می تواند داخلی معتادان نگه داشتن خود را پاسخگو زمانی که هیچ کس در حال تماشای?

داخلی-خشونت نرخ مشخصی در طول COVID-19 بحران است. خانگی در ضرب-برنامه های مداخله ای در یکی از منابع کمی که باقی

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399
A man inside a car while on a video call.
داخلی-خشونت نرخ مشخصی در طول COVID-19 بحران است. خانگی در ضرب-برنامه های مداخله ای در یکی از منابع کمی که باقی مانده است نسبتا دست نخورده در طول مستند.تصویر توسط Jimy د Haese

یک روز صبح در اوایل ماه آوریل برایان Heiman و ملیسا York, کارکنان دانشگاه کانزاس وزارت اصلاحات آغاز شده بود یک هفته زوم کلاس با نیم دوجین مردان در خانگی در ضرب-برنامه مداخله. این دومین بار در هفته ملاقات از راه دور با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. آنها شروع به بحث در مورد یک قتل های اخیر در Wichita از یک زن و هشت سال; پلیس مشکوک زن پسر از جرم و جنایت. Heiman و نیویورک برنامه ریزی برای استفاده از این مورد در کلاس برای نشان دادن چگونگی داخلی معتادان منزوی کردن قربانیان خود را مادر و کودک شده بود مرده تا سه روز قبل از بدن آنها یافت می شود.

یک عضو به طور منظم از کلاس پیوست تماس چند دقیقه دیر است. جان (نام مستعار) است که سخت به دست در هر زمینه: او بسیار زیاد است و با linebacker را ساخت و یک صدای باس عمیق. قبل از قرنطینه او نگهداری موهای خود را با دقت مدل دهید اما امروز آن را وحشی ژولیده. او در ماشین زمانی که با او تماس گرفته شده با گوشی خود را نصب شده بر روی داشبورد; به عنوان او سوار دیگر از شرکت کنندگان در این تماس می تواند دیدن درختان و ساختمان ها عبور پشت سر او. تلفن او خاموش شد به طوری که او می تواند بشنود هر کس دیگری اما آنها نمی تواند او را بشنود. در یک نقطه او کشیده به چه شبیه پارکینگ یک مجتمع آپارتمانی کردم و از ماشین ترک تلفن خود را پشت سر گذاشت. یک یا دو دقیقه بعد او پشت کردم به ماشین و رانندگی شروع دوباره. Heiman و نیویورک از او خواست به وصل نمودن صدای مکالمه خود را, اما او هیچ جوابی نداد. دوباره و دوباره در طول تماس جان پارک اتومبیل خود را در یک نقطه جدید کردم و سپس بازگشت و چند دقیقه بعد.

در خانگی در ضرب-برنامه های مداخله یک تسهیل کننده—گاهی اوقات یک اصلاح خانگی در ضرب—منجر به یک بحث با هدف کمک به معتادان در تشخیص علل خشونت همدردی برای خود و برای دیگران و شناسایی الگوهای فکری منفی است که می تواند باعث تسریع در عمل سوء استفاده. همه مردان در Heiman و نیویورک کلاس شد و حضور در آن به دستور دادگاه به عنوان یک شرط از مشروط و یا عفو مشروط برای یک داخلی-خشونت-مربوط به محکومیت. Partway از طریق تماس York, خواسته مردان دیگر در خط آنچه آنها فکر جان انجام شد. هیچ یک از آنها پاسخ داده است.

نیویورک به من گفت که طی تماس جان تا به حال به نظر می رسد تمرکز خود شامل. "او به نظر می رسید ماموریت گرا" او گفت:. Heiman به خاطر رفتار خود به عنوان تا حدودی متفاوت است. "او بسیار فعال می شود—آن را مانند نگاه او در خشم" او گفت:. "او خارج از کنترل در یک کنترل از راه." Heiman رشد در سوء استفاده در خانه و از طریق کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش او به رسمیت شناخته شده در جان و خشم او با استفاده از به شهادت پدر و پسر.

ناگهان جان unmuted خود را و شروع به رجزخوانی. "او گفت که مردان دردسر برای اینکه دستکاری شده و برای داشتن قلب شکسته" نیویورک گفت. جان رندانه است که اگر قتل زن در ویچیتا به حال دستکاری او هنوز هم زنده است. سپس او شروع به صحبت کردن در مورد رابطه خود: چگونه دوست دختر خود را شکسته بود با او شب قبل از نقل مکان کرد و در خارج از خانه است که آنها با هم مشترک; چگونه او در پاسخ به تماس ها و متون; چگونه او می دانست که او می خواهم در او. او تا به حال مراقبت از او, او گفت:, توجه به یک محل برای زندگی, باران او را با هدیه—در حال حاضر او می دانست که او می خواهم او را با استفاده از تمام همراه است. پس از آن بود که Heiman و نیویورک متوجه شدم که جان بود aimlessly از رانندگی در اطراف او شکار دوست دختر سابق خود را. بعد آنها کشف کردند که جان وارد شده به خود را در حساب در یک برنامه دوستیابی; با کمک برنامه منطقه جغرافیایی از ویژگی های او به وسیله او.

Heiman و نیویورک به پایان رسید اما آنها تا به حال جان ماندن در خط. "من سعی میکرد او را به بازگشت به زمان حال" با درخواست او برای شناسایی فوری احساسات نیویورک گفت. او می خواست جان به ببینید که خشم خود را به سمت سابق خود یک نوع سایه و یا انحراف از آنچه که او واقعا احساس: غم و اندوه است. نیویورک امیدوار است که اگر او می تواند او را به حفاری فراتر از خشم خود و دسترسی به غم و اندوه خود را در مورد پایان رابطه, او می تواند او را آرام. به عنوان او صحبت کرد به جان Heiman بی سر و صدا به نام یک قربانی مدافع که به نوبه خود سعی در تماس با جان, دوست دختر سابق به اجازه دهید او را می دانم که او در معرض خطر بود.

در نهایت جان ظاهرا به اجرا از نقاط را به دنبال خود, دوست دختر سابق خانه بازگشت و کاشته شده خود را بر روی نیمکت خود را. تلفن تماس ادامه داد: برای سه ساعت بیشتر. نیویورک و Heiman او خواست تا سوالات بیشتری از خود کلاس درسی: آنچه در پشت خشم خود را? چه ممکن است سابق خود احساس می شود در این لحظه ؟ جان در ادامه به بحث در مورد همه او انجام داده بود برای او. او را تهدید به تخلیه همه چیز خارج که او تا به حال پشت سر گذاشته است. در نهایت او وعده داده است که او نمی خواهد صدمه دیده خود و یا او اگر او حاضر به می گویند که او نمی خواهد آسیبی مرد چه کسی به او مشکوک او از دیدن. او اهمیتی نمی دهند اگر او رفت و برگشت به زندان, او گفت:. آن شب Heiman بیدار ماند تا سحر گوش دادن به یک اسکنر پلیس.

از زمان شروع این بیماری همه گیر طرفداران برای قربانیان خشونت خانگی شده اند هشدار, با وحشتناک و دقت که مجبور صمیمیت ناشی از قرنطینه و همچنین بحران اقتصادی و فشارهای روانی می شود در سراسر جهان افزایش سوء استفاده. در ضمن همه گیر نیز به شدت hobbled سیستم برای پاسخگویی. "در حالت عادی زمان" Heiman گفت: از این قسمت با جان "ما او را با توجه به یک زندان تحریم"—نگه داشتن او را در انتظار بررسی—"تا زمانی که ما می تواند همه چیز کشف شده." به طور معمول, جان وسیله کلامی و تهدید شده اند ممکن است به اندازه کافی برای لغو آزادی مشروط خود را "اما با COVIDاگر وجود ندارد یک عمل خشونت آن سخت بوده است" برای انجام این کار Heiman گفت. او می دانست که حداقل دو دیگر موارد در صلاحیت این دادگاه ها که در آن دستگیری معمولا خواهد ساخته شده اند اما نمی شد.

در اواسط ماه مارس داخلی-خشونت تماس به پلیس شروع به افزایش به شدت در سراسر کشور بازداشت کاهش یافته است. زندان شد نقاط داغ از coronavirus انتقال است. دادگاه جنایی تعطیل و دادگاه های مدنی عمل را به صورت محدود—قضات بودند شنوایی موارد بیش از اسکایپ و یا اعطای دستور حفاظت از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی. هزاران نفر ادامه داد و سپس در ادامه دوباره. شیکاگو دیدم چهار صد درصد افزایش در G. P. S.-نظارت بر تخلفات—شکسته ضابط سفارشات ناشی از خشونت خانگی. یک افسر Texas sheriff را که خواسته بود به نام به من گفت که COVID-19 تا به حال اثر نمایشی در مجموعه شواهد و تحقیقات صحنه: ماموران پلیس مانع طاقت فرسا پروتکل هنگام ورود به خانه و در صحنه دستگیری و فوری حکم تاخیر شد تا محدودیت برداشته شد. دیوید توماس مدیر برنامه های انجمن بین المللی روسای پلیس در اسکندریه ویرجینیا به من گفت که برخی از متهم معتادان شده است این ادعا به COVID-19 به منظور حفظ پلیس دور.

جان Chisholm است دادستان منطقه برای میلواکی که در آن قتل بودند دو برابر نرخ طبیعی در طول پنج ماه اول سال 2020; Chisholm تخمین می زند که یک چهارم از این به ترتيب مربوط به خشونت خانگی از جمله یک حادثه در آوریل 30th, که در آن یک مرد با سابقه سوء استفاده های داخلی کشته شدن پنج نفر از اعضای خانواده اش چهار تا از آنها را نوجوانان است. Chisholm به من گفت که هیچ مجموعه تاریخ برای زمانی که دادگاه خواهد بود به طور کامل عملیاتی دوباره. "انباشت نگرانی من بیشتر," او گفت:. "این رفتن به کشش محافظ ما خدمات ما خواهد شد که مردم بیشتر با موارد حل نشده هنوز گردش در مجاورت نزدیک به قربانیان."

زمان بین تفهیم اتهام از اتهام آزار دهنده و منش—معمولا حدود نود روز—یک معروف دوره خطرناک برای قربانیان. این است که چرا برخی از کشورها مانند ماساچوست باید وثیقه اساسنامه است که اجازه می دهد مجرمان برگزار می شود پیش از محاکمه. "شما در حال تلاش برای اخلال است که تشدید خشونت" کلی دان ارشد عملیات در جین Geiger بحران مرکز در ماساچوست ماساچوست به من گفت.

من با صحبت یک زن در تگزاس که دوست پسر سابق او پانچ در معده او را خفه و او تحت فشار قرار دادند پایین پله ها هنگامی که او هشت ماه باردار; او رفت و به کار اولیه و فرزند او مرده بود. او به دست آمده از پنجاه سال سفارش محدود در برابر دوست پسر سابق هر چند تاریخ برای محاکمه او شده است تنظیم شده است. در ماه آوریل او آموخته است که او تا به حال با موفقیت درخواست به G. P. S. نظارت برداشته شود. (دوست پسر سابق وکیل کاهش یافته است به نظر.) او به خصوص ترس از دسترسی به اسلحه—او فروخته است آنها را در گذشته و معتقد است که اگر او بودند و نه یک زن از رنگ "این نمی تواند اتفاق می افتد راه آن اتفاق می افتد." از آن پس او نصب دوربین های امنیتی در خانه اش و خواسته پلیس برای گشت زنی در خیابان. اما او در ترس زندگی می کند که او فقط نشان می دهد تا یک روز است.

وجود دارد برخی از پانزده صد خانگی در ضرب-برنامه های مداخله ای در سراسر ایالات متحده, اما هیچ یک سازمان که نظارت و codifies همه آنها. به عنوان یک نتیجه هیچ دو باید همان استاندارد—نه از نظر آموزش, برنامه درسی, برنامه, طول, و یا نیاز به دستور دادگاه. این تنوع نیز بدان معنی است که نسبتا کمی تحقیق در مورد نحوه موثر این برنامه ها در کاهش خشونت است. (مطالعات برنامه مدل در یکی از قدیمی ترین خانگی در ضرب-مداخله-برنامه مدل بود که در اوایل توسعه نوزده-دهه هشتاد در دولوت مینه سوتا نشان داده اند که آنها را "در بهترین حالت حداقل یک اثر در مورد اینکه آیا شرکت کنندگان در ادامه به سوء استفاده از شرکای خود" به عنوان متی ولف نوشت: در این اطلسدر ماه ژانویه است.)

در بسیاری از نقاط کشور, این خانگی در ضرب-برنامه های مداخله ای هستند که تنها منبع پاسخگویی برای معتادان که باقی مانده اند نسبتا دست نخورده در طول بیماری همه گیر. در حالی که برنامه هایی که برگزار شده در داخل زندان ها و زندان ها را تعطیل و به طور کامل آن برای مردان در تعلیقی و آزادی مشروط منتقل شده آنلاین. برخی از این گروه زوم مانند آن اجرا شده توسط Heiman و نیویورک اجباری هستند اما بسیاری دیگر از جمله کسانی که در میلواکی و ماساچوست ساخته شده اند داوطلبانه: تعلیقی و آزادی مشروط افسران مشغول به کار شده اند از خانه های خود را با ظرفیت محدود برای نظارت و بسیاری از شرکت کنندگان عدم گوشی های هوشمند و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت و یا نامحدود همراه-تلفن دقیقه است. در عین حال مجریان به طور مداوم به من گفت که حتی در حوزه های قضایی که در آن مشارکت اختیاری است حضور نشانگر حدود هشتاد درصد است.

آلما مرکز در میلواکی که برگزار مردان برای پایان بخشیدن به خشونت کلاس های برنامه نویسی دیگر با هدف کمک به مردان با سابقه خشونت خانگی می شود بسیاری از مشتریان خود و برخی از کمک های مالی خود را از طریق ویسکانسین وزارت اصلاحات است. اما D. O. C. متوقف ساخت معارفه هنگامی که دولت را امن تر-در-خانه سفارشات به اثر رفت که منجر به کاهش قابل توجهی در آلما مرکز بودجه عملیاتی. "این بیشتر از یک مبارزه برای ما به عنوان خدمات ضروری به دلیل رویکرد سنتی به صندوق قربانی خدمات" تری Strodthoff بنیانگذار و مدیر اجرایی آلما مرکز به من گفت. "اما در طول همه گیر مردم شناخت که خدمات قربانی هستند و تنها یکی از جنبه های. ما همچنین نیاز به حمایت مردم در فرایند تغییر است."

در Strodthoff گروه های مردان در تماس از اتومبیل های پشت ایوان اتاق رختشویی—در هر نقطه آنها می توانید برخی از حفظ حریم خصوصی. آنها تمایل به مردان زندگی اقتصادی حاشیه که ممکن است تقلا برای پیدا کردن بلیط اتوبوس به موقع به جلسات با آزادی مشروط و یا ماموران خدمات پشتیبانی. برای بسیاری از افراد که قادر به خود را به پیوستن به گروه پشتیبانی از صفحه اصلی است, برطرف کننده استرس است. "وجود دارد یک سطح راحتی در خانه و سریعتر حرکت به یک سطح از عمق" Strodthoff به من گفت.

خوان کارلوس Areán برنامه مدیر آتی بدون خشونت داخلی-خشونت-پیشگیری سازمان فراهم می کند که آموزش به صورت خانگی در ضرب-برنامه های مداخله ای گفت که تداوم مداخله کلاس در طول همه گیر "در حال شکستن اساسی پارادایم در این کشور—که مردان نمی خواهد درخواست کمک داوطلبانه است." با جنایی و سیستم های دادگاه در بی نظمی Areán گفت: آن را روشن تر شده است که "ما کم استفاده از راه های دیگر برای کار با افرادی که استفاده از خشونت است. این یک فرصت برای گسترش پاسخگویی در خارج از یک رویکرد تنبیهی."

هفته پس از این حادثه با جان Heiman و نیویورک تشکیل کلاس های خود را به عنوان برنامه ریزی شده. جان به نام در, اقامت در قطع برای کل ساعت. هفته بعد او را ترک جلسه اوایل گفت که خودرو خود را به یدک کشیده می شود; هفته پس از آن او پیوست دیر و منفجر در نیویورک هنگامی که او پرسید چرا. "مرد, این, گروه," او گفت:, و آویزان است. او نمی تماس بگیرید. در اوایل ماه ژوئن نیویورک آموخته است که جان دستگیر شده بود دوباره پس از تلاش برای خفه کردن دوست دختر سابق خود را. او آزادی مشروط است پس باطل شده است.

این سوال که آیا خشونت آمیز انسان می تواند همیشه در حال تغییر است و همیشه تردید یکی; هر گونه امید تعبیه شده در سوال dims بیشتر در وسط یک جهانی همه گیر یک مستند یک بحران ملی نژادپرستی و خشونت پلیس و اولیه افسردگی با برخی از چهل میلیون آمریکایی از کار. من بعد از صحبت با York, Strodthoff از طریق پست الکترونیکی به من. یکی از شرکت کنندگان به نام در به در کلاس که هفته اجازه دهید به این گروه می دانم که او می تواند بخشی که در روز جلسه به خاطر او از دست داده بود پسر عموی خود را. سپس او panned تلفن خود را در اطراف: پسر عموی خود تا به حال فقط درگذشت آشکارا از علل طبیعی; امدادگران می تواند دیده می شود در قاب. او گفت که او احساس پر از خشم است. همکلاسی های خود شروع به صحبت کردن با او در مورد شفقت و غم و اندوه. به زودی همه آنها گریه با هم داستان های به اشتراک گذاری ،

دیدار رفت دو ساعت. عزادار مرد گفت که اگر او تا به حال شده است قادر به صحبت کردن با دوستان خود را در گروه او ممکن است عمل بر او خشم "با پاره شدن برخی از گه و یا پاره شدن برخی از مردم است." "او به رسمیت شناخته شده است که خشم خود را واقعا خشم" Strodthoff گفت. "این یک غم و اندوه او می خواهم هرگز قادر به بیان."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب