براد Gushue می شود به نوعی درخت خلنگ یا خاربن راشل هومن مشت بلیط به قلب

براد Gushue است عنوان به 17th, کانادا مردان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی.در سال 2017 ملی و قهرمان جهان را شکست داد

توسط NEWS-SINGLE در 14 بهمن 1398

براد Gushue است عنوان به 17th, کانادا مردان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی.

در سال 2017 ملی و قهرمان جهان را شکست داد ترنت Skanes 3-1 روز یکشنبه در نیوفاندلند و لابرادور نهایی تحت سلطه سفید به پایان می رسد.

Gushue معاون علامت نیکولز و جلویی برت گالانت و جف واکر از سنت جان ادعا کانادا عنوان سه سال پیش و در دفاع از آن در سال 2018 است.

Gushue بازی های برگزار شده است در هر قهرمانی ملی از سال 2003 به غیر از سال 2006 هنگامی که او نیکولز اهل هوارد و جیمی Phil برنده طلای المپیک در تورین, ایتالیا.

زمینه برای Tim Hortons نوعی درخت خلنگ یا خاربن در کینگستون, Ont., از Feb. 29 مارس 8 در ادامه به پر کردن سهشنبه در حالی که زنان در این استان playdowns برای انجام مسابقات قلب در Moose Jaw, Sask., پیچیده کردن.

راشل هومن غالب در انتاریو با 7-6 پیروزی بر Hollie دانکن در روز شنبه.

هومن از دست داد a heartbreaker به آلبرتا چلسی کری در سال گذشته ملی نهایی در سیدنی, N. S. دادن تا یک سرقت از یک در 10 و اضافی به پایان می رسد.

هومن سوم اما Miskew دوم جوآن کورتنی و منجر لیزا Weagle برنده کانادا و جهان عناوین در سال 2017.

زنان نهایی در این استان انتاریو و شمال انتاریو نیز در جریان پنج شنبه.

تیم در حال حاضر واجد شرایط برای Feb. 14-23 قهرمانی ملی هستند Robyn Silvernagle (ساسکاچوان) لورا واکر (آلبرتا), Noemie Verreault (کبک) اندرو کرافورد (New Brunswick), مریم-Anne Stan (Nova Scotia) Erica کورتیس (Newfoundland and Labrador), کری Galusha (Northwest Territories), Lori ادی (Nunavut), سوزان Birt (Prince Edward Island) و هایلی minor sights (Yukon) و دفاع از قهرمان کری.

دو wild-کارت تیم — بالای دو غیر واجد شرایط تیم در کانادا تیم رتبه بندی سیستم (CTRS) — دیدار Feb. 14 در Moose Jaw با برنده به دست آوردن ورود به قلب اصلی قرعه کشی روز بعد.

Manitobans تریسی فلوری, Kerri robert walker و جنیفر جونز رتبه های اول تا سوم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

تیم های مردان که در حال حاضر پانچ بلیط های خود را به کینگستون شامل دفاع از قهرمان کوین Koe به عنوان تیم کانادا Alek Bedard (کبک) جیمی مورفی (Nova Scotia), جیک هیگز (Nunavut) و برایان کوکران (Prince Edward Island).

New Brunswick, Saskatchewan, B. C. و شمال انتاریو نمایندگان بود به تصمیم روز شنبه.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im