کانادا زنان را با تکیه بر تجربه به عنوان آخرین المپیک فشار شروع می شود با یک نبرد با بلژیک

کانادا بسکتبال زنان در برنامه شده است صعودی از طریق جهانی رتبه برای بیش از یک دهه است. بازیکنان شده اند از طری

توسط NEWS-SINGLE در 17 بهمن 1398

کانادا بسکتبال زنان در برنامه شده است صعودی از طریق جهانی رتبه برای بیش از یک دهه است. بازیکنان شده اند از طریق بازی های سخت و فوق العاده ای مورد ضرب و شتم مخالفان در طول است که شامل بالا-هشت 8 پس از اتمام در هر یک از دو بازی های المپیک و یک شماره 4 رتبه بندی در جهان امروز است.

همه درس های آموخته شده در آن افزایش می رویم به در مفید آمده است که زنان را فشار نهایی خود را نسبت به یک سوم المپیک اسکله شروع پنج شنبه بعد از ظهر در اوستند بلژیک.

"ما یک مقدار زیادی از تجربه پس از قرعه کشی و بسیاری از بازیکنان که در شرایط سخت بزرگ بازی در کشورهای مختلف" سر مربی لیزا Thomaidis گفت. "امیدوارم که با این نسخهها کار به نفع ما."

شش نفر از 12 زنان — Miah-ماری Langlois کیا, پرستار, Nayo Raincock-Ekunwe کیم گوشه میراندا Ayim و ناتالی Achonwa — در حال holdovers از چهارم تیم در سال 2016 المپیک ریو و همراه با Bridget Carleton و جیمی اسکات هفتم-محل تیم در سال 2018 مسابقات قهرمانی جهان است.

کانادا در یک گروه — با سوئد و ژاپن — رقابت برای دو لکه در توکیو بازی های المپیک در تابستان امسال است. ژاپن در حال حاضر تضمین یک اسکله به عنوان کشور میزبان تنها یک تیم را از دست ندهید تابستان بازی ها.

برنامه نیروهای کانادا به یکی از بزرگترین بازی های راست کردن خفاش. آنها در این بازی میزبان بلژیک و ستاره اما Meesseman های 2019 WNBA Finals MVP روز پنج شنبه در 2:30 ET.

"آنها یکی از بهترین بازیکنان در جهان را در تیم خود ... بنابراین این قطعا یک چالش خوب (با آنها) در" گوشه گفت. "من تا به حال برخی از افراد که می خواستم از تیم باشگاهی من در فرانسه و بلیط در اینجا به فروش می رسد در بلژیک تقریبا بلافاصله است که بسیار شسته و رفته. آن را برای رفتن به یک خانه کامل (در 5,000-صندلی اوستند گنبد). آن را برای رفتن به یک محیط خصمانه است که تمرین بسیار خوبی برای ما است."

کانادا در یک جانباز فهرستی کامل از اندازه و ورزشکاری. Achonwa و Kayla الکساندر می تواند غالب در داخل اواز یا موسیقی دو نفری و امثال Langlois Shaina Pellington و Raincock-Ekunwe هستند بالاتر از متوسط ورزشکاران است. آنها ستاره بورس و گالری در و Carleton و گوشه و Ayim دو جانبازان که می تواند همه چیز آرام هنگامی که آن را کمی خارج از کنترل است.

"ما اعتقاد داریم که ما ورزشکاری است که ما مزیت" Thomaidis گفت. "ما قصد داریم به طور موثر تر در پایان دفاعی. من فکر کردم در ماه نوامبر (در اوایل صلاحیت مسابقات) ما نیست به عنوان تنگ و تهاجمی و به عنوان مخل به عنوان ما می تواند با توجه به این که ورزشکاران ما پس (ما بود) به دنبال کمی بیشتر در انتهای طبقه برای اطمینان حاصل کنید."

کانادا اصلی قدرت است که فهرستی از آن آشنایی و تجربه است. بازیکنان همیشه متعهد به اردوگاه های آموزشی و تحصیلی حوادث پس وجود انسجام در فهرستی اما آنها نیز در برخی از لیگهای جهان و به دست آوردن تجربه بزرگ است. پنج وجود دارد که در پایان فصل گذشته در WNBA فهرست اسامی و بسیاری را صرف این زمستان بازی در فرانسه و استرالیا و روسیه در آنچه هستند در نظر گرفته برخی از بهترین زنان لیگ در اطراف. بازی شیر یا خط در تجربه های بین المللی و چیزی است که به احتمال زیاد به آمده تا که بازیکنان دیده نمی شود.

"تجربه بزرگ است و بازیکنان که از طریق آن, آن را می سازد تفاوت زیادی" Thomaidis گفت: "هیچ چیز در حال رفتن به در هم ریختن آنها و آنها دقیقا می دانند چه باید انجام شود برای دریافت کار انجام می شود.

"ما واقعا قادر به ساخت برخی از چیزهایی که ما انجام شد در ماه نوامبر به دلیل آن تنها حدود دو ماه. این معمولی نیست رفته برای هشت ماه و پس از آمدن به عقب با هم. آن را نسبتا تازه برای بازیکنان که وجود دارد ما می توانیم نوع انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ خاموش است."

پس از پنج بازی در برابر بلژیک, کانادا, چهره های سوئد در روز شنبه و ژاپن در روز یکشنبه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن