می تواند قانون اساسی در رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن فساد ؟

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.پرونده های حقوقی این ادعا

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
پرونده های حقوقی این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن از دستاوردهای خود را در هتل ها را نقض قانون اساسی در حال ساخت راه خود را از طریق دادگاه ها.عکس های جنیفر رایت / Alamy

در بیش از دو صد و سی سال پس از قانون اساسی تصویب شد, هیچ طرح دعوی در دادگاه در حال تلاش برای به اجرا درآوردن آن مبارزه با فساد مقررات—تا زمانی که ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دو قبلا مبهم مفاد قانون اساسی شناخته شده به عنوان emoluments بند با هدف جلوگیری از مقامات دولتی از نادرست مرهون خارجی و داخلی دولت است. یکی خارجی-emoluments بند نیاز به یک فرد برگزاری فدرال "از سود یا اعتماد" به کنگره رضایت قبل از پذیرش هر گونه "emolument"—یک مزیت به دست آوردن و یا سود از یک "خارجی دولت است." دیگر داخلی-emoluments بند ممنوع رئیس جمهور به طور خاص از دریافت هر گونه "emolument" از دولت فدرال و یا از یک دولت دیگر از پیش تعیین شده استاندارد حقوق و دستمزد برای این کار از رئیس جمهور. قبلی رئیس جمهور نیست در حال حاضر نیاز به دادگاه به تفسیر این بند " به معنی. و به همین دلیل است که مغلوب ساختن پیشی جستن است خیلی متفاوت از دیگر روسای جمهور—خود را بی پروایی نشان دادن بی اعتنایی از هنجارهای حقوقی—دعاوی مختلف این ادعا که او نقض emoluments بند ممکن است در نهایت مجبور تاسف به رسمیت شناختن است که قانون اساسی مبارزه با فساد اقدامات بی فایده زمانی که بیشتر مورد نیاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح سال گذشته برای سوء استفاده از قدرت باعث شد یک تماس تلفنی که در آن او گفت: رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که او را آزاد کمک های ایالات متحده به اوکراین اما این Zelensky باید "ما را به نفع هر چند" و بررسی, پسر, از حریف سیاسی جو بایدن برای فساد. به یاد بیاورید که Zelensky بخشی از آن که تماس تلفنی شامل تلاش برای ارضاء خود با رئیس جمهور آمریکا از جمله با بیانیه "در واقع آخرین باری که من به ایالات متحده سفر کرد . . . من ماندم در این برج مغلوب ساختن پیشی جستن." در همین راستا در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در سال 2016 ناشناس آسیایی, دیپلمات گفت واشنگتن پست "چرا نمی توانم اقامت در هتل بلوک از کاخ سفید, بنابراین من می توانید بگویید جمهور جدید, 'I love جدید خود را در هتل!' آیا این ادب را به آمدن به شهر خود و بگو: من ماندن در رقیب خود را?' "خاورمیانه میگوید: "به اعتقاد من همه هیئت های وجود دارد خواهد شد." پس در واقع از نوامبر سال 2016 متعدد خارجی دولت آمریکا مقامات فدرال و اعضای کنگره را انتخاب کرده اند به سرپرستی تهمت خواص به جای مکانهای دیگر برای رویدادها و هتل باقی می ماند. مغلوب ساختن پیشی جستن پا را از مدیریت کسب و کار خود را زمانی که او رئیس جمهور شد اما محروم خود را از مالکیت با وجود اخلاق کارشناسان خواستار او را به انجام این کار. این بدان معناست که پول صرف شده در خواص و مزایای او را شخصا و ایجاد حداقل ظاهر موثر رسمی خود را درمان کسانی که غنی سازی او و کسانی که نمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به disabuse عمومی از سوء ظن است که او منافع مالی نوسان چشم انداز خود را بر منافع ملی است. او در آغاز ریاست جمهوری خود با شوم بیانیه که "رئیس جمهور می تواند از تضاد منافع." او و کاخ سفید کارکنان باید پس از ساخته شده بسیاری از بیانیه های عمومی خود را تقویت هتل ها. مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار گفت: در مورد عربستان سعودی "آنها صرف چهل میلیون تومان پنجاه میلیون دلار است. من قرار است برای دوست نداشتن آنها ؟ من دوست دارم آنها بسیار زیاد است." صحبت از ایالات متحده اختلاف با چین بر دریای چین جنوبی گفت: "من انجام معاملات با آنها در همه زمان ها. بزرگترین بانک در جهان چهار صد میلیون مشتری"—صنعتی و بازرگانی بانک مرکزی چین—"یک مستاجر از من است." ظاهری نمونه از درمان مناسب از کسانی که او می کند کسب و کار با فراوانند. کشورهای خاورمیانه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن قابل توجهی منافع تجاری از جمله عربستان سعودی و مصر و امارات متحده عربی و لبنان و ترکیه بودند آشکارا و نه در لیست اکثریت کشورهای مسلمان هدفمند در مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح مسلمان ممنوعیت در سال 2017. و مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی اعلام کرد در ماه اکتبر 2019 که نیروهای آمریکایی را از کنار حرکت در شمال سوریه—نتیجه قادر می سازد توهین آمیز در منطقه نظامی ترکیه—ابرو مطرح شده در نور سودآور تهمت برج صدور مجوز معامله در استانبول.

پس از سال 2017, چندین پرونده های حقوقی در برابر تهمت و ادعا کردند که رئیس جمهور دستاوردهای مالی از خارجی یا داخلی آمریکا حمایت خود را از هتل ها را نقض emoluments بند شده است ساخت راه خود را از طریق دادگاه ها. سوال اصلی دادگاه درگیر شدند و بیش در این موارد است که اگر هر کسی باید مجاز به مطبوعات چنین قانون اساسی مورد در برابر رئیس جمهور است. دادگاه فدرال اجازه می دهد تنها شاکیان که رنج می برند واقعی آسیب به سو, به منظور مطمئن شویم که قضات نگه داشتن به قانون اساسی نیاز است که آنها شنیدن تنها "مورد" یا "مجادلات" (و نه قانونی یا اجرایی مسائل). در اینجا است که بدان معنی است که یک دست کت و شلوار تنها می تواند به ارمغان آورد توسط شاکی است که صدمه مشخص توسط رئیس جمهور تهمت قانون اساسی نقض حقوق بشر در راه است که دادگاه می تواند جبران. یک مورد آورده شده توسط دو صد و پانزده دموکراتیک اعضای مجلس سنا و مجلس ادعا کرد حق خود را تحت خارجی-emoluments بند برای رای دادن به و یا امتناع از اجازه برای مغلوب ساختن پیشی جستن رسید از کشورهای خارجی ، این دی سی مدار overruling یک دادگاه منطقه را رد کرد و مورد برگزاری است که حتی صدها نفر از اعضای کنگره هم نمی سو به دفاع از منافع کنگره به عنوان یک کل. یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط نیویورک هتل و رستوران صاحبان ادعا می کند که به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مستقیم کسب و کار رقبای آنها صدمه توسط خود emoluments نقض چون خارجی و داخلی دولت انتخاب کردن برای رفتن به مغلوب ساختن پیشی جستن موسسات به جای ایشان به امید بهره گیری رسمی به نفع. یک مدار دوم پنل overruling یک دادگاه منطقه ای است که اجازه می دهد که پرونده برای ادامه در حال حاضر اگر چه این تصمیم هنوز هم می تواند معکوس توسط دادگاه.

در نهایت یک مورد که در آن منطقه کلمبیا و ایالت مریلند در حال پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن برای emoluments نقض به نظر می رسد آماده می شود گرفته شده توسط دیوان عالی کشور برای جلسه بعدی مدت است. دی سی و مریلند ادعا می کنند که آنها صدمه نقض چرا که اگر این سازمان نسبت ناروا درخواست معافیت از, محیط زیست, منطقه بندی و سایر قوانین و مقررات, آنها ممکن است در صورت رئیس جمهور بی اعتباری اگر آنها رد درخواست. و مانند نیویورک رستوران و هتلداران دی سی و مریلند ادعا می کنند که آنها و شهروندان صدمه به رقبا برای مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار به خصوص تهمت های هتل های بین المللی در واشنگتن پس از یک دادگاه منطقه حاضر به اخراج این صورت یک چهارم مدار پنل دستور مورد اخراج به دلیل آن بود ديپلمات که شاکیان آسیب واقعی یا redressable توسط دادگاه. اما در ماه مه کامل چهارم مدار فعال این مورد به ادامه برگزاری این منطقه دادگاه امتناع از رد شدن از آن نبود "پاک کردن سوء استفاده از اختیار" و این تهمت را به اخراج از این مورد نیست "روشن و مسلم است."

این emoluments بند شامل نگرانی در مورد رشوه خواری یا نشخوار-pro-مبادلات موجود است که نیز ممنوع جنایی اساسنامه اما تدوین کنندگان بودند بیشتر نگران یک رئیس جمهور را از طریق آسیب پذیری های زیرکانه مشوق. خارجی-emoluments بند توسط الهام گرفته شده بود تمایل خود را برای محافظت در برابر آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک فاسد, اروپایی رسم هدیه دادن. اوایل صورتی که سوخت گنجاندن آن در قانون اساسی را تاسیس پدر بنجامین فرانکلین رسید در سال 1785 به عنوان سفیر فرانسه از یک هدیه از پادشاه لویی شانزدهم—طلا خاموش شدن جعبه تحمل شاه و عمودی نکردم با بیش از چهار صد الماس. در میان زمزمه رسوایی, Franklin, کنگره خواسته که آیا او می تواند نگه دارید هدیه و کنگره به توافق رسیدند. او سپس به سمت چپ خاموش شدن جعبه به خود و خواسته است که او را حذف الماس برای استفاده از طلا و جواهر, اما بیش از نسل فرزندان او به فروش می رسد تقریبا همه آنها.

رئیس جمهور باید پس از درهم با emoluments در اشکال مختلف اما آنها قادر به برآورده عمومی بدون اینکه به دادگاه گرفته. رئیس جمهور آبراهام لینکلن فاش به کنگره هدیه از tusks فیل و یک شمشیر از پادشاه سیام و کنگره به کارگردانی او را به محل آنها را با داخل بخش. کنگره مجاز جمهور مارتین ون بورن به فروش هدیه از امام مسقط و واریز درآمد حاصل در خزانه. کنگره اجازه رئیس جمهور بنجامین هریسون به دریافت مدال استعداد برزیل و اسپانیا. اما کنگره حاضر اجازه برای رئیس جمهور اندرو جکسون, به نگه داشتن یک مدال طلا دریافت شده از ونزوئلا رهبر سیمن بولیوار. رئیس جمهور باراک اوباما به دنبال نظر وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی (O. L. C.) در 1.4 میلیون دلار جایزه نوبل; چرا که کمیته نوبل بود و نه یک "کشور خارجی" او می تواند آن را قبول و بدون نیاز به درخواست کنگره است. (اوباما در نهایت اهدا کمک های مالی به موسسه خیریه.) زمانی که رونالد ریگان رئیس جمهور خواسته O. L. C. در مورد دریافت مزایای بازنشستگی از کالیفرنیا که به طور کامل واگذار شده قبل از تبدیل شدن به رئيس جمهور O. L. C. مشخص است که کسانی که نمی شد "emoluments" چرا که آنها "نه هدیه و نه برای جبران خدمات" است که می تواند موضوع او را به نادرست تحت تاثیر قرار.

مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال خود را در emoluments موارد که یک "emolument" را شامل نمی شود پرداخت که سود او در ارزش منصفانه بازار برای خدمات یعنی اجاره اتاق های هتل ها و یا فضاهای رویداد. او حتی ادعا کرد که این جملات تنها منع پرداخت برای اشتغال (بگو: اگر رئیس جمهور آمریکا شد و در واقع پرداخت می شود استخدام روسیه یا تگزاس). اما مریلند دادگاه منطقه ای فدرال در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد رد تهمت را مشاهده استدلال که بنیانگذاران' generation درک "emolument" به طور گسترده به طوری که آن را شامل خواهد بود که خود را معاملات تجاری—به خصوص که در آن سود بوجود می آیند دقیقا از دولت های مختلف تلاش به کاری به نفع با رئیس جمهور.

طبق معمول مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین ساخت جارو ادعای خود ایمنی در همراهی با دیگر موارد است که او در حال حاضر litigating در تفکیک قوا. او ادعا می کند که او "کاملا ایمنی بدن" از هر فردی مسئولیت بر اساس رفتار خود را در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب با توجه emoluments سقوط "در محیط خارجی از رئیس جمهور رسمی مسئولیت" و نمی توان دوم حدس زده توسط دادگاه به عنوان یک ماده از تفکیک قوا. در یک نظر مخالف در این مورد آورده شده توسط دی سی و مریلند چهارم مدار پنج محافظه کار مخالف قضات املای نظر خود را که هیچ دادگاه می تواند دستور رئیس جمهور و با رعایت emoluments بند صرف نظر از اینکه او در تخلف از آنها و یا کسی که شاکی است. برای انجام این کار, آنها گفته خواهد بود در تضاد با "یکپارچگی تفکیک قوا" که "بستگی دارد و هیچ شعبه قادر به اختیار دیگری است." به "کنترل" رئیس جمهور آنها استدلال "است که به کنترل قوه مجریه خود را." این نظر ناشی از مخالفان' اعتقاد قوی است که آن را فقط به رئیس جمهور و کنگره و قضات به تفسیر معنای emoluments بند. نه قضات در اکثر چهارم مدار هر چند hewed به استاندارد "قضایی برتری" مشخصات: که قدرت تفسیر قانون اساسی به معنای بر عهده قوه قضائیه نیست با شاخه های دیگر—به ویژه به دلیل آن را حس می کند کمی برای رئیس جمهور به unreviewable قدرت به تعریف معنای قانون اساسی به معنای او را مهار. (مخالفان به ضرب گلوله کشته است که حتی بدون قضایی اجرای کنگره می تواند اجرای emoluments بند با عبور از قوانین نیاز به یک رئیس جمهور مالی افشا, به عنوان مثال—و یا البته با impeaching او.)

محافظه کار قضات به نظر می رسد به این باور است که با توقف emoluments طرح دعوی در دادگاه است که آنها به نام "litigative حمله" دادگاه انجام شد قبر آسیب به قوه قضائیه خود را. مخالفت شارژ اکثر مصاحبه با "کنار طراحی الهام گرفته از قانون اساسی ما سفارش در ازای زودگذر عجله قضایی قدرت بی بند و بار" ساخت قضات "حزبی رزمندگان در تضاد با قانون است و باید ما اول از خود گذشتگی." وی از سوی مامورین بی قانونی و "استثنایی غرور," محافظه کار مخالفان را محکوم همکاران خود را " تمایل به "افراط این طرح دعوی در دادگاه" به عنوان "فرصت از دست رفته به فراتر از لحظه ای سیاسی" و مومی شبه شکسپیر: "ما می توانید ببینید که سیاسی عبا از ما خواسته دان کرد؟" در پاسخ اکثریت به آتش احساس تحقیر به عنوان سیاسی "هک" و به نوبه خود متهم مخالفان ترک "قضایی خلق و خو و محدودیت commandeering را در این مورد به عنوان یک وسیله نقلیه به سوال حسن نیت از قضات است." "خوانندگان ممکن است ما را مقایسه روش اندازه گیری شده با روش نمایشی از مخالفت و رسم نتیجه گیری خود را در" اکثر نوشت. در نهایت با وجود قضایی انگیزه به منظور حفظ اعتماد عمومی نه طرف موفق به جلوگیری از "سیاسی اسکرام" در vituperating که دیگر این بود که حزبی و بی شرم. مربوطه به اهنگ صدا اندام از قضات fusillade شد یک نشانه آشکار از آنچه مخالفان به نام "این بیشتر معاند از زمان" به عنوان "حزبی تب گرفتن دولت ملی."

شاید این اتصالات به دلیل این emoluments دعاوی آغاز کرده است در اولین سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری را یک امکان بسیار واقعی بودن پیشی گیرد و رویدادهای سیاسی و رفتن بدون قضایی قطعنامه. دولت گفته است که به دنبال بررسی مدار چهارم تصمیم در دیوان عالی کشور و برای انجام آن باید فایل cert دادخواست توسط اواسط ماه اوت است. حتی اگر دادگاه عالی بودند به اعطای cert بلافاصله پس از دریافت درخواست آن غیر ممکن خواهد بود هر دو به شنیدن در مورد یکی از چند دهانی-بحث تاریخ برنامه ریزی شده قبل از ماه نوامبر و به موضوع تصمیم گیری در آن را قبل از انتخابات ریاست جمهوری. اگر تهمت است نه reëlected در ماه نوامبر رقابتی کسب و کار آسیب از خود emoluments نقض که شاکیان ادعا می کنند که ضروری است تا جایگاه خود را به سو, به سرعت پراکنده می سازد. و به حدی که شاکیان به دنبال حکم دادگاه مجبور مغلوب ساختن پیشی جستن به سمت خود را از اکثریت سهام خود را در هتل که درمان های دیگر خواهد بود مناسب اگر او در انتخابات ریاست جمهوری تنظیم شده است برای پایان دادن به imminently. این emoluments دعاوی پس از آن به احتمال زیاد به عنوان رد مسئله.

سپس دوباره تهمت می تواند برنده reëlection در ماه نوامبر که در این صورت دیوان به احتمال زیاد ادامه می رساند. اما سپس آن را به خوبی ممکن است احساس Sisyphean برای حمل با مناسب. کنگره باید acquiesced در emoluments تخلف برای بیش از چهار سال با وضع برای جلوگیری از آن و یا impeaching رئیس جمهور (دوباره) برای "سوء استفاده یا تخلف از برخی از اعتماد عمومی" را به عنوان الکساندر همیلتون قرار داده و آن را در Federalist شماره 65 در هدف از استیضاح. و آمریکا را ظاهرا به نظر فساد در چهره و تصمیم گرفت که در انتخابات ریاست جمهوری, سیاست, نگرانی های دیگر مهم تر هستند.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب