کامو و سیاسی آزمون یک بیماری همه گیر

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.در طول اشغال نازی ها از پا

توسط NEWS-SINGLE در 30 اردیبهشت 1399
در طول اشغال نازی ها از پاریس کامو نوشت: با وضوح و نیروی مخفی کاغذ.عکس توسط Henri Cartier-Bresson / مگنوم

در سال 1943 Albert Camus زندگی در آلمان تحت اشغال پاریس در هتل Mercure در Rue de la Chaise در سمت چپ. او تا به حال منتشر شده "غریبه" در طول سال گذشته به یک قوی پذیرش و او تبدیل شدن به یک رقم قابل توجه در پاریس محافل ادبی. نه چندان دور از Mercure بود هتل Lutetia مقر Abwehr های نظامی بدنام ضد جاسوسی سرویس. علائم راهنمایی و رانندگی در آلمان نقطه این منطقه است. کامو می تواند راه رفتن از محل اقامت خود به دفتر ناشر afnews info, جایی که او کار می کرد به عنوان یک مقاله خواننده, درآمد چهار هزار فرانک در ماه با توجه به Olivier تاد یکی از biographers. در علاوه بر این به بعد کار کامو تلاش برای نوشتن آنچه که می تواند تبدیل به "طاعون" یک رمان منتشر شده در سال 1947 که برد سزاوار احیای در این زمان از coronavirus با نویسندگان تأمل در آن را به عنوان تمثيل در مورد ویروس "فاشیسم" و به عنوان یک کار است که به عنوان همکار من آدم Gopnik قرار داده و آن را "تبدیل شدن به این اختلال چه W. H. Auden را '1 سپتامبر 1939' بود که پس از 9/11."

رمان بازگو چشم انداز و اقدامات مردان در سواحل شهر وهران الجزایر به عنوان پاسخ آنها به داستانی شیوع طاعون و متعاقب آن قرنطینه. مثل همه ماندگار ادبیات آن خوانده می شود در راه های متعدد و کامو روشن ساخته است که این قصد خود را. یکی از این مطلب شامل سیاست مدرن بیماری همه گیر. در این فصل سیاسی ما خود را به عنوان حق رای با خیال راحت در میان همه گیر در معرض خطر است حتی در حالی که رئیس جمهور تهمت به طور معمول توهین روزنامه نگاران از رنگ ها و مسائل مربوط به نمرات از اظهارات نادرست در مورد عملکرد خود پس از coronavirus جاروب کشور می توان آن را غیر طبیعی به برخورد کامو هفت-دهه-اکانت از وهران را dissembling بخشدار که مشاور نمی تواند خرس در ابتدا به اذعان فاجعه و یا حتی صحبت با صدای بلند نام بیماری است که علت آن.

این رمان قهرمان و راوی برنارد Rieux پزشک و طول می کشد آرام اخلاقی عمل در میان شهر خود را ویرانی حتی به عنوان او می داند که بالقوه خود را در مورد تغییر بسیار محدود. چشم انداز خود است که قطعا برگرفته از کامو تجارب در زمان اشغال پاریس. برای بسیاری از سال 1943 او را دنبال ادبی خود را در پروژه های آشکارا; در میان چیزهای دیگر او به کاوش و کار با ژان-پل سارتر در دومی بازی "خروج ممنوع." اما آن زمستان کلود Bourdet مدیر ملی کمیته های " مقاومت (عمدتا در تراز وسط قرار دارد با چارلز دوگل در فرانسه مبارزه علیه آلمان) خواسته کامو به عضویت به عنوان سردبیر و نویسنده و او موافقت کرد. او با ارائه مدارک جعلی تحت نام آلبرت Mathe و شد سردبیر مبارزه بایک سری روزنامه. این مقاله قرار بود برای بیرون آمدن هر هفته اگر چه آن را تلاش برای پاسخگویی به این میزان از انتشار; زمان کامو رو درگیر مقاومت چاپ در حدود یک چهارم از یک میلیون نسخه از هر نسخه.

کامو هرگز فرار اسلحه و یا انجام خرابکاری علیه نازی ها اما سرمقاله خود را نقش مخاطره آمیز به اندازه کافی; اگر او می تواند انتظار می رود به شکنجه توسط خود Abwehr همسایگان و در بهترین حالت محبوس در شرایط پر از بدبختی. او نوشت: در مبارزه با وضوح و زور. هیچ یک از نویسنده مقاله را امضا مقالات خود را, اما در میان این مقالات معمولا نسبت داده شده توسط محققان به کامو یکی منتشر شده در ماه مارس سال 1944 با عنوان "در برابر Total War, Total مقاومت است." در آن طول می کشد توجه داشته باشید از حوادث اخیر از مجازات دسته جمعی انجام شده توسط اشغالگران آلمانی. در Isère یک گروه در شرق فرانسه "یک کل ایجاد کرد سوزانده شد و توسط آلمانی ها در صرف سوء ظن است که کار اجباری خدمات holdouts ممکن است پناه گرفته اند وجود دارد."

بار دیگر در العین پس از سربازان آلمانی موفق به پیدا کردن holdouts آنها به دنبال آنها "شات شهردار و دو منجر به شهروندان است." این فرانسوی ها بودند که ممکن است باید گفت از اشغال کامو نوشت: "این نیست نگرانی من است." او رفت و احتمالا منعکس کننده تکامل از تفکر خود در طول سال 1943: "نمی گویند" من همدردی که کاملا به اندازه کافی و بقیه هیچ نگرانی از معدن.' از آنجا که شما خواهد بود کشته و تبعید یا شکنجه به عنوان یک هوادار فقط به عنوان به راحتی به عنوان اگر شما یک مبارز. عمل: خود را در معرض خطر خواهد بود نه بیشتر و شما حداقل به اشتراک گذاری در صلح و آرامش در قلبی است که رابطه ما با آنها را به زندان است."

کامو نیز حفظ امید در مورد قدرت حقایق به شکست جوزف گوبلز را در تبلیغات: اگر چه دروغ او نوشت: "تجدید چاپ یک میلیون بار حفظ قدرت خاص بیان حقیقت این است که به اندازه کافی برای دفع باطل." در دیگر مبارزه با قطعه منسوب به او را جشن گرفتند "مخفی روزنامه نگاری" است که در این شرایط "محترم است به دلیل آن است که اثبات استقلال به دلیل آن را شامل یک خطر است. آن است که خوب و سالم است که همه چیز را با زمان رویدادهای سیاسی تبدیل شده است خطرناک است." در آینده او اضافه کرد: سیاست و روزنامه نگاری "موظف خواهد شد . . . به قضاوت کسانی که رسوا آنها."

در اوایل در "طاعون" Rieux با مراجعه به روزنامه نگار ریموند Rambert و می پرسد اگر او را "مجاز به انتشار بی حد و حصر محکومیت دولت در حال حاضر از همه چیز ؟ . . . من بدون استفاده از اظهارات که در آن چیزی است که نگه داشته است." Rieux پرس وهران را بخشدار برای جلوگیری از انکار آشکار—که طاعون است rampaging در این شهر می باشد و برای محافظت از جمعیت است. یک مشکل ثابت می شود که هیچ یک از مردان پیشرو وهران دانش و یا تجربه مورد نیاز برای مقابله با نامرئی سرایت. کامو را به خواص نشان می دهد استعماری الجزایر نسخه Jared کوشنر-led نیروی کار:

برای اکثر آنها مردان با خوبی تعریف شده و ایده های صدا در همه چیز در مورد صادرات, بانکداری, میوه و یا تجارت شراب; مردان از اثبات توانایی در رسیدگی به مشکلات مربوط به بیمه تفسیر بد کشیده قرارداد و مانند. . . . اما با توجه به طاعون خود صلاحیت شد عملا صفر است.

Prefects و رئیس جمهور دستور بوروکراسی و سلسله مراتب; ویروس ها و دوری کردن از آنها را بدون زحمت. که کامو نوشتن در اواسط نوزده-چهل سالگی می تواند التماس کردن با چنین وضوح در طول یک بیماری همه گیر اخلاق سیاسی است که طرفداران واقعی, گزارش, پزشکی و بهداشت عمومی رژیم به نظر می رسد شگفت آور است. اما کامو بود, کمتر علاقه مند به تحول علم از پاسخ اپیدمی از ظرفیت ما به عنوان افراد به چهره حقیقت تحمل و کمک به موفقیت تحت شرایط شدید. Rieux دستیابی به موفقیت در این زمینه به عنوان کامو روایت است به اجازه از گمانه زنی ها را به تمرکز بر روی "اخلاص" از خود روزانه پزشکی دور. "این تنها یک ماده از lucidly شناخت آنچه تا به حال به رسمیت شناخته شود; از زدودن زاید سایه ها و انجام آنچه لازم است انجام شود. . . . چیزی که به انجام کار خود را به عنوان آن را باید انجام شود." کسانی که احکام صدا ممکن است پیش پا افتاده در تنظیم دیگری اما نه در زمینه تصور طاعون در وهران و یا در نور کامو را در زندگی تجربه در مبارزه با تحت اشغال فاشیست.

"طاعون" مورد انتقاد قرار گرفته به صورت دوره ای پس از انتشار آن به صورت سنگین بودن و بیش از حد اخلاقی اما "انتقاد کرده است نه سالخورده نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان این رمان" به عنوان مورخ و کامو شرح حال رابرت Zaretsky اخیرا نوشت. دلیل آن این است که پی در پی طبیعی و بحران های سیاسی مانند یکی از ما در حال پایدار در این سال باید به ما آموخت که Zaretsky آن قرار داده است که "هیچ چیز عادی در مورد انسانیت و حس خوب. به عنوان ما می بینیم در حال حاضر در هر دو طرف اقیانوس اطلس هر دو صفات بسیار فوق العاده ای به ویژه هنگامی که آنها مقابله با entwined تهدیدات بیولوژیکی و ایدئولوژیک طاعون."


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن