Chance the Rapper است که هنوز هم مشخص کردن چیزها

عکس توسط جو Pugliese / اوتChancelor Johnathan بنت بهتر شناخته شده به عنوان شانس رپر بزرگ در سمت جنوب شیکاگو اس

توسط NEWS-SINGLE در 29 تیر 1399
Chance the Rapper
عکس توسط جو Pugliese / اوت

Chancelor Johnathan بنت بهتر شناخته شده به عنوان شانس رپر بزرگ در سمت جنوب شیکاگو است. پدرش مشغول به کار به عنوان یک مشاور برای هر دو هارولد واشنگتن, اولین بار, سیاه, شهردار شهرستان و باراک اوباما زمانی که او هنوز یک افزایش رقم در دولت آمریکا با سیاست است. زمانی که فرصت بود در کلاس مدرسه, او عاشق, انجیل, جاز, R. & B. موسیقی است که پدر و مادر خود را در خانه, اما زمانی که او در سراسر Kanye غرب "کالج ترک تحصیل" یک دانه کاشته شد. او شروع به رپ و در سن سیزده یا چهارده او به اوباما گفت که او تا به حال جاه طلبی به عنوان یک حرفه ای. آینده رئیس جمهور پاسخ داد: "کلمه است."

در حالی که در تعلیق برای ماری جوانا در اختیار داشتن فرصت ثبت mixtape به نام "10 روز است." که 2011 بود. این کار به دنبال--"اسید رپ" "کتاب رنگ آمیزی" و اخیرا "روز بزرگ"—ایجاد کرده است شهرت او به عنوان یک هنرمند موسیقی و تغزلی اصالت است. شانس نیز بوده است و یکی از مهمترین و سیاسی درگیر آمار و ارقام در کسب و کار هر دو سطح ملی و در سطح محلی که در آن او شده است تیز منتقد رام امانوئل شهردار سابق شیکاگو و در این شهر از نیروی انتظامی. در ماه های اخیر او به راهپیمایی در زندگی ماده تظاهرات در حالی که تلاش برای نوشتن و ضبط موسیقی های جدید.

وجود دارد هر چند موضوع دیگر به شانس حرفه ای که از یک مرد جوان—ستاره بیست—رو به رشد را به خود هنر و ایده ها. این سفر نه همیشه صاف است. در سال 2016 زمانی که یک کمی شک و تردید بررسی یکی از کنسرت های خود را به نظر می رسد در MTV News, شانس تیم تحت فشار خروجی برای yank قطعه—یک حرکت عجیب و غریب برای یک هنرمند که در غیر این صورت بوق و کرنا متنوع محلی و مستقل را فشار دهید. و در سال 2018 زمانی که Kanye West ابراز حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن شانس آمد شاید بیش از حد عجله به مربی خود را دفاع. (سیاه و سفید"مردم نمی باید دموکرات" او هنوز توییتی.) او بعد از عذرخواهی نوشتن که به نظر او این بود "یک انحراف از مکالمه" و تنها ریشه در نارضایتی سال دموکراتیک غفلت در شیکاگو است.

این مصاحبه که ویرایش شد با Mengfei چن انجام شد برای نیویورکر ساعت رادیو در اوایل این ماه--فقط قبل از Kanye West اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری و پس از آن فقط به عنوان به سرعت خارج کرد. در آن زودگذر نامزدی, شانس نوعی از حمایت غرب و ابراز خود ادامه تردید در مورد جو بایدن. (به عنوان او آن را در توییتر "و yall اینجا tryna من متقاعد به رای دادن برای مجلس. Smfh.") نظرات ملاقات با برخی از انتقاد شدید و به زودی شانس بود: "سرعت پایین تپه" تصدیق کرد که "هر کس رای گیری برای بایدن لزوما انجام این کار با شوق و ذوق." ما در مورد افکار خود در انتخابات و سیاست و ایمان خود را و بیشتر. ما تبادل ویرایش شده برای طول و وضوح.

شانس ما قصد داریم به بحث در مورد موسیقی, قول می دهم. اما بسیار دیگری که در جهان به خصوص در شیکاگو و بسیاری از شهرهای دیگر این احساس که ما باید شروع وجود دارد. به من بگویید کمی در مورد آنچه در زندگی خود شده است و مانند گذشته این چند هفته.

آن را نامطلوب شده است. آن بوده است بسیار بیداری. من فکر می کنم همه تلاش شده است با پیدا کردن چگونه ما تمام شده یا آسیب دیده و یا همدستی در مرد سفید مردسالاری است که در این کشور ساخته شده است.

به عنوان یک مرد سیاه و سفید هر چند آنچه شما آموخته است ؟ واضح است که بسیاری از مردم اگر آنها در حال دروغ گفتن در مورد آن بیدار شده است به برخی از درجه ای در مورد بسیاری از چیزها است. اما آنچه در آن است که شما نمی دانید که شما می دانید در حال حاضر سه هفته بعد ؟

بنابراین بسیاری از چیزها است. یکی می تواند شروع به درک جدایی از کلیسای سیاه از سفید evangelicalism و چگونه های مختلف به نمایش در برابری و مهربانی و محبت و همسایگی عشق می, چگونه عمدی برخی از سفید پروتستان های انجیلی در مورد صحبت نمی بر سفید برتری در کشور و در داخل کلیسا.

من شده است خواندن جیمز مخروطی که یکی از پیشگامان در الهیات رهایی بخش. و در ابتدا به عنوان خوانده شده, من فکر نمی کنم که او می گفت هر چیزی که بیش از حد عجیب و غریب است. وقتی که من رفت و فقط در میان دوستان و یا حتی در اینترنت صحبت کرد و چیزهایی که من در یادگیری از آن combativeness که با آن مواجه شد این بود که فقط برای من تعجب آور. اما آن را در مورد درک است که این خشونت ها که سیاه و سفید مردان با ملاقات در کشور راه بیشتر برجسته از بی عدالتی که زنان مجبور به مقابله با حتی در هفته های اخیر. و من فکر می کنم ما می بینیم بسیاری از شرکت ها در حال بیرون آمدن و ساخت اظهارات در تعصبات درون فضاهای خود را.

آیا شما فکر می کنم آن را صادقانه?

این چیزی است که من فکر نمی کنم یک شرکت می تواند صادقانه به دلیل آن را نه یک انسان. من نمی توانستم اسمش را صادقانه اما آنچه من می خواهم بگویم این است که من فکر می کنم آن قابل توجه است. همه این حوادث به ویژه هنگامی که آنها تحت پوشش رسانه ها و پخش ایجاد یک تمبر زمان در همه چیز. آن را تبدیل به یک مستند چیزی که این افراد تا به حال به بیرون می آیند و یا اعتراف به برخی از اشکال نژادپرستی و یا حداقل اعتراف به سیستمیک بی عدالتی از ایالات متحده است. این که آیا آن را موجب سیگنالینگ یا نه این اتفاق افتاد. چه گفت ؟ اعتراف به چیزهایی اولین گام است.

شما ذکر جیمز مخروطی نوشت که یک کتاب فوق العاده در مورد بسیاری از انواع از راه هایی که مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ همگرا. ما در حال حاضر یک جنبش سیاه زندگی مهم این نیست که رهبری یک Malcolm X و یا مارتین لوتر کینگ. در واقع آن را بسیار مجزا و به عمد رهبر. چه تجربه خود را از یک جنبش است که کاملا متفاوت از یکی از شما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ?

من بیست و هفت. نسل من آموخته بود که حقوق مدنی جنبش به پایان رسید و در دهه شصت با مرگ مارتین لوتر کینگ جونیور و حقوق مدنی عمل قرار دادن همه چیز به عنوان آنها باید. اگر هر چیزی که باور تقویت شد با انتخاب باراک اوباما ، ما بر این باور بودند که بی عدالتی از امریکا یک چیزی از گذشته. من فکر می کنم آنچه این جنبش به ما نشان داده و می آموزد این است که ما بسیار دور از یک برابر و یا در برابر جامعه و خواهد بود که ما این نسل است که رفع آن است. من حدس می زنم بهترین پاسخ این است که من نمی بینم تفاوت بین این دو جنبش است. آنها هر دو مبارزه برای همان چیزی دقیق.

شما در یک حس بزرگ شدم به این کار. پدر خود مشغول به کار هارولد واشنگتن, اولین بار, سیاه, شهردار شیکاگو و همچنین برای مدت زمان کمی شناخته شده دولت آمریکا با سناتور و سپس سناتور به نام باراک اوباما ، من تعجب می کنم که چگونه شما فکر می کنید در مورد اهمیت اوباما در انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن -- و شاید که تغییر کرده است.

آره مثل شما گفت: زمانی که من برای اولین بار ملاقات او نبود جمهور. او فقط از دست یک انتخابات برای کنگره است. و من فقط فکر کردم که او جالبترین شخص در جهان است.

او متفاوت آن زمان ؟

منظورم این است که او در سن توسط دفتر بیضی بدیهی است. اما من فکر می کنم او همیشه تنها شده فوق العاده صاف ، و در خود انتخابات که آیا آن را برای سناتور ریاست جمهوری و یا دوره دوم فکر نمی کنم که انرژی در اتاق در شرایط از آنچه ما فکر نتیجه بود, بود لزوما مثبت است. ما فکر نمی کنم که او قرار بود به انتخاب و یا reëlected. و هنگامی که او برنده هر زمان این واقعا یک معامله بزرگ است.

من فکر می کنم من به طور غریزی حفاظتی در مورد مردان سیاه به خصوص آنهایی که من می دانم و می دانیم که شخصیت. من فکر نمی کنم من تا به حال انتقادی از پیشرفت سیاه امریکا در دوران ریاست جمهوری خود. احتمالا به دلیل یک, من یک بچه. من در دبیرستان بود.

اما من فکر می کنم آنچه که من واقعا آموخته است که در نگاه به گذشته است که نژادپرستی نظاممند می تواند به شما در هر کلاس. من فکر می کنم باراک بدون در نظر گرفتن چگونه محبوب شد و یا چگونه به خوبی صحبت او بود خفه در حرفه خود به عنوان یک رئیس جمهور.

آیا شما انتقادی از او در همه ؟

من فکر می کنم من هستم. من فقط فکر نمی کنم من در فضای سفید. من احساس مانند آن را همیشه یک مکالمه است که به نگاه با نکات دقیق وظریف. و بله, من فکر می کنم وجود دارد قطعا چیزهایی است که او می تواند انجام شود بهتر است.

آیا شما می خواهید او را بیشتر از او بوده است [در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر]?

من فکر می کنم بحث نسبی است از نظر اثربخشی آن و من فکر می کنم شنیدن از باراک اوباما فقط می تواند انجام دهد بسیار است. از نظر من مهم در مورد تنها چیزی که در حال برنامه ریزی برای اوباما, کتابخانه, در, شیکاگو, و چگونه آن را در حال حاضر باعث جابه جایی برخی از مردمی که زندگی می کنند در سمت جنوب. و چگونه آنها را به انجام یک جامعه-مزایای توافق برای دریافت شغل به مردم که زندگی می کنند وجود دارد.

من فکر نمی کنم که این چیزی است که هر رئیس جمهور تا به حال برای مقابله با. من فکر می کنم یک چیز با اینکه سیاه و سفید است که شما را به نگاه کردن به یکدیگر و در یک نقطه خاص است که وزن آن بر مردم, از آنجا که ما هنوز فقط افراد است. به همین دلیل من گفت: من نمی خواهم که به این دلیل آن را بسیار متنوع مکالمه است که من احساس می کنم راحت تر صحبت کردن در مورد با قوم.

شما چه فکر می کنم در مورد چگونه لری Lightfoot نسبتا جدید شهردار شیکاگو شده است در پاسخ به اعتراضات? شما را پشتیبانی نمی کند و او را در ابتدا. شما حمایت مترقی نامزد به نام امره Enyia تا زمانی که او کاهش یافته و خارج از مسابقه است. و سپس شما حمایت می تونی Preckwinkle. آنچه که شما به دنبال در یک شهردار شیکاگو? و چگونه است که لری Lightfoot را از طریق آمدن یا نه در نظر خود را?

داستان چگونه من به پایان رسید تا کار با امره Enyia است بنابراین لایه و دیوانه. من فکر نمی کنم من همیشه می گفت هر کسی این کار, اما من در مورد امره Enyia از طریق Kanye West. او به من به نام درست قبل از اینکه او در مورد به حرکت بازگشت به شیکاگو و او به من گفت که او به فکر کردن در مورد در حال اجرا برای شهردار شیکاگو است. [غرب نمی تواند نظر رسیده است.]

Kanye بود فکر کردن در مورد در حال اجرا برای شهردار ؟

آره.

خواهد شما را بدست Kanye West در حال اجرا برای شهردار ؟ من به یاد داشته باشید او حتی صحبت در مورد در حال اجرا برای رئیس جمهور در یک زمان. شاید او شوخی در اطراف. من نمی دانم.

من فکر نمی کنم چون در آن زمان من فکر می کنم ما در مشاهدات کمی—

واگرا.

آره. اما من فکر می کنم هر دوی ما را تغییر داده اند در بسیاری از راه های پس از آن. من فکر می کنم که ما به توافق برسند زیادی بر روی همه چیز در حال حاضر.

آیا شما فکر می کنی منتقل شده است در سمت چپ ؟

آره اما همچنین فکر کردن در مورد آن را در راست و چپ طیف به نوعی به حاشیه رانده آن است.

نمایشگاه به اندازه کافی.

بنابراین در آن زمان من فکر نمی کنم. من فکر می کنم هر دوی ما شده اند مقدار زیادی از آن. او به نام من برگشت و گفت: او نمی تواند اجرا برای شهردار زیرا شما مجبور به زندگی در [شهر شیکاگو] برای یک مقدار مشخصی از زمان است. و اساسا او مانند "من به دنبال افراد دیگر: آیا شما تا کنون شنیده ام از امره Enyia?" امره بود که به خوبی شناخته شده, نامزد, و او تا به حال برخی بسیار مترقی تقریبا رادیکال ایده های در مورد حاکم شیکاگو است. که شامل defunding پلیس و co-op فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه های گاز. آن را مانند یک دسته از مسائل است که من تا به حال هرگز قبل از شنیده.

او نمی باید کمپین دلار و یا هر گونه کمک کنندگان بزرگ یا هر چیزی. من ملاقات با او و من فقط در عشق با ایده های خود را. من به طور کامل و کاملا همه چیز را من می توانم به پشتوانه مبارزات انتخاباتی خود را. و آن گه کار نمی کند. او به پایان رسید تا نیاز به رها کردن. و از آن پایین آمد به لری Lightfoot و تونی Preckwinkle. و من تصمیم تونی از آنجا که در آن زمان داده لری سابقه در اجرای قانون من واقعا باور دارم که او می تواند به حاکم شهر با بسیاری از پلیس-سوء سوابق و فقط فساد در سراسر.

پس چگونه شما فکر می کنم Lightfoot انجام شده از طریق این بحران ؟

من نفرت, رفتن به این, اما آن را مانند یک متفاوت از چیزی. او یک زن است که حاکم سومین شهر بزرگ آمریکا و دارای مقدار زیادی از فشار و مقدار زیادی از اشتباهات صحیح از پیشینیان خود است.

با احترام شانس من درک می کنم آنچه شما می گویید اما نیست انتقاد سازنده از ترکیبات مانند خودتان و یا هر کس دیگری که درگیر این بهترین راه برای رفتن به, آیا آن را در مقابل یک مصاحبه و یا یک مصاحبه در فضای سفید و یا در غیر این صورت ؟ من کاملا احترام هر تصمیم گیری شما را البته.

راه انتشارات کار این است که جملات از این در حال رفتن به تبدیل شدن به تیتر و نه لزوما زمینه و یا چه تمام مکالمات در اطراف آن است و من احساس می کنم آن را آسان برای انتقاد سازنده برای تبدیل شدن به یک شعار و تبدیل به شخص دیگری استدلال برای چیزی است که من ممکن است لزوما به نفع. من می گویم که من غمگین هستم که شیکاگو یکی از معدود اخیر شهرستانها که نمی تصمیم گیری برای پایان دادن به پلیس قرارداد با مدارس دولتی متاسف است که او تصمیم گرفت به Juneteenth تعطیلات پرداخت غمگین که بیش از هفتاد درصد از دستگیری های سال گذشته در این شهرستان شد سیاه مردمی است.

شما باید به تصمیم گیری بر اساس گذشته خود را. من واقعا نمی تواند انتظار او را به تصمیم گیری است که او باعث می شود زمانی که او خیلی اعتقاد و اعتماد در سیستم ما از حکومت و سیستم از اجرای قانون به عنوان آن می ایستد. او را به تصمیم گیری است که چین با آنچه که او را به نمایندگی برای مدت زمان طولانی. و من باور دارم که برخی از این تصمیمات مضر برای جامعه سیاه و سفید. اما من نمی خواهم به زدن او. من نمی خواهم به یک فرصت را به می گویند او را به انجام دادن کار است.

من فکر می کنم شما در حال دادن او متنوع نقد. من فکر می کنم که کاملا عادلانه است.

ما تا به حال واقعا بد شهرداران در شیکاگو است.

من متوجه شده ام. من می خواستم بپرسم شما در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید به عنوان یک هنرمند. من فکر کردن در مورد خود و فعالیت در این لحظه و این مرا به فکر کردن در مورد خود آهنگ "من ممکن است نیاز به امنیت" از سال 2018 است. ما می تواند زمان زیادی را صرف باز کردن این آهنگ. در حدود چهار دقیقه شما صدا کردن در مورد شهردار سابق, رام امانوئل شما صحبت در مورد شیکاگو سان تایمز روزنامه و مورد Crain است و بسیاری از چیزهای دیگر. آهنگ شروع می شود با چیزی واقعا جالب است: "من ain't no فعال. من شخصیت." لطفا آن را به پایان برساند برای من.

"I ain't no فعال من شخصیت / من نمی co-کاپیتان آن من انفرادی پرواز مانند یک فنجان در کابینه."

راست. بنابراین شما یک فعال و یا شما چیزی متفاوت از آن به عنوان یک هنرمند ؟

من فکر می کنم من یک فعال در این نقطه است. من فکر می کنم که ما باید همه فعالان. من فکر می کنم که همه ما باید فعال در برچیدن سفید برتری و سپس ایجاد یک بهشت واقعی بر روی زمین است. من فکر می کنم که چگونه من درک آن در این زمان بود که فعال بود و کسی که مطلق در نیت خود و در اعمال خود و است که آنها بسیار کارآمد در تعقیب خود را از عدالت و برابری است که نمی تواند آنها را واقعا تحت فشار قرار دادند به سمت چپ یا راست. و که من به عنوان شخصیت اصلی داستان من را اشتباه و قضاوت نادرست در مکان.

در سال 2016 شروع یک سازمان غیر انتفاعی به نام SocialWorks است که تعدادی از طرح های متمرکز بر پرداختن به بی خانمانی و مدنی و جوانان آموزش و پرورش است. یکی از اولین برنامه هایی که SocialWorks با هم قرار داده است که هنوز است به نام OpenMike. آن را می دهد هر جوان بچه که نشان می دهد تا سه دقیقه از زمان مرحله به انجام هر کاری که آنها می خواهند. به همین دلیل بود که برای اولین بار از برنامه و چه شده است و نتیجه ؟

در واقع من می دانستم که من می خواستم به رپ پس از من در کلاس پنجم بود که من برای اولین بار من Kanye West آلبوم. اما من نمی دانم چه مراحل آن را در زمان برای تبدیل شدن به آن و یا چگونه به انجام, و یا چگونه برای آبکاری مخاطب یا ایجاد وزوز تا زمانی که من شروع به رفتن به این-مایک شب که آنها تا به حال در این کتابخانه زمانی که من در دبیرستان بود. آن را در قرار داده شد این پسر به نام برادر مایک هاوکینز بود که یک فعال سیاسی و شاعر در شیکاگو است. من Noname, Vic Mensa صبا, Nico سگال میک Jenkins—این پیش بینی هنرمندان هستند که من معاصران—ما همه نوع رشد با هم رفتن به این برنامه کتابخانه.

شروع کردم به دست آوردن یک پایه فن. من تا به حال یک آهنگ به نام "سلول های مغزی" در مورد سیگار—شما می دانید که به طور منظم دبیرستان محتوا. و آنها آن را دوست داشت به نقطه ای که همه آموخته کلمات. من به یاد داشته باشید من انجام آن احتمالا مانند شش هفته در یک ردیف. سپس یک هفته من سعی کردم یک قطعه جدید و, من نمی تواند به یاد داشته باشید این شعر. من flubbed آن است. و بنابراین هفته آینده من آمد و من انجام "سلول های مغزی" دوباره. و جمعیت بالا رفت. پس از آن برادر مایک کشیده من به سمت و گفت: "اگر شما انجام این آهنگ در هفته آینده, من نه به شما اجازه انجام دیگر."

من فکر کردم در ابتدا که آن را در مورد محتوا. اما آنچه که او به من گفت و آنچه واقعا گیر کرده با من بود که من در حال رشد به عنوان یک هنرمند انجام همان آهنگ ها. من زندگی در این منطقه راحتی.

بنابراین شما باید به خودتان فشار.

آره شما رو برای یادگیری چیزی جدید. شما نمی توانید آمده در آن وجود دارد و سعی کنید و بهترین باشد. شما رو به آمده وجود دارد و بهتر است.

هنگامی که شما در حال فکر کردن در مورد موسیقی خود را و تلاش برای ایجاد حس از این لحظه شما چه می خواهید از خودتان اگر شما تصور دادن آهنگ های شش ماه از هم اکنون در مورد این زمان که ما در حال زندگی کردن است ؟ چگونه شما در مورد آن ؟

من نمی دانم. برای مدت زمان طولانی قلب من نیست به من گفتن برای رفتن به استودیو و رکورد. این است که قبل از مرگ جورج فلوید. این است که قبل از همه گیر. من فقط واقعا احساس می کنم مثل من تا به حال بسیار به می گویند. و من حدس می زنم من چیزهای جدیدتر شده است—

وقتی به شما می گویند چیزهای جدیدتر شما در حال صحبت کردن در مورد کار پس از "روز بزرگ است."

آره. من صحبت کردن در مورد چیزهای که من مشغول به کار در استودیو. من فقط فکر می کنم آن را سخت برای من به آن می گویند زیرا یک دسته از مقالات خواهد آمد مانند "فرصت بعدی آلبوم سیاه و سفید است که آزادی کلام در موسیقی است."

اما این است که نزدیک شدن به آن ،

من فکر می کنم که چه دو تا از آهنگ ها هستند. اما من واقعا نمی دانم. هفته دوم بعد از وجود یک خاموش و پناهگاه در محل چیزهای من تا به حال یک تن از زوم تماس که من مطمئن هستم که همه بود. و من نمی دانم اگر هر حال همان احساس اما من شروع به احساس مانند این تماس نمی لعنتی مهم است. مانند جهان در حال پایان یافتن است. و شما بچه ها می خواهید به صحبت کردن با من در مورد ممکن است تاریخ های تور در پایان سال است. مانند های آن است. من نیاز به دعا شما می دانید چه کنم ؟

شما هنوز هم احساس می کنید که راه ؟

من هنوز هم احساس می کنم نیاز به دعا. من هم احساس می کنم مثل ایمان بدون اعمال مرده است. من احساس می کنم همچنین نیاز به قرار دادن بدن من به آن و سرمایه به آن و نام من را در آن و قصد من در پشت آن است. من می خواهم به موسیقی را, اما من نمی خواهم به زور خودم را به موسیقی است. من در ساخت موسیقی زمانی که من الهام گرفته است.

شما در بزرگ سیاسی خانه و شما به لحاظ سیاسی درگیر هر دو به عنوان یک هنرمند و به عنوان یک انسان است. آیا شما خودتان را همیشه و حتی بیشتر عمیقا درگیر سیاست چیست ؟

من نوع انجام می شود و حتی حمایت از نامزدها.

ما در حال رفتن به سمت یک انتخابات در ماه نوامبر. چقدر امیدوارم که شما سرمایه گذاری در کسی مانند جو بایدن? من فقط حدس وحشی در اینجا است که شما یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

من احساس می کنم وجود یک چنگال در جاده مانند یک سیاه چاله است. من احساس می کنم مثل من می تواند تغییر مسیر تاریخ در حال حاضر با برخی از پاسخ. من فقط رفتن به صداقت: من فکر نمی کنم که جو بایدن برنده خواهد شد در ماه نوامبر. من نمی. من احساس تهمت بود میخوام دو نظر از آغاز دوره اول خود را. فقط به دلیل آنچه که من می دانم در مورد سیاست. چه پدر من همیشه استفاده می شود می گویند این است که شما به انرژی پایه.

پس آن را در مورد گرفتن مردم را به رای دادن در برابر چیزی حتی اگر شما نمی خواهید برای ایجاد یک حذف مخالفان و ایجاد ترس از چیزی اما آن را عمدتا در مورد گرفتن کسی به رای دادن برای چیزی. از اول ماه در دفتر تهمت بود در حال حاضر برگزاری تجمعات انتخاباتی پر کردن عرصه پر از غلط مردمی است. و من فکر می کنم او شده است در حال اجرا خود را reëlection کمپین برای سه سال.

و حتی اگر شماره خود را بد هستند در حال حاضر شما—

خود نبودند اعداد بد اولین بار او را انتخاب می شوند ؟

نه انصاف و این بد است. وقتی شما می گویید که برنده برنده خواهد شد به شما می گویند که این به این دلیل شما نمی خواهید به سرنوشت دچار وسوسه کردن و یا شما واقعا متقاعد شده است که او برنده خواهد شد ؟

من متقاعد شده است که او برنده خواهد شد. این است که هیچ دلیل. این دلیل است که او برخی از سوپر نابغه و آن را نه به این دلیل که امریکا به شدت نژادپرستانه و آن را نه به خاطر جو بایدن بدترین نامزد که کمیته ملی حزب دموکرات می تواند برداشت. بخش بزرگی از آن است که ما احساس نمی نشان داده شده است. مردمی که بیشتر از حقوق خود محروم و من فقط احساس می کنم مثل ما ارائه شده توسط D. N. C. و ما نشده است در حالی که برای. من فکر می کنم ما شرمنده به رای گیری برای مردم گاهی اوقات توسط D. N. C.

شما را شادتر بوده است با برنی ساندرز?

بله. اما من فکر می کنم بخشی از مشکل نهفته است در این سیستم دو حزبی. من فقط فکر می کنم که راه بهتری وجود دارد. و من در تلاش بود به smart-ass مانند من می دانم که تمام پاسخ. من واقعا فقط فکر می کنم مردم دیوانه هستند. اما مردم که دیوانه هستند که سهم زیادی از این نمایش که من نمی باید در انتخاب این دو نفر ارائه شده به ما.

شانس من فکر می کنم من سعی کردم از صبر و شکیبایی شما و شما فوق العاده بوده است به من این همه زمان. از شما بسیار سپاسگزارم.

با تشکر از شما, مرد. خیلی عالی بود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن