CAAWS rebrands با نام جدید — کانادا زنان و ورزش — و لوگوی جدید

آلیسون Sandmeyer-گور معتقد است که اشتها برای کسب اطلاعات در مورد زنان در ورزش است که در تمام زمان بالا. از این

توسط NEWS-SINGLE در 5 اسفند 1398

آلیسون Sandmeyer-گور معتقد است که اشتها برای کسب اطلاعات در مورد زنان در ورزش است که در تمام زمان بالا. از این فرصت برای ایجاد یک تاثیر بزرگ است.

و بنابراین با یک هدف از بودن و در دسترس تر کانادا انجمن برای پیشرفت زنان در ورزش و فعالیت بدنی (CAAWS) پرده برداری از یک نام جدید — کانادا زنان و ورزش — و آرم در روز دوشنبه.

"به طور گسترده در این زمینه در حال حاضر وجود دارد بسیار مورد توجه زنان در ورزش وجود دارد که اشتهای واقعی من فکر می کنم برای این گفتگو. و مردم به دنبال راه حل" گفت: Sandmeyer-گورهای سازمان ملی مدیر عامل شرکت.

"و CAAWS است که واقعا به خوبی شناخته شده در میان عناصر خاصی از ورزش های سیستم. اما به عنوان مردم به دنبال راه حل های به عنوان آنها به دنبال حمایت از, داشتن, این, تازه, تجاری, که در دسترس تر بیشتر مربوطه نزدیک تر به ما کمک خواهد کرد رسیدن به و تعامل با مردم است که می تواند به نفع از آنچه این سازمان را ارائه کرده است تا آنجا که داده ها برای کمک به اطلاع رسانی در تصمیم گیری ها و راه حل برای کمک به ساخت تغییر کمی آسان تر است."

در سال 1981 تاسیس این سازمان اختصاص داده شده به ایجاد یک عادلانه و فراگیر کانادا, ورزش و فعالیت فیزیکی سیستم است.

کانادا زنان و ورزشی خود پرده برداشت تغیر ایجاد شد توسط کانادا آژانس جمهوری با یک مانیفست تصویری.

"برای دختران وجود دارد نیروهای اضافی جلوگیری از آنها را از بازی می گوید:" این ویدئو را به voice-over — با یک شات از دو پسر جوان در حال اجرا گذشته یک دختر کوچک ایستاده shyly در حاشیه تمرین فوتبال. "چالش ما این است که به نگه داشتن دختران در بازی. چرا که ماندن در ورزش تبدیل به زنانی که به افزایش به چالش و رسیدن به پتانسیل خود را و جهان را به مکانی بهتر است. زیرا زمانی که شمول است و نه فقط یک کلمه وزوز همه ما بهره مند شوند."

این زمان خوبی برای کانادا زنان در ورزش, با ظهور ستاره تنیس بیانکا Andreescu و گلف را بروک هندرسون در میان دیگران. کانادا زنان انتظار می رود که برای صعود به برنده مدال طلا در بازی های المپیک توکیو در انواع ورزش ها.

اما سرفصل نبوده و همه مثبت است. در دو و میدانی, Megan Brown رفت و در اخیر Globe and Mail مقاله ادعا گوئلف و مربی تیم ملی دیو اسکات توماس مرتب او را برای او هنوز در دبیرستان بود. اتهام ثابت نشده است در دادگاه.

"وجود دارد بنابراین فرصت زیادی برای تاثیر در حال حاضر" Sandmeyer-گورهای گفت. "فقط با توجه به این ترتیب که زنان در ورزش گفتگو تبدیل به جریان اصلی, دلایل خوب و بد.

"اما واقعیت این است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد آن و این که در زمان منفی داستان می آیند این داستان را همیشه در ورزش وجود داشته اما از آنها در نظر گرفته شده است قابل انتشار و یا آنها فقط نمی آورده شده است به نور روز است. و بنابراین آیا آن را از زاویه مثبت یا منفی زاویه من فکر می کنم بسیاری از نیروهای . . . که واقعا انگیزه مردم برای نشستن و توجه و به انجام کاری درباره آن. بنابراین ما واقعا ببینید که در آن کانادا زنان و ورزشی در می آید به این باشد که راه حل های شریک."

سازمان خود را جشن می گیرند سالگرد 40 سال آینده. چشم انداز زنان در ورزش از نگاه به طور قابل توجهی متفاوت در سال 1981 گفت: Sandmeyer-گور. شده است وجود دارد یک ملموس تغییر در این گفتگو.

"این به ما خیلی خوش بینی در آن مردم در حال پرسیدن کمتر و کمتر: چرا ما باید این کار را انجام? چرا ما باید مراقبت کنیم ؟ چرا ما باید زحمت ؟ و آنها در حال پرسیدن سوال: خوب من ، ما چگونه انجام این کار ؟ چگونه من را به حق رهبری رو به جلو ؟ چگونه می توانم اقداماتی است که می تواند ایجاد تغییر واقعی?"

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Sandmeyer-گور گفت: کانادا یک رهبر جهانی در ورود و "ما باید خیلی به آن افتخار کنیم.

"و ما فقط به خاطر به چالش کشیدن خودمان را به آن را حتی بیشتر به طوری که ما می تواند به نوبه خود در اطراف و نگاه در این دوره در زمان و بگو: مرسی که مانند یک نقطه عطف برای زنان در ورزش است. و ما به طور کامل با حروف بزرگ بر روی آن است.'"tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب