بروس آرتور: ترس برای فردی برجسته فقط چگونه به راحتی افرا برگها' فصل یک وری می تواند

سقف نمی غار تا زمانی که آنها انجام می دهند. آن را مانند فردریک اندرسن بوده است صدمه دیده است به عنوان یک تورنت

توسط NEWS-SINGLE در 15 بهمن 1398

سقف نمی غار تا زمانی که آنها انجام می دهند. آن را مانند فردریک اندرسن بوده است صدمه دیده است به عنوان یک تورنتو برگ افرا: این goaltender رنج می برد اولین کشاله ران آسیب عمر خود را در فصل گذشته و این که او هزینه یک ماه یا بیشتر. او شده است ضربه در چین بیش از یک بار و یا ضربه توسط pucks به سر و پیشی جستن ترس از ضربه مغزی به نحوی. آنها با تکیه بر او و اندرسن شده است قابل اعتماد است.

در این فصل نبوده است و در بهترین حالت دوشنبه شب بود یادآور چگونه لرزش کل تنظیم شده است.

نسبت به پایان اولین دوره از آنچه که تبدیل به یک ناامید کننده 5-3 از دست دادن به Florida Panthers دو چیز اتفاق افتاده است. یکی فلوریدا جناح علامت Pysyk رد شد در یک عجله و به عنوان او چرخید اطراف خود را عقب پایان به نظر می رسید به آمار اندرسن در سر; اندرسن نگاه حیرت زده برای یک لحظه. مدت کوتاهی پس از این که جیک Muzzin شد تلاش برای نگه داشتن فلوریدا فرانک Vatrano از شبکه; Vatrano برخورد با اندرسن و Muzzin بیش از حد بود و این تاثیر به طور خلاصه خم اندرسن سر به جلو مانند یک آکاردئون.

اندرسن به پایان رسید این دوره و پس از اولین تنفس برگها اعلام کرد که او انجام داده بود برای شب با یک فوقانی بدن آسیب است. برگها مربی شلدون Keefe گفت که "نتایج مثبت بودند در (تصادم پروتکل). با توجه به ماهیت آسیب دیدگی آنها می خواستند به احتیاط و به آن زمان.

"او احساس بهتر از آنچه من گفته" گفت: Keefe. "من فکر می کنم ما فقط باید به او بدهد و شب و ببینید که چگونه او احساس می کند در صبح است."

بنابراین آنها صبر کنید. کل این برگها فصل احساس عجیب ناپایدار و اندرسن بوده است بزرگتر از حد معمول بخشی از آن است. او شده است یک کرون مترونوم برای سه سال در اینجا. 66 شروع می شود 66 شروع می شود 60 شروع می شود; .918 ذخیره درصد .918 ذخیره درصد .917 صرفه جویی در صد. او فصل را به یک عادت برای بیان خود را مانند امواج, اما او معمولا به پایان می رسد تا در همان محل.

و تحت مایک Babcock, اندرسن بود تکیه داد و خم شد و بر روی تکیه. پشتیبان گیری اساسا آتش خاموش: تنها برای موارد اضطراری. پس فردی شد یک برگ افرا در سال 2016 هیچ goaltender, بازی های برگزار شده است بیشتر بازی ها دیده می شود عکس های بیشتر و یا بیشتر موجب صرفه جویی در. اندرسن دیده است 500 عکس های بیشتر در چهار فصل گذشته از هر کس دیگری.

و پس از آن آمد این سال است. در زمان 30 ساله اندرسن نگاه نحو نامشخصی creaky یا چکه کن. درست است او مواجه unconscionably عکس های خوب است که یکی از دلایل پشتیبان مایکل هاچینسون تلاش کرده بود بیش از حد. اندرسن همواره قادر به ایجاد اضافی که موجب صرفه جویی در پشتیبان گیری خود را نمی تواند.

بنابراین اندرسن بود که در .910 رفتن به Panthers بازی اما تا به حال دو خوب شروع می شود و پس از او در برخی از کار در بیش all-star weekend. این فصل که در آن نگرانی بیش از حجم کار خود را آشکار تبدیل شده است. در اردوگاه آموزشی اندرسن مختلف تنظیم هدف خود را برای بازی در 55 و 60 و در حالی که هاچینسون در اوایل مبارزات فرستاده او را بیش از بودجه است که آن را هنوز هم یک نگرانی است.

"آره ما تا به حال این بحث گفت:" Keefe در ژانویه. "که بخشی از دلیل ما در حال تلاش برای دریافت یک کمی بیشتر کشش با پشتیبان goaltender. فردی است که اینجا در این سازمان به اندازه کافی بلند و کافی هست تاریخچه و اطلاعات وجود دارد, هر دو به عنوان آن مربوط به او به طور خاص و دیگران در اطراف لیگ به عنوان آن مربوط به حجم کار."

اما پشتیبان گیری نشده است به اندازه کافی خوب. در برابر فلوریدا برگها بودند کاملا غالب برای امتداد طولانی. فلوریدا بود بدون ستاره مرکز الکساندر Barkov و از طریق دو دوره تورنتو بود outshooting پلنگ 23-5 در پنج در پنج است. این بود که چگونه به خوبی این تیم می تواند بازی زمانی که این اجلاس به جزئیات و موفق جن.

"اگر ما بازی که از نوع بازی 100 برابر ما احتمالا برنده 99 از آنها چیزی است که در محله" گفت: Keefe. او آن را به نام خود بهترین بازی دفاعی این فصل است.

اما هاچینسون بود مورد ضرب و شتم سه بار در 13 عکس او مواجه شده است. در یک چهارم Mike هافمن جمع آوری شده در یک شات است که رفت و پشت خط دروازه به عنوان او چرخید جن پشت جبهه آن منحرف کردن کشویی هاچینسون برای 4-3 منجر میدوی از طریق سوم.

هاچینسون برنده شده بود چهار نفر از پنج بازی قبلی با یک .927 صرفه جویی در صد اما پس از اولین بار او را آسان صرفه جویی پس از فلوریدا هدف چهارم وجود دارد مختصری طعنه آمیز برانکس تشویق از برخی از تورنتو جمعیت. هاچینسون در .886 در حال حاضر. آماری او شده است یکی از بدترین goalies در هاکی.

شاید اندرسن به عنوان او در گذشته در تصادم هراسان از خواب بیدار خوشحال و سالم است. شاید او حالا یک بازی است.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

هر چه اتفاق می افتد این تیم اولین 53 بازی فصل را پاک بسیاری از هرگونه حاشیه برای خطا و با این تیم زندگی خطرناکی. برگها در حال 10th, در شرق, در حال حاضر, پشت نه فقط فلوریدا اما فیلادلفیا کلمب و کارولینای و دو نفر از کسانی که تیم را از دست برگشتی. بنابراین شاید GM Kyle Dubas تلاش می کند سخت تر به لرزش دروازه بان درخت حتی اگر قیمت بیش از حد بالا هستند.

اما شما می توانید بگویید همان داستان در حال حاضر به عنوان شما می توانید قبل از این کل فصل قبل از مایک Babcock اخراج شد قبل از آنها نشان داد که چشمک می زند از درخشش آنها در حال نشان دادن در حال حاضر. فردی است که خود را از ضروری ترین بازیکن و آنها می توانند outscore بسیاری از مشکلات خود را از این بچه ها. اما نه همه آنها.

Bruce Arthur


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن