کننده-خانه نسخه از اقدام به نوآوری در فن آوری در حال اجرا به ترفند دیوار و تماشای به عنوان وظایف است که می تواند بسیار ساده تر خودتون به کابوس نسخه از خود را دارند. در این سایت که از طریق آن کسب و کار کوچک صاحبان درخواست برای وام از چک برنامه حفاظت از سقوط به دلیل پیش بینی نشده است. سنا بدون مقررات مربوط به کار از راه دور بازگشت به کاپیتول هیل با وجود هشدارهای از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

این کاستی است که ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی (انگلیس آغاز شد اجازه می دهد نمایندگان مجلس به کنفرانس ویدئویی به مجلس تنها یک بار همه گیر شروع شد) ایجاد کرده و تداوم. اگر coronavirus دارای یک اثر مثبت آن این فرصت را به شروع یک انقلاب تکنولوژیک است که می تواند ما را ترک دولت عملکرد بهتر قابل دسترس بیشتر و بیشتر نماینده.


"ما باید این بیان که [استونی] است "دیجیتال نارنیا'" خود Hendrik Ilves استونی رئیس جمهور از سال 2006 تا سال 2016 به من گفت که از طریق تلفن از پالو آلتو کالیفرنیا. "این خیلی بهتر از جاهای دیگر است اما ما نمی دیجیتال نارنیا. ما نمی فکس ما پیتزا!"

در حال حاضر برجسته همکار مدعو در دانشگاه استنفورد Ilves گفت: راز از چه ساخته شده است "e-استونی" تیک—خروج از کشور به خوبی آماده شده برای این بیماری همه گیر از یک حاکم نقطه نظر—است و نه سحر و جادو, اما, امن, microchip-نابودسازی ID کارت صادر شده به هر شهروند است. در این سند است که ساکنان پل بین فیزیکی و دنیای دیجیتال اجازه می دهد آنها را بسیار راه امن به ثبت نام در اسناد و مدارک پرداخت مالیات و دسترسی به حساب های بانکی خود و سوابق آنلاین. مردم در استونی نیاز به نشان می دهد تا در فرد تنها به سه دلیل: ازدواج و طلاق و انتقال یا فروش املاک و مستغلات. "برای 20 سال ما تا به حال برای رفتن در هر نقطه به هر دفتر ایستاده در خط" Ilves گفت.

برای دسترسی به هر پایه خدمات دولت و یا تکمیل یک معامله است که نیاز به یک امضای آنها باید برای قرار دادن فیزیکی خود کارت شناسایی به یک خوان متصل به کامپیوتر خود و یا استفاده از گوشی های هوشمند خود را مجهز به یک ویژه سیم کارت پانچ در یک پین کد. هنگامی که آنها در سیستم استونی نیازی به پر کردن فرم به لطف این کشور "یک بار فقط" قانون که مقرر است که دولت مجاز است به درخواست برای هر قطعه از اطلاعات تنها یک بار. تصدیق امضای دیجیتال نیز امن تر از خود نوشته همتایان یک منبع bemusement به استونی که "فکر می کنم این دیوانه که بسیاری از نقاط جهان هنوز هم نشانه با یک قلم" Taavi Rõivas نخست وزیر سابق که در حال حاضر یک عضو مجلس به من گفت.

Rõivas تأکید بر اهمیت کارت شناسایی نه تنها برای شهروندان بلکه برای عملکرد دولت است. "مناسب دیجیتال ID و داشتن یک امضای دیجیتال بسیار گسترده ای در جامعه ... ما کمک می کند تا بسیاری در این بحران" او به من می گوید از تالین پایتخت. "آن را می دهد یقین است." که می تواند یقین است که فرد در واقع یک عضو پارلمان مصاحبه یک رای در قانون و یا دعوت به یک جلسه کمیته; یا در واقع یک فرد درخواست خود را مالیات می گرداند.

هر چند ID کارت و امضا مرکزی به عملکرد دولت و نوآوری و نفوذ تمام جنبه های جامعه با توجه به Kristina Reinsalu یک شهرداری-حکومت متخصص در حکومت الکترونیکی آکادمی یک سازمان غیر دولتی است که کمک به دولتها در سراسر جهان به عنوان آنها تحت دیجیتال تحولات. بیش از اسکایپ—اختراع در استونی—از خانه اش در تارتو این کشور را که دومین شهر او به من گفت که بسیاری از استونی شوراهای شهری "پیدا کرده اند هزاران نفر از دیجیتال راه برای انجام کار خود را با استفاده از ابزار دیجیتال." آنها می توانند کسب و کار خود را به طور کامل بدون کاغذ پخش و آرشيو تمام حوادث و به دنبال بازخورد از ترکیبات در بودجه و دیگر مشورتی اقدامات است. برای شهرداری ها است که آهسته شده و بزودی همه گیر "شده است واقعا خوب رانندگی نیروی, و یا افزایش آنها را با استفاده از ابزار که در حال حاضر در دسترس" که همه تابع با کارت شناسه دیجیتال و امضا در هسته خود. "کشور عملکرد کاملا در حالت دیجیتال,'" Reinsalu گفت.

می توانید چیزی مشابه ساخته شده در ایالات متحده و کشورهای دیگر در تلاش برای حکومت در یک فاصله ؟ اما آن را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد. Rõivas گفت: او را دیده و قابل فهم بهره در استونی دیجیتال در سیستم های رای گیری به عنوان همه گیر کشورهای درگیر آماده شدن برای انتخابات اما هر دو او و Ilves هشدار داد که زیرساخت های اول نیاز به ساخته شده است و به زمان ، "شما نیاز به اکوسیستم" Ilves به من گفت "و حتی با اکوسیستم ما فقط سعی کردم آن را پس از پنج سال."

حتی در مقیاس کوچکتر مانند کاپیتول هیل دیجیتال, رای گیری برای اعضای کنگره دشوار خواهد بود بدون یک فرم امن از تایید Ilves گفت. به عنوان 2016 انتخابات و پس از آن آیات دخالت خارجی ثابت کرد وضعیت امنیتی وخیم است—بازیگران مخرب به طور منظم کاوشگر حرفه ای و شخصی ایمیل و حساب های اجتماعی رسانه ای از مقامات منتخب و کارکنان خود و در عین حال سیستم های امنیتی دیجیتال متفاوت است در سراسر واشنگتن است. هر چند شیوه های چنین به عنوان دو عامل احراز هویت و رمزگذاری پیام های به طور گسترده ای توسط دولت فدرال و توصیه شده توسط کارشناسان امنیت سایبر شاغل در کنگره فردی اعضا و دفاتر خود را به طور معمول انجام نمی اتخاذ آنها.

به کسانی که نشان می دهد که کوچک استونی نیست مناسب در مقایسه با ماموت دولت ایالات متحده: در سال 2007 این کشور قربانی دیجیتال توهین آمیز شناخته شده به عنوان "distributed denial-of-service attack" که سرچشمه در روسیه است. برخی از رسانه ها و سایت های بانکداری غرق شد اما استونی' اطلاعات شخصی در معرض خطر. آگاهی از آنچه که به عنوان یک تهدید همیشه حاضر از آن بسیار بزرگتر و قدرتمند تر همسایه است بخشی از دلیل که استونی است که تا کنون جلوتر از ایالات متحده, Lorelei کلی که مطالعات کنگره نوسازی در دانشگاه جورج تاون را Beeck مرکز تاثیر اجتماعی و نوآوری به من گفت. استونی "ببینید دموکراسی به عنوان یک دفاع, موضوع," او گفت:. "خلاقیت و شجاعت قابل توجه است اما آن را برای یک دلیل. آن را غیر قابل توضیح. آمریکا انفعال غیر قابل توضیح است و آن را غیر قابل توجیه."

در اکتبر 2019 یادداشت کلی و همکاران او صادر prescient هشدار داد که "تعدادی از حالات—از الکترو مغناطیسی اختلالات, بیماری های همه گیر و یا زیستی حمله—ممکن است مخاطره توانایی کنگره به لحاظ جسمی تشکیل." در بخشی از این کنگره کاستی های ناشی از سنت کلی گفت: قرن 18 موسسه "نیاز به یک تغییر از قلب" وقتی که می آید به رویکرد خود را به e-governance. "من نیاز به نشان می دهد تا در فرد" به بحث تحت شرایطی بیشتر او اذعان کرد. "این بخش زیبا از کنگره است." اما بسیاری از کنگره کسب و کار از جمله جمع آوری اطلاعات و نظارت انجام شده از طریق جلسات و جلسات می تواند انجام شود از راه دور—اگر کنگره تصمیم به سرمایه گذاری در زیرساخت های لازم و در نهایت در خود دارد. در سال های اخیر کنگره شهادت او اشاره کرد که پس از 2015 که آمریکایی ها صرف بیش از $640 میلیون دلار به "خواندن تمجید از دموکراسی" در اجرای موسیقی برادوی همیلتونیکی از چهره های نزدیک به پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان کمیته در مجلس نمایندگان صرف عملیات و بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان خانه خرج می کند در سیستم های بحرانی-تعمیر و نگهداری کارکنان. "پول کنگره کند که" کلی تاسف به من "می رود به پلیس و به معنای واقعی کلمه نگه داشتن چراغ."

نشانه هایی وجود دارد که کنگره رهبری به رسمیت می شناسد که این نهاد کاهش یافته است. سال گذشته خانه تاسیس کمیته انتخاب در نوسازی کنگره است. به ماندن در خانه و اقدامات باقی بماند و این ویروس همچنان به گسترش کمیته شروع به انجام از راه دور میزگردها برای تست سیستم است که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای برگزاری جلسات و نشانه های روشن در آینده است. حزب جمهوری خواه و سناتور راب پورتمن از اوهایو و دموکرات سناتور دیک دوربین از ایالت ایلینوی معرفی یک قطعنامه که اجازه می دهد اتاق به رای دادن از راه دور در طول زمان بحران. در مه 15, مجلس تصویب مشابه اندازه گیری هر چند آن را شکست خورده برای به دست آوردن گسترده حمایت از حزب جمهوری خواه.

این موقتی هستند و گریخته و راه حل نه reimagining موسسه را—چه رسد به کل کشور—شناسایی و سیستم های اطلاعات سفر استونی آغاز شد و 20 سال پیش. اما آنها در حال شروع است. این فقط یک شرم است که آنها گرفته اند و این ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب