کانادا به بازی ترینیداد و توباگو دو بار در ماه مارس در جزیره ونکوور

کانادا, ادامه عملیات جستجو برای فیفا رتبه بندی امتیاز برای بهبود آن به جام جهانی راه خواهد ترینیداد و توباگو د

توسط NEWS-SINGLE در 26 بهمن 1398

کانادا, ادامه عملیات جستجو برای فیفا رتبه بندی امتیاز برای بهبود آن به جام جهانی راه خواهد ترینیداد و توباگو دو بار در جزیره ونکوور در ماه مارس بین المللی پنجره.

کانادا مردان در حال حاضر در رتبه 73 در جهان دیدار خواهد کرد, شماره 104 Soca رزمندگان در مارس 27 و 31 در چمن مصنوعی در Westhills ورزشگاه در Langford, B. C.

دو کشور ملاقات 11 بار قبلا کانادا با برگزاری یک 7-2-1 لبه.

کانادا در حال حاضر در رتبه هفتم در میان کونکاکاف کشور است که به دنبال گرفتن شماره 6 السالوادور (شماره 69 در رتبه بندی جهان) در پیشنهاد خود را به امن ترین مسیر مستقیم مقدماتی جام جهانی در خارج از منطقه را پوشش می دهد که آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب.

این شش کونکاکاف تیم پس از ماه ژوئن بین المللی پنجره را به اصطلاح سحر و جادو دور مقدماتی که ارسال خواهد شد و سه تیم از این منطقه به قطر 2022.

شکست را به سحر و جادو به معنی پیچیده تر مقدماتی برنامه برای تیم های رتبه هفتم را از طریق 35 در کنفدراسیون. آخرین تیم ایستاده دیدار خواهد کرد جایگاه چهارم سحر و جادو دان به تعیین که نشان دهنده کونکاکاف در بین قاره ای حذفی برای یک اسکله در جام جهانی است.

کانادا در آغاز سال با 1,331.2 امتیاز در هفتمین نقطه در کونکاکاف, 15 امتیاز پشت ال سالوادور.

در ماه ژانویه در کانادا, ضرب و شتم, No. 162 باربادوس دو بار از دست داده و به شماره 39 ایسلند. کانادا فوتبال می گوید که در حال حاضر کانادا در 1,332 نقاط با ال سالوادور در 1,346.

کانادا و مربی جان Herdman بود که در لانگفورد روز جمعه اعلام مارس وسایل گفت: دو برد بیش از ترینیداد خالص می تواند تیم خود را 7.5 تا هشت امتیاز.

این کانادایی ها بودند 30 امتیاز پشت ال سالوادور ژوئیه گذشته زمانی که کونکاکاف اعلام کرد خود را تصحیح مسیر برای جام جهانی.

پرسید که چه کانادا شانس در حال حاضر ساخت, سحر و جادو, Herdman پاسخ داد: "بهتر از ماه جولای.

"من فکر می کنم که واقعیت ما," او اضافه شده در مصاحبه. "هنگامی که ماه ژوئیه در اطراف آمد و ما با 30 امتیاز به دور آن کمی عذاب و دل تنگی. من فکر می کنم از طریق (کونکاکاف) سازمان ملل لیگ ما قادر به پنجه برخی از نقاط بازگشت و همچنین به عنوان ال سالوادور رها کردن یک زن و شوهر از نقاط."

"چهارده امتیاز دور در دو بازی FIFA ویندوز. ما هنوز در مبارزه با" او اضافه شده است. "این چیزی است که انگیزه هر کس در تیم ملی محیط زیست در دقیقه است. ما هنوز در حال مبارزه است. و چه داستان آن خواهد بود اگر ما واجد شرایط برای سحر و جادو."

ترینیداد و توباگو است که تحت مدیریت جدید با سابق انگلستان بین المللی تری فنویک منصوب مربی در ماه دسامبر. فنویک, 60, صرف بیشتر عمر خود را حرفه ای بازی با کوئینز پارک رنجرز اما همچنین صرف زمان با تاتنهام و کریستال پالاس, لستر و Swindon Town.

فنویک که ازدواج ترینیداد نیز مدیریت باشگاه تیم در ترینیداد و توباگو است.

"این خواهد بود که یک بازی سخت برای ما و یکی از بازیکنان ما را به سمت آن" Herdman گفت.

کانادا برنده 2-0 آخرین بار آن ملاقات ترینیداد و توباگو در یک دیدار دوستانه در ماه اوت 2012 در فلوریدا در اهداف خواهد جانسون و Tosaint Ricketts. بازی قبل از آن ترینیداد و توباگو برنده 4-0 در Port-of-Spain در سپتامبر سال 2000 به پایان کانادا مقدماتی جام جهانی اجرا شود.

تیم ملاقات سال گذشته در یک بسته-درب های آموزشی, بازی, برنده 2-0 توسط کانادا در صدر جام طلا.

"این یک بازی نزدیک" گفت: Herdman. "آنها یک چالش واقعی فیزیکی. ورزشی آنها بسیار عالی است و آنها باید بسیار mobile مقابل چهار است که می تواند تهدید کند. آن را برای رفتن به یک بازی سخت و این چیزی است که تیم ما نیاز به آن چیزی است که جمعیت لذت ببرید. ما باید در بهترین های ما برای رسیدن به این نقطه است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

ترینیداد در حال حاضر در رتبه 11 در میان کونکاکاف کشور به پایان رسید آمریکایی ها جام جهانی 2018 مقدماتی امیدوار است با 2-1 ناراحت برنده شدن در ماه اکتبر 2017.

Herdman گفت: ما در همه استعداد بالا برای مارس بازی ها, تماس با آنها را "بحرانی برای کشور کانادا."

"داشتن صحبت ارشد, بازیکنان, برخی از هسته بازیکنان آنها در مبارزه با" او گفت:. "آنها می خواهند برای کمک به کشور خود را واجد شرایط برای سحر و جادو در حالی که هنوز هم وجود دارد یک فرصت است. این بازیکنان سرمایه گذاری کرده و خواهد بود وجود دارد."

Herdman گفت: کانادا فوتبال نگاه کرده بود به بازی های دوستانه ملی در اروپا با استناد به آلبانی و استونی به عنوان مخالفان ممکن است.

"این مسابقات واقعا به شما امتیاز و نه آنها به شما این فرصت را به بازی در مقابل تیم های کونکاکاف و آماده شدن برای آنچه در آینده در پاییز بدون در نظر گرفتن اگر ما در سحر و جادو و یا دیگر سطح رقابت," او گفت:.

Herdman همچنین می خواستم به بازی در خانه با سواحل غرب دیده می شود به عنوان بهترین گزینه با توجه به آب و هوا و زمان از سال است. کانادا فوتبال نزدیک به سازماندهی بازی برابر پاناما و کاستاریکا اما این سفر ثابت به یک موضوع است.

"آنها نیست راحت انجام آن گفت:" Herdman.

پاناما رتبه 81st در جهان است در حال حاضر ال سالوادور در همان پنجره.

ماه مارس بازی ها خواهد بود که برای اولین بار بین المللی "یک" مسابقات در جزیره ونکوور از کانادا زنان همچنین در ویکتوریا Centennial ورزشگاه در مارس 2006.

"من در اینجا در اقیانوس آرام FC را بازی افتتاحیه و آن را واقعی بود عالی فضای" Herdman گفت: از Westhills ورزشگاه.

کانادا, بازی های برگزار شده است مقدماتی المپیک در سال 1983 و 1984 و واجد شرایط برای لس آنجلس بازی در ویکتوریا سلطنتی ورزشی پارک در مارس 1984. جزیره ونکوور همچنین میزبانی جام جهانی مقدماتی مسابقات در سال 1985 و کونکاکاف زنان مسابقات قهرمانی در سال 2002.

Herdman برگزار خواهد شد اردوگاه مارس 23-31 در ونکوور لانگفورد و ویکتوریا با افتتاح بخش در Whitecaps' مرکز آموزش در دانشگاه بریتیش کلمبیا.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب