کانادا جایزه بزرگ به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 همه گیر

کانادا جایزه بزرگ تبدیل شده است آخرین عمده رویداد ورزشی در کشور به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مونترال-بر اساس فرمول یک مسابقه برنامه ریزی شده بود را به جای ژوئن 12-14 قبل از روز چهارشنبه به تعویق افتادن.

فرمول یک گفت: این امید به reschedule رویداد این سال است.

مسابقه دهندگان در بیانیه ای گفت که آنها “غمگین” به تعویق انداختن مسابقه و این که این تصمیم در مشورت با فرمول یک و نمایندگانی از شهر مونترال گردشگری مونترال و استانی و دولت فدرال.

“این به تعویق افتادن بود و نه یک تصمیم که گرفته شد به آرامی یا به راحتی” بیانیه ای گفت:.

به تعویق افتادن آمد ساعت پس از لامپ کم مصرف را به عقب رانده شروع آن فصل به طور منظم در ماه ژوئن. هفته گذشته یکی دیگر از عمده کانادا رویداد ورزشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن — ملکه ورق در Woodbine مسیر مسابقه در تورنتو — نیز به تعویق افتاد.

RBC کانادا باز ژوئن 11-14 در سنت جورج گلف و باشگاه کشور در تورنتو باقی مانده در PGA Tour schedule اما گلف کانادا و RBC گفت: در یک بیانیه مشترک هفته گذشته آنها در حال ارزیابی گزینه های خود را.

کانادا جایزه بزرگ جذب یکی از بزرگترین جمعیت در کانادا ورزشی در هر سال. سال گذشته سه رویداد روز تا به حال اعلام حضور 307,000.

“در حال حاضر بسیار مهم است که تمام انرژی ما قرار داده می شود با هم برای غلبه بر COVID-19,” نژاد رئیس جمهور فرانسوا Dumontier در بیانیه ای گفت. “ما خوش آمدید شما با آغوش باز در مدار Gilles-وینو به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

شهردار مونترال والری پلانت اعلام کرد جمعه این شهر لغو تمام فرهنگی و ورزشی تا جولای 2.

“این یک تصمیم دشوار است چون مونترال شناخته شده است مقصد برای کلاس جهانی رویدادها و جشنواره” پلانت توییتی. “و ما وجود دارد خواهد بود برای حمایت از شرکای ما.”

تماس در مسابقه آمد زودتر از انتظار می رود در ابتدا. در مارس 24, Dumontier گفت که او انتظار یک تصمیم بین عید و ممکن است 1.

وقتی پرسیده شد که در مورد به تعویق افتادن احتمالی در ماه گذشته Dumontier گفت که او امیدوار به برگزاری این رویداد در اواخر تابستان و یا شروع پاییز اگر آن را نمی تواند اجرا بر روی آن سنتی ژوئن خرما.

کانادا در اصل برنامه ریزی شده بود هشتم مسابقه در فرمول یک برنامه. اولین هفت مسابقه قبلا به تعویق افتاده و یا لغو.

کانادا مروج گفت: آنها “شده اند که مفتخر به میزبان اولین مسابقه در سال 2020 فرمول 1 قهرمانی جهان تقویم.”

اعلام می آید پس از F1 گفت: در آن مشغول به کار بود با مروج در تجدید نظر سال 2020 برنامه.

“ما در حال همکاری نزدیک با دوستان ما در کانادا جایزه بزرگ بیش از چند هفته گذشته و حمایت از آنها را در گرفتن این تصمیم لازم برای اطمینان از ایمنی از طرفداران و F1 جامعه” فرمول یک مدیر عامل/رئیس تعقیب کری در بیانیه ای گفت.

“ما همیشه به جلو نگاه به سفر به شهر باور نکردنی از مونترال و در حالی که همه ما را به صبر کمی طولانی تر ما قرار داده نشان می دهد که ما می رسند و بعد از این سال است.”

سازمان دهندگان می گویند خریداری بلیط معتبر باقی خواهد ماند و تماشاگر خواهد بود و اطلاع از گزینه های خود را هنگامی که مسابقه دوباره.

دو کانادایی رانندگان — Lance قدم زدن مونترال و rookie نیکلاس Latifi از Toronto — باید فرمول یک سواری در این فصل است.

قدم زدن را نقطه مسابقه تیم و Latifi ویلیامز تیم ملی هم روز دوشنبه اعلام کرد که رانندگان آنها در حال گرفتن پرداخت تا با کاهش برخی از کارکنان در رفتن کردند. ویلیامز قطع پرداخت برای رانندگان است که 20 درصد در حالی که مسابقه نقطه را فاش نمی کند یک رقم دقیق.

کانادا جایزه بزرگ ساخته شده که اولین آن در سال 1961 در Bowmanville, Ont., و ذخیره جداگانه یک سال شکسته شده است بخشی از F1 تقویم از سال 1967.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

یکی دیگر از عمده سالانه کانادا, مسابقه اتومبیل رانی, رویداد — هوندا ایندی تورنتو جولای 10-12 — هنوز هم در IndyCar را تجدید نظر برنامه که رونمایی شد دوشنبه.

“گفتگو شده اند مداوم با محل نمایشگاه شهر تورنتو هوندا کانادا و IndyCar با قصد به برگزاری این رویداد در اصل برنامه ریزی شده تاریخ به عنوان برنامه ریزی شده” در این مسابقه در بیانیه ای گفت.

“این رویداد منوط به هدایت و حکم فدرال و مقامات شهرداری در مورد مجامع عمومی و سفر. بهداشت و ایمنی از همه در ارتباط با هوندا ایندی تورنتو باقی خواهد ماند اولویت است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>