Browns' Denzel بخش به پرداخت صورتحساب برای 21 نفر از کار با توجه به COVID-19 بحران

اکرون اوهایو—Denzel بخش با استفاده از پلت فرم خود را برای ایجاد یک تفاوت در خارج از عرصه فوتبال از براونز پیش

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399

اکرون اوهایو—Denzel بخش با استفاده از پلت فرم خود را برای ایجاد یک تفاوت در خارج از عرصه فوتبال از براونز پیش نویس او کلی چهارم در سال 2018 و فارغ التحصیل از مقدونیه اوهایو Nordonia دبیرستان ادامه خواهد داد به انجام این کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش پرداخت یک هزینه بزرگ برای 21 نفر که از کار با توجه به جهانی بهداشت از بحران خود آنها را می دانم که نام خود را به بنیاد اعلام کرد روز شنبه. این کمپین با هدف قرار دادن کارگران خدمات و کسب و کار کوچک صاحبان.

"این که آیا آن را اجاره و یا وام مسکن یا فقط مواد غذایی برای خانواده خود را, من می خواهم کسی را به نفس کمی ساده تر دانستن است که مراقبت از این ماه" بخش گفت: در انتشار اخبار.

بخش و تیم خود را نقد و بررسی برنامه ها و داستان های فرستاده شده از طریق آنها را می دانم که شما نام وب سایت بنیاد (MTKYN.org) و انتخاب 21 گیرندگان. بخش نیوجرسی شماره 21 است.

"این برای من مهم است که مردم می دانند که آنها نه تنها در این زمینه گفت:" بخش که بازی cornerback برای ایالتی اوهایو قبل از ساخت نرم افزار کاسه به عنوان یک Browns تازه کار است. "ما همه در این با هم. که اوهایو راه است.

"آن را منحصر به فرد برای من چون جامعه من به اندازه کافی خوش شانس برای بازی است که جامعه است که به کمک بالا بردن من تمام زندگی من. بنابراین برای کمک به همسایگان خود را در یک زمان هنگامی که آنها ممکن است در تلاش است که فقط یک بدون ذهن و بسیار خوشحال."

بخش و خانواده خود را راه اندازی آنها را می دانم که نام خود بنیاد در سال گذشته است. ماموریت آن این است برای کمک به جلوگیری از قلب های مربوط به مرگ و میر از طریق آگاهی و آموزش و پرورش. بخش پدر پل در اثر ایست قلبی در یک کلاس چرخش در مارس 2, 2016 در سن 46. "آنها را می دانم که نام خود را" یک نقل قول پل Ward اغلب مشترک با پسران خود را هنگامی که او را به آنها مشاوره در مورد ورزش و زندگی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب