گوش دادن: چگونه Coronavirus تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان

فاصله اجتماعی آخرین مرموز سندرم هدف قرار دادن کودکان و نوجوانان — و آنچه در آن به معنی برای مدارس. اد

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
ادی کیو / مهر / اطلس

در اوایل این بیماری همه گیر به نظر می رسید به عنوان اگر بچه ها بخشوده شد بدترین اثرات coronavirus. اما در ماه مه یک بیماری مرموز پدید آمده است که کودکان آسیب دیده و به نظر می رسد مربوط به ویروس. به عنوان پدر و مادر در حال حاضر نگاه به فرستادن بچه ها به مدرسه و مهد کودک, چگونه باید به آنها فکر می کنم در مورد این خطرات ؟ چه ما در حال حاضر می دانم که در مورد این سندرم?

جیمز Hamblin و کاترین چاه پیوست اجتماعی فاصله پادکست توسط تحریریه سارا ژانگ به بحث در مورد. در اینجا گوش دهید:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

قراردادن زبان

کاترین چاه: سارا ما بدست بنابراین بسیاری از سوالات از شنوندگان در مورد بچه ها و coronavirus. و آنها اغلب در دو بخش است. یکی این است که: چه با این بیماری و بچه ها ؟ و دو است: ما چگونه قرار است به فکر می کنم در مورد مهد کودک ها و مدارس ؟ ما می توانید شروع با ویروس واقعی. شنونده به نام لیز نوشت: ما در مه:

"من یک مادر هستم از 3 سال 19-ماه-و در 7 هفته ، من یک متخصص بیهوشی پرستار بازگشت به کار در تاریخ 1 ژوئن. شما می توانید به من بگویید که چگونه نگران من باید در مورد این " کاوازاکی مانند بیماری است که ممکن است (و یا ممکن است) در ارتباط با COVID-19?"

ببخشید لیز که ما در حال گرفتن به شما دیر شده اما شاید ما می تواند شروع وجود دارد: سارا شما فقط می توانید به ما یک نمای کلی از آنچه ما در مورد بچه ها و ویروس ؟

سارا ژانگ: روشن بود خیلی زود است که بچه ها به نظر نمی رسد بسیار بیمار از ویروس. و زمانی که آنها اغلب بدون علامت و یا بسیار خفیف و همچنین به نظر می رسد مانند آنها واقعا نمی گسترش آن است. اما چند هفته پس از این ویروس برای اولین بار به اوج خود رسید و در نیویورک, پزشکان آغاز شده و با توجه به لیز می گوید: این کاوازاکی-مانند بیماری است که در حال حاضر به نام چند سیستم التهابی سندرم در کودکان یا MIS-C. زمانی که من گزارش آن را به عقب ممکن است آن را به حال یک نام متفاوت, اما من حدس می زنم آنها در حل و فصل MIS-C.

ولز: به نظر می رسد مانند آن را فقط " متفرقه.'

جیمز Hamblin: این کلمه در واقع. منظورم را از این—به دلیل آن می تواند بسیار جدی است و من مطمئن هستم که نیست غیر عمدی—اما متناسب با آن واقعا خوب است.

ولز: خوب پس این متفرقه سندرم کودکان تاثیر می گذارد. سارا آنچه در آن است ؟

ژانگ: آن جاست یک, متفرقه مجموعه ای از علائم است. این شامل یک دسته از چیزهای مختلف است که معمولا دیده می شود با یک از سیستم ایمنی بدن مانند خارش در کف دست و کف پای خود را متورم زبان ترک خورده لب در برخی موارد واقعا فشار خون پایین. به نظر می رسد مانند یک دسته از چیزهای مختلف است که می تواند گاهی اوقات اتفاق می افتد با ویروس های مختلف نیز هست. بچه ها گاهی اوقات فقط باید آنچه به نظر می رسد مانند یک از سیستم ایمنی بدن است. آنها تقریبا یک تاخیر در واکنش به این ویروس.

بخشی از دلیل این زمان در حالی که برای پزشکان متوجه است که آن را به نظر می رسید به قله حدود شش هفته پس از COVID-19 موارد در واقع به اوج خود رسید در نیویورک است. به نظر می رسد مانند وجود دارد برخی از تاخیر بین قرار گرفتن در معرض و در واقع این سندرم است. به همین دلیل آن را در زمان بسیار طولانی به اطلاع. همچنین از آنجا که آن را واقعا نادر است.

Hamblin: من فکر می کنم بخشی از دلیل ما نمی شنید بیشتر در مورد این دلیل است که آن را بسیار دشوار است برای تعریف و از آنجا که تاخیر. است که چرا شما فقط در حال حاضر شاهد این موارد روشن. CDC هشدار داده است پدر و مادر به مشورت یک پزشک "حق دور" اگر فرزند خود را توسعه "علائم MIS-C" است که عبارتند از: "تب و شکم درد, استفراغ, اسهال, درد گردن, بثورات جلدی, خون, چشم, [یا] احساس فوق العاده خسته شده است."

وجود داشته است و مرگ و میر. بعضی از بچه ها تا به حال موارد جدی. بنابراین اساسا CDC گفتن بود مردم: با سلام اگر شما به اندازه کافی به نگرانی در مورد در حال حاضر اگر آن را به نظر می رسد مثل بچه شما احساس فوق العاده خسته آنها ممکن است این بیماری جدی است.

ژانگ: همانطور که شما می گویید این مجموعه ای از علائم است که بسیار غیر اختصاصی. بخشی از این نگرانی است که ما واقعا نمی دانم چرا اکثر بچه ها کاملا خوب بعد از گرفتن COVID-19 اما بسیار بسیار کمی به نظر می رسد برای توسعه این بیماری جدی است. و این نوع از عدم شناخت این اتفاق می افتد اما نمی دانستند که آن اتفاق می افتد باعث می شود آن را واقعا سخت است.

ولز: بنابراین این اتفاق می افتد به کودکان و نوجوانان پس از بهبود از COVID-19?

Hamblin: آنها احتمالا حتی نمی توانید آن را.

ژانگ: آره آنها هرگز تا به حال سرفه یا تنگی نفس است که بسیاری از ما مرتبط با COVID-19.

چاه: آن را کردم. اما اینها در موارد که در آن آنها تا به حال این ویروس در گردش خون در بدن آنها به مبارزه با این ویروس و سپس چند شماره از هفته بعد آنها شروع به این علائم التهابی.

ژانگ: آره دقیقا. آن را مانند ویروس از بین رفته است و یا تقریبا از بین رفته اند اما این سیستم هنوز هم در واکنش به آن را برای برخی از دلیل.

ولز: من درک می کنم که بسیاری از بدترین واکنش در بزرگسالان به کروناویروس اتفاق می افتد با یک سايتوکين طوفان مانند یک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن. همان نظریه در بازی در اینجا با بچه ها ؟

ژانگ: من فکر می کنم در یک مفهوم کلی است که آنچه که ما شاهد آن هستیم. شما را به مبارزه با این ویروس برای اولین بار. حتی زمانی که بزرگسالان باید این واقعا قوی واکنش آن نسبت به پایان عفونت و آنها در واقع ممکن است که خیلی از ویروس.

ولز: این یک واکنش با تاخیر.

ژانگ: آره واقعی تفاوت این است که شما فقط هرگز این علائم تنفسی در کودکان و نوجوانان است که شما تمایل به دیدن در بزرگسالان است.

Hamblin: من تصور یک نوع ون نمودار در اینجا. وجود دارد MIS-C-COVID-19 نمودار ون که در آن برخی از مردم در حال رفتن به هر دو برخی از مردم در حال رفتن به فقط علائم تنفسی و برخی از مردم فقط رفتن را به تاخیر پاسخ ایمنی است.

ولز: وجود هر گونه نظریه ها در مورد اینکه چرا این اتفاق می افتد ؟ بچه ها' سیستم ایمنی بسیار قوی تر به طور کلی به طوری که آنها در حال بهتر است در مبارزه با اولیه که بیماری اما پس از آن به خاطر رفتن بیش از حد طولانی و یا چیزی ؟

ژانگ: برخی از نظریه ها. بچه ها سیستم ایمنی بدن قوی تر و ضعیف تر در راه های مختلف. بچه ها تمایل به برخورد بسیاری از عوامل بیماری زا چون همه چیز را به شما روبرو می شوند به عنوان یک بچه جدید به شما به طوری که آنها تمایل به بهتر در مبارزه با چیزی است که کاملا جدید است.

اما اگر شما در حال دیدن چیزی است که برای اولین بار آن را نیز طول می کشد زمان برای سیستم ایمنی بدن شما به کوه که پاسخ. اگر شما یک فرد بالغ و شما تا به حال مثلا آبله مرغان قبل از دفعه بعد شما ببینید آبله مرغان, سیستم ایمنی بدن شما را تشخیص دهد آن را و شروع به خلاص شدن از آن حق دور در حالی که در کودکان و نوجوانان ممکن است در حالی که برای سیستم ایمنی بدن خود را برای پاسخ. به طوری که آنها انجام کار کمی متفاوت است و ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا پاسخ های خود را بسیار متفاوت با بزرگسالان است.

چاه: آن را کردم. شما می دانید که وجود دارد این فکر در آغاز همه گیر است که شاید بچه ها بهتر است و شاید آنها به نظر نمی رسد به مریض بنابراین ما لازم نیست که به نگرانی در مورد آنها. اما درس است که در اینجا در واقع ما انجام دهید ؟

Hamblin: من فکر می کنم بچه ها بهتر از بزرگسالان—هر چند که به نظر می رسد که آنها می توانند در انتقال این ویروس به عنوان کسی که آن را حمل می). و MIS-C بسیار قابل اعتماد قابل درمان است. نباید آن را فوق العاده ترسناک. آنچه که ارزش نگه داشتن در ذهن است که این الگوها فقط در حال حاضر در حال ظهور. ما نمی دانیم که چگونه این است که به بازی کردن در دراز مدت در سراسر جمعیت در شرایط بالقوه تاخیر اثرات.

ولز: این به چه معنی برای مدارس و مهدکودک? بسیاری از پدر و مادر شده اند و کار از خانه و تلاش برای مراقبت از فرزندان خود را. وجود پدر و مادر که نیاز به بازگشت به کار و نیاز به مهد کودک برای بچه های خود را. چگونه نگران مردم باید در مورد انتقال در این فضا با بچه ها ؟

ژانگ: هر کس را محاسبه خطر متفاوت است, اما من فکر نمی کنم این متفرقه بیماری است که بزرگترین چیزی که به نگرانی در مورد. شما ذکر شده انتقال. بچه ها آوردن آن به خانه از مدارس و daycares یا آلوده کردن معلمان است که احتمالا کمی بزرگتر نگران باشید. اما شواهد نشان می دهد که بچه ها معمولا نمی کنید بسیار بیمار است و آنها در حال راه رفتن ویروس بمب.

ولز: واقعا ؟ ما فکر نمی کنیم که بچه ها به خوبی در انتقال ویروس ؟

ژانگ: آره وجود ندارد بسیاری از موارد که در آن یک بچه به مدرسه رفت مریض شدم در مدرسه آورده و آن را به عقب. بخشی از این است که بسیاری از مدارس بسته شده اند. اما در هلند که در آن آنها را باز کرده اند و مدارس و آنها به دنبال خانواده ها وجود دارد و واقعا نمی شده است در هر مورد که در آن بچه ها به ارمغان آورد آن را بازگشت به خانواده است.

این بدان معنا نیست که آن اتفاق نمی افتد. و وقتی که می آید به خطرات وجود ندارد one-size-fits-all مشاوره. این بستگی به این دارد که چه کسی دیگری است که در خانواده شما چگونه می توان خود را با بچه های دیگر شما زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ. من فکر می کنم فردی وضعیت خانواده مسائل خیلی بیشتر از این باید مهدکودک بود باز ؟

Hamblin: من فکر می کنم این است که یک لحظه خوبی به مقاومت در برابر ضربه برای توگا خطر و یا برای کمک به مردم کالیبره کردن نگرانی در هر راه دیگر از گفت اینجا چیزی است که ما می دانیم در حال حاضر و در اینجا برخی از امکانات برای راه این می تواند آشکار. این چیزی است که به وحشت مورد, اما آن چیزی است که ما می خواهیم به نگه داشتن چشم و نزدیک در. من می خواهم به مطمئن باشید که دیگر از این تظاهرات چند سیستم فرآیند التهابی است که نمی ماندند و علت چیزی است که در واقع قابل توجه است که ما نیستند و در عین حال چیدن است.

ولز: سارا شما بوده ام به دنبال علم ویروس پس از آغاز و پوشش علم ، آیا شما می خواهید بیشتر بدانید در مورد چگونه این ویروس کار می کند ؟

ژانگ: سوال من بیشتر می خواهم برای پاسخ به همین دلیل است که آن را به نظر می رسد آشکار متفاوت در افراد متفاوت است. و من فکر می کنم پاسخ به آن در واقع ممکن است در مورد ویروس خود را, اما در واقع در سیستم ایمنی بدن ما به دلیل تعداد زیادی از ویروس ها هستند که واقعا متفاوت از فردی به فرد. اگر ما می تواند در برخی از راه های پیش بینی که واقعا بیمار هنگامی که آنها به این ویروس من فکر می کنم که کمک زیادی در یافتن راهی برای به حداقل رساندن تاثیر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب