CFLPA بازی در نقش مربی با عضویت در coronavirus همه گیر

این COVID-19 همه گیر است مجبور برایان رمزی و لامپ کم مصرف بازیکنان ارتباط به اتخاذ نقش مربیان است.به عنوان تهد

توسط NEWS-SINGLE در 16 فروردین 1399

این COVID-19 همه گیر است مجبور برایان رمزی و لامپ کم مصرف بازیکنان ارتباط به اتخاذ نقش مربیان است.

به عنوان تهدید کوتاه '20 فصل لامپ کم مصرف را افزایش می دهد روزانه به دلیل شیوع اتحادیه جمع آوری اطلاعات روزانه ممکن است بر یارانه های دولتی است که می تواند در دسترس برای بازیکنان است.

"آنچه ما انجام داده ایم از آنجایی که ما شده ایم در مواجهه با این بحران است . . . ارائه منابع" رمزی روز جمعه گفت. "جایی که آن را دشوار برای ما است و ما نمی توانیم به جهت روشن و بگو بله, شما در حال رفتن به دریافت این یارانه.'

"کار ما این است که به منظور تسهیل و آموزش . . . اما در پایان روز تصمیم گیری در این نرم افزار که تحت کنترل دولت است. آنچه ما انجام می دهیم این است که مطمئن شوید که وجود ندارد یک مانع برای بازیکنان قادر به درخواست های مختلف برای یارانه ها است."

شهر کلگری تحویل آخرین ضربه در برابر لامپ کم مصرف به طور منظم باز کردن فصل در 11 ژوئن به عنوان برنامه ریزی شده. روز جمعه آن را لغو تمام وقایع عمومی وجود دارد تا 30 ژوئن.

Calgary Stampeders به میزبانی استان Roughriders در نمایشگاه بازی ممکن است 30. سپس آنها را به باز کردن به طور منظم فصل سرگرم کننده مونترال Alouettes و B. C. شیرها در ژوئن 12 و 18 ژوئن بود.

اتحادیه و لامپ کم مصرف ادامه به بحث در مورد پتانسیل های احتمالی برنامه ریزی برای سال 2020 فصل است. این لیگ در حال حاضر به طور نامحدود به تعویق افتاد شروع اردوگاه های آموزشی.

Rookie اردوگاه شد برنامه ریزی برای شروع May 13 با اردوگاه های آموزشی افتتاح چهار روز بعد.

لامپ کم مصرف بازیکنان در حال حاضر نمی تواند درخواست برای هر یارانه ها. کارگران برای استفاده از مزایای بیمه بیکاری برای مثال تنها می تواند انجام این کار پس از اینکه بدون کار و پرداخت حداقل به مدت هفت روز متوالی در سال گذشته 52 هفته.

و زمان عدم اطمینان ایجاد شده توسط رمان coronavirus شیوع باعث می شود آن را سخت برای بازیکنان به خود را متوقف آموزش فوتبال و نگاه نسبت به تامین امنیت خارج از فصل و اشتغال است.

"دوباره سوالات بسیاری وجود دارد که نمی توان پاسخ داد: در حال حاضر" رمزی گفت. "یک تمرکز ما در تلاش است تا به بازیکنان ما به همان اندازه از یک جدول زمانی که ممکن است در حال حاضر در جهان زندگی میکنیم به طوری که آنها می توانید آماده.

"آیا که آماده سازی فیزیکی خود را آموزش فوتبال و یا تلاش برای پیدا کردن اشتغال برای تکمیل درآمد خود را."

رمزی گفت: CFLPA اطلاعات دارای پتانسیل یارانه های در دسترس برای بازیکنان در وب سایت خود را.

رمزی اذعان می کند که مطمئن نیستید از آنچه پیش رو نهفته است که بازی بر روی بازیکنان داشته باشد.

"اما این وزن در بسیاری از اعضای عمومی در حال حاضر," او گفت:. "وجود دارد بسیاری از مردم تجربه این."

رمزی گفت: اگر این وضعیت ناشی از CFLPA شده است گفت: در آن بازیکن می تواند درخواست برای مزایای بیمه بیکاری.

"یکی از چیزهایی که ما در حال برخورد با این تغییرات" رمزی گفت. "توسعه CERB — کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند — وجود نداشت یک ماه پیش.

"چه ما در حال تلاش برای ارائه تمام مختلف بودجه گزینه های برای بازیکنان ما برای دیدن آنچه که آنها شخصا می توانید برای درخواست و آنچه را که مناسب برای آنها است."

CERB یک برنامه برای کانادایی ایم که مجبور به توقف کار به دلیل این بیماری همه گیر. آن را فراهم می کند $500 هفتگی به مدت 16 هفته.

دولت فدرال آغاز خواهد شد پذیرش CERB برنامه دوشنبه.

در حالی که لامپ کم مصرف و بازیکنان خود را در حال بحث در مورد برنامه های احتمالی آنها نیز پرداختن به عناصر خاصی از توافق دسته جمعی. طبق اين قرارداد بازیکنان دریافت پوشش درمانی تا روز قبل از شروع فصل به طور منظم و یا 10 ژوئن در این مثال.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

اگر COVID-19 همه گیر نیروهای لیگ را به عقب براند شروع '20 فصل به طور منظم وجود خواهد داشت یک دوره از زمان که در آن بازیکن نمی خواهد که پوشش.

"عدم اطمینان است که تربیت از تغییرات مهمی که اتفاق می افتد" رمزی گفت. "شما باید یک گروه تماس در ظهر و 4 بعد از ظهر وجود دارد قابل توجه جهت تغییر یا استانی یا فدرال دولت در مورد آنچه که شما فقط در مورد صحبت کردیم.

"به عنوان کلیشه آن را به عنوان برای تلفن های موبایل چه ما در حال تلاش برای انجام این کار است که گام به عقب و واقعا چه چیزی می تواند ما را در کنترل از طرف ما? ما می توانیم کنترل منابع بیرون رفتن . . . و فقط با ارائه این منابع به عنوان ما در یک بحران در حال حاضر."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب