برایان واشنگتن در "کوچک داستان عشق"

عکس توسط Louis فراموشدر "Heirlooms," داستان خود را در این هفته, موضوع, بن, یک مرد جوان در هوستون در حال پخش اس

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
عکس توسط Louis فراموش

در "Heirlooms," داستان خود را در این هفته, موضوع, بن, یک مرد جوان در هوستون در حال پخش است میزبان به Mitsuko مادر, دوست پسر, مایک که پرواز به ژاپن در خار از لحظه دیدار پدر مرگ. مایک پدر و مادر طلاق گرفته و بنابراین switcheroo—مایک رفتن به ژاپن و مادرش که از ژاپن—چیزی از راه اندازی یک نمایش مسخره و یا به روز رسانی از نسخه های قدیمی از مد افتاده, نقاشی اتاق, کمدی. آنچه در دادگاه تجدید نظر به شما در مورد این قضیه اساسی?

این mundanity بسیار جذاب برای من, شما می دانید ؟ من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای تجزیه راه هایی که به ظاهر عادی miscommunication—یک سوء مدیریت پرواز خرما که ممکن است نسبتا عمده تدارکاتی برو تا مطمئن, اما نه لزوما یکی که محتمل در مقیاس عملکرد می تواند به زندگی تغییر شیفت در میان همه درگیر. من پیدا کردن که خانواده ها در حال تکرار موتیف در کار و زمانی که اعضای این جوامع آمده از ظاهر متفاوت و یا حداقل موازی با منشاء امتیاز شما را تا پایان با یک تن از انعطاف پذیری narratively.

در این داستان که در گذشته آنهایی که—من فکر "بازدید کننده"—زیادی وجود دارد تمرکز بر مهمان نوازی. اینجا بن باید جای خود را در آپارتمان برای هفته او را ملاقات هرگز. به همین دلیل است که مهمان نوازی چنین موضوع در داستان های خود را و شما باید افکار عمومی در مورد آن ؟

عمل مراقبت از کسی معاملاتي صرف نظر از صمیمیت اساسی هر ژست اما سوال این است که بهره از آن معامله و چگونه, ندارد, همیشه بلافاصله آشکار. زمانی که من در تلاش برای کشف که یک شخصیت است و به همین دلیل آنها در راه است که آنها صرف میکنم خیلی مفرط مقدار زمان چرخش به دور خود زبان عشق. راه هایی که یک شخصیت بیانگر محبت خود را و یا عدم توانایی خود را به التماس کردن آن را به من می گوید یک معامله خوب است در مورد آنچه که ممکن است آنها را در میان خاص هر داستان. و آنچه که ممکن است حتی جالب تر برای من این جاده های یک شخصیت هدایت (یا نیست) که نسبت به خود تحقق. در بسیاری از راه های چین در یک شخصیت روابط—که آیا آنها افلاطونی و یا عاشقانه و یا خانوادگی—فضاهای که من بیشتر علاقه مند به تجزیه: عملکرد آنها در تنش است که می تواند سختتر به تعریف و در نتیجه جذاب تر به حل کردن.

در همان زمان مهمان نوازی و همچنین روابط به ستون از لذت و آسایش است. این یک راه لذت بردن رتبه در رابطه با دیگری برای یک شخصیت به من می گوید فقط به همان اندازه در مورد آنها را به عنوان خواسته های خود را و disdains و تمام جزئیات دیگر—و چه به خصوص سرگرم کننده است که کسانی که لذت اختلاف شدید در میان مردمی در یک رابطه و یا simulacrum از یک رابطه است. بنابراین اگر راحتی ضمنی در صمیمیت فیزیکی (یا نوع از صمیمیت فیزیکی یا درجه ای از صمیمیت فیزیکی) است که اهمیت آن کمتر به یک از شخصیت های دوران کودکی دستور العمل و یا گفتن یک داستان در مورد یک نسبت است که از طریق خانواده خود در دهه های پس از آن اولین چیزی که من تعجب است که چرا و چگونه این تاثیر مربوطه انقلاب در میان دیگر شخصیت ها ؟ من فکر می کنم آن را همیشه در سفر به احمق اطراف با چه مقدار از شخصیت خود را به یک دیگر (یا نیست) و تحت چه شرایطی (و چرا).

داستان اغلب چشمک می زند پشت به صحنه از بين بن, که سیاه و مایک که آسیایی-آمریکایی است. چه ماهیت رابطه خود را—آنچه را نگه می دارد و آنها را با هم در یک وضعیت آشفته?

بسیاری از روایت های مربوط به خود را تلاش برای کشف کردن که دقیق ترین چیزی که—مانند آنچه شما در تماس با یک رابطه عاشقانه که تعریف نشده گوشه رسیدن به چشم انداز از آنچه در آن شرکت کنندگان بر این باورند یک رابطه باید باشد ؟ یکی از راه های بازی با این روایت برای من بود تقسیم رمان که این داستان را کشیده از دو صدای: بنسون و مایک. من کمی احمقانه با چگونه تغییر نقاط برتری و خطوط زمان در اطراف یک تحریک حادثه می تواند برعکس آن لحظه احساسی وزن دادن به هر دو اتاق به صحبت در مورد وضعیت احساس مانند یک راه برای رسیدن واضح تر حس که در آن رابطه خود مصرف آنها را و چگونه آنها به پایان رسید تا جایی که آنها انجام می دهند. و پس از آن وجود دارد سوال بزرگتر از آنچه هر یک از شخصیت معتقد است که یک رابطه پایدار بین دو عجیب و غریب کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان زندگی به عنوان اقلیت در ایالات متحده در نهایت می تواند مانند نگاه کنید (و یا اگر وجود دارد حتی توسط یک "در نهایت" را در نظر بگیرید).

هیچ یک از آنها دارای یک نقشه راه پس به صحبت می کنند در راه است که مستقیم خود را با دوستان و همسالان خود انجام دهید. آنها لازم نیست که comps. بنابراین هر یک از آنها را یاد گرفته است با انجام و تلاش و شکست و شکست دوباره و لعنتی همه چیز به برخی از صورت ظاهر از شادی و تلاش برای reconjure که شادی در هر شکل که می توانید آنها را حتی اگر آن لطمه می زند و آنها را و کسانی که در اطراف آنها—و سپس آنها را به شکل از چگونه به مقابله با آن. این واقعا برای من مهم برای جلوگیری از تجویزی در مورد رابطه خود را—چه به من علاقه مند بود مایک و بنسون تلاش برای کشف کردن آن را در شرایط خود را, هر آنچه در آن مانند نگاه.

اما به هر حال. آن را به عنوان اگر هیچ یک از آنها را می توانید ترک به این دلیل که درب باز است. و آنها هر دو می دانیم که درب باز است (که بسیار متفاوت از آن فقط باز بودن). اما آنها را انتخاب کنید به ماندن (شاید). تا بدانند که آیا آن را برای یک دیگر و یا برای خود یا برای برخی دیگر از چیزی است که آنها نمی توانند کاملا تعریف شده است در این سفر که من علاقه مند هستم در گرفتن با آنها است.

"ترکه" است که با اقتباس از رمان خود را "یادبود" خواهد شد که در ماه اکتبر منتشر شده. چگونه این داستان مناسب به فراگیر روایت رمان و, چگونه تم آن طنین انداز با کسانی که از رمان?

داستان این است که یک موضوع در حال اجرا در یک رمان متشکل از بسیاری از فام های ضخیم و نازک موضوعات. من خواستار شده است "یادبود" "یک گی, slacker dramedy," که من ایستاده که در آن یک روایت که در مدار هستند نه اصولگرا و نه بدون تعریف. و من آن را "یک حروف کوچک داستان عشق" که من نیز ایستاده که در آن نقاط کانونی هستند ساکت تر لحظات ساکن هر یک از شخصیت مذاکرات از یک دیگر. یکی از دوستان من آن را بخوانید و زود آن را به نام یک رمان در مورد ابهام و چند تا دیگر از دوستان گفت که آنها فکر آن را در مورد چگونه برای پیدا کردن یک خانه و چه در خانه و چه ماندگار خانه است و در خارج وجود دارد برای هر کسی است. من فقط می خواهم به زودی می گویند آن را در مورد دو عجیب و غریب دیدن در هوستون تلاش برای کشف خود را گه و سپس یکی از مادران خود وارد تصویر به کمک به آنها را مرتب کردن بر اساس.

بخش بزرگی از آنچه که من را به پایان برساند این کتاب تلاش متراکم روایت را تم به چیزی ملموس و هر آنچه که شبیه. بنابراین من گرفتن مقدار زیادی از لذت است که به تازگی از دیدن خوانندگان پیچاندن آنها و فرم خود برداشت که در آن هر یک از شخصیت به پایان می رسد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de