"خریدار و انبار" یک بازی است که شما می خواهید به تماشای تئاتر آنلاین

اگر شما در حال نشستن در خانه و شما زل زده دیگری از پنجره به بیرون نیم خواندن نیمی از آنچه باز در مرورگر وب خود

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

اگر شما در حال نشستن در خانه و شما زل زده دیگری از پنجره به بیرون نیم خواندن نیمی از آنچه باز در مرورگر وب خود را و تفکر چگونه خسته تخت و سود تمام استفاده را از این جهان به نظر می رسد و سپس با کلیک بر روی بیش از به یوتیوب و تماشای Michael Urie تلافی او در سال 2013 عملکرد "و خریدار انبار" جاناتان Tolins یک مرد نشان می دهد در مورد یک بازیگر است که طول می کشد یک کار نیروی انسانی جعلی بازار در Barbra Streisand زیرزمین. بله دیجیتال تئاتر زندگی می کنند—Urie انجام شده نشان می دهد که تولید شده توسط Broadway.com, Rattlestick تئاتر و غرور نقش در اتاق نشیمن خود را در شب دوشنبه به جمع آوری پول برای برادوی مراقبت/سهام مبارزه با ایدز's COVID-19 کمک های اضطراری صندوق—و بله, آن را خوب است. در واقع این بزرگ: کف و خنده دار satisfyingly با چاشنی خیانت, bitchery, بت پرستی, و سوراخ قهرمان مشهور-عبادت است. من اینجا بوده ام شویی برای آثار تئاتر که به نظر می رسد مناسب برای لحظه ای شده اند و در آینده با حزن انگیز شایسته چیزهای که من به هیچ وجه می خواهید به تماشای. من به طول انجامید و پنج دقیقه به سه دقیقه به علاوه ضبط Krzysztof Warlikowski بازی در لهستانی با فارسی در صورتحساب یا لیست به عنوان یک تفسیر در فداکاری و هولوکاست که باز با یک مرد و یک زن ابراز سفت مسلح مانکن به اندازه بچه های کوچک و من tapped out زود از Billie Whitelaw تفسیر از ساموئل بکت مونولوگ "Rockaby" که تصویر از انزوا و فروپاشی به نظر می رسید برای یک بار فقط یک کمی بیش از حد بر روی بینی. اما من خوشحال بود به ماندن با "خریدار و انبار" به صورت کامل آن یک ساعت و چهل دقیقه چرا که آنچه که همه ما باید در حال حاضر: به دام افتاده در Barbra را مالیبو خانه رویایی به جای خود ما.

به عنوان Tolins که به طور خلاصه به نظر می رسد در شروع جریان ویدئو توضیح می دهد که این بازی بر خاست از بعید منبع: Streisand را در سال 2010 قهوه-میز کتاب "شور و شوق من برای طراحی" (آن مهم به نظر می رسد به یاد داشته باشید که او اصل عکاسی برای این خودش) که در آن Babs نمایش داده می شود رک و پوست کنده وحشتناک Potemkin خیابان خرید کامل با یک مغازه عتیقه فروشی و "هدیه Shoppe" که او ساخته شده است در زیرزمین برای نشان دادن خاموش لباس او و اموال به خودش. اگر چه Tolins تعجب Streisand استخدام کارمند برای کار کردن وجود دارد ؟ وارد الکس تلاش بازیگر—او حتی نمی تواند نگه داشتن یک شغل در دنیای دیزنی—که lucks به فرفره و به زودی نشان می دهد استعداد برای غذا به بانوی خانه. به عنوان او haggles بیش از قیمت یک عتیقه عروسک (Barbra می خواهد تخفیف) باقی می ماند و در اواخر در حالی که باربارا سرگرم مهمانان طبقه بالا به بازار یخ زده-ماست ماشین در مورد هر کسی که می خواهد به پایین آمدن به صورت یک حرکت شبیه چمچه زنی الکس می افتد تحت سردستهزنان خواننده اپرا را طلسم. او می شود و او را محرم اسرار و مشوق است. او زیرک; او outfoxes او. او را نیازمند او تأکید او. الکس زندگی آمریکایی از نزدیکی به شهرت و ثروت و هر چند او فکر می کند او را محافظت شده توسط یک خسته نگرش او را به عنوان مستعد ابتلا به هر کسی که به وعده صمیمیت با یک ستاره.

بیش از کرکس منتقد هلن شاو اشاره کرد که از نظر فنی "و خریدار انبار" باید الگویی برای دیجیتال تئاتر رفتن به جلو و او کاملا حق با شماست. من نمی دانم چه Urie اتاق نشیمن معمولا به نظر می رسد و من نمی مراقبت. او کشیده سایه کردن بیش از خود ویندوز نقل مکان کرد مبلمان در جایی دیگر ساخت فضای یک تخته سنگ سفید; نور است که پاک و روشن است. سه کارگردانان اعتبار: Nic کوری که به کارگردانی دیجیتال, تولید, Stephen Brackett که کارگردان اصلی نشان می دهد و پل Wontorek که به کارگردانی زنده در جریان است که برجسته—معجزه معجزات—یک دوم زاویه دوربین یک هیجان در عصر بی امان زوم نزدیک. (کاملا کافی camerawork انجام شد توسط Urie شریک بازیگر Ryan Spahn.)

و پس از آن وجود دارد Urie با antic جاذبه کمال قدم زدن و یابم اعترافی شیوه تقویت مستقیم آدرس به آی فون دوربین. او نه تنها الکس و باربارا بلکه الکس پسر و Streisand را خسته مدیر اموال. یکی از لذت بردن از این نمایش دیدن او حرکت می کند. او جهش در اطراف اتاق نشیمن خود را می دهد و Streisand ویژه slouching راه رفتن بخشی سکسی پلنگ بخشی کوهان دار نوتردام. تماشای او کار راه خود را از طریق Tolins را pleasurably digressive و cannily ساختار اسکریپت مانند گوش دادن به یک داستان گفت یک کمی بیچاره شدیدا سرگرم کننده ، بروید و اگر شما احساس تمایل کمک مالی به علت ارزش—شما باید تا نیمه شب روز چهارشنبه.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب