بروس آرتور: Maple Leafs رها سوم مستقیم به عنوان جرم می خوابد طریق کالیفرنیا سفر

آناهایم, کالیفرنیا—برخی از افراد ضربه به خواب در ساعت با زنگ هشدار و بیش از بیش مهم نیست که چقدر تیز حلقه. شما

توسط NEWS-SINGLE در 17 اسفند 1398

آناهایم, کالیفرنیا—برخی از افراد ضربه به خواب در ساعت با زنگ هشدار و بیش از بیش مهم نیست که چقدر تیز حلقه. شما می دانید نوع; شما حتی ممکن است این نوع است. آنها تاخیر خاموش نگه دارید و فقط از رختخواب زمانی که آنها کاملا به. مانند بسیاری از چیزهایی که می توان آن را یک عادت است. و مانند بسیاری از چیزهایی که می تواند تبدیل به یک شیوه زندگی است.

تورنتو افرا برگها به این نتیجه رسیدند این سال را به کالیفرنیا سفر در آناهایم در روز جمعه در برابر یک اردک تیم ابدا برگشتی و از دست رفته بالای آن چهار defencemen. به طور جدی مت اروین برگزار 27 دقیقه شب دیگر و او معمولا ششم یا هفتم در سلسله مراتب. برگها تنها تا به حال به درایو از لس آنجلس به این بازی بازگشت به عقب. هر چند در انصاف است که می تواند بیشتر از یک روز در جنوب کالیفرنیا.

و برگها هنوز شروع کند. برگها هنوز پشت افتاد 1-0. برگها هنوز هم نا امید شدم در دوم و هنوز هم مورد نیاز جک کمپبل برای بار دوم در سه بازی به پالس-تسریع موجب صرفه جویی در. و پس از رفتن بدون گل برای اولین بار در این فصل در لس آنجلس برگها بودند بدون گل طریق دو دوره در برابر این بد, آسیب خیس تیم. سرانجام در سوم آنها تحت فشار قرار دادند. آنها نگاه بیدار.

اما تورنتو, نمی, نمره, و اردک رو شکستن با forechecking سخت است. Auston ماتیوز انداخت کور عبور کردن تخته به حافظه و آناهایم آدم Henrique دفن آن بیش از کمپبل شانه برای 2-0 سرب با 9:50 به سمت چپ بروید. آناهایم goaltender جان گیبسون جایگزین شد پس از یک آسیب 39 ساله پشتیبان رایان میلر اما حداقل او نبود Zamboni راننده.

برگها در نهایت به ثمر رساند در یک-مرد-باند بازی توسط ویلیام Nylander که خیلی خوب بود در لس آنجلس, شب قبل از: یک غذای آماده و قفسه بالا شات با سه دقیقه چپ و goaltender کشیده جامعی یک تیم بدون گل خشکسالی 144 دقیقه و 33 ثانیه است. آنها کشیده دروازه بان دوباره با هجوم به قلعه. اما خیلی دیر شده بود. تورنتو از دست سوم بازی 2-1.

بنابراین برگها دور آمد از سه بازی در برابر غیر حذفی تیم در کالیفرنیا با سه گل و یک ممکن است شش امتیاز. خوش شانس برای تورنتو فلوریدا — یک تیم است که می توانید آنها را با فشار از حذفی نژاد — به سختی انجام میشود.

آن یک ظرف غذا بود دوباره. این ماتیوز خط بود آن لحظه اما بزرگ نیست و میچ Marner را به دام مجازات در پایان دومین دوره هشت مایل از بازی اطفال نا امیدی. جان توارث خط که فوق العاده بود در L. A. واقعا نمی رفتن. خط چهارم از Frederik Gauthier کایل کلیفورد و جیسون Spezza پر کردم در لوله های زهکشی.

کلیفورد آیا پرتاب یک ضربه بزرگ و مبارزه با سریال pugilist Nicolas Deslauriers مطمئن. اما اگر شما باور در تئوری مبارزه روشنایی یک جرقه تحت تیم خود را در این تیم است که بازی در دقیقه پس از آن بود که اردک.

همچنین خط سوم از اسکندر Kerfoot, Kasperi Kapanen و Pierre Engvall خوب بود حتی خوب است. آن را نمی, نمره, چند,.

هر تیم در هاکی جهان می گوید و خود را که آنها می خواهند به بازی 60 دقیقه و پس از یک خوب هفته سه برنده پس از از دست دادن به Zamboni راننده در شب هاکی در کانادا — تورنتو افرا برگها آمد به کالیفرنیا برای بازی سه تیم در انتهای فصل از دست. با یک دوره از چپ آنها تا به حال یک نقطه به نقطه نشان می دهد برای آن است. بیست دقیقه در این شب انجام می دهد.

آنها همچنین 10 قبل از آنها ساخته شده اشتباه است.

آناهایم این بازی به خوبی با سپاه ششم و هفتم و هشتم defencemen تضعیف این ایده که تورنتو صدمات هر بهانه ای. بله سگ بالا مورگان Rielly و جیک Muzzin صدمه دیده است. برگها گفته بود در اوایل این هفته که defenceman کودی Ceci یک گزینه نیست در این جاده سفر اما او فعال شد بعد از ظهر روز جمعه و rookie تیموتی Liljegren که تلاش کرده است تا حد زیادی در 11 ظاهر قرض داده شد و برگشت به تورنتو Marlies.

Keefe نیز کشیده rookie Rasmus Sandin به خارج از صف برای دومین بار در این سفر به نفع به تازگی به دست آورد Calle روزن. Sandin نشان داده بیشتر از حد وقار و بالقوه از همکار جوان سوئدی, اما پیش از آن در هفته Keefe گفت: "تیم ما بازی فقط 15 بازی در 29 روز در NHL در ماه فوریه است. که تا حد زیادی به درخواست برای یک پسر جوان و در بسیاری از مسئولیت اینجا صدمات مانند."

درست است هر چند در آناهایم گل اول روزن سقوط بیش از عقب به عنوان آناهایم وارد منطقه و Ceci حداقل تماشای اردک چهارم-بوش کارتر Rowney مشتاقانه به عنوان او به ثمر رساند در حالی که روزن دنبال شد در جهت اشتباه است. شات تلاش در پنج در و پنج در دوره اول بودند 24-12 برای آناهایم. این فقط می تواند اتفاق می افتد اگر شما خوب هستید و بیش از بیش.

آن را نیز یک بازگشت به یک الگوی است که در ادامه تمام فصل طولانی است. این بود که در تورنتو 11, back-to-back فصل و آنها تا به حال جاروب مجموعه پس هر چند آن درگیر Detroit Red Wings که تنها تا حدودی می شمارد. برخی از که می توان به ترک پشتیبان مایکل هاچینسون. اما نه همه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در این مرحله شاید شما فقط بخواهید آن چه می کشد ؟ این که آیا آن را در مورد goaltending قبل و یا آسیب و یا هر آنچه که شما مانند این برگها به نظر می رسد تقریبا به سادگی با انگیزه در حال حاضر: خجالت به اندازه کافی مبارزه با عقب. دریافت بیش از حد موفق اجازه دهید تا. لغزش در اینجا اسلاید وجود دارد شاید جلو بازی کردن شاید نه. وجود 13 بازی باقی مانده فصل و برنامه در حال رفتن به دریافت nastier شروع هفته آینده آغاز با خلیج تمپا در خانه سه شنبه شب. شاید واقعی زنگ نمی رفتن تمام راه را تا زمانی که برگشتی.

اما آن را در آینده.

Bruce Arthur


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب