کتاب برای این لحظه

در هفته گذشته البته به معنای ویرانی اقتصادی کوچک و محلی کسب و کار از همه نوع که در اینجا مورد بحث در یک مورد د

توسط NEWS-SINGLE در 21 فروردین 1399

در هفته گذشته البته به معنای ویرانی اقتصادی کوچک و محلی کسب و کار از همه نوع که در اینجا مورد بحث در یک مورد در مورد ایری. فشارهای محلی کتابفروشی ها و ناشران و روزنامه های محلی و دیگر سازمان های خبری سزاوار توجه ویژه ای (به عنوان نویسندگان گروه قلم معتقد است در اینجا). هدف من برای لحظه ای نیست برای رفتن به تمام جزئیات و دلایل اما در عوض به ارائه یک یادآوری از دو مرحله عمل. آنها عبارتند از:

اشتراک! هر زمان که من آمار paywalls این روزها من گمراه در کنار ثبت نام. من چندین جدید مقالات محلی در چند روز گذشته از همه جا—کالیفرنیا, داکوتای جنوبی, ماساچوست واشنگتن است. در مقایسه با دیگر روال outlays مردم را به این گران قیمت هستند و درآمد باعث می شود تفاوت.

سفارش و خرید! تجار نیاز به پول برای زنده ماندن.

و در اینجا دو کتاب من را بخوانید و لذت بردم هر مورد واقعیت های تحت پوشش امریکا:

مرگ در گل و لای ، اریک ایر یک جشن, گزارشگر برای روزنامه-Mail در چارلستون. او برنده جایزه پولیتزر و گسترده ای تحسین در درون خود دولت و از خبرنگاران در همه جا برای خود روزنامه exposés چگونه غرب ویرجینیا شد ground zero برای امریکا مخدر بیماری همه گیر. اگر شما شنیده ام داستان در مورد کوچک آپالاچی شهرها که در داروخانه های محلی بودند پردازش میلیون ها نفر از مصرف سفارشات شما آموخته ام از اریک ایر ، (او و کار او نقش بازی در فیلم آینده که Deb Fallows و من را ساخته اند برای HBO.)

در حال حاضر او نوشته شده بود آوردن کتاب در مورد آنچه که او در بر داشت و چگونه او آن را در بر داشت. این کتاب به نام مرگ گل لیسیدنو آن گیج است به خوبی نوشته شده و الهامی. این دادگاه-درام درگیری و کلاسیک شکار برای سرنخ روایت داستان و به طور کلی بسیار ارزش خرید و خواندن.

در نیویورکر این هفته کن آرمسترانگ به حال برازنده ادای احترام به ایر—که شده است در برخورد با بیماری پارکینسون و طبیعی است که روزنامه اش در همان هفته کتاب منتشر شد. خواندن آن قطعه و سپس خرید اریک کتاب. (در اینجا یک IndieBound link.)


میانه های آتی. آن Trubek بود و استاد در کالج اوبرلین در اوهایو زمانی که او به این نتیجه رسید که سرنوشت خود را به تبدیل شدن به یک ناشر و نویسنده است. هفت سال پیش در این Chronicle of Higher Education, او توضیح می رفت و به او تصمیم به ترک یک موقعیت شاغل و پرش به دریا خطرناک از کارآفرينانه زندگی است. به عنوان مثال:

آن را نمی خواهد به بیرون رفتن در اندام می گویند که دانشگاهیان می تواند خود مهم است. به قاب این سوال که "چرا ترک ؟ چه کسی است که?" من ... نشان می دهد برخی استثنایی و یک اثر خفیفی از رنگ از استکبار. این کار که یک شاغل استاد. فقط یک کار. چرا ترک ؟

و بنابراین من خواهد شد.

از آن پس او را آغاز کرده است و اجرای یک مجله به نام کمربند و یک خانه چاپ و نشر مستقر در کلیولند به نام کمربند چاپ و نشر. (او همچنین نوشت: یک اطلس قطعه مورد زندگی حرفه ای خود را تغییر دهید—و به همین دلیل کاهش هزینه های ثابت از زندگی در میانه این امکان را به عقب در سال 2016.) انتشارات توصیف ماموریت خود را به عنوان تبدیل شدن به یک "پلت فرم های جدید و تاثیر گذار از صدای زنگ کمربند میانه و فراتر از آن."

"با این نسخهها کار در مورد این منطقه از منافع ملی گفت:" من تلفنی این هفته است. "قبل از سال 2016 که سخت تر مورد را. اما در حال حاضر ... ! اما این شگفت انگیز است, و آن است که همه آینده ما را." شما می توانید حساب های او از بودن در یک منطقه ای ناشر در زمان بیماری همه گیر در Substack سایت "یادداشت از مطبوعات" در اینجا.

یکی از کمربند نشر عناوین منتشر شده در این هفته است میانه آتیتوسط میشیگان بر اساس نویسنده Phil Christman. آن را ترکیبی از تاریخ خاطرات گزارشات و روشن-crit که من آموخته زیادی در مورد یک منطقه من گزارش می داد (و در آن Deb است). بالا-مفهوم طرح برای این کتاب حتی یک میانه را لمس کنید. در دهه 1780 نوپای دولت ایالات متحده بررسی, تخت, farmable سرزمین میانه به مربع شش مایل در یک طرف. هر میدان بود و سپس به تقسیم 36 برابر plats—شش ردیف شش plats در هر ردیف. شما می توانید اثر باقی مانده در امروز استفاده از زمین در عکس های هوایی در این کتاب پوشش—و نیز در کتاب سازمان است. این تقسیم به شش "ردیف" در تم بزرگ و هر ردیف شش "نثر plats" و یا جزء مقالات. این ساختار همچنین باعث می شود آن را قابل خواندن در کوتاه.

"عادی gatekeepers در انتشار نادیده می گیرند, بسیاری از مردم" Trubek به من گفت وقتی که من پرسید که چه او به دنبال در او نویسنده است. "ما افسانه نویسندگان مانند فیل و من خوشحالم که در یک موقعیت که در آن من می گویند بله به او." آن را چک کنید.


من اطلس همکار اولگا خزان همچنین دارای یک کتاب جدید این هفته. آن را به نام عجیب و غریب: قدرت بودن یک خارجی در یک خودی جهان است. من خواندن این یکی هنوز, اما من آن را دستور داد که به هر نویسنده را به شما بگویم این است که این گام بسیار مهم است. و چنین است فضل از یک هفته در چاپ و نشر—همکار من در امریکا جدید, سیسیلیا Munoz همچنین در این هفته جشن انتشار کتاب جدید او بیش از آماده: قوی و توان شما . . . و دیگر درس را برای زنان از رنگ در حال افزایش است.

خرید! به عنوان خوانده شده! لذت بردن از!tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب