کتاب های کمیک اورجینال را چه سایتی خرید کنم؟

کتاب کمیک اورجینال چیست؟ کتاب های کمیک اورجینال به صورت متن و تصویر می باشد. در این کتاب ها به جای استفاده

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399

کتاب کمیک اورجینال چیست؟

کتاب های کمیک اورجینال به صورت متن و تصویر می باشد. در این کتاب ها به جای استفاده از متن، سعی شده است که با تصاویر های گرافیکی و مصور تاثیر بیشترین بر مخاطب بگذارد. تصاویری که در کتاب‌های کمیک اورجینال استفاده شده است کاملا روانشناسی شده استفاده شده. همین موضوع باعث شده که کودکان و نوجوانان به سمت این کتاب های کمیک سوق پیدا کنند. این موضوع باعث افزایش قدرت تمرکزکودکان شده است. تعریف کتاب کمیک را از ویکی پدیا بخوانید.

چرا نمی توانم کتاب های کمیک اورجینال را از سایت خارجی خرید کنم ؟

کتاب های کمیک را به راحتی میتونید از کتابفروشی‌های سطح شهر دریافت کنید. اما کتاب های کمیک اورجینال نسخه چاپی ندارند. پس این کتاب‌ها را چطوری دریافت کنیم. برای دریافت کتابهای کمکی اورجینال باید نسخه الکترونیک آن ها را خریداری کنید. سایت های خارجی زیادی وجود دارند که کتاب کمیک اورجینال را به فروش می رساند. یکی از این سایت ها سایت comic book می باشد. اما این سایت برای کاربران ایرانی قابل دسترسی نیست. علاوه بر این کتاب های کمیک اورجینال در سایت های ایرانی نیز یافت نمی شود.

برای خرید کتابهای کمیک اورجینال از چه سایتی استفاده کنیم؟

کتاب های کمیک اورجینال را میتوانید از سایت ایبوک رالی خرید کنید. همانطور که میدانید خرید کتاب های اورجینال از سایت های خارجی نیازمند کارتهای بانکی بین المللی است. ایبوک رالی این مشکل را برطرف کرده است. ایبوک رالی بیش از ۶ میلیون کتاب کمیک اورجینال را در سایت خود ذخیره کرده است. کاربران ایرانی می توانند با مراجعه به سایت ایبوک رالی کتاب های کمیک مد نظر خود را خریداری کنند.

ایبوک رالی کتاب‌های کمیک ارجینال را و تخفیف ۹۵% در اختیار شما قرار می دهد.

ایبوک رالی یکی از بهترین سایت های خرید کتاب اورجینال است. این سایت علاوه بر اینکه مشکل خرید کتاب کمیک را برای کاربران ایرانی را برطرف کرده، بلکه کتاب‌های کمیک را با تخفیف ۹۵ درصد نسبت به سایت های اورجینال فروش کتاب کمیک در اختیار شما قرار می دهد. برای اینکه این موضوع کافی است که یکی از کتاب‌های کمیک را در سایت های مرجع نظیر آمازون سرچ کنید و متوجه تفاوت قیمت آن با سایت ایبوک رالی شوید.

چگونه کتاب های کمیک را از سایت ایبوک رالی خرید کنم؟

خرید کتاب کمیک حضوری بسیار ساده است. کافی است بخشی از عنوان کتاب را در کادر جستجو سرچ کنید.  اگر کتاب مد نظر شما در سایت موجود باشد قیمت کتاب کمیک را مشاهده می کنید. پس از پرداخت کتاب ، مدیران سایت ایبوک رالی کتاب و تهیه می‌کنند و در اختیار شما قرار می دهند.

اگر کتاب کمیک مد نظر من در سایت ایبوک رالی موجود نبود چیکار کنم؟

ایبوک رالی به تمام کتاب های کمیک اورجینال دسترسی دارد. اما ممکن است بعضی از کتابها در سایت موجود نمی باشد. برای رفع این مشکل از گزینه سفارش کتاب استفاده کنیم. پس از جستجو با کلیک بر روی گزینه سفارش کتاب مشخصات کتاب کمیک را وارد کنیم. مدیران سایت ایبوک رالی کتاب کمیک مد نظر شما را جستجو می کنند و از سایت های مرجع کتاب دریافت می کنند سپس با ۹۵ درصد تخفیف در اختیار شما قرار می دهند. در نظر داشته باشید که سفارش کتاب کمیک اورجینال رایگان است. اگر کتاب کمیک خود را به صورت مستقیم از سایت خود را دریافت کنید این سایت یک کد تخفیف ۲۰ درصد برای خرید کتاب های کمیک که دیگر در اختیار شما قرار می دهد. برای خرید کمیک اورجینال از سایت ایبوک رالی اینجا کلیک کنید.
آخرین مطالب