کتاب جلسه: قدرت دوستی

جلسه توجیهی کتاب نفوذ نقش افلاطونی صمیمیت: هفتگی خود را راهنمای به بهترین کتاب XANTHE BOUMA امیلی د

توسط NEWS-SINGLE در 13 تیر 1399
XANTHE BOUMA

امیلی دیکنسون در نامه ای به یک غریبه در سال 1870 که در آن از او خواسته گیرنده نویسنده توماس Wentworth Higginson به خواندن چند شعر. این نامه برانگیخته پایدار مکاتبات بین این دو شد که دوستان قبل از اینکه در نهایت جلسه هشت سال بعد. دوستی بود که گفت: برای تغییر Dickinson, دادن اعتماد به نفس به عنوان مارتا Ackmann تواریخ در کتاب خود این Fevered روز. نویسنده (و دوستان) امیلی Midorikawa و اما Claire Sweeney در یک راز خواهریهمچنین سند ادبی دوستی با تمرکز بر نفوذ روابط است که برخی از زنان معروف نویسندگان با یکدیگر است.

روابط افلاطونی به عنوان یک موضوع و کاتالیزور برای نوشتن حال غنا و عمق ارتباط ما با nonfamilial, nonromantic اصحاب. Hanya Yanagihara رمان کمی زندگی شرح زیر است دوستی از چهار عجیب و غریب مردانی که حمایت از یکدیگر در حالی که برخورد با تروما ریشه در آینده خود را از سن.

النا Ferrante را داستان از دست داد کودک, آخرین ناپلی رمان revisits یک لحظه تاثیرگذاری در شخصیت های اصلی', دوستی, پاسخ, پیر و راز در حالی که همچنین ردیابی جدید خط داستان در مورد یکی از زنان ناپدید شدن دهه بعد. مارلیناتوسط جولی Buntin تمرکز بر دوستی از دو دختر نوجوان—یکی از آنها (مشکل روح و ماجراجو) درگذشت غم انگیز دیگر ترک به دست و پنجه نرم کردن با شرایط خود را در ارتباط است.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

این برخورد نشان داد که سمت های مختلف از امیلی دیکنسون
"دیکنسون نامه [به توماس Wentworth Higginson] به حرکت مجموعه مکاتبات با Higginson که به طول انجامید تقریبا یک چهارم از یک قرن است. هشت سال پس از نوشتن اولیه نامه در 16 اوت سال 1870 Dickinson و Higginson در نهایت ملاقات چهره به چهره است."

📚 این Fevered روز: ده لحظات محوری در ساخت امیلی دیکنسون, توسط مارتا Ackmann


حماسه از ایتالیا در مورد دوستی زن و سرنوشت
"[النا] Ferrante موفقیت در این رمان است که برای استخراج پایدار شاهکار از حل شدن حاشیه از commingling از خود و دیگر خالق و ایجاد شده جدید و قدیمی واقعی و هر آنچه مخالف واقعی ممکن است."

📚 داستان فرزند از دست رفتهتوسط النا Ferrante


شگفت آور و بلند پروازانه وقایع عجیب و غریب زندگی در امریکا
"این کتاب با شور و نشاط در دفاع از دوستی به عنوان یک اولیه رابطه مرکزی به عنوان ازدواج به ساخت زندگی و جوامع ... [شخصیت های اصلی'] روابط با یک چالش دیگر طبقه بندی شده است."

📚 کمی زندگیبا Hanya Yanagihara


من درخشان (محکوم) دوست
"مارلینا می پیوندد پر اخیر رمان که جفت به صورت گذشته نگر و زن راوی با اسراف کاریزماتیک اما مشکل دوستان ... این رمان در نظر شدید پیچیدگی زن دوستی و خاص عذاب بی گناهی که آرزوی ریخته شود."

📚 مارلیناتوسط جولی Buntin


یک کتاب در مورد شکل گیری ادبی دوستی
"امیلی Midorikawa و اما Claire Sweeney ... پروب زندگی چهار ادبی غول کاوش تجربیات سازنده ادبی خواهری که رفته گمنام."

📚 یک راز خواهری, توسط امیلی Midorikawa و اما Claire Sweeney


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط مایلز Poydras. کتاب او را مطالعه بعدی است وحشی بذرتوسط Octavia ساقی.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن