برایان Stauffer را "تحت کنترل"

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانCoronavirus ادعا کرد که قربانی آن در چین و این بیماری در حا

توسط NEWS-SINGLE در 9 اسفند 1398
Image may contain Tie Accessories Accessory Head Human Person and Face

Coronavirus ادعا کرد که قربانی آن در چین و این بیماری در حال حاضر به نظر می رسد در حداقل چهل و هشت کشور با موارد افزایش در اروپا و خاورمیانه است. روز چهارشنبه در پاسخ به انتقادات در مورد دولت خود پاسخ رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی پرداختن به این بیماری همه گیر. عملکرد خود را—به عنوان برایان Stauffer پوشش برای هفته آینده مجله نشان می دهد—نه کاملا قانع کننده است. "ما در حال انجام این کار واقعا خوب" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. آن روز مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد که در آن شناسایی شده بود در کالیفرنیا برای اولین بار در ایالات متحده مورد که تا به حال قرارداد شده است از سفر به خارج از کشور و بازارهای سهام همچنان به جست و خیز در سراسر جهان است. برای پوشش بیشتر بخوانید:

جان کسیدی در coronavirus و مغلوب ساختن پیشی جستن:

از منظر سیاسی, ویروس ارائه دو تهدید به رئیس جمهور. اگر COVID-19 گسترش در داخل ایالات متحده آمریکا کاخ سفید برگزار می شود مسئول botching پاسخ به این ویروس شیوع. دموکرات ها در حال حاضر sharpening چاقو خود. "تهمت و دولت شده است به خواب رفتن در چرخ" چاک شومر از رهبر اقلیت سنا گفت: "در آمریکا هستند. "رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن صبح به خیر! وجود یک بیماری همه گیر از coronavirus. که در آن شما هستند؟"

دیگر تهدید به مغلوب ساختن پیشی جستن یک اقتصادی است. اگر تلو تلو خوردن در بازار سهام است که یک رویداد و آن را نمی خواهد تاثیر زیادی سیاسی است. اما اگر دیوار خیابان می رود به تمدید اسلاید و یا اگر اقتصاد گسترده تر می شود ضربه بد به عنوان ویروس گسترش آن می تواند در تغییر فضای سیاسی به انتخابات.

مگان K. پشته در زندگی با کروناویروس اضطراب در سنگاپور:

همانطور که از نوشتن این نود و دو نفر در این جزیره شناخته شده به قرارداد COVID-19 ویروس. اول آن بود مسافران که می خواهم به شهر ووهان کانون شیوع اما به تدریج این بیماری چشمانداز به جامعه و شروع به گسترش کرد. تا کنون هیچ کس در سنگاپور درگذشت این بیماری است.

اما ترس آن معلوم است یک ویروس است. سطح پایین ترس از این کمی درک بیماری گرفته شده در مدرسه بین المللی که در آن کودکان خود را صرف روز و وسیع مشاع پیچیده که در آن زندگی می کنیم همراه با ترکیبی از سنگاپوری خانواده ها و خارجی ها. این ترس غیر طبیعی قدرت به زور از این سوالات ناراحت کننده است که معمولا در خفا انجام دادن ناگفته در جوامع آن را حمله. شما شروع به صحبت کردن در مورد این ویروس و در نهایت چیدن از هم جدا سبک های فرزند پروری و یا روابط خارجی.

و مایکل شبح در واکسیناسیون:

دانشمندان در حال حرکت با سرعت زیادی به جلوگیری از این بیماری همه گیر. آنها توالی ویروس در کمتر از دو هفته—یک گام اساسی در ایجاد و تشخیص مواد مخدر و واکسن و یکی که تنها چند سال پیش بود که ماه گرفته شده. اما حتی با تسریع محاکمات و توسعه مواد مخدر, آن می تواند یک سال برای ایجاد یک واکسن. اگر این ویروس بودند به منحرف خارج از کنترل قبل از آن میزان مرگ و میر می تواند افزایش یابد. علاوه بر انسان عوارض آسیب اقتصادی به چین—و در نهایت به سایر نقاط جهان خواهد بود. صنعتی و زنجیره تامین در سراسر جهان در حال حاضر شده است به شدت مختل شود. سفر به و از چین را متوقف کرده و رمادی در برابر آسیایی ها در حال افزایش است. اگر چه شهر نیویورک است گزارش یک مورد تایید شده از COVID-19 کسب و کار در محله چینی ها نیز کاهش یافته است بیش از پنجاه درصد از همه گیری آغاز شد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب