چگونه کریستینا کخ می تواند تبدیل به یک Spaceflight افسانه

علم یکی از فضانوردان ناسا فعلی سپاه می تواند برای اولین بار در یک نسل به راه رفتن بر روی ماه—یا برای اولین

توسط NEWS-SINGLE در 12 اسفند 1398
ناسا

زمانی که کریستینا کخ به زمین بازگشت و در اوایل این ماه احساس کامل نیروی گرانش سیاره برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی در آن نیمه شب در ایالات متحده است. او کپسول چتر نجات به قزاقستان کویر و صبح نام او را بیش از همه اخبار. پس از گذراندن 328 روز زندگی در ایستگاه فضایی بین المللی کخ در حال تنظیم یک رکورد جدید برای زنان آمریکایی در فضا است.

حجم توجه است که صبح, اما, موجه بود و تا حدودی غیر معمول برای یک دختر مدرن فضانورد. ماموریت به ایستگاه فضایی در حال روال در حال حاضر و آخرین فضانورد به نام و نام درخشان سراسر عناوین به عنوان اگر در خیمه چراغ بود Scott Kelly, که نزدیک به چهار سال قبل و شکست آمریکا رکورد طولانی مدت spaceflight.

همه این را می گویند که در این عصر سفر به فضا بسیاری از فضانوردان نمی شوند نام خانواده. خواسته به فکر می کنم از یک فضانورد اکثر مردم احتمالا به طور پیش فرض برای نیل آرمسترانگ اولین انسان بر روی ماه—به یکی از ده ها تن از فضانوردان که پرواز به فضا در این قرن و یا حتی یکی از این سه نفر که در حال حاضر وجود دارد. مردم امروز بیشتر احتمال دارد برای آشنایی با غیرانسان کاشفان مانند مریخ نورد کنجکاوی و افق های جدید فضاپیما که عکس پلوتون.

اما در این قرن دارای پتانسیل برای نقاط عطف جدید در اکتشافات فضایی نوعی که می تواند به نوبه خود spacefarers به مشهور است. بعد از نیل آرمسترانگ در حال حاضر می تواند در ناسا فضانورد سپاه است که متنوع تر در حال حاضر از همیشه قبل از. این شخص را باید جاذبه و نبوده—و احتمالا بسیار قانع کننده Instagram account.

هیچ متمایز فرمول باعث می شود که فضانوردان معروف اما آشکار جزء تازگی می گوید: مارگارت Weitekamp یک متصدی در فضا-گروه تاریخ در موزه ملی هوا و فضای موزه است. اولین ها—آرمسترانگ قدم بر سطح ماه ارائه خود را خط معروف پس از او قرار داده خود را بوت کردن—تبدیل ماندگار در حافظه است. سالی سوار اولین زن آمریکایی در فضا است که احتمالا شناخته شده ترین آمریکایی فضانورد زن.

دیگر superlatives به خصوص از رکوردهای جهانی گینس انواع—ترین, طولانی ترین, قدیمی ترین—می تواند فضانوردان اگر نه از تخت معروف حداقل به یاد ماندنی است. پگی Whitson برای مثال دارای رکورد بیشترین spacewalks توسط یک زن. ثانیه می تواند حتی کمتر چسبنده. آیا شما به یاد داشته باشید مثلا چه فرمانده آپولو 12 دوم ماه فرود ماموریت گفت: زمانی که او از تبار کاوشگر و لمس خاکستری سطح? و یا آنچه که نام او بود ؟ دوازده مردان راه می رفت در ماه و حتی کسانی که در فضای جامعه ممکن است در تلاش برای نام همه آنها. بسیاری از مردم درک نمی کنند که یک سوم فضانورد در آپولو 11 ماموریت مایکل کالینز که ماندند در دستور ماژول در حالی که آرمسترانگ و آلدرین رفت و به سطح.

برخی از اولین ها البته می تواند تحت الشعاع قرار, بعد, بزرگتر, اولین ها. آلن شپرد بود منادی به عنوان یک قهرمان ملی که او اولین آمریکایی برای رسیدن به فضا در سال 1961 کمتر از یک ماه پس از یوری گاگارین آن را برای اتحاد جماهیر شوروی. زمانی که جان گلن پرواز یک سال بعد او نه تنها پیرس مرز بین جو زمین و فضا; او دور این سیاره سه برابر شده است. آن را شدید تر میشن و گلن آمد تا با به یاد ماندنی شعار برای آن که او تکرار برای سال آمده است: "Zero G و من احساس می کنم خوب است." امروز گلن مسلما معروف تر از این دو است. به عنوان ناسا رشد آن فضانورد سپاه در دهه 1960 فضانوردان "نیاز کمی بیشتر شرایط فوق العاده برای شکستن بسته و تبدیل آن خانواده به نام" Weitekamp می گوید. حتی نقطه عطف "اولین" نیست همیشه ماندنی در ملی تخیل; اولین فضانورد ناسا از رنگ برای سفر به فضا—Guion Bluford که پرواز شاتل در سال 1983 و مع Jemison که به دنبال آن در سال 1992—آیکون که در فضای جامعه اما کمتر شناخته شده به laypeople.

اولین زن راهپیمایی فضایی انجام شده در پاییز گذشته توسط کخ و جسیکا Meir درو مقدار زیادی از توجه و اگر آن را تا کنون محقق به طوری که اولین زن و همه خدمه در ISS است. هنگامی که ناسا فضانوردان در راه اندازی یک نام تجاری جدید SpaceX سیستم حمل و نقل مدتی در این سال اولین تلاش در نوع خود مسافران نام قطعا برش از طریق اخبار چرخه. اما از جمله نقاط عطف خود به خود بعید است که به سبب فضانوردان با وضعیت اسطوره ای.

"هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد چه کسی بود که بعد از نیل آرمسترانگ, شما در حال رفتن به دنبال آن ترکیبی از موفقیت و شخصیت است که جلب توجه مردم کسی است که 'آن را' عامل" Weitekamp می گوید.

آرمسترانگ او می افزاید: آن را به حال. پس از او پرواز کرد یک زن و شوهر از ماموریت جمینی ناسا را قبل از آپولو برنامه آژانس فرستاده او را بر روی یک تبلیغ تور از طریق آمریکای جنوبی است. آرمسترانگ در زمان اسپانیایی مکالمه کلاس به آماده شدن برای سفر و نام کاهش یافته است مهم آمریکای جنوبی, آمار و ارقام, به خصوص در حمل و نقل هوایی در سخنرانی خود با توجه به James R. هانسن بیوگرافی فضانورد. "او هرگز موفق به انتخاب کلمات مناسب" به یاد می آورد جورج کم ناسا اجرایی که سفر با آرمسترانگ و تحت تاثیر قرار گرفته بود.

پایین بعدها مدیریت آپولو برنامه و خدمه آن تکالیف از جمله که فضانورد باید اول یکی از کاوشگر. آرمسترانگ را ثابت کرده ناسا رهبری نه تنها که او می تواند استاد ماموریت—او یکی از آژانس بهترین خلبانان—اما که او می تواند مسئولیت رسیدگی به توجه بیش از حد. آرمسترانگ معروف است, در بخشی به دلیل ناسا را انتخاب کرد او به معروف و پس از او به پایان رسید در این ماموریت او را تبدیل به یک سخنگوی آمریکایی spaceflight. Aldrin, در ضمن ممکن است بهتر است برای به یاد شخصیت او را کشت پس از بازدید از, ماه, که در آن او به دنبال آرمسترانگ بر روی سطح ماه است. در حالی که آرمسترانگ که در سال 2012 است که به یاد او صبور و مهربان, شخصیت, Aldrin شناخته شد برای چابک نگرش او را حفظ کرده است به او 90s. (در سال های اخیر او پانچ یک ماه-فرود منکر خارج از یک هتل و یک GIF-شایسته طیف وسیعی از حالات صورت پشت سر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او صحبت کرد در مورد اکتشافات فضایی.)

در برخی موارد این "آن" عامل سنگین تر بودن می تواند یک رکورد تنظیم عالی. کریس هدفیلد برای اولین بار در کانادا برای انجام یک راهپیمایی فضایی, اما او بهترین و شناخته شده برای خود را شناور تفسیر از David Bowie را "چیز عجیب و غریب فضایی" در هیئت مدیره ایستگاه فضایی که بیش از 45 میلیون بازدید در یوتیوب. اسکات کلی دارای آمریکایی رکورد بیشترین روز متوالی در فضا اما او ساخته شده خود را پایه فن طریق مکرر Instagram نوشته های زیبا از زمین عکس. ناسا می کند مقدار زیادی از کار برای ترویج فضانوردان به ویژه کسانی که درگیر در flashiest ماموریت. اما به لطف رسانه های اجتماعی—که فضانوردان را تشویق به استفاده از—spacefarers می کنند که بسیار بیشتر مالکیت عمومی خود را تصویر.

طرفداران همیشه مشتاق برای چنین شخصی یک نگاه اجمالی از فضانوردان' شخصیت Weitekamp می گوید; در 1950s و '60s زندگی مجله زد داستان در مورد زندگی جیوه فضانوردان ghostwritten منتشر شده اما تحت مردان برخي قاعدههاي كلي. این روزها هر ناسا فضانورد حرفه ای حساب توییتر—یک نوع بسیار متفاوتی از گفتوگو برای به رسمیت شناختن نام اما تقریبا به عنوان به طور بالقوه موثر است. یک صدای جیر جیر از کخ شامل دلگرم کننده تصویری فضانورد پستال او سگ adorably خوشحال پس از جدایی طولانی به سرعت ویروسی رفت.

به یک spaceflight افسانه فضانورد به احتمال زیاد نیاز به Weitekamp قرار می دهد آن شرایط فوق العاده. تصور کنید اولین زن روی کره ماه یا اول مردم به پا بر روی مریخ است. آن است که غیر واقعی به فکر می کنم که در پایان این قرن به نام از اول شخص به مرحله بر روی سیاره سرخ خواهد بود و بیشتر به صورت برجسته بافته شده را به حافظه جمعی از نام نیل آرمسترانگ. در پایان این قرن 1969 خواهد بود 130 سال در گذشته به عنوان دور یک حافظه به عنوان سال 1890 در حال حاضر زمانی که نلی بلای عناوین ساخته شده توسط circumnavigating جهان توسط کشتی و راه آهن فقط در 72 روز.

این کاشفان احتمالا در حال حاضر در ناسا صفوف. (یا شاید کار برای یک شرکت خصوصی: قرن 21 معروف ترین spacefarer می تواند در نهایت Elon Musk.) ناسا به تازگی اضافه شده 11 اعضای جدید به آن فعال فضانورد سپاه آوردن مجموع به 48. جدید,, کلاس, تازه, کردن, آموزش "ممکن است اختصاص داده شده به ماموریت به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی, ماه, و در نهایت مریخ" آژانس فضایی در بیانیه ای گفت. این فضانوردان نمی تواند پیش بینی کند که در میان صفوف خود را ممکن است انتخاب برای بزرگ بعدی شاهکار در پروازهای فضایی تاریخ, اما آنها می توانند شروع به خیال بافی در مورد آنچه آنها می گویند ممکن است به عنوان آنها خود را از گام اول است. و یا آنها می تواند آرمسترانگ مسیر و صبر کنید تا لحظه ای نزدیک است. روز قبل از آپولو 11 راه اندازی یک خبرنگار پرسید که آیا آرمسترانگ بودن "به مقصد برای تبدیل شدن به یک شخصیت تاریخی از برخی از نتیجه" آمده بود تا با "چیزی مناسب تاریخی و به یاد ماندنی" می گویند زمانی که او پا بر روی ماه. "من نه" آرمسترانگ پاسخ داد. بهتر است به تاریخ اول.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب