کانادا کارفرمایی ناتان Rourke به دنبال به جلو به گرفتن یک شات در بازی فوتبال pro

ناتان Rourke نیست فرسایش مورد نامشخص فوتبال آینده است.Oakville بومی واجد شرایط برای هر دو NFL و لامپ کم مصرف پ

توسط NEWS-SINGLE در 30 فروردین 1399

ناتان Rourke نیست فرسایش مورد نامشخص فوتبال آینده است.

Oakville بومی واجد شرایط برای هر دو NFL و لامپ کم مصرف پیش نویس این ماه پس از یک مولد دانشگاهی حرفه ای در دانشگاه اوهایو. نه تنها Rourke مطمئن نیستید در مورد که در آن او خواهد بود وجود دارد موضوع چگونه بسیاری از بازی ها — اگر هر دو لیگ بازی خواهد کرد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

اما به جای ساکن است که شش پا و دو 209-پوند کارفرمایی است که به دنبال به جلو به تحقق یک رویای کودکی.

"شما می خواهم فکر می کنم من بیشتر نگران آن" Rourke گفت: از طریق تلفن از Athens, Ohio. "وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت با COVID در حال حاضر که فقط یکی دیگر از چیزی که من به طور بالقوه می تواند نگرانی در مورد.

"اما من در صلح با آن است. همه من همیشه می خواستم از وقتی که بچه بود به بازی حرفه ای و فرصتی برای انجام این کار است. در حال حاضر که من احساس می کنم خیلی نزدیک که چه هیجان انگیز است."

Rourke, 21, تکمیل 200 308 عبور (64.9 درصد) برای 2,820 متری با 20 touchdowns و پنج interceptions فصل گذشته.

بیش از سه فصل و 39 حرفه ای شروع می شود Rourke شد 526-برای-895 (58.8 درصد) برای 7,454 متری با 60 TDs و 20 interceptions. او برای 2,639 دفاع کرد گرفته شد متری (6.21-حیاط متوسط) و 49 touchdowns عبد به حال سه مراسم برای 20 متری و دو TDs.

Rourke نیز تنها دریافت کننده جان Cornish جایزه داده می شود و سالانه به بالا کانادا بازیکن در NCAA صفوف برنده در سال 2018 و 2019. او یک فینالیست دوباره در این سال با برنده بودن نام ماه آینده.

با وجود جامد روانی رویکرد Rourke تا به حال برای مقابله با چالش ها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. دانشگاه اوهایو این نرم افزار بعد میله میله برای 17 مارس لغو شد مجبور Rourke به مجازی تمرینات و پرتاب جلسات در دسترس برای تمام 32 تیم NFL. او همچنین برگزار مجازی مصاحبه با NFL و CFL باشگاه است.

پیش نویس NFL برگزار خواهد شد دوشنبه تا شنبه. این لامپ کم مصرف رویداد مارس 30.

Rourke آمار و ارقام به هم بود اواخر دور NFL انتخاب کنید و یا ثبت نام به عنوان عامل رایگان undrafted. او همچنین ترک درب باز برای بازی در کانادا, اما ترجیح می دهم به اگزوز تمام گزینه های جنوب مرز ،

CFL تیم تنها می تواند تنها دو quarterbacks در فعال roster. یک سوم را باید محتوای مقیم وقت خود را در عمل فهرست.

"او شده است بسیار سازنده بازیکن فوتبال و باز هم شما را به او را درک و خود را عامل و تماس های گرفته شده در NFL کاملا رایج است که برای بسیاری از بچه ها در این زمان از سال" Winnipeg, GM Kyle والترز گفت. "او به سختی او را فیزیکی و تاپیک های زیادی در مورد بازی خود را.

"اگر و هنگامی که او را در راه خود را به لامپ کم مصرف, او مشروع ،

در کانادا متولد شده quarterbacks در CFL گونه در معرض خطر هستند. Mississauga را براندون پل بازنشسته در ماه گذشته پس از پنج فصل به دنبال یک حرفه ای در کار پلیس است. او به نظر می رسد در 69 حرفه ای به طور منظم فصل بازی های ساخته شده و شش شروع می شود.

"هنگامی که مردم مانند براندون پل بودند در لامپ کم مصرف, آنها الهام بخش برای بسیاری از بچه ها و نشان دادن شما می توانید انجام این کار" Rourke گفت. "من می خواهم به آن نگاه همان راه است.

"وجود ندارد بسیاری از کانادایی quarterbacks اما این فرصت را به یکی و قادر به تاثیر نه تنها برای خودتان بلکه دیگران است که شما به دنبال مراحل خود را که واقعا سرد است. من می خواهم به درک من بازی نه تنها برای خودم بلکه بسیاری دیگر از مردم که می خواهم به انجام آنچه که من انجام می دهند."

Rourke به نظر می رسد از روی علاقه در زمان خود را در دانشگاه اوهایو اما با یک استثنا است.

"من فکر کردم که ما بهترین تیم در مک همه سه سال و ما نمی win MAC قهرمانی" Rourke گفت. "این یک چیز است که رفتن به نگه داشتن غذا خوردن در من است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

اما Rourke را بیش از فقط یک ریشه منافع در هنگام اوهایو رزومه تعقیب آن برای اولین بار مک عنوان پس از 1968. او برادر کوچکتر Kurtis — شش پا-سه 211 پوند کارفرمایی — یک دانشجوی سال اول در سال گذشته است.

"او خود را بازیکن" ناتان Rourke گفت. "من می خواهم به مطمئن شوید که او نمی تواند زندگی می کنند تا به هر گونه انتظارات و او را برای رفتن به هموار کردن راه خود را.

"من هیجان زده به تماشای او. بزرگترین امید است که او برنده مسابقات قهرمانی زیرا که چیز خاصی برای او در دانشگاه و جامعه از آتن است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب