می توانید خاورمیانه بازیابی از Coronavirus و سقوط قیمت نفت ؟

ضد اسرائیل گرافیتی بر روی دیوار در غزه شده است جایگزین نقاشی از coronavirus و مردم در ماسک.عکس از شاترFacebook

توسط NEWS-SINGLE در 19 اردیبهشت 1399
A person working on painting a mural
ضد اسرائیل گرافیتی بر روی دیوار در غزه شده است جایگزین نقاشی از coronavirus و مردم در ماسک.عکس از شاتر

یک سال پیش ایران مشخص شده ارتش ملی آن روز با یک صفحه نمایش زرق و برق دار نظامی خود را ممکن است. به عنوان جدید تنش هایش با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تانک و موشک دوربرد در لود مسطح کامیون نورد را از طریق خیابان های تهران. شسته و رفته تشکل از نیروهای نظامی به نمایش گذاشت ارتش تنوع قومی ترکمن عینک, fuzzy سفید-کلاه خز و مارون روپوش و قبیله ای اعراب بودند در قهوه ای capes با سیاه و سفید شطرنجی پیراهن. ویژه نیروهای ارتش در خستگی خاکی و ترد berets غاز-پا گذشته حسن روحانی رئیس جمهور و جمهوری اسلامی را بالا برنج نظامی. در این سال آن را بسیار متفاوت نشان می دهد و یک پیام متفاوت است. با بیش از صد هزار تایید موارد COVID-19 در ایران در روز ارتش رژه نیروهای ویژه غاز-پله در hazmat لباس و ماسک صورت ستون آمبولانس مسطح کامیون تبدیل به درمانگاه های سیار و خودروهای نظامی خارج می گردند ابرهای عظیم از مواد ضد عفونی کننده به هوا. اعضای ارتش گروه انجام شده—شش فوت از هم جدا. رئيس جمهور ایران قلم نشان می دهد. "دشمن در حال حاضر پنهان است و پزشکان و پرستاران در خط مقدم میدان جنگ," او گفت: "در یک پیام به ملت و نظامی است. "ارتش ما نیست یک نماد نظامیگری اما یک تجلی حمایت ملت و حفظ آن منافع ملی است."

خاورمیانه و جهان را در فرار ترین منطقه برای بیش از هفت دهه ویران شده است بیش از دو ماه گذشته توسط دوقلو حوادث—coronavirus همه گیر و تاریخی سقوط جهانی قیمت نفت است. ایران در منطقه اصلی کانون coronavirus. اما روز شنبه هفده کشورهای عربی و ایران به اسرائیل گزارش در مجموع بیش از دو صد و بیست هزار نفر با بیش از نه هزار مرده است.

همزمان اقتصاد در سراسر منطقه شده است ضربه سخت پس از قیمت نفت کاهش یافته و به پایین تاریخی ماه گذشته با توجه به همزمان عرضه و تقاضا و کاهش تقاضا برای نفت و گاز در سراسر جهان در طول مستندات. یک سال پیش قیمت نفت شد شصت و هفت دلار در هر بشکه رسید. در ماه گذشته قیمت ها کاهش یافت در سراسر جهان—نفت ایالات متحده کاهش یافته است, برای اولین بار, زیر صفر است. به عنوان تولید کنندگان فرار از تجهیزات ذخیره سازی بعضی از آنها مجبور به پرداخت خریداران به نفت است که این شرکت تا به حال هیچ جایی برای نگه داشتن. "من نمی بینم که چگونه خاورمیانه بهبود" سوزان مالونی از موسسه بروکینگز به من گفت. "این خواهد شد که تاثیر فاجعه بار در منطقه به دلیل ترکیبی از COVID-19 و نفت-سقوط قیمت بازدید تولید کننده نفت است که به نوبه خود شده است منبع سخاوتمندانه برای بقیه از منطقه است."

از اواخر ماه فوریه در سراسر منطقه, تصاویر دستور کار رهبران آن و واقعیت های زندگی روزمره تبدیل شده اند. در سوریه را در استان ادلب آخرین اصلی میدان نبرد است که کشور را به جنگ داخلی یک تریلر با, در خانه, نقشه های قرمز coronavirus رانده شده از طریق خیابان ها برای هشدار دادن به جنگ زدگان جمعیت حدود یک خطر حتی بیشتر از رژیم اسد. در عربستان سعودی نگهبان اسلام دو جنش سایت عظیم مسجد در مکه است به طرز مرموزی خالی است. در ماه مارس پادشاهی ممنوع همه زیارت از جمله سالانه حج به مکه—یکی از پنج ارکان ایمان—که نبوده است قطع شده پس از حمله ناپلئون به مصر در سال 1798. خانواده سلطنتی رفته به بالفعل پنهان پس از coronavirus آلوده به عنوان بسیاری به عنوان یک صد و پنجاه از آن شاهزادگان و شاهزاده خانم. پادشاه اردن گزارش شده است که در انزوا در دریای سرخ جزیره در نزدیکی جده در حالی که بلند پروازانه تاج شاهزاده محمد بن سلمان به عقب نشینی با حلقه درونی خود به سایت از راه دور از یک شهرستان مربوط به اینده با چند نفر, با توجه به بار.

بقا در حال حاضر جایگزین حتی منطقه عمیق ترین رقابت. اسرائیل را آب گرفتگی پوشاک سازان در غزه—فلسطینی سرزمین های اجرا شده توسط اسرائیل archenemy حماس—با دستور ماسک و دیگر دنده محافظ در حالی که ضد اسرائیل گرافیتی در غزه دیوار جایگزین شده با نقاشی های کروناویروس و مردم در ماسک. عربستان سعودی اعلام کرد آتش بس در آن پنج سال عملیات نظامی در یمن علیه ایران-حمایت حوثی ها—و حاکی از علاقه در پایان دادن به جنگ.

بحران دوقلو از بیماری و کاهش قیمت نفت همزمان با غرش بی ثباتی: سه جریان جنگ های داخلی طولانی مدت برای پنج سال در یمن شش سال در لیبی و نه سال در سوریه—به علاوه ماه از تظاهرات مرگبار در عراق; انفجار لبنان را, سیستم پولی; سوم اسرائیل انتخابات در یک سال; حضور میلیون ها نفر از پناهندگان و آوارگان در ابتدایی اردوگاه در اردن و عراق و لبنان و تجدید حیات از حملات انتحاری و ترور توسط داعش. به غیر از اسرائیل و بسیاری از کشورهای خاورمیانه ندارد و کادر پزشکی بیمارستان و تجهیزات لازم برای ارائه مراقبت کافی در طول یک بیماری همه گیر و نه منابع مالی برای نجات اقتصاد خود را.

بحران را تنظیم صحنه برای خاورمیانه برای تبدیل شدن به حتی بیشتر فرار. حدود شصت درصد از مردم این منطقه تحت سی که ممکن است تحت تاثیر تعدادی که زنده ماندن این بیماری همه گیر. اما جوان نیز پیشگام منطقه تظاهرات—و ممکن است در حال حاضر اکسپرس تمدید خشم چرا که آنها خواهد بود که نسل بیشتر تحت تاثیر افزایش بیکاری است. در بسیاری از کشورها حدود یک سوم از افراد جوان بيکار بودند و قبل از همه گیر. در لبنان تظاهرکنندگان نقض قرنطینه در شمال شهر طرابلس و سوزانده بانک ها در اعتراض به سقوط ارزش پول ملی و تاثیر آن بر زندگی خود را. بیست و شش سال Fawwaz al-Samman, درگذشت در رویارویی با ارتش لبنان است. او به سرعت لقب "شهید گرسنگی انقلاب است." "این یک نقطه عطف مهم," مالونی به من گفت. "این رفتن به یک دیرینه سیاسی تاثیر دامن زدن پوپولیسم و خشم علیه دولت توسط خود مردم است."

ایران منطقه را به کانون حساب برای تقریبا نیمی از تعداد کل coronavirus موارد است. عفونت در بیست و سه کشور در چهار قاره—از ایالات متحده به سوئد از تایلند به نیوزیلند—باید ترسیم شده برای ایران. این بیماری همه گیر است که هنوز در مراحل اولیه آن در سایر نقاط خاورمیانه و با توجه به پل سالم رئیس جمهور خاورمیانه موسسه در واشنگتن به شدت آسیب پذیر مناطق فلسطینی و سوری در اردوگاه های پناهندگان در سراسر منطقه زاغه در کازابلانکا و الجزیره مناطق جنگی در یمن و لیبی و پر بسته بندی شده مناطق مانند غزه—را محدود به استفاده از مقابله اگر عفونت گسترش یافته است. "با توجه به این که هیچ درمان یا واکسن و مستندات را تنها تا زمانی که تلفات انسانی بیش از یک یا دو سال آینده می تواند عظیم الجثه" سالم به من گفت. "بیشتر می میرند در خاورمیانه از این بیماری همه گیر در تمام منطقه را به جنگ های پس از جنگ جهانی اول بود."

هر دولت نیز چهره های سرسام آور چالش های اقتصادی است. الجزایر—که دارای بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در آفریقا و, می شود که شصت درصد از درآمد خود را از فرآورده های نفتی—را ویران شده است. در این هفته رئیس جمهور Abdelmadjid Tebboune اعلام کرد که این کشور بودجه باید کاهش در نیمه. عربستان سعودی بودجه برای سال 2020 بود بر اساس قیمت بالای هشتاد دلار در هر بشکه رسید. بزرگترین تولید کننده نفت که متکی بر نفت بخش هشتاد و هفت درصد از درآمدهای بودجه در حال حاضر مجبور به قرعه کشی سی و دو میلیارد دلار ذخایر خارجی و شیر را به بازار بدهی به پایان می رسد دیدار. پادشاهی بلند پروازانه چشم انداز سال 2030 برنامه ریزی برای نوسازی و تنوع بخشیدن به اقتصاد خود و پشتیبانی توسط ولیعهد دیگر مقرون به صرفه به نظر می رسد حداقل در زمان برنامه.

این معامله در ماه گذشته در میان بیست و سه کشورهای تولید کننده نفت به کاهش تولید تقریبا ده میلیون بشکه در روز ممکن است محدود تاثیر است. در آوریل آژانس بین المللی انرژی پیش بینی شده است که تقاضای جهانی برای نفت را کاهش بیست و نه میلیون بشکه در روز است. عراق و لیبی و یمن و دیگر خلیج فارس sheikhdoms همه ایستاده به از دست دادن دهها میلیارد دلار در درآمد.

برای مدیریت این بیماری همه گیر, برخی از دولت ها در یک منطقه مشهور برای آن autocrats تبدیل شده اند و حتی بیشتر استبدادی بستن فضاهای عمومی و کنترل گفتار و رفتار یک جمعیت رو بیشتر بیکاری و گرسنگی سالم گفت. امارات متحده عربی که گزارش شده بیش از پانزده هزار مورد از COVID-19 تحمیل جریمه بیش از پنج هزار دلار به هر کسی که در تضاد با اظهارات رسمی در این بیماری همه گیر. عربستان سعودی که گزارش شده بیش از سی هزار مورد اعمال سختگیرانه حکومت و قطع ورود و خروج به شهرهای مختلف. مصر که بیش از هفت هزار مورد است به جرم "تبلیغ وحشت" در مورد این بیماری همه گیر در حالی که مجلس اعطا حتی گسترده تر قدرت به اوضاع وخیم و آژانس های امنیتی است. دولت "است که با استفاده از آن همه گیر به گسترش نه اصلاحات در مصر با سوء استفاده از قانون اضطراری" جو استورک خاورمیانه و آفریقای شمالی معاون مدیر دیده بان حقوق بشر در بیانیه ای گفت:. "مقامات مصری باید آدرس واقعی نگرانی های بهداشتی بدون قرار دادن در محل های اضافی و ابزار سرکوب است."

در نهایت بحران دوقلو همزمان با ماه رمضان آغاز شد که در آوریل 24. به طور معمول آن است که یکی از شاد ترین زمان از سال برای مسلمانان هوشیار که سریع از طلوع تا غروب و سپس شکستن روزانه سریع با افطار اعیاد مشترک با خانواده و همسایگان و مسجد جوامع است. Iftars در حال حاضر کوچک و متوسط در وعده های غذایی تحت قرنطینه. اردن در میان کشورهای مختلف که ممنوع عبادت در مسجد در ماه رمضان. اگر رهبران عاقل بودند که Salem فرض آنها می تواند به کاهش در هزینه های دفاعی, پایان, مستقیم یا غیر مستقیم دخالت در جنگ و در عوض تمرکز بر مسائل بهداشت و رفاه عمومی است. امواج اعتراضات قبل از همه گیر ثابت خاورمیانه است که در واقع رسیده—و حتی بیش از حد رسیده—برای تغییر. اما با توجه به منطقه سابقه ای طولانی در مغازه چینی سالاران شبه نظامیان و فاسد élites چشم انداز به نظر می رسد کم نور. و که به خوبی جواب نمی دهد برای خاورمیانه پس از همه گیر آینده.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب