بروس آرتور: اتفاقی قهرمان رودی Gobert باعث آمریکای شمالی نشستن و گرفتن اخطار از coronavirus

رودی Gobert عذرخواهی پنج شنبه. برای بسیاری از مردم هفت پا فرانسوی بود در حال حاضر یک نوع بیمار لو صفر, NBA all

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398

رودی Gobert عذرخواهی پنج شنبه. برای بسیاری از مردم هفت پا فرانسوی بود در حال حاضر یک نوع بیمار لو صفر, NBA all-star که تست مثبت برای coronavirus چهارشنبه شب متوقف و ورزشی در آمریکای شمالی توسط پنج شنبه بعد از ظهر. Gobert شد گزارش شده است که بی دقتی در یوتا جاز, رختکن, لمس کردن ملک از هم تیمی, لمس کردن هم تیمی های goofing در اطراف. مطمئن شوید که وجود دارد یک ویروس در خارج وجود دارد ، آن را مانند آنفولانزا درست است ؟ من شنیده ام در جایی آن را مانند آنفولانزا.

در 24 ساعت پس از Gobert های NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال لیگ برتر فوتبال, ATP, لیگ قهرمانان و بیشتر شد و به حالت تعلیق و یا به تعویق افتاد. همه گپ ورزشی از جمله جنون مارس بسکتبال مسابقات لغو شد. آبشار ادامه داد: برادوی به حالت تعلیق در تئاتر فصل Junos لغو شد, مدارس تعطیل شد. دیزنی لند ، آن بسته شده بود سه بار پس از سال 1955.

شاید ما شده بود و راه رفتن در خواب. نه همه جا و نه همه ما ، اما یک مشکل با جهان در حال حاضر در عصر گوشی های هوشمند و سقوط امپراتوری و تاریخ است که همه چیز را بیش از حد به در. جهان مسطح و شوک — یک کشتی در حال غرق شدن بچه ها در قفس زلزله و آتش سوزی و مرگ یک کودک تبدیل به یک نوع از روان wallpaper, اگر شما اجازه دهید آنها را.

که اعمال می شود به یک بیماری همه گیر ، واشنگتن به شیوع درست است ؟ این است که مانند سنگ چخماق تا به حال سرب در آب ؟ ایتالیا و ایران در حال نزدیک collapse; نبود یونان یک بار ؟ نمی خاورمیانه همیشه داغ است ؟ New Rochelle, n. y., تحت مهار و گارد ملی است که ارائه مواد غذایی است. نیست که یک Seinfeld مرجع? خوشحالم که من زندگی نمی کنند وجود دارد.

و سپس رودی Gobert که درمان coronavirus به عنوان یک شوخی آزمایش مثبت و ورزشی متوقف شده است. به این مهم اذعان عمومی در آمریکای شمالی است که این اورژانس بود که coronavirus شیوع واقعی بود. تام هنکس و ریتا ویلسون, آزمایش مثبت مطمئن در استرالیا.

اما تام هنکس تست مثبت نیست, تعطیل, فیلم, تلویزیون, تئاتر و دبیرستان ، تام هنکس تست مثبت فقط خاموش کردن تام هنکس.

"صادقانه" گفت: یکی از ورزش های اجرایی صدایی خشک شده است. "رودی Gobert امریکا را نجات داد. او واقعا با من."

روز چهارشنبه این هفته برای چهارمین روز متوالی مراکز کنترل بیماری نشان داده شده در وب سایت خود را که در آن نیست کسی تست برای coronavirus. سایت را نشان می دهد شماره: صفر صفر صفر صفر. روز شنبه, بهداشت عمومی آزمایشگاه در ایالات متحده آزمایش هشت نفر تا پایان روز کسب و کار. در طرح بزرگ از چیزهایی که این یک رسوایی است. در یک بیماری همه گیر این دیوانه.

ایالات متحده آمریکا که از صبح روز پنجشنبه تا به حال 1,242 تست مثبت. توسط بعد از ظهر 1,670. اعداد حقیقی متفاوت است.

"رک و پوست کنده تست شده بسیار صاف" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "اگر شما به حق آژانس اگر شما به سمت راست شما می توانید تست."

"این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است که" دکتر Anthony Fauci مورد اعتماد ترین چهره دولت آمریکا را coronavirus نیروی کار گفت: یک کمیته مجلس از تست شکاف. "من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله اما ما نه."

در اوهایو وزارت بهداشت مدیر امی اکتون یک کنفرانس خبری گفت که جامعه گسترش الگوهای نشان داد که یک درصد از ساکنان اوهایو معتقد بودند به این ویروس. اوهایو جمعیت است 11.7 میلیون نفر که اضافه می کند تا به 117,000. اوهایو در آن لحظه تا به حال پنج تست مثبت.

تعداد کسانی که در حال ترسناک. اگر این الگو تنها اعمال شده در سراسر ایالات متحده, New York, California, واشنگتن, فلوریدا تگزاس گرجستان و ایالت ایلینوی -- همه آنها در میان رهبران در هر دو جمعیت و مجموع مثبت — که 1.4 میلیون آمریکایی راه رفتن در اطراف با یک ویروس است که می تواند به عنوان کم علامت و یا حتی بدون علامت. آن است البته نه محدود به این کشورها است. و شاید این تعداد است.

Gobert هم تیمی داناون میچل همچنین آزمایش مثبت در یک روز پس از میچل احساس سالم به اندازه کافی به بازی در یک بازی بسکتبال است که اتفاق نمی افتد. این بود که به یکی از بسیاری از و می توانست مقدمه ای برای بیشتر هاکی و بسکتبال و بیس بال بازی ها و گردهمایی های از همه نوع راست از طریق پنج شنبه شب.

اما Gobert متوقف تمام ساعت و Gobert گفت: متاسفم. اگر او نبود آن شده اند که کسی دیگری. اما از آن بود که او برای اولین بار.

"من را از طریق بسیاری از احساسات پس از یادگیری از تشخیص من ... بیشتر ترس و اضطراب و خجالت" Gobert نوشت: در Instagram. "اولین و مهم ترین چیز این است که من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم است که من ممکن است در معرض خطر. در آن زمان من تا به حال هیچ ایده من بود و حتی آلوده. من بی دقتی و هیچ بهانه ای.

"من امیدوارم که داستان من به عنوان یک هشدار و باعث می شود هر کس به طور جدی از این."

این روزها ویروس شد غیر قابل انکار است. تا پایان روز شنبه نخست وزیر جاستین ترودو در خود به انزوا چون همسرش سوفی Grégoire ترودو حال بازگشت از انگلستان با علائم شبه آنفولانزا; او آزمایش مثبت برای COVID-19. یک کودک در میان 17 مورد جدید در انتاریو در شمال نیویورک بیمارستان عمومی. و با موارد جاری شدن سیل در, شهردار نیویورک گفت: "ما در حال رسیدن به یک وضعیت که در آن تنها قیاس جنگ است." در ضمن کانادا شروع به جلو و عقب تجمعات عمومی در اینجا و وجود دارد. ما می تواند بیشتر انجام دهید.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بیماری های همه گیر در حال نیروبخش اگر فقط به این دلیل آنها نمی تواند bluffed, وضع قانون نادیده گرفته چرخید و یا در نظر گرفته شده خبر جعلی حداقل برای بسیار طولانی است. شما نمی توانید با استدلال و آنها دور نمی رویم مگر اینکه شما در انجام کار درست است. آنها همچنین یک درس در دولت: شما در پیدا کردن که قطع بهداشت عمومی و کسی نیست که بسته شده همه گیر و کسی نیست که تلاش برای از بین بردن دولت به نام از مالیات کم و یا نوار قرمز یا هر چیز دیگری است کد برای غرق شدن دولت در وان بنابراین بخش خصوصی می تواند یک باک کردن آن است.

در امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در حال صرف یک ماه امیدوار کننده این ویروس خواهد نابودی این ادعا آن را فقط آنفولانزا ادعا آن بود که مهاجران ادعا واکسن بود که به زودی چیزی است که باعث می شود شما بهتر و نسبتا به زودی. او گفت: وجود دارد به اندازه کافی تست های آزمون برای همه است. رسانه های دوستانه به رئیس جمهور ادعا کرد که این یک طرح برای بی اعتبار کردن کار خود را در اقتصاد و حمله معتبر مقامات دولتی. آن چیزی است که به بحث در مورد. آن را فقط در آب و هوای امروز چگونه بازی بازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیونی دفتر بیضی سخنرانی چهارشنبه شب ذکر نشده تست; در حالی که برداشتی غلط سخنرانی خود را به او نزدیک مرز با اروپا اما نه پادشاهی متحده, که در آن تهمت دارای سه زمین گلف و گوش دلسوز در دولت; در کانادا محافظه کار به رهبری نامزد پیتر مککی گفت: کانادا باید تقلید او و قطع اروپا بیش از حد.

لیگ برتر انگلستان به طور ناگهانی در بر داشت coronavirus در همه جا روز شنبه به تعویق افتاد و مسابقات و انگلستان ارشد علوم افسر برآورد اوج شیوع خواهد شد به احتمال زیاد بین 10 و 14 سال از هم اکنون. در آن لحظه بریتانیا تا به حال نیمی از شناسایی مواردی که امریکا انجام داد. NBA بیماری های عفونی مشاور گفت: تیم های برآورد مجموع عفونت در ایالات متحده بين 50 تا 100 میلیون نفر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا نمی دانید که هر یک از آن چهار شنبه. این احساس در آن لحظه مانند آمریکا تا به حال هیچ دولتی در هر راه معنی دار.

انتاریو برتر داگ فورد در روز پنج شنبه گفت: از پتانسیل مارس استراحت مسافران "من فقط می خواهم به خانواده و فرزندان خود را به یک زمان خوب است. دور یک زمان خوب لذت بردن از خودتان و ما در حال رفتن به نظارت بر وضعیت آن را به عنوان تغییرات در هر روز. من فقط می خواهم (خانواده) برای لذت بردن از خود را در حال حاضر."

و در آلبرتا و B. C., مقامات بهداشت عمومی توصیه می شود در برابر سفر به خارج از کانادا است. در کبک برتر خواسته هر کسی از بازگشت از خارج از کشور به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

یک ویروس دموکراتیک و گرایش به سمت بی رحمانه گاهی اوقات کشنده حق و گرفتن آن اشتباه به معنی مردم خواهد مرد. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به نام ویروس رسانه ای و یکی از دستیاران خود را که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش مثبت است. Bolsonaro تا به حال به آزمایش می شود بیش از حد. مغلوب ساختن پیشی جستن آن ادعا آزمایش شد.

و این است چگونه رودی Gobert و ... ، او نمی تواند صرفه جویی در امریکا است. اما او یک نادان اتفاقی قهرمان انواع, اگر فقط به این دلیل او آنقدر غافل و نادان و مهم است که پس از او مردم ویروس نمی تواند وانمود کند که زندگی عادی بود دیگر. واشنگتن می سوزاند و نیو راشل می تواند ناپدید می شوند و کودک می تواند دریافت ویروس در تورنتو یک کودک فقیر. و ما می تواند آن را نادیده بگیرد اگر ما می خواستیم.

اما یک غول فرانسوی عمل مانند ویروس آنفولانزا و یا جعل و یا فقط یکی دیگر از گزارش اخبار شبانگاهی است که تبدیل به تلویزیون در کسی که شام میخورد در اولین حلقه از این فیلم فاجعه اگر شما در مورد آن فکر. و او این ویروس و ورزش رفت kablooie و بسیاری از چیزهای دیگر دنبال کرد.

با انکار واقعیت رودی Gobert مجبور واقعیت بر روی مرکز صحنه و بسته دیزنی لند. او احتمالا زندگی را نجات داد. در حال حاضر ما با داشتن واقعی تر گفتگو در مورد اجتماعی فاصله مورد چگونه این ویروس بسیار ترسناک مسری در مورد چگونه ما نیاز به کار با هم برای انجام کارها مورد چگونه آن را به آنفولانزا. این یک شروع است. این چیزی است.

Coronavirus است که در اینجا شناور در هوا و یا در راه های هوایی ما و راه رفتن در خواب قاره در نهایت ممکن است بیدار شود. آن است که یک روز جدید و تقریبا همه چیز تغییر کرده است. چه اتفاقی می افتد بعدی به درجه ای است تا به ما.

Bruce Arthur


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب