"نمی توانید پرداخت ممکن است": ساخت و اجاره در شهر نیویورک در طول همه گیر

Coronavirus همه گیر ساخته شده مسکن ناامنی فوری به یک جمعیت وسیع تر در شهر نیویورک و مستاجران به دنبال حمایت.عک

توسط NEWS-SINGLE در 29 اردیبهشت 1399
A sign hangs on an apartment building calling on New York Governor Andrew Cuomo to cancel the rent.
Coronavirus همه گیر ساخته شده مسکن ناامنی فوری به یک جمعیت وسیع تر در شهر نیویورک و مستاجران به دنبال حمایت.عکس توسط جاستین لین / سازمان حفاظت محیط زیست-EFE / شاتر

ساختمان ها در 18, 20 و 22 گودوین محل واقع شده در نزدیکی مرز Bushwick و بدفورد-Stuyvesant در بروکلین در نزدیکی دروازه خیابان توقف در J/Z ، این مجموعه که در آن یک آپارتمان دو خوابه برای اجاره $2,599 یک ماه ساخته شد در سال 2006 و سبز نمای احتیاج بالکن. در StreetEasy آن است که آگهی به عنوان سنگ دلربا آپارتمان. ("سنگ دلربا سبز کریستال کوارتز با لکه های خاکستری, دارای خواص درمانی است و به راحتی سنگ.") در روزهای اولیه اجتماعی-فاصله اقدامات چند ساکنان قرار داده تا نشانه ای ارائه کمک با مراقبت از کودک و یا خرید و یا فقط یک بازی دوستانه گوش برای هر کسی که می خواستم به صحبت. این منجر به شکل گیری یک چت آنلاین گروه که در آن بسیاری از ساکنان به همسایگان خود برای اولین بار. آنها coördinated تمیز کردن به طور منظم از این مجموعه را به نرده ها و ورودی صفحه کلید و قرار دادن نشانه ابراز قدردانی برای تحویل و پستی کارگران است. یک مستاجر است که تحت درمان سرطان و گروه باقی ماند هشدار به او کمک کنید. به عنوان آنها صحبت آنها در مورد آموخته تازگی بیکار ساکنان که تا به حال مشغول به کار در مواد غذایی خدمات در اوایل دوران کودکی آموزش و مشاوره است. "این وضعیت" جرمی Cohan, یکی از مستاجران به من گفت. "و پس از آن نسبتا به سرعت مردم شروع به صحبت کردن در مورد چگونه آن دیوانه است که ما باید مجبور به پرداخت اجاره بها تحت این شرایط است." در پایان ماه مارس حدود دو سوم از ساختمان' مستاجر تصمیم به اجاره-اعتصاب یک گروه که شامل برخی که تا به حال شغل خود را از دست داده و برخی بودند که خودداری اجاره در همبستگی.

مستاجران مشورت با یک وکیل است که با این نسخهها کار با سازمان مقاومت در برابر جوامع قرار داده و خواسته های خود را در نامه ای به مدیر اموال گنبد مدیریت: که صاحبخانه ببخش اجاره برای هر کسی که درآمد تحت تاثیر COVID-19 که ساختمان دریافت کافی برای تمیز کردن و تکمیل برجسته تعمیرات که هزینه های اواخر بخشیده شود و صاحبخانه را نفی کرده و به دنبال اقدامات تلافی جویانه علیه مستاجران که سازمان یافته است. (گنبد را مدیریت نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.) مستاجران نیز آغاز شده خود را فراخوانی نمایندگان درخواست آنها را به اجاره لغو برای بیکاران: آنتونیو Reynoso خود را عضو شورای شهر; Erik Dilan خود مجلس; Julia سالازار دولت خود را سناتور و فرماندار اندرو کومو.

وجود دارد چند دسته از اجاره تثبیت ساختمان در نیویورک است. برخی از ساختمان ها مانند سنگ دلربا آپارتمان نسبتا جدید ساخت و ساز است که دریافت معافیت های مالیاتی در ازای دربندی اجاره را افزایش می دهد بیش از زمان دیگر ساختمان های قدیمی تر ساخته شده قبل از سال 1974 را اجاره تثبیت آشنایی به مجموعه های مختلف از قوانین و تمایل به اجاره بسیار پایین تر. Cohan, یک استاد در دانشکده هنرهای تجسمی, زندگی در گودوین محل برای بیش از یک دهه است. او خواستار آن را "gentrification برج"—یکی از بسیاری از تحولات جدید در Bushwick و Bed-Stuy که با دریافت مشوق های مالیاتی از دولت در ازای ارائه اجاره-تنظیم مسکن, اما که تمایل به هزینه نسبتا بالا اجاره در اجاره. نبرد بیش مسکن در نیویورک به طور سنتی حول این شهر عرضه محدود اجاره-تنظیم ساختمان ها و تاکتیک های صاحبخانه استفاده به بند مقررات آزاد آپارتمان و یا مبهم یک ساختمان را تنظیم وضعیت. صاحبخانه باید با استفاده از طیف وسیعی از استراتژی های قانونی و غیر قانونی را به مانند آپارتمان ها به نرخ بازار و بسیارهزینه برای اجاره در تثبیت آپارتمان یکی از شرایط چند که در آن مستاجر هستند از نظر قانونی محافظت زمانی که آنها خودداری اجاره. اجاره تثبیت آپارتمان را تشکیل می دهند تنها چهل و چهار درصد از شهر اجاره انبار اما مستاجران تمایل به بازی یک outsized نقش مسکن در, دفاع, در بخشی به دلیل آنها باید حقوق بیشتر به ورزش خود را در برابر صاحبخانه.

Cohan و همسایگان خود آموخته است که آپارتمان خود را قرار شد اجاره تثبیت شده در سال 2015 در اطراف این زمان است که دولت دادستان کل راه اندازی یک پرس و جو به صاحبخانه که تا به حال دریافت مالیات یارانه ها بدون تنظیم اجاره. در سال گذشته Cohan حل و فصل در خارج از دادگاه برای اجاره او بوده است فردا نماينده ايران در طول سال است. از آن پس او به من گفت که با رضایت ساختمان آپارتمان را ببینید تنها محدود دولت-تنظیم افزایش در اجاره. اما او گفت: مسائل دیگر وجود دارد. ساختمان تنها نامنظم توجه از آن فوق العاده است. سالن نمی تمیز کنید. شده اند وجود دارد آب و نشت گاز مورچه تهاجم و شکسته لامپ نور. "ما در حال زندگی در یک زاغه" Cohan گفت. "این یک ساختمان جدید و نسبتا خوب در یک راه خاص است اما نگهداری آن چیزی است که باید باشد. شد این مورد بود که ما تضمین شده است و همه حقوق ما را از ما می توانست به حل و فصل دوستانه" او در ادامه با اشاره به اجاره اعتصاب. "اما وجود دارد مسائل بزرگتر در نظر وجود دارد که برخی از جنگ است."

در علاوه بر این به یک استاد Cohan است که یک سازمان با حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا یکی از بسیاری از گروه های سیاسی که پیوست, فشار برای اجاره بخشش در طول coronavirus بیماری همه گیر. او می گوید که بسیاری از پیچیده ساکنان جوان هستند که حجم معاملات مکرر است. مستاجران'-حقوق جنبش در نیویورک به طور سنتی به رهبری دیرین ساکنان اجاره-تثبیت ساختمان, اما به همه گیر ساخته شده مسکن ناامنی فوری به یک جمعیت وسیع تر است و با توجه به مستاجران غیر قابل تنظیم بازار-نرخ آپارتمان انگیزه به دنبال بیشتر حمایت. "مردم هستند که سیاسی توسط یک وضعیت که در آن دولت است نه انجام کار خود را به مراقبت از مردم و نه ثروتمند مراقبت از مردم به عنوان آنها باید" او گفت:. "من فکر نمی کنم ما دیده می شود هر چیزی شبیه به این از زمان رکود بزرگ—هر دو با دولت از اقتصاد و مردم ایستاده و اقدام است."

نیویورک تقریبا بیش از هر شهر دیگر در امریکا یک شهر از مستاجرها: دو سوم از آن خانواده و یا 5.4 میلیون نفر زندگی می کنند در واحد اجاره. از اواسط ماه مارس بیش از هشت صد هزار نیویورکی زمینه برای مزایای بیکاری اما سیستم دولتی مواجه شده است و پشتیبان گیری و تاخیر در گرفتن پول برای بیکاران. ایالت نیویورک بیکاری مزایای پوشش در حدود نیمی از یک فرد هفتگی پرداخت با سود حداکثر در حدود پنج صد دلار در هفته به علاوه اضافی شش صد دلار یک هفته از مراقبت عمل می کنند. بسیاری از نیویورک کارگران واجد شرایط نیست برای منافع خود را به دلیل وضعیت مهاجرت یا طبیعت کار خود را. لوایح دوقلو را به حالت تعلیق اجاره و پرداخت وام مسکن برای مردم در مواجهه با مشکلات مالی معرفی شدند در دولت و قوه مقننه توسط مایکل Gianaris یک سناتور از ملکه و Yuh-خط Niou یک عضو مجمع از پایین منهتن اما آنها هرگز از آن ساخته شده از کمیته. در مارس 20, فرماندار کومو اعلام کرد سه ماه مهلت قانونی برای اخراج. در مه 7, با انقضای مهلت قانونی بلندی او تمدید آن را به اوت 20, هر چند تنها برای مردم در بیکاری یا رو coronavirus مربوط به "مشکلات مالی." (او نیز ممنوع هزینه های اواخر و گفت که مستاجر می تواند امنیت خود را سپرده نسبت به اجاره.) اما کومو داده است هیچ اطلاعاتی در مورد چگونه پول فقیر مستاجران باید انتظار می رود به گرفتن تا با اجاره خود را, و یا اینکه آیا صاحبخانه قادر خواهد بود در نهایت به اخراج مستاجران که کاهش یافته است ، "این نیست که شما نمی مدیون اجاره در یک زمان دلیل این که شما امضا قرارداد و حتی مردم به آنها به شما پرداخت اجاره مجبور به پرداخت اجاره بها و آنها باید هزینه های" کومو گفت: در پاسخ به یک پرس و جو از یک خبرنگار در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 30. در ضمن او را تشویق دولت-تنظیم دهندگان به حالت تعلیق در پرداخت وام های مسکن مسکونی یک ژست که زده بسیاری از مستاجران به عنوان ناعادلانه privileging مالکان بیش از مستاجرها.

آوریل 1st, آگهی آغاز شده بود ظاهر می شود در ویندوز از محله من: "لغو اجاره در حال حاضر." توسط مارس 1st, بیش از سیزده هزار نفر با امضای یک تعهد برای اجاره-اعتصاب همچنین خواستار لغو اجاره برای حداقل چهار ماه در نیویورک دولت توقف افزایش اجاره یک تضمین می کنند که مستاجر قادر خواهد بود به تجدید اجاره در طول همه گیر و یک rehousing از بی خانمان ها. این ایالت-Downstate مسکن داد, غیر انتفاعی, سازمان چتر یک ائتلاف مسکن-حمایت گروه اعلام کرد که اعضای آن تا به حال سازماندهی بیش از پنجاه ساختمان ایالتی که مستاجر نمی خواهد پرداخت اجاره در آنچه در حال حاضر به عنوان "نمی تواند پرداخت ممکن است." در آوریل 17th, این کنگره Ilhan عمر از مینه سوتا, معرفی یک لایحه که موسسه در سراسر کشور لغو و اجاره خانه-پرداخت وام مسکن از طریق این مدت از همه گیر و ایجاد یک صندوق امداد برای مالکان و دارندگان وام مسکن.

Coronavirus فرود در یک شهرستان که در آن مسکن در حال حاضر یک نقطه استرس. در ماه مارس بیش از شصت و دو هزار نفر در هتلی در شهر نیویورک شهرداری پناهگاه بیش از بیست هزار نفر از آنها را کودکان. از سال 1994 شهر مقرراتزدایی برخی از سیصد هزار اجاره-تثبیت آپارتمان. لیست انتظار برای مسکن که از ماه مارس 2019 شد و بیش از صد و هشتاد هزار خانواده ، تقاضا برای بازار-نرخ مسکن تحت فشار قرار دادند تا اجاره کردن شتاب; متوسط اجاره افزایش یافته است بیش از سی درصد بین سال های 2010 و تا سال 2018 با توجه به تجزیه و تحلیل توسط StreetEasy خود لیست را افزایش می دهد به خصوص در تلفظ به سرعت در حال gentrifying محله. اخیر شهر نیویورک مسکن و جای خالی بررسی از سال 2017 در بر داشت که پنجاه و شش درصد از بررسی خانواده بودند "اجاره بر دوش" که بدان معنی است که بیش از سی درصد از درآمد خود را رفت و نسبت به پرداخت اجاره.

کمتر قابل سنجش است هتک ابرو از یک مستاجر در شهر نیویورک است. نیویورک در حال استفاده می شود به پرداخت مقدار زیادی از پول برای امتیاز پرداخت کسی که مقدار زیادی از پول کارگزار: هزینه است که طیف وسیعی از یک ماه تا پانزده درصد از ارزش یک سال اجاره هنگامی که شما ثبت اجاره نامه های جدید, هزینه ها برای دریافت اعتبار خود را بررسی هزینه ها برای دریافت کلید خود را. (اخیر دولت قانون پوش کارگزار هزینه در بیست دلار اما اجرای آن متوقف شده است توسط یک چالش دادگاه از املاک و مستغلات منافع.) من یک بار صاحبخانه که شارژ مرموز "هزینه گاز" از هفتاد و پنج دلار در ماه است. (فعلی من قبض گاز حدود سی دلار در ماه است.) اجاره در بازار-نرخ آپارتمان تمایل به رفتن در غیر قابل پیش بینی نرخ و تردید به افزایش مشکلات با صاحبخانه است که ممکن است اثبات کینه جو. مالکیت خانه در شهر نیویورک اغلب نمی توان مالی حس حتی برای کسانی که استطاعت پرداخت اما اجاره برای زندگی باعث می شود آن را سخت برای ایجاد حس اطمینان.

Cea ویور یک سازمان با مسکن عدالت برای همه به من گفت: "اگر شما مستاجر در این کشور شما به عنوان یک شهروند درجه دوم. وجود یک مکانیسم برای مستاجرها برای ایجاد ثبات و ناگهان همه متوجه می شوند که در یک بار." در اصل از روچستر نیویورک ویور است که سی و یک سال بود و تنها پرداخت کارکنان از شمال ایالت-Downstate داد که آن را با موفقیت لابی نیویورک دولت در قوه مقننه به تصویب برجسته مستاجر-قوانین حفاظت از آخرین سال است. قوانین است که محافظت از مستاجران اجاره-تنظیم سهام مسکن بودند و گسترده ترین در یک نسل و به نظر می رسد به املاک و مستغلات صنعت ، نیویورک املاک و مستغلات مجله معامله واقعی یک بار مراجعه به ویور به عنوان "مستاجر جنبش 'قاتل غول.' "من برای اولین بار او رسیده از طریق تلفن در خانه اش در ارتفاع تاج در اواخر ماه مارس روز قبل از مسکن عدالت برای همه, کمپین راه اندازی شده توسط اتحاد منتشر شد "اجاره اعتصاب Toolkit" که توصیه مستاجران در زبان انگلیسی و اسپانیایی را به این جنبش یک ماده از وجدان. "اجاره حملات هیچ ربطی به اخلاق" آن را توصیه. "بسیاری از مردم احساس تعهد به پرداخت آنچه را که آنها مدیون است.' اما هر حس تعهد اخلاقی شما ممکن است احساس خود نسبت به صاحبخانه است که به احتمال زیاد unreciprocated. آیا او با شما رفتار با عزت و احترام ؟ آیا شما به تعمیرات نیاز شما را در کیفیت او را می خواهید آنها را برای خودش؟" نمونه اجاره-strike نامه خطاب به "بزرگ بد صاحبخانه."

مستاجران با من صحبت کرد که تا به حال کشیده شده است به جنبش سبز طیف وسیعی از شهر نیویورک مستاجرها. برخی از دیوانه بودند در خود صاحبخانه; دیگران به سادگی نمی تواند پرداخت. Maicy جو شوارتز بیست و چهار ساله در سمت غرب بالا رفته بود و کار خود را در تلویزیون تولید و می خواهد برای پیوستن به خانواده اش در واشنگتن است. او مالک Aimco کلرادو مبتنی بر عموم معامله املاک و مستغلات اعتماد است که دارای خواص در هفده متحده به او گفت که اتهام او سه ماه اجاره اگر او شکست خود را اجاره. (Aimco گفت که آن را آغاز کرده است waiving اجاره فسخ هزینه برای coronavirus متاثر از مستاجران اما شوارتز گفت: او تا به حال نشده مطلع از سیاست تغییر دهید.) رزا Genao که در واشنگتن زندگی میکند و ارتفاعات این نسخهها کار به عنوان کارشناس آزمایشگاه در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت که او شروع به تلاش برای سازماندهی همسایگان خود چون برای یک سال قبل از همه گیر او اجاره-تثبیت ساختمان بود نه گاز و چه در حال حاضر بد شد غیر قابل تحمل با اقامت در خانه سفارش دهید. او ساختمان خانه های بسیاری از افراد مسن و افرادی که شغل خود را از دست او گفت: اما بسیاری از آنها بیش از حد می ترسم به اعتصاب. او فعالیت خود به دست آورده یک نامه از ساختمان مدیریت شرکت ارتفاعات مدیریت اطلاع رسانی مادرش leaseholder که Genao سگ ها در نقض اجاره نامه. (ارتفاعات مدیریت نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.) مت کلیفورد زندگی می کند که در Bushwick است leaseholder در یک آپارتمان چند هم اتاقی همه آنها شغل خود را از دست. او نگران بود که برگزار شد از نظر قانونی پاسخگو برای همه برجسته اجاره; او همچنین می خواستم برای پیدا کردن یک راه از فشار سیاستمداران به تصویب قانون برای کمک به مستاجران که نمی تواند پرداخت حتی اگر آنها می خواستند. "این است که مردم نمی خواهند به پرداخت اجاره بها از آنجا که ما فکر می کنم مردم نباید غنی—این چیزی است که ما می گوییم" کلیفورد به من گفت. "صاحبخانه نیاز به سعی کنید به جمع آوری از افرادی که نمی توانند کار کنند عادلانه نیست به صاحبخانه یا مردم کار نمی کند."

اجاره حملات به طور سنتی استفاده شده است مستاجران' انجمن به زور بد صاحبخانه به ساخت تعمیرات: نابودی موش ها تبدیل گاز به, از بین بردن کپک سیاه یا هر یک از بسیاری دیگر از وحشت نیویورک مستاجران مواجه شده اند. در سنتی اجاره اعتصاب مستاجران ادامه خواهد پرداخت اجاره بها را به حساب سپردن تا زمانی که حل و فصل رسیده است و معمولا در دادگاه. بافنده گفت که استفاده از اصطلاح "اجاره اعتصاب" در طول همه گیر است کمی از یک اسم بی مسمی است. "ما در حال تلاش برای ایجاد یک بحران سیاسی برای صاحبخانه که بیشتر به لحاظ سیاسی قدرتمند از مستاجرها," او گفت:. "هزاران نفر از مردم با هزاران نفر از صاحبخانه نمی تواند از پرداخت اجاره و آن نیاز به یک راه حل سیاسی است."

با توجه به بافنده در آخرین هفته از ماه مارس مسکن عدالت برای همه لیست پستی رفت از هفت هزار آدرس ایمیل به بیش از صد هزار. برای او لحظه ای تأکید چگونه مخاطره آمیز زندگی تا به حال شده است قبل از این مستند. "در مسکن جنبش ما شده است گفت: برای سال است که هر کس یک رویداد زندگی از اخراج" او گفت:. "این یک بحران است که در سرعت جوش—آن نهفته بود. هیچ کس صرفه جویی شد. هیچ کس تبدیل شدن به صاحب خانه است. همه اجاره و آنها تا به حال یک سقف بالای سر و از آنها گرفتن. آن بد بود اما آن را به اندازه کافی."

در اواسط ماه مارس بسیاری از صاحبخانه شروع به ارسال عصبی یادآوری است که اجاره بود و هنوز هم به دلیل در مارس 1st, به عنوان اگر مستاجران ممکن است فراموش نکنید. برخی از صاحبخانه ها ابراز حس آزرده خیانت در مستاجرین که باید پرداخت اجاره خود را; در Facebook گروه هایی مانند "اقدام: شهر نیویورک اجاره اعتصاب" است که بیش از چهار هزار اعضای, مستاجران ارسال شده تصاویری از به طور فزاینده خشم ایمیل و پیام های متنی. یک مستاجر نوشته شده در مورد صاحبخانه است که تهدید به اقدامات تلافی جویانه در ماشین خانواده دیگر گزارش شده است که یک مالک ادعا می کند این ساختمان این است که "واجد شرایط" برای اخراج یخ. دیگر صاحبخانه مستاجران را تشویق به ثبت نام اجاره-تعویق توافق نامه که در آن مستاجر موافقت خود را با اضافه کردن عدم پرداخت اجاره بر روی آینده پرداخت اجاره. برخی از صاحبخانه ها را به یاد مستاجران خود صورتحساب; آنها پیشنهاد کرده اند که مستاجر می تواند شغل در آمازون و یا در فروشگاه های مواد غذایی. آنها را تشویق مستاجران را به اتهام اجاره خود را به یک کارت اعتباری و یا برای تنظیم خودکار بدهي.

اگر برخی از صاحبخانه ها به نظر می رسد در انکار در مورد اجتناب ناپذیر اثرات بیکاری توده اریک Kober بود که مدیر مسکن و اقتصادی و زیرساخت های برنامه ریزی در نیویورک گروه برنامه ریزی شهرستان از سال 1991 تا سال 2017 نشان می دهد که نگاه به دهه هفتاد زمانی که مردم از دست دادن و عدم تامین مالی منجر به بزرگ swathes از مخروبه و رها شده سهام مسکن. "در نهایت این سیستم با حروف بزرگ" Kober توضیح داد. "باید برای نقد جریان در سیستم به نگه داشتن آن رفتن." اگر اجاره پرداخت نمی کند و صاحبخانه به مشکل مالی ساختمان تا پایان رو به وخامت است. اگر صاحبخانه به طور پیش فرض بانک ها که در طول تاریخ شده است بد در مدیریت اموال و در نهایت داشتن ساختمان و مسکن شرایط را بدتر نکنید. املاک-مالیات بر درآمد می افتد. Kober توصیف آن به عنوان یک "مارپیچ رو به پایین" است که در گذشته تنها متوقف زمانی که دولت ارائه کم هزینه وام و یا منصوب اضطراری مدیران. زمانی که دولت خود را تجربه یک کمبود مالی به نیویورک را از جمله تامین مالی می شود دشوار است به آمده است.

پس از از دست دادن هشت صد هزار نفر از ساکنان در نوزده-دهه هفتاد جمعیت این شهر رشد کرد و در دهه نود و تورم در حدود یک میلیون نفر بدون معادل افزایش در ساخت و ساز مسکن. اما Kober اصلاح شود این ایده من تا به حال دیده می شود در گردش است که مردم ترک نیویورک به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر ممکن است این شهر راحت تر برای طبقه متوسط. "تنها راه مردم پایین می رود این است که اگر این شهر متوقف می شود یک چراغ فرصت خواهد بود که وحشتناک برای از دست دادن نیویورک و برای کل کشور," او گفت:. او به یاد می آورد در حال حرکت به سمت شهر در سال 1980 بود که آن را "کثیف, مختصر و مفید, و فقط به طور کلی نچسب" به دلیل ضعیف تامین خدمات و زیرساخت ها است. اگر این شهر چهره های مشابه بحران مالی گفت: "از آن خواهد شد ارزان تر برای طبقه متوسط برای پیدا کردن مسکن در شهر, اما آنها نمی خواهند به اینجا."

Durante (دنی) Galeotafiore است که شاید یک نمونه از نیویورک صاحبخانه که لذت بردم از این شهر چندین دهه اجرا رفاه. او به نیویورک نقل مکان از شهر ناپل در ایتالیا در سال 1976 افتتاح شد, دنی, پیتزا, کردن مونترو L توقف در سال 1983 و خرید ساختمان برای اولین بار در ویلیامزبرگ در سال 1992. پس از چند سال نرخ جرم و جنایت بالا محله رونق گرفت. او در حال حاضر دارای پنج ساختمان در ویلیامزبرگ و در Ridgewood ملکه با چهارده مسکونی و تجاری واحد است. گذشته خود را اجاره-کنترل مستاجر یک هشتاد و پنج سال می پردازد و هفت صد و پنجاه دلار در ماه در یک ساختمان که در آن هر کس دیگری می پردازد و بیست و پنج در صد. از آنجا که مستند بسیاری از مستاجران را مجبور به پرداخت اجاره خود را به عنوان معمول است اما برخی از—یک متخصص مد مو یک متصدی بار آمده اند خواستار است. او به آنها داده تخفیف اما عذاب آنها را برای داشتن پس انداز.

فکر می کردند که این شهر ممکن است در ادامه آن بی شفقت افزایش نسبت به قیمت های بالاتر غیر قابل تصور به نظر می رسید به او. "آنها ساختمان های چپ و راست" او به من گفت. "در همه جا وجود دارد نه بیشتر فضاهای پارکینگ! همه جا هیچ چیز برای فروش, همه چیز گرفته شده است. "او پیش بینی که تاثیر coronavirus تر خواهد بود که از 9/11 زمانی که بازار در زمان کوتاه شیب و سپس bounced بازگشت از این نوع مهاجرت است که شهر نیویورک را دیدم در دهه هفتاد. "جایی که آنها در حال رفتن به خانه از او پرسید: من از مستاجران است. "هیچ کس می خواهد به بازگشت به خانه. آیا شما می خواهید برای رفتن به مینیاپولیس?"

من فکر نمی کنم اما من برای اولین بار در اینجا نقل مکان کرد در سال 2003—من فقط می دانم که gentrified نیویورک از پایین جرم و جنایت و قهوه خوشمزه. تا ماه گذشته این دلایل من فکر کردم در مورد ترک شد همه مربوط به املاک و مستغلات: بی ثباتی اجاره, رویای خرید مقرون به صرفه خانه "طبیعت است." قبل از همه گیر من فکر دادن تا من اجاره آپارتمان در مرز Bushwick و Bed-Stuy به دنبال چیزی ارزان تر در 2021. من عاشق آپارتمان جادار چهارم-طبقه walkup در پیش از جنگ را ساخت و هیچ تمایلی به حرکت می کند اما اجاره بها را نگه می دارد در رفتن است. در دهه هفتاد این منطقه از دست داده بود سی درصد از جمعیت خود را در آتش سوزی پس از 1977 خاموشی ده ها تن از ساختمان های. تمام که شد سخت به تصور کنید که در حال حاضر به عنوان پی در پی امواج gentrification از مردم مثل من حال حرکت به نظر می رسید تنها برای سرعت بخشیدن به. خشک تمیز کننده, بسته,, سپس, کافی شاپ—کسب و کار سودآور کشته شده توسط صاحبخانه که فکر می کردم که آنها می تواند انجام دهد بهتر است. هر دو مغازه خالی هستند در حال حاضر. استارباکس باز کردن در خیابان. من به تماشای به عنوان گران قیمت رستوران ها و کافه را باز کرد و پس از آن شکست خورده است. من زندگی در میامی در طول املاک و مستغلات حباب از اواسط دو هزار نفر و من تو را دیدم برخی از علائم مشابه در عجله آپارتمانهای ساخته شده که در ظاهر مانند قارچ انگیزه سود مشهود در سقف پایین و تنگ اتاق خواب, حاکم, معماری, نظریه ظاهر است که اگر یک پنجره بزرگ است به اندازه کافی, شما نمی خواهد متوجه است که شما در حال زندگی در یک محل مغایر با ساکن بودن. گوگل بررسی این تحولات جدید تا به حال مستاجران شکایت در مورد صدا حمل از طریق دیواره های نازک علف دود wafting از طریق کل ساختمان موعود دوچرخه اتاق که هرگز محقق نشد. صاحبخانه به نظر می رسید به تصور ظاهرا منبع بی پایان از rootless جوان حرفه ای; شما به ندرت شاهد تبلیغات هدفمند به سمت خانواده ها از جمله ساختمان های آواره.

حقیقت این است که من حفظ یک کمی Zillow فایل از خانه ها در مینیاپولیس که در آن بزرگ شدم که در آن شما می توانید خرید یک خانه دو خوابه در یک شهرستان با سیاست مترقی برای صدها هزار دلار در کمتر از یک آپارتمان یک خوابه در Bushwick. من هیچ برنامه ای برای ترک و من لازم نیست خود من ماشین لباسشویی و یا خود من چمن, اما من می خواهم به خیال پردازی در مورد داشتن یک خانه نسبتا ثابت و طولانی مدت هزینه های که من می تواند طرح یک زندگی در اطراف. برای چند دهه حاکم فلسفه نیویورک سیاست شده است که دولت و شهرستان دولت باید تشویق املاک و مستغلات توسعه است اما اجاره قوانین و مقررات. سیاستمداران از جمله شهردار, بیل د Blasio, شد فقط شروع به زمزمه در مورد معرفی برخی از نوع یونیورسال اجاره کنترل زمانی که این بیماری همه گیر رسید. پس از سال ها که در آن کسب و کار کوچک صاحبان و طبقه متوسط پذیرفته ناامنی به قیمت زندگی در بهشت شهر نیویورک در حال صاحبخانه در مورد به دست آوردن یک حساب?

آن را خیلی زود به بگویید در دراز مدت اثر این بیماری همه گیر در بازار اجاره. اجاره در منهتن ملکه و بروکلین بودند در بالاترین رکورد از اوایل ماه مارس آغاز شد و با توجه به StreetEasy اما تعداد لیست جدید کاهش پنجاه و دو درصد در نیمه دوم ماه مارس. استثنا بود در کوتاه مدت, اجاره, لیست که افزایش هفتاد درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته به عنوان نامشخص مستاجرها نشان داد یک اولویت برای انعطاف پذیری بیشتر. پس از همه گیر آغاز شد, اجتماعی-رسانه های تغذیه شده اند پر از سیاست ماندن و یا ترک. به خوبی به انجام مجبور به عقب نشینی خود را از ایستگاه تپه و recriminations در مورد بهداشت عمومی از کسانی که بدون وسیله ای برای ترک خود را با یک طرف از حسادت. من در خفا انجام دادن در Facebook اجاره گروه در درجه اول مورد استفاده توسط افرادی که شناسایی به عنوان "دیجیتال عشایر" که در حال حاضر "گیر" در Tulum, هاوایی یا بالی در حال تلاش برای خاموش کردن بار خود را در نیویورک آپارتمان با یک فوریت آن را به یاد می آورد تخلیه ایتالیایی, همسرم, italian-Noirs در آستانه الجزایر استقلال به دنبال توصیه های محرک است که می تواند بسته تا مکان خود را به صورت غیابی به دنبال کسی را بیش از خود را اجاره و خرید خود را ترمیم مبلمان سخت افزار. این معلوم نیست که آیا این افراد تا کنون واقعا در نیویورک زندگی می یا فقط پایدار یک دایره Airbnb اقتصاد; آن نامشخص است اگر چه می تواند ویرانگر برای اقبال SoulCycle و Sweetgreen خواهد بود بنابراین بد برای شهر نیویورک است. اما صحبت صرفا در قول بسیاری از مردم به نظر می رسد به ترک شهر به خصوص افراد جوان که می توانید سوار کردن قرنطینه با پدر و مادر خود و ثروتمند که با توجه به گزارش های خبری, در حال عجله برای اجاره خانه در حومه و شمال ایالت. ژوئن محصول از grads کالج نمی خواهد وارد این سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن است متوقف مهاجرت. اگر این شهر در حال رفتن به از دست دادن مردم به آن نیاز خواهد برای کمک به آنهایی که باقی بماند.

وقتی که من پرسید که جی مارتین مدیر اجرایی جامعه مسکن بهبود برنامه (تراشه), یک سازمان است که نشان دهنده یک گروه از چهار هزار صاحبخانه بسیاری از آنها صاحبان اجاره-تثبیت خواص آیا او تصور می شود وجود اخراج جمعی در ماه اوت زمانی که مهلت قانونی برداشته است او equivocated. از یک طرف او مشاوره صاحبخانه به انجام هر کاری که آنها می توانند برای حفظ آپارتمان اجاره به مستاجران فعلی. او نمی بینم ساکنان جدید عجله به شهرستان در شش تا هشت ماه و او گفت که توده آزمایش از راه دور کار می کنند ممکن است تغییر ذهن مردم-مجموعه: "وجود دارد در دراز مدت پایداری سوال در مورد این که آیا مردم واقعا نیاز به کار چهارده ساعت در روز به استطاعت به اینجا زندگی می کنند." از سوی دیگر مستاجران تنها می تواند دسترسی به این شهر پول نقد اضطراری-گرانت برنامه شناخته شده و نیمه رسما به عنوان "معامله شات:" اگر صاحبخانه شروع به اخراج رسیدگی است. "یک شات معامله" برنامه ای است که در آن شهر می پردازد مستاجرین رسیده اجاره به نگه داشتن آنها را از افتادن به پناهگاه سیستم. روشن نیست که آیا این برنامه دارای بودجه برای مقابله با پتانسیل دامنه مشکل این است که آمار شهر که در مهلت قانونی برداشته شده است. وقتی که من پرسید که چه تراشه بود پیشنهاد مارتین گفت که آنها لابی دولت فدرال به ارائه کوپن مسکن به مستاجران روی بیکاری از جمله به "مردمی که مشکوک وضعیت شهروندی" و کسی در آستانه بی خانمان بودن. اگر کنگره عبور Ilhan Omar اجاره-لغو لایحه بعید به نظر می رسد این ایده است که جمهوری خواهان به حمایت از چنین برای مهاجران مستند نشده—پانزده درصد از شهر نیویورک خانواده ها باید ثبت نشده عضو—به نظر می رسد وابسته به دان کیشوت.

بزرگترین ترس از صاحبخانه مارتین نشان دهنده این است که یک تصاحب مالی میباشد. بدون نوعی از کمک به نگه داشتن mom-and-pop صاحبخانه از defaulting در وام مسکن خود را, مارتین گفت: "کرکس صندوق های تامینی و بانک ها تبدیل خواهد شد بزرگترین صاحبخانه از شهر نیویورک بزرگتر املاک و مستغلات منافع را حتی بزرگتر و کوچکتر صاحبان بیرون رانده شود از بازار و مستاجران را کمتر انتخاب کمتر تماس با صاحب خود و کنترل کمتر بر رفاه محله خود." اما این ایده از یک mom-and-pop صاحبخانه در حال حاضر چیزی از یک اسطوره; مسکن-عدالت گروه JustFix.نیویورک تخمین می زند که متوسط شهر نیویورک اجاره نمونه کارها شامل بیست و یک ساختمان. به برخی از مستاجر فعالان این ایده که صاحبان چند دلار دارایی مواجه هستند مبارزه مالی است که مشابه آن از مستأجر زندگی می کنند که چک برای چک توهین آمیز است.

برخی از قابل توجه مستاجران هستند اشتیاق برای جمعی بیداری در مورد عمیقا مشکل سیستم با این بیماری همه گیر ارائه یک پنجره از فرصت به تقاضای کل تعمیرات اساسی. هارت خانه جمعی عجیب و غریب برای مردم رنگ که می خواهید برای تمرین زندگی جمعی. در حال حاضر آن را شامل چهارده مشاوره ازدواج و مشاوره های دو آپارتمان سه واحد brownstone در Bed-Stuy. صفوف خود را شامل یک پیشخدمت و یک معلم در یک بعد از مدرسه برنامه یک ویرایشگر ویدئو در یک نهاد فرهنگی یک آب و هوا مدنی و سیاسی-انتخاباتی کارگر. بسیاری از آنها رفته اند بیش از یک ماه بدون سود و هر چند آنها برای اعمال نرخ بیکاری پول هنوز از طریق آمده است. در مارس 1st, ساکنان هارت خانه حاضر به پرداخت اجاره. برای نیمی از هم اتاقی این بود که یک سوال از نداشتن پول برای دیگران آن را یکی از همبستگی. خود ساختمان است که بیش از یک قرن, پیر, آنها به من گفت و نه بازسازی شده در سال. آنها سوسک حمام که نشت و وجود یک سوراخ در دیوار در یک طبقه. "هر روز که چیز دیگری وجود دارد" یکی از آنها به من گفت که در یک گروه تماس بگیرید. (آنها خواسته ناشناس باقی می ماند.) پس از اعتصاب شروع آنها تماس گرفته است مستاجران در دیگر ساختمان های اجرا شده توسط خود شرکت مدیریت شمال بروکلین مدیریت. (من به نام شرکت مدیریت و کسی که در جواب به من منتقل به یک خط که در آن تلفن زنگ زد بدون پایان بدون رفتن به پست صوتی تا زمانی که آن را در نهایت متوقف شده است.) "این است و نه فقط" ما نمی تواند از پرداخت اجاره ما نیاز به کمک های' " یکی از هارت ساکنان خانه به من گفت. "ما آن را به عنوان یک سنگ پله برای مردم کار به طور کامل de-commodify مسکن. ما امیدواریم که پس از این همه گیر همبستگی همچنان ادامه دارد."

در مارس 1st, ساکنان هارت خانه آویزان دو بنر از پنجره ها خود را به خواندن "لغو اجاره" و "اجاره اعتصاب." یک گروه آویزان ورق از اد کخ Queensboro پل, نقاشی با حروف که املای "لغو اجاره." یک کاروان از تظاهرکنندگان در اتومبیل سوار را از طریق میدان تایمز توقف خارج جف بزوس را هشتاد میلیون دلار پنت هاوس مجتمع در خیابان پنجم و کومو را در منهتن ، یک "cacerolazo"—یک توده کوبیدن از گلدان و تابه, کردن, پنجره, روش ارجح از معترضان در پورتوریکو در تابستان گذشته—برنامه ریزی شده بود برای 2 P. M. من رفتم تا در سقف من را ببینید اگر من می تواند آن را بشنود. من در زندگی بالا بالا آهنگ از J/M/Z قطار و قطار clattered و screeched زیر من. من نگاه کردن آهنگ پس از عقب کشیدن قطار نشسته و برای یک لحظه تماشای کبوتر اسکان بر روی parapets از ساختمان ها است. من را نمی شنوند هر گلدان یا تابه اما من ناگهان متوجه شدم که من خیره شد در یک کار بزرگ از نقاشی های دیواری در کنار یک ساختمان در خیابان. من هیچ نظری ندارم که آیا آن را به حال شده است وجود دارد در حالی که من فقط تا به حال متوجه شده است و یا اگر آن را فقط به نظر می رسد اما در رنگ سفید بزرگ, حروف آن را بخوانید "اجاره اعتصاب."


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب