لامپ کم مصرف لامپ کم مصرف, بازیکنان,' انجمن باقی می ماند در تقابل با توجه به T. J. Jones قرارداد

T. J. Jones وضعیت حل نشده باقی مانده است.این لامپ کم مصرف و لامپ کم مصرف بازیکنان' انجمن در تضاد هستند با توجه

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398

T. J. Jones وضعیت حل نشده باقی مانده است.

این لامپ کم مصرف و لامپ کم مصرف بازیکنان' انجمن در تضاد هستند با توجه به رایگان-عامل مقابله گیرنده امضا شده در ماه گذشته با تورنتو Argonauts. جونز 27 ساله Winnipeg, مادری توافق کردند که به قرارداد این گزارش ارزش $200,000 سالانه با Argos در فوریه. 14 پس از گذراندن شش فصل در فوتبال با شیرها دیترویت (2014-18) و New York Giants (2019).

اما چانه زنی جمعی توافق سال گذشته بین لامپ کم مصرف و لامپ کم مصرف بازیکنان' Association محدودیت کانادا rookies به درآمد بیش از 80.000 دلار سالانه در سه سال قرارداد. به گفته یک منبع لیگ پیشنهاد اصلاح به CFLPA برای در نظر گرفتن که پایین تبدیل شده بود.

بنابراین جونز, نماینده او راب سرخ و Argos تمام باقی مانده در برزخ.

"به جای پرش به نتیجه گیری من باقی می ماند و امیدوار است که بحث همچنان بین لامپ کم مصرف و CFLPA برای رسیدن به اصلاح زبان است که در بهترین منافع برای هر دو طرف" سرخ گفت. "این است که یک تصویر بزرگ مسئله ای است که می رود فراتر از فقط T. J., او اولین بازیکن تحت تاثیر قرار.

"اما با توجه به وضعیت شخصی من امیدوارم که این می تواند به زودی حل شود به طوری که او و خانواده اش قادر به تصمیم گیری های مهم است که تاثیر خود را در آینده به طور قابل توجهی."

CFLPA رئیس جمهور جزایر Elimimian توییتی اتحادیه اجرایی و بازیکن تکرار مورد بحث جونز ماده "در طول" و فرستاده لامپ کم مصرف, یک پیشنهاد پنج شنبه. این ساسکاچوان Roughriders' جانباز linebacker اضافه شده لیگ هنوز پاسخ نداده است.

"پیشنهاد شد و ملاقات با خوش بینی با تورنتو مدیریت" Elimimian توییتی. "با این وجود ما هنوز به شنیدن از لامپ کم مصرف.

"ما هیئت مدیره احترام می گذارد بازیکنان ما حقوق, در حالی که همچنین اذعان تمایل به آوردن استعدادهای برتر به بازی ما. ما در انتظار پاسخ از لامپ کم مصرف به پیشنهاد خواهد شد و باید بیشتر نظرات در این زمان است."

اضافه شدن یک لامپ کم مصرف سخنگوی: "این موضوع هنوز حل نشده و ممکن است بحث بیشتر است."

طنز از این وضعیت اگر جونز بودند به ستارگان مبارزه با تورنتو در سال 2020 او نمی خواهد واجد شرایط برای لامپ کم مصرف را بالا rookie جایزه به دلیل وقت خود را در NFL. یک بازیکن می شود رد صلاحیت از مشاجره برای برجسته rookie افتخار اگر او تا به "لباس پوشیدن برای یک باشگاه عضو لیگ ملی فوتبال برای یک فصل به طور منظم پس از فصل یا بازی قهرمانی در فصل جاری و یا هر فصل قبل از."

بعلاوه جونز هرگز پیش نویس توسط یک لامپ کم مصرف, تیم, چرا که او با معیار تلقی می شود یک کانادایی یا ملی ،

یکی دیگر از پیچ و تاب و جالب است که با توجه به CBA تازه کار واجد شرایط به عنوان یک لامپ کم مصرف veteran اگر او را در فهرست مجروح و یا معلول لیست اعضای باشگاه یا باشگاه برای هفت یا بیشتر بازی ها در اولین لامپ کم مصرف شود. اگر این بازیکن منتشر شده است که او چهره بدون محدودیت های مالی و یا قرارداد از ظهر — در امضای قرارداد با تیم دیگری.

جونز پدر آندره, بازی های برگزار شده در لامپ کم مصرف به عنوان یک دفاعی lineman با بمب افکن آبی وینیپگ. سالمند جونز درگذشت در سال 2011 از آنوریسم مغز است. او فقط 42.

T. J. Jones با حضور در دبیرستان در گینسویل, Ga. او سپس خود را صرف دانشگاهی حرفه ای در نوتردام مانند پدرش قبل از انتخاب شدن در دور ششم شماره 189 به طور کلی توسط دیترویت 2014 NFL draft.

جونز به نظر می رسد در 45 حرفه ای NFL به طور منظم فصل بازی ها, ثبت نام 67 جلب برای 852 متری (12.7-حیاط متوسط) با پنج TDs.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

اگر جمله بندی نیست اصلاح شده به اجازه می دهد کانادایی که در بازی NFL برای آمدن به کانادا به عنوان سربازان آن می تواند انشعابات برای لامپ کم مصرف. اتباع بازی در جنوب مرز خواهد بود مناسب تر باقی می ماند وجود دارد و اگزوز تمام گزینه های خود را به جای بازگشت به سرزمین مادری خود به ادامه بازی فوتبال است.

"همه ما می خواهیم برای دیدن بهترین کانادا بازیکنان فوتبال در این سیاره آمده در بازی لامپ کم مصرف" سرخ گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب