کانادا راننده رابرت Wickens پس از اتمام هشتم در مسابقه مجازی اولین

رابرت Wickens بازگشت به مسابقه اتومبیل رانی شنبه و نشان داد که او می تواند فقط به عنوان قوی در مجازی آهنگ به ا

توسط NEWS-SINGLE در 17 فروردین 1399

رابرت Wickens بازگشت به مسابقه اتومبیل رانی شنبه و نشان داد که او می تواند فقط به عنوان قوی در مجازی آهنگ به او ثابت کرده بود در آهنگ.

Wickens تا به حال نمی شتافت پس از درد و رنج دچار ستون فقرات طناب آسیب در یک سال 2018 IndyCar تصادف و اولین بازی خود را در مسابقه مجازی مدار قرار داده شد در برگزاری هفته گذشته هنگامی که او نمی تواند دریافت یک فرمان را با دست کنترل تحویل در زمان است.

گوئلف, Ont., راننده امن دو این هفته — ساخته شده توسط مک لارن دیگر توسط Max Papis را فرمان-چرخ-تولید شرکت کردم ولی فقط در دو روز تمرین قبل از روز مسابقه است. او با استفاده از چرخ مک لارن شنبه به پایان رسید و هشتم.

"بازگشت من به IndyCar بود که دقیقا چگونه من آن را تصور — در زیرزمین. من فقط شوخی گفت:" Wickens که به طرفداران یک دیدگاه در کانال رسانه های اجتماعی است که به آنها اجازه دیدن او با استفاده از دست و کنترل.

"در بسیاری از راه های آن را احساس مانند چیزی که واقعی است. چشم من در حال سوختن است. اولین مسابقه در IndyCar بالا 10."

استرالیا اسکات مک لافلین که هنوز به خود واقعی IndyCar اولین برنده مسابقه مجازی از آرایشگر مجازی موتورسواری پارک در آلاباما.

او به ضرب و شتم تیم Penske راننده خواهد قدرت یک همکار استرالیایی بود که در مسابقه از خانه اش در ایالت کارولینای شمالی اسکات سرعت و IndyCar rookie Álex Palou مسابقات در شبیه ساز در اسپانیا.

سرگرم کننده ترین راننده از طریق مسابقه بود کونور دالی در یکی از رسانه های اجتماعی خوردها که در آن او اظهار تاسف "این است که به معنای واقعی کلمه حداقل سرگرم کننده من تا به حال کل قرنطینه" پس از او اجرا شد البته.

پس از پنج بار IndyCar قهرمان اسکات دیکسون چرخید, دالی اشاره کرد که تفاوت بین مسابقه واقعی و مجازی محصول.

"شما می دانید که این واقعی نیست زندگی چون دیکسون فقط چرخید ، هیچ راهی وجود دارد که اتفاق می افتد در زندگی واقعی" دالی گفت. دیکسون 16 به پایان رسید.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب