کانادا چشم انداز تعقیب Claypool, نویل Gallimore گرفته نشده در دور اول پیش نویس NFL

کانادایی تعقیب Claypool و نویل Gallimore را به صبر کمی طولانی تر برای یادگیری که در آن آنها شروع bingنه Claypo

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399

کانادایی تعقیب Claypool و نویل Gallimore را به صبر کمی طولانی تر برای یادگیری که در آن آنها شروع bing

نه Claypool یک گیرنده از نوتردام و نه Gallimore یک دفاعی lineman از اوکلاهما انتخاب شدند در دور اول پیش نویس NFL پنج شنبه شب. دوم و سوم دور برگزار خواهد شد و جمعه شب.

چهار نفر باقی مانده دور خواهد شد شنبه.

هر دو Claypool بومی Abbotsford, B. C., و Gallimore از اتاوا تا به حال ثابت شده است که در اواخر دور اول NFL picks مختلف مسخره پیش نویس. آنها نیز در میان 58 چشم انداز که شرکت تقریبا در پنجشنبه رسیدگی است.

اما پیش نویس تجارت مل Kiper جونیور و دانیل ارمیا دیدم هر دو به عنوان جمعه انتخاب.

شش پا و دو 304-پوند Gallimore به حال 30 پردازد و چهار کیسه و 7.5 پردازد برای از دست دادن فصل گذشته. او در 52 بازی — 38 به عنوان یک نویسنده — در اوکلاهما ثبت نام 148 پردازد 18 پردازد برای دست دادن, نه, کیسه و کیسه و پنج مجبور گیر میکنه.

Gallimore تحت تاثیر قرار در NFL ترکیب با 40 yard dash زمان 4.79 ثانیه تبدیل شدن فقط سوم 300-به علاوه پوند بازیکن به اجرای آن سریع است. او همچنین از ثبت 23 تکرار در 225 پوند پرس سینه.

Claypool شش فوت و چهار 238-کوبنده بود نوتردام پیشرو گیرنده در 2019 با 66 جلب برای 1,037 متری و 13 TDs. او ثبت شده 150 حرفه پذیرایی برای 2,159 متری و 19 touchdowns.

Claypool نیز مطرح ابرو در ترکیب پوشش 40 yard dash در 4.42 ثانیه است. او عضو سابق دیترویت ستاره کالوین جانسون به عنوان تنها گیرنده های اندازه گیری شش پا چهار و 235 پوند یا بزرگتر به اجرا تحت 4.45 ثانیه در ترکیب.

کانادایی دیگر که همچنین می تواند جلب NFL توجه یا به عنوان در اواخر دور میدارد و یا رایگان undrafted عوامل عبارتند از: UCLA کیکر J. J. Molson از Sainte-Anne-de-Bellevue, Que., نوه سابق Montreal Canadiens صاحب J. David Molson و پسر عموی مالک فعلی جف يزد که با حضور NFL ترکیب; دانشگاه اوهایو کارفرمایی ناتان Rourke از Oakville, Ont.; و آلبرتا offensive lineman کارتر o'donnell قرمز, گوزن, Alta.

O'donnell و Rourke شد سوم و هفتم به ترتیب در CFL سراغ دفتر نهایی بالا-20 لیست صادر شده در اوایل این هفته. Gallimore و Claypool شد دو نفر از بازیکنان در رتبه بندی منتهی به این لیگ پیش نویس است که میله میله برای مارس 30.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب