گاو استخدام 76ers' griffin conley به عنوان مدیر کل AP منبع می گوید

شیکاگو—شیکاگو بولز را استخدام Philadelphia 76ers اجرایی مارک griffin conley به جای اخراج گر فورمن به عنوان مدی

توسط NEWS-SINGLE در 8 اردیبهشت 1399

شیکاگو—شیکاگو بولز را استخدام Philadelphia 76ers اجرایی مارک griffin conley به جای اخراج گر فورمن به عنوان مدیر کل و کار جدید بسکتبال اجرایی Arturas Karnisovas یک فرد آشنا با این وضعیت روز دوشنبه گفت:.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که این حرکت تا به حال اعلام شده است. ESPN اولین گزارش استخدام.

Griffin conley یک کانادایی می شود بولز' برای اولین بار, سیاه, مدیر کل پس از چهار سال در فیلادلفیا مقابل دفتر — گذشته دو به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از بازیکن پرسنل.

او صرف یک دهه در نایک مدیریت شرکت متعلق به فروشگاه های خرده فروشی در انتاریو قبل از حرکت خود را به دفتر شرکت در اورگان و تبدیل شدن به نقطه فرد برای خود بازیکن بسکتبال رابطه بدست آورد. او سپس مشغول به کار در تورنتو مقابل دفتر هفت سال و واشنگتن برای سه قبل از پیوستن به 76ers.

Griffin conley یک دست در فیلادلفیا تجارت با بوستون به ماتیس Thybulle با شماره 20 به طور کلی انتخاب در پیش نویس در ماه ژوئن گذشته. این rookie گارد تاسیس خود را به عنوان یکی از NBA بهترین مدافعان جوان در این فصل است.

در حال حاضر griffin conley کار خواهد کرد با Karnisovas برای کمک به نوبه خود در اطراف یک تضعیف حق رای دادن.

گاو آمد به فصل فکر آنها آماده به رقابت برای نقطه حذفی. در عوض آنها 11th در کنفرانس شرق در 22-43 و در راه به سوم خود را مستقیم از دست دادن رکورد در هنگام NBA معلق بازی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

گاو استخدام Karnisovas به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال عملیات دو هفته و نیم پیش در متقاعد کردن او به ترک شغل خود به عنوان GM از دنور ناگتس. آنها بر این باورند ساخت حرکت می کند و سپس به جای انتظار تا زمانی که فصل یا از سر کردم به نام خاموش به او زمان بیشتری برای ارزیابی سازمان است.

جان Paxson منتقل به یک نقش مشورتی دارند پس از نزدیک به دو دهه پیشرو مقابل دفتر به عنوان مدیر کل و سپس معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملیات. چند روز پس از Karnisovas موافقت کردند که این کار گاو اخراج Forman که تا به حال شده است که جنرال موتورز از سال 2009 و به عضویت این سازمان به عنوان یک دیده بانی در سال 1998 است.

Karnisovas شده و مونتاژ کارکنان خود را, استخدام, New Orleans, حقوق و دستمزد-کلاه متخصص J. J. پولک و دنور بازیکن-مدیر پرسنل پت کانلی برای جلو دفتر موقعیت. حالا که مدیر کل است که در جای او تصمیم مهم دیگری را.

که خواهد بود که آیا برای نگه داشتن مربی جیم Boylen. با 39-84 رکورد پس از جایگزینی فرد Hoiberg اوایل سال گذشته او می تواند در زمین لرزان.

هر چند ژاک LaVine شد به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 25.5 امتیاز Lauri Markkanen را به ثمر رساند و rebounding غوطه ور در فصل سوم خود را. هفت-بالا و پایین صفحه از فنلاند شد به طور متوسط 14.7 امتیاز و 6.3 قیمت پایین از 18.7 و 9.0. Rookie Coby سفید آمده بود در قوی قبل از بازی متوقف شد و به طور متوسط 13.2 امتیاز پس از تدوین با شماره 7 انتخاب کنید.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن