C-SPAN تا داغ است در حال حاضر

سیاست این است نشانه ای از یک دولت کار خوبی است. CQ-رول تماس / گتی / اطلس مردم در سراسر آمریکا به نو

توسط NEWS-SINGLE در 8 بهمن 1398
CQ-رول تماس / گتی / اطلس

مردم در سراسر آمریکا به نوبه خود آن را به طور منظم. آن را با عشق سرخ در اواخر شب تلویزیون. آن را برای رفتن ویروسی در یوتیوب با سوزان فیلم از جری Nadler صحبت از دو دهه پیش.

C-SPAN تا داغ است در حال حاضر. و این نشانه ای از چیزی رفته عمیقا اشتباه است.

این واقعیت است که بسیاری از مردم می خواهید به تماشای کنگره امتیاز فعالیت به چقدر نگران کننده و ناکارآمد فعلی سیاسی دوران است. شاید یک عدد تعجب آور از سیاستمداران کاملا جاذبه-رایگان بر روی صفحه نمایش و خاموش. حتی اگر آن کار خود را برای بررسی بقیه دولت و صرف پول مالیات دهندگان هیچ یک لزوما می خواهد به تماشای آنها آن را انجام دهد ساعت پس از stultifying ساعت.

اما C-SPAN شده است تماشای بیش از 40 سال در حال حاضر و قضاوت رو به رشد سهم خود را با 1 میلیون یا بیشتر انداز خود را گسترش پایگاه اشتراک در یوتیوب و صدها هزار نفر که به گوش آن استیضاح live-stream هنوز متواضع اما تا کنون تعداد زیادی از آمریکایی ها می خواهند در بیش از حد. ایالات متحده تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است یک تعداد غیر منتظره ای بالا از buzzy جلسات با James Comey در مقابل سنا اینتل تبدیل مورد نیاز را مشاهده و در میله در واشنگتن D. C ؛ مایکل کوهن در مقابل خانه اینتل جریان از بی شماری اطاقک لپ تاپ; و رابرت مولر در مقابل قضایی مجلس گرفتن وسواس تجزیه و تحلیل برای ارزش سرگرمی—به عنوان اگر یک کنگره شاهد است که قرار است به scintillate. این است سودمند, مشارکت مدنی, شاید, اما آن را نشانه آن است که دولت کار خوبی است.

زیرا هیچ چیز سرگرم کننده در مورد کارمندان از انجام کار خود را به درستی—و هنگامی که این چیزی است که در C-SPAN, برای بسیاری از افراد نیست ، این فقط چه چیزهایی قرار است به کار و چه شهروندان حق دارند انتظار می رود. این ضعف حزبی کینه از تخلفات و سوء مدیریت است که باید برای-دیدن تلویزیون. در زمان عادی واجد شرایط سفیر لاتین-laced در مورد شهادت خارجی-کمک پرداخت خواهد بود مورد علاقه و عمدتا به, پیشرفته, حرفه ای, حرفه ای و پیشرفته. در عوض آمریکایی ها را بلعیدم گوردون Sondland را "انفجاری" حساب اوکراین-کمک در عوض.

و یک شبکه است که اصرار بر پخش تمام جلسات به طور کامل و بدون صحبت کردن-سر پچ پچ و جیغ chyrons کابل, اخبار, است که در مرکز از عمل. وقتی که من تعداد بازدید C-SPAN هفته گذشته هر کس از من خواسته در مورد شبکه شهرت کندی به نظر می رسید استفاده می شود به نقد و یا استعفا و یا به طور کامل در شوخی است. روز قبل از من با او را در شبکه های جرمی هنر, C-SPAN اجتماعی-رسانه متخصص ارشد بود توییتی کمی از نشان می دهد بحث میزبان Stephen Colbert در مورد اواخر شب استیضاح استدلال. (شعار: "افراط را استیضاح توهمات با C-SPAN3 پس از تاریک.") من بعد خال خال سیاسی ویرایشگر استیو Scully قوز بیش از یک میز, تماشای فیلم Conan o'brien skit از شب گذشته بر روی تلفن خود را. (در آن یک argyle-sweatered کنترل-اتاق رئیس آمپر تا C-SPAN تیم: "سنا استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: ما این است goddamn سوپر باول. درسته؟")

در دفتر C-SPAN ارتباطات مدیر Howard Mortman حفر دیگری اوبراین کلیپ به من نشان می دهد از سال 1995 White House Correspondents' Association شام به عنوان Nadler صورت برخورد از چهار صفحه نمایش های مختلف به او در کنار هر یک از نشان دادن عمل در آمریکا هستند. این Mortman مورد علاقه C-SPAN شوخی: "من یک اطلاعیه برای کسانی که از شما به تماشای امشب رویداد زنده در C-SPAN. به خاطر خدا آن را شنبه شب! رفتن به خارج از, ملاقات یک زن است. بیا!"

طنز از این بودن C-SPAN لحظه است که دوربین های خود نیست و در واقع در مجلس سنا اتاق در حال حاضر و نه در سایر اخبار-رسانه های دوربین. C-SPAN می کند و پوشش هر ادا و اصول و بیهوده گویی از مجلس نمایندگان و سنا جلسات—کامل با بلندگو عکس واکنش عکس, شاهد, عکس های فرز-در مورد عکس در کمیته اتاق—اما بحث و رای واقعی طبقهs از مجلس نمایندگان و سنا یک موضوع های مختلف. با معدودی موارد استثنا مانند دولت از آدرس اتحادیه های مجلس نمایندگان و سنا کار دوربین های خود را در مجلسی با C-SPAN, و دیگر رسانه های خبری چیدن فیلم.

برای شنیدن C-زنجیر بگویید آن فیلمبرداری وجود ندارد و آنها می توانند آن را انجام دهید خیلی بهتر است. "ما دوست دارم که قادر به نشان دادن واکنش سناتورها به عنوان آنها در حال گوش دادن به استدلال" بن o'connell, C-SPAN سردبیر به من گفت. "ما می اید عاشق شده اند قادر به نشان می دهد که هر سناتور ایستاده بود و در زمان خود سوگند." نکته این است که نه تنها زیبایی بلکه فلسفی بیش از حد. "ما باور داریم که این بسیار مهم است که روزنامه نگاران در پشت دوربین و تصمیم گیری آنچه که مردم را در اتاق و چگونه آنها آن را ببینید به جای دولت" اوکانل گفت.

آنچه میلیون ها نفر به تماشای نمی توانید ببینید فقط به عنوان آشکار در مورد فرآیند به عنوان آنچه که آنها می توانند. زمانی که نماینده آدام شیف راه اندازی شد و به دومین ساعت از باز کردن بحث در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی یک روز در هفته گذشته می تواند او را گرفتن جرعه آب بین تأملاتی در سوء استفاده از دفتر جورج واشنگتن عبور از دلاور و حکیم سخنان بنجامین فرانکلین. شما می توانید ببینید که چه New York Daily News خبرنگار مایکل McAuliff خال خال و توییتی در مورد از مطبوعات گالری: 21 صندلی های خالی در ایران با طرف و دو در سمت دموکراتیک. سنا دوربین را ارائه آمریکایی ها سود از شنیدن استدلال بر استیضاح, اما آنها به هیچ نشانه ای در مورد چگونه به طور جدی قانونگذاران هستند و مصرف آنها—و یا با فرمت مسئولیت خود را به عنوان اعضای هیئت منصفه.

C-SPAN تحت فشار قرار دادند برای کف دسترسی به استیضاح اما نه دموکراتیک رهبری در خانه و نه رهبری جمهوری خواه در سنا استقبال دوربین های خود—حتی اگر ارزش شبکه نادر پچ از هر دو حزب توافق بر روی تپه. (همانطور که برای استیضاح جلسات در خانه هوش و قوه قضائیه کمیته در سال گذشته این شبکه تا به حال هفت دوربین در جای خود—از جمله یک دوربین کوچک در یک قطب در گوشه ای برای یک شات گسترده ای از هر اتاق.) C-SPAN درخواست تجدید نظر به مجلس سنا در این زمینه از دیگر مطبوعات محدودیت باعث نیویورک تایمز تیتر اعلام کرد که "حتی C-SPAN" بود "piqued است."

اوکانل را نه تایید و نه انکار هر گونه دولت بستم اما او گفت که C-SPAN روزنامه نگاران درخواست طبقه دسترسی چندین بار پس از روشن کردن دوربین های خود را در سال 1979. کسانی که تلاش کرده اند تقریبا همیشه شکست خورده به غیر از یک مستند اخیر. که سنا اجازه دهید آنها را در فیلم قسمتی از کف هر چند نمایندگان مجلس مجبور به تصویب یک قطعنامه اجازه می دهد تا دوربین در. برایان بره که تاسیس شبکه و بازنشسته و از آن سال گذشته به یاد می آورد مبارزه بیهوده برای طبقه دسترسی در دوران بیل کلینتون را استیضاح بیش از حد. "ما در حال اجرا و در کوچهای به پایان مرده" او به من گفت.

سیاستمداران "واقعا نمی فهمم تلویزیونی" بره افزود: تاسف خود نیاز به کنترل و چگونگی آنها دیده می شود. "آنها می دانند که می تواند به آنها صدمه بزند."

و آن است. هنگامی که او در مجلس در 1990s نیوت گینگریچ نیز حاضر به اجازه C-SPAN دوربین بر روی کف هر چند او اجازه دهید خانه دوربین اپراتورهای آزمایش با واکنش عکس با توجه به چاد Pergram فاکس اخبار کنگره خبرنگار که قبلا در C-SPAN. "این آزمایش به طول انجامید حدود یک هفته به خانه تغذیه نشان داد قانونگذاران dozing goofing کردن و خواندن" Pergram نوشت: در یک ستون برای فاکس نیوز. "تماس گیرنده پس از آن روشن کاپیتول برق آنها به عنوان زنگ زد به نصیحت خود قانونگذاران برای نشان دادن احترام به سخنران یا متهم آنها را از sloughing در مالیات دهندگان سکه." (گینگریچ سپس حمایت کردن به آنها اجازه انجام این کار در خصوصی.)

یکی می تواند تقریبا همدردی با اضطراب است. سیاستمداران کار برای مردم و کسی که می خواهد رئیس خود را با تماشای آنها تمام وقت ؟ اما اگر شما رئیس هستید, شما احتمالا می خواهید بدانید که کسی که حقوق شما پرداخت است که می گویند پس از شرکت در سیاست و نشان دادن به جلسات. که به ویژه مهم است در حال حاضر زمانی که آن بسیار کارکنان در حفظ و گفت که سرنوشت کل کشور در خطر است در مذاکرات.

درستی عملکرد دولت است که شهروند به طور متوسط لوکس به چشم پوشی به جای فکر بسیار کمتر ساعت صرف تماشای اشک خود به خود از هم جدا. اما دولت نیست و به درستی این روز در راه است که مدتها قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و استیضاح و میزان آن شکست باید در واقع C-SPAN حتی داغتر از آن است که در حال حاضر. Mortman گفت که قبل از این واشنگتن پست's افغانستان مقالات سری در معرض چگونه مقامات نگهداری می شود ابراز خوش بینی در مورد جنگ در حالی که سوژه متحرک از روبرو آن را در C-SPAN حال پخش صدها جلسات در ماده قدمت آن به سال 2001 که در آن بسیار از این سری' وحی می شده است جمع آوری شده. از سوء مدیریت مالی به bungled جنگ سیاستمداران نیست موفقیت به اندازه کافی به آمریکایی ها لوکس از خستگی. و آنها بوده است و شکست در چشم ساده در مقابل دوربین. آمریکایی ها ممکن است در تنظیم بیش از حد دیر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب