Bramancing این Braless: یادداشت نه با لباس زیر, آمدن

چقدر متفاوت هستند این متجدد لباس از آنهایی که ما پوشیده شده است (یا نیست) برای همیشه لطفا برای ؟ عکس توسط Guy

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399
چقدر متفاوت هستند این متجدد لباس از آنهایی که ما پوشیده شده است (یا نیست) برای همیشه لطفا برای ؟ عکس توسط Guy Aroch / حسن نیت ارائه میدهد CUUP

من گرفته اند من پیراهن کردن دو بار در حالی که تصویری چت. من نه که تشنه هیجان در قرنطینه. در هر دو مورد من بود که برای نصب یک بند. "بنابراین اجازه دهید بحث در بند و boobies و چیزهایی مانند این که" تانیا گارسیا من "مناسب درمانگر" در CUUPگفت. CUUP یکی از چندین e-commerce, لباس زیر زنانه نوپا تاسیس بیش از چند سال گذشته است. بسیاری از آنها ایجاد شده توسط زنان بسیاری از آنها به گفته خود شرکت بیانیه ماموریت شده بود پس نا امید از همه بد اتصالات سینه بند خود را در زیر شلواری است که آنها تصمیم به انقلابی در صنعت. نوع مانند موسی که تغذیه با فرعون و رهبری بنی اسرائیل به آزادی در سراسر دریای سرخ.

محصولات برجسته در این وب سایت نگاه کنید راحت طراحی شده با شما و دوستان خود را در ذهن به جای باربی, النور روزولت و یا یکی از حدید ، تعداد کمی از شرکت های که بنیانگذاران صحبت کردم دیدم یک چشم انداز مثبت در فروش در ماه آوریل شروع به ویژه بی سیم و بند و دیگر راحت و سبک است. از سوی دیگر یک گزارش از نرم افزار Adobe Analytics نشان داد که بند فروش در سراسر صنعت (از جمله در آجر و ملات میلادی) کاهش یافته دوازده درصد از مارس تا آوریل, حمایت از شواهد است که بسیاری از زنان مورد استفاده خود قرنطینه به عنوان یک فرصت برای رفتن braless. "من بند احتمالا فکر می کند من درگذشت" یک کاربر توییتر که می رود توسط امیرحسین گفت. (در همین حال برخی از شرکت ها تبدیل شده است بند به ماسک صورت—شاید اجتناب ناپذیر از ایده N95 ماسک تا حدی بود که با الهام از بند.)

دیر یا زود این روز ممکن است زمانی که شما دوباره اجازه داده می شود ظرف شش پا را از کسی غیر از خود را شش ساله و یا خود را نوعی سگ پشمالوی باهوش و در آن زمان شما ممکن است می خواهم به پوشیدن سینه بند. چقدر متفاوت هستند این متجدد لباس از آنهایی که ما شده ایم با پوشیدن برای همیشه لطفا برای ؟ آنها بیشتر یا کمتر پیشگامانه از گفتن ریسندگی جنی یا شلوار ؟ کورا Harrington نویسنده "در صمیمی جزئیات: چگونه به را انتخاب کنید لباس و عشق زیر پوش زنانه," به من گفت: "یک سینه بند سینه بند یک سینه بند سینه بند. ترین بند همان ساختار: شما باید فنجان شما باید تسمه شما باید یک گروه است." درست است که bandeau از پشم و کتان که یونانیان باستان ابداع خود را بند به این است که مشخص پستان بند-مانند به عنوان نامزدی "سینه بند" ثبت شده در سال 1914 توسط بیست و سه ساله آمریکایی مریم فلپس Jacobs که می خواهم دو بسته دستمال ابریشم همراه با یک روبان صورتی و عینک contrivance به رقص. (این اختراع محبوب تر شد بعد از سال 1917 که ایالات متحده جنگ صنایع مدیره خواسته زنان برای جلوگیری از پوشیدن کرست به طوری که این فلز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مهمات و کشتی های جنگی.) درست است که خلاقیت و نوآوری از جمله بند که متون شما را به جلوگیری از خوردن و یا تصحیح وضعیت خود را خاموش. "آنچه من می بینم از خیلی از این به اصطلاح بند-disrupter مارک" Harrington گفت: "این است که آنها در حال ساخت همان چیزی که ما در حال حاضر, اما آنها بهتر P. R. و بازاریابی است." اگر شما در Instagram, Facebook یا Twitter, شما می دانید چه Harrington است صحبت کردن در مورد. پستان بند, تبلیغات—شعار بدن مثبت و فراگیر و ذهن-تغییر سطح آسایش—غیر قابل اجتناب هستند.

آنچه نیز تغییر کرده است راه که در آن ما خرید ما ، تا ظهور تجارت الکترونیک سرمایه گذاری از دهه گذشته به طور پیش فرض خرده فروشان و فروشگاه و راز ویکتوریا که هر دو در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان مناسب به عنوان فیلمهای تصویری و بوفه. وجود دارد شما می توانید سعی کنید در یک دسته از اندازه و سبک و نفرت همه آنها را و سپس مشورت با یک بانوی فروشنده برای اطمینان دروغ در مورد چگونه به شما نگاه. یا شما می توانید رفتن به یک بند سالن های نچسب مصیبت برای برخی مانند Patty Volk یک نویسنده است. "اوه خدای من من متنفر رفتن به فروشگاه برای یک سینه بند," او گفت:. "من برای اولین بار, پستان بند, بود, 32, AAA و بانوی فروشنده به اتاق آمد و با من در حالی که مادر من منتظر خارج است. او را دیدم آنها را. آن را ضربه. اما بدتر شد و در محل معروف در Lex یا سوم بالای شهر. شما می خواهم به نگاه و لمس توسط یک زن در یک اتاق پانسمان با پرده حمام برای یک درب. بود صاحب دختر او خیره شد در یک راه است که تحقیر و دلسرد کننده." ان فولی سابق تلویزیون اجرایی شد و به همین ترتیب غیر دلتنگ مورد خرید یک سینه بند, از نزدیک و شخصی. "این فروشگاه ها می تواند تهدید آمیز به عنوان تنها به طور کلی مخالف فروشندگان مجاز به رفتن به زیر شلواری و آنها را بکشد تا یک گزینه در یک زمان و من حداقل احساس بد در مورد رد انتخاب خود" فولی گفت. او افزود: "من هم نمی خواهم به yanked به من لباس زیر و با وجود این واقعیت است که من با خوشحالی خوردن ماهی خام مشابه هزینه, هستم خوشحال به صرف دیگران بزرگ در یک مورد من را فراموش کرده ام به رسیدگی درست و پیدا کردن درهم در اطراف ورق در خشک کن."

مفهوم انتخاب سینه بند خود را تقریبا به نظر می رسد ممکن cockamamie. سپس دوباره که می خواهم خواب, سال پیش که شما می خواهم به سفارش یک جفت از عینک های آنلاین و یا دریافت تشخیص اگزما از طریق پزشکی از راه دور? به طور گسترده ای به نقل از آمار در زیر جامه جهانی تخمین می زند که هشتاد درصد از زنان با پوشیدن اندازه اشتباه ، این تعداد به نظر می رسد سوال—چه کسی می گویند چه چیزی اشتباه است ؟ —و بر اساس تنها چند کوچک مطالعات. هنوز هم من تا به حال هرگز موفقیت راه قدیمی از مد افتاده (من در اختیار داشتن بسیاری از بند که مناسب نیست که آن را ممکن است پرداخت به جراحی پستان, بنابراین من می توانید آنها را می پوشند) و من صرف سه ماه گذشته به طور موثر تحت بازداشت خانگی است. بنابراین من تصمیم گرفتم به ده تا از این شرکت های آنلاین امتحان کنید. "شما می توانید در تمام طول روز طولانی" کالین لئونگ, مدیر فنی, طراحی نام و برند عشق ورزیدن به منبه من گفت. "ما به شما یک کد کوپن حق دور به طوری که شما می توانید خرید سینه بند به سعی کنید قبل از اینکه حتی بازگشت این بند که کار نمی کند."

بازگشت به CUUP اتصالات. "من یک کمی در مورد آنچه در جریان است با خود, پستان بند, وضعیت," تانيا گفت: زخم و گرما و حتی در یک صفحه نمایش لپ تاپ. او در اواسط سی سالگی با موهای به عقب کشیده تنگ, رقاصه, سبک او با پوشیدن سست ژاکت کش باف پشمی بیش از یک سات بیش از CUUP را حرکت شبیه چمچه زنی ، در اطراف گردن او آویزان از یک نوار اندازه گیری که او می خواهم بعد از نشان دادن نحوه اندازه گیری از ribcage و کمال بخشی از مجسمه نیم تنه. این بود که نه به عنوان شرم آور به عنوان صحبت کردن در مورد رابطه جنسی با مادر خود, اما نزدیک است. (پرتی سرگرم کننده: هنگامی که دستگاه مورد بحث که آیا شما باید پوشیدن سینه بند با underwire وانمود کنید در حال صحبت کردن به F. B. I. مورد مداخله یک مایک به قفسه سینه خود را.) من اعتراف به تانیا که من همیشه به سختی پوشیدن بند چرا که آنها احساس می کنید مانند "سینه زندان" به عنوان یک عضو بازیگران در سری واقعیت "Vanderpump قوانین" آن قرار داده است. Tania پیشنهاد کرد که شاید بند من مناسب نیست. او توضیح داد: "خواهر اندازه" یک اصطلاح مورد استفاده در لباس زیر زنانه صنعت به مراجعه به بند که نگه همان حجم از بافت پستان است اما باید متفاوت اندازه باند. توسط این سیستم یک گروه کوچکتر با بزرگتر جام است بیشتر یا کمتر معادل به یک گروه بزرگتر با کوچکتر جام. برای مثال یک 34A است "خواهر" از یک 32B اما بسته به شرایط خاص خود را تشریح یکی ممکن است یک بازی بهتر نسبت به دیگر. من تصویر یک مخروط وفل و قند موجود با همان مقدار بستنی.

عادت من به پوشیدن سینه بند, من داوطلب خدمت سربازی به کمک دوستان به ارزیابی کالا (یا bads به عنوان مورد ممکن است). هر توافق برای تست درایو یک بند یا دو. آنلاین-خرید فرایند معمولا آغاز می شود با یک پرسشنامه اندازه که می پرسد سوالات بیشتر از شما تا کنون خواسته شده است در مورد سینه خود را. آن می تواند دلهره آور. Gena یک هنرمند در واشنگتن دی سی اختصاص داده بود به امتحان واقعی و شرکتکه ادعا می کند به ایجاد اولین جا امتحان. این شرکت است که به نام "Netflix بکشد از بند" تاسیس شد در سال 2012 به عنوان یک راه اندازی, اما بزرگ شده و غنی در سال 2017, هنگامی که آن را به دست آورد توسط PVH ، در وب سایت Gena مواجه می شوند گواهی نامه خواندن "لحظه ای که من سعی کردم این بند ، . . من گریه کردم با امداد." Gena گفت: "من می خواستم یک بند است که من را که بسیار شادی اما من نگران من شکست خورده مسابقه. . . . من احساس می کردم پر کردن تمام C در این نشست با انتخاب چندگانه. وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد من فنجان: آیا آنها دود بیش از? Dunno."

از سوی دیگر ویکتوریا یک وکیل در واشنگتن, d. C., یافت پرسشنامه از سوم عشق به توان دلگرم کننده است. "اگر چه من هیجان زده بود که آنها پرسید که چه بزرگترین سینه بند مشکل بود (تضعیف تسمه بر روی شانه های باریک) آن مشخص نیست پاسخ من واقعا تفاوت ساخته شده است. اما من احساس 'درک' برای آنچه در آن ارزش است." راه سوم عشق که تاسیس شد در سال 2013 تنها شرکت است که سهام نیمی از اندازه اما به ویکتوریا ناامیدی اندازه او مشخص شد به همان اندازه تمام او می شده است ، تنها یک بند خوکچه شگفت زده شد با نتایج. پس از ورود او اندازه گیری در عشق ورزیدن من وب سایت سینتیا یک زندانی-حقوق مدافع در نیویورک بود gobsmacked: "من یک 34DD نه 36C!" او در رفت: "پس از تنظیم به اخبار ناامید کننده است که من تا به حال حتی بزرگتر پستان گنده تر از من فکر کردم به من دستور داد یک بند دار سیاه و سفید اندود شده ، معلوم شد که یک گروه اندازه ساخته شده من احساس می کنم بیشتر هم کشیده اما آن را بیش از حد تنگ است."

BRAMANCES و BRATHERHOODS

عشق ورزیدن من راه اندازی شد و در سال 2012 برای اولین بار بود از دیجیتال-bra راه اندازی است. موسس آن مورگان Hermand-Waiche آمد تا با ایده زمانی که او M. B. A. دانشجویی در دانشگاه هاروارد. (بحث در مورد سخت منشاء داستان به چرخش به یک الهام بخش فمینیستی داستان.) آن است که ستایش توسط سینتیا که گفت او پر کانتور, پستان بند یک balconette با پوشش توری که peeks از بالا شبیه به یک پیراهن زنانه "تقریبا احساس مانند یک وزن پل معلق نگه داشتن من تا بدون تلاش است." او را تحت تاثیر قرار stretchiness پارچه و سطح ساخت. عشق ورزیدن من صدها نفر از سبک های (من به جرات شما را به سعی کنید به همه آنها را از هم جدا) و آنها تمایل به lacier و بیشتر استادانه طراحی شده از ارائه شده از مارک های دیگر است. (محدوده قیمت از $40 $50 و تمام شد کاهش در فروش اخیر به 25 دلار است.)

در مقابل, هفت بند از کیت Undergarmentsتاسیس در سال گذشته توسط دو دیرین افراد مشهور سبک هستند تقریبا شاکر سادگی ارائه پشتیبانی در یک خفیف unimposing راه و ساخته شده از نایلون-و-اسپندکس پارچه ای است که احساس می کند مانند صاف چسبناک پنبه. (محدوده قیمت از $48 $68.) آنا یک نویسنده در لس آنجلس او را در بر داشت مثلث سیاه و سفید Underwire بنابراین چاپلوس که او می پوشد آن را به عنوان یک outergarment. او توضیح داد: "با پوشش فقط به اندازه کافی و بدون بالشتک آن را آشکارا سکسی, ارائه یک حیله گر نه مبتذل مقدار از رخ بنابراین شما لازم نیست نگاه مانند شما تلاش بیش از حد سخت است. این ورزشی بدون veering به ورزش-سینه بند خاک است." او قصد دارد برای خرید نام تجاری کلاسیک دمی سینه بند سیاه و مثلث نرم و سبک ساخته شده و به منظور کراوات رنگ بعدی.

منفی لباس زیر—برچسب دیگری که امضای براق است و حداقل طراحی—دریافت با بیحوصلگی حرف زدن از ان یک تولید کننده تلویزیون در نیویورک است. (محدوده قیمت از $60 - $80.) هر دو مدل او نمونه یک به آرامی به صف سیاه حالت خفا دمی بند با سیم و ابریشمی غیر سیم در چرم گاومیش ("یک لغزش از یک چیز بودند و فوق العاده راحت و نامرئی در زیر بی رحم ترین تی شرت. او با اشاره به این که وب سایت به راهنمای چگونه برای قرار دادن در سینه بند خود را به طوری که آن باقی می ماند قرار داده و تمام طول روز و نه سوار کردن یا تغییر. آن را شامل یک "تکان تکان تکان خوردن" که در ان می گوید: "برای تلفن های موبایل احمقانه اما در واقع بیمه مناسب مناسب است." و Gena داشتن جان سالم به در برد True & شرکت مناسب مسابقه برنده شد با نام تجاری مثلث توری Racerback. (محدوده قیمت از $44 به $64.) این محکم دستگاه بدون درز و سیم رایگان, مخالف نحیف و سکسی به نظر می رسد مانند یک سنگین ورزشی پوشاک که تسمه گرد هم می آیند به شکل یک توری Y. "آن را ارائه نمی دهد یک تن از, پشتیبانی, اما آن را احساس مانند یک پوست دوم" Gena گفت. "به اندازه کافی به طوری که من ممکن است حتی نیاز به یکی دیگر از سینه بند ورزشی بیش از آن."

وقتی که شما شنیدن کلمه "سیستم" شما فکر می کنم "آبیاری" یا "Dewey Decimal" نه شیرینی. این Nuudii سیستم (44 دلار) ساخته شده از باریکترین و stretchiest از نایلون و اسپندکس و عاری از سخت افزار است که با توجه به آنت Azan, C. E. O. و بنیانگذار شرکت "یک نام تجاری جدید مجموعه ما می خواهم به تماس "boobwear بدن ضروری است' از بین بند و bralesss." این نه به معنای تغییر شکل خود را پنهان نوک سینه خود را و یا شما می دهد پشتیبانی می کند. گمان می کنم شما می توانید آن را در نظر آموزشی, پستان بند, برای کسانی که بیش از حد قدیمی برای آموزش. "به نظر می رسد مانند یک توپ خرد از هوس هنگامی که آن بیرون می آید از پاکت" آریل گفت. "و من نمی دانم چرا Nuudii بسیاری از حروف صدادار دو. اما چیزی که قابل ملاحظه ای راحت (من گاهی اوقات فراموش کرده ام من آن را در) و من ها نمی شرمسار من است." هر بند دو جانبه مانند چنگال تنظیم به طوری که غیر سینه بند پوشیده می تواند در حداقل دوازده راه با چرخاندن آن در این راه و که. و شما فکر بستن شال سخت بود!

آن را به شما آن را به من

مسابقه بین سینه بند و سرطان پستان همیشه به نوبه خود به طوری خوشحالی. ویکتوریا گفت که او کلاسیک تی شرت, پستان بند سوم توسط عشق و شصت و هشت دلار unembellished در "نرم صورتی" (یکی از هشت رنگ) با حافظه فوم فنجان بود "قطعا راحت تر از من زمان Natori مدل. اما نه به طور گسترده ای پس: بیشتر شبیه خفیف تا." او تا به حال "بسیار بالا امید" که آگهی "لوکس پلیسه دار تسمه با فوق العاده-پوشش نرم برای هیچ لغزش راحتی" می ماند قرار داده و بر روی شانه های او. کسانی که امیدوار است—شما آن را حدس زده—نقش برآب شد. آنها انجام این ترفند او گفت: اما در حال زیباتر از او زمان "لغزش-اسلاید-y" تسمه و "تقریبا مرتب کردن بر اساس دکو طراحی شده است." هنوز او می خواهم دوباره خرید.

جودیت یک نویسنده سعی کردم سه تا شصت و هشت دلار CUUP بند که او تلقی می شود به خوبی ساخته شده و جذاب و راحت است. او به خصوص علاقه حرکت شبیه چمچه زنی "دوست داشتنی underwire بند" می آید که در یک اطلسی مات پارچه. اما در مورد هر سه بند "فنجان را شامل نمی شود این ها." "آنلاین اتصالات سرگرم کننده بود" جودیت گفت: "اما تاکید من اعتقاد است که اگر شما بزرگ نپرداخته سینه در نپرداخته اندازه شما نمی توانید خرید خود را از بند آنلاین, مگر اینکه شما در حال مرتب سازی مجدد یک سینه بند شما در حال حاضر. شما به سادگی باید آن را امتحان کنید سعی کنید تعدادی از بند در یک اتاق پانسمان با یک بانوی یهودی در حال اجرا تداخل پیدا کردن سبک است که بهترین متناسب با شکل خود را."

هنگامی که سارا P. نویسنده گریخته شهر نیویورک برای پناهگاه جزیره جایی که او بود پناه در جای او می خواهم فراموش شده را به بند. او تا به حال امید زیادی است که این دو بند او نمونه از هارپر وایلدیک شرکت تاسیس شده توسط دو زن در سال 2016 (و به نام پس از هارپر لی و لورا Ingalls وایلدر, ایم که تا کنون شده است در ارتباط با لباس زیر) که او را به حمایت او نیاز است. از سعادت های بی سیم تعداد با ضخامت تسمه, بود, او گفت:, "مخالف از آن به نظر می رسد مثل من رفتن یا بیرون آمدن از عمل جراحی است." او ترجیح داده از یک سبک به نام حرکت می کند. "همچنین به نظر می رسد وحشتناک در من اما احساس خوب و دارای یک جیب در بین تیغه های شانه که من هرگز استفاده خواهد شد اما من می خواهم به دانستن آن وجود دارد." هارپر وایلد او افزود: تلاش می شود بسیار سخت "با آن" با اشاره به سینه به عنوان "بانوان" و ارائه به مشتریان "ادم کودن و احمق puns." با نام تجاری پستان بند-برنامه بازیافت آن ادعا این است که این صنعت از جمله برای اولین بار تلاش. همچنین این شرکت تنها من می دانم که مبادرت به فروش یک زندگی ماده, سینه بند. (تمام درآمد حاصل از این بند خواهد بود اهدا به لاولند بنیاد است که کمک می کند تا دختران و زنان از رنگ دریافت درمان.)

در واقع, آن است که شما

بهترین بخشی از SomaInnofit از نام تجاری سومابا توجه به Sarah S. نویسنده در نیویورک است که آن را حمل به سرعت. در $59 به نظر می رسد مانند یک شل, سیاه, سینه بند ورزشی, اما آن را ندارد ، آنچه در آن است ؟ "با توجه به بسته بندی آن را یک "انقلاب' و 'آینده' " سارا توضیح داد. آن را نیز یک بلوتوث متصل پوشاک است که اندازه گیری های خود را. در اینجا نحوه: فشار سنسور در عقب (که به نظر می رسد نه بر خلاف یک لیدوکائین پچ) منتظر چراغ سبز به فلش لغزش هوشمند, پستان بند, بیش عادی خود را از بند و شیر اندازه گیری در SomaInnofit برنامه که خواهد شد و سپس شما را درست اندازه سینه بند. "برنامه پس از آن نشان می دهد که بند به منظور" سارا گفت: "کل مفهوم است که بیش مهندسی. من را پیدا کند که من ها دائما در حال تغییر اندازه و بنابراین شما واقعا فقط نیاز به استفاده از آن یک بار." در سمت روشن وجود دارد بدون نیاز به پر کردن یک مخوف مناسب امتحان. همچنین سارا افزود: "بر خلاف بسیاری از انقلاب این یکی سخاوتمندانه سیاست بازگشت."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de