سرآشپزها مشهور را به Instagram و به شربت خانه

در این لحظات در میان تلاش های خود را به تحریک برای صنعت خود برخی از نیویورک سرآشپزها در حال گرفتن به اینترنت ب

توسط NEWS-SINGLE در 17 فروردین 1399
Food on cutting board.
در این لحظات در میان تلاش های خود را به تحریک برای صنعت خود برخی از نیویورک سرآشپزها در حال گرفتن به اینترنت برای به اشتراک گذاری آموزش و راهنمایی.عکس ها توسط اریک Helgas برای نیویورکر

روز دیگر سرآشپز تام Colicchio که چهار رستوران در نیویورک در حال حاضر بسته شده, ارسال شده در یک ویدئو کوتاه در Instagram, نشان دادن چگونه او با استفاده از مانده بو کرفس و هویج را به ناهار. (و یا آن را صبحانه ؟ یک تخم مرغ سرخ شده درگیر شد. ساعت و وعده های غذایی به تیرگی آغاز کرده اند.) او آغاز شده توسط نم نم برخی از روغن را در یک ماهی تابه. "مهم نیست که چه روغن?" زمزمه فرد پشت دوربین. "نه. در حال حاضر هیچ چیز مهم!" Colicchio پاسخ, chuckling.

اما Bengtsson اجرایی آشپز Aquavit در شرق midtown فیلم برداری خودش آماده سازی آسان, گوشت, سس برای ماکارونی. او دستور داده بود یک سه پایه آنلاین, او گفت:, اما آن را به مدت دو هفته می رسند; در عین حال او با استفاده از یک سر از کلم بروکلی برای سرپا نگه داشتن گوشی خود را. او به طور معمول اضافه کردن زیتون سبز به سس اما فروشگاه مواد غذایی بوده و تمیز کردن.

اریک Ripert نمایش یک دودی-ماهی قزل آلا کبابی و پنیر فوق العاده ساده گردوی سفید-سوپ کدو دوست دارد که شما هرگز پیدا کردن در رستوران لو Bernardin. در یکی از عنوان های او شامل یک هشدار به می شود مخالفان. "اگر شما یک آشپز-آشپز یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و دسترسی به . . . فراوان و متنوع مواد تشکیل دهنده بزرگ تجهیزات و غیره" او نوشت: "من بسیار خوشحال هستم برای شما و اگر من روش پخت و پز جالب نیست به اندازه کافی برای شما . . . زحمت زیر و ارسال نظرات منفی."

در پی بسته شدن رستوران خود و بسیاری از نیویورک برجسته ترین سرآشپزها هستند مهیج از طرف خود به شدت کمبود صنعت با سازماندهی کارکنان-بودجه امداد, نوشتن, op-eds و اصرار ترکیبات به نمایندگان خود تماس بگیرید و تقاضا به دولت کمک کند. در این لحظه در بین بسیاری از مصرف به اینترنت برای به اشتراک گذاری آموزش نکات و یک نگاه اجمالی از آنچه که آنها تا به در انزوا.

سرآشپزها معمولا مشغول پخت و پز استادانه برای افراد دیگر که آنها را ایجاد کرده ایم ویژه مختصر برای پخت و پز خود را. شما می توانند یاد بگیرند که آن را بیش از حد.عکس ها توسط اریک Helgas برای نیویورکر

پست های خود را به نوعی به معنای الهام بخش. اما آنچه که من دوست دارم در مورد آنها این است چگونه آمرزنده آنها چگونه آنها اجازه آشپز خانه کردن قلاب. اگر شما می خواهید کمک به ساخت خمیر ترش نان—شیک و وقت گیر پروژه فقط مرتب کردن بر اساس است که بسیاری از به دنبال در حال حاضر—شما می توانید آن را در پیک. اگر شما فقط باید زمان و انرژی برای تمرکز بر تغذیه خودتان (و نه نیازمند levain استارت) با منابع محدود نگاه به سرآشپزها رستوران که معمولا مشغول پخت و پز استادانه برای افراد دیگر که آنها را ایجاد کرده ایم ویژه مختصر برای پخت و پز خود را. شما می توانند یاد بگیرند که آن را بیش از حد.

"مایکروویو" اعلام کرد دیوید چانگ از Momofuku در پست های اخیر "یک ماشین از آینده در اینجا در حال حاضر روز. اگر شما فکر می کنم مایکروویو برای شما بد است . . . دور انداختن گوشی های هوشمند خود را." او با استفاده از خود را به "چکش" (آشپزخانه عامیانه برای "طبخ") برخی از سوسیس, روغن زیتون, سیر, پیاز, و تکه های فلفل قرمز. سپس او آب پز orecchiette اضافه کردن "پیر کلم بروکلی rabe" و شلغم و تربچه ها را به آب در آخرین لحظه و همه چیز مخلوط همراه با گاز خردل و سس ماهی, چرا که او نمی باید پنیر پارمسان. "این است که چگونه شما طبخ در رستوران," او نوشت. "چه کسی اهمیت میدهد . . . طعم بزرگ است."

کریستینا طوسی نیروی پشت شیر نوار راه اندازی کرده است یک پخت باشگاه در Instagram Live; قبل از هر جلسه او پست عکس از انبوهی از مواد مختلف اطلاع رسانی پیروان خود که آنها نیاز به تنها یک مورد از هر آرایه Mad Libs سبک. اگر شما لازم نیست که آرد همه منظوره برای برش کوکی شما می توانید سخت کار کردن جو در یک مخلوط کن یا حتی با استفاده از Bisquick مخلوط نان شیرین و پهن. اگر شما لازم نیست که یک وردنه شما می توانید با استفاده از یک بطری شراب یا فوم عضله غلتک.

ریتا Sodi آشپز پشت من Sodi و از طریق Carota ارائه دستور العمل برای فروتن, سیب زمینی سرخ شده با حکیم. ناتاشا Pickowicz از کافه Altro پارادیزو و فلور بار, ارسال شده در, رویایی, doodles کیک و galettes. برای ماه Frederico Ribeiro که شرکت صاحب ته شرکت غرب ایجاد کرد چای فروشگاه و رستوران با همسرش النا لیائو شده است با استفاده از Instagram داستان به سند آنها چگونه غذا خوردن در خانه در یک charmingly deadpan سری او خواستار "Chez فرد." به تازگی در حالی که ساخت ساندویچ صبحانه او اشاره کرد که او می خواهم را فراموش کرده اید به مالیدن سیر روی نان قبل از او گسترش آن با خردل "بنابراین من فقط میخوام مالش سیر در اطراف نان." "جدی ؟" لیائو کردن دوربین. او آهی کشید عمیق. "چه یک زمان استرس زا." ♦tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب