موسسه خیریه نسبت به هیچ کینه توزی نسبت به همه

ایده های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پست-استیضاح victory lap. اوان Vucci / AP هیچ راهکار برای

توسط NEWS-SINGLE در 18 بهمن 1398
اوان Vucci / AP

هیچ راهکار برای نحوه رسیدگی پس از استیضاح—آن را فقط اتفاق سه بار—اما به عنوان من تماشا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از تبرئه بیانیه امروز من الهام گرفته شده بود به بررسی آنچه که بیل کلینتون گفت: پس از مجلس سنا تبرئه او در سال 1999.

گاهی اوقات logorrheic کلینتون بود کوتاه و ترد:

در حال حاضر که مجلس سنا به تحقق آن در قانون اساسی مسئولیت آوردن این روند به یک نتیجه, من می خواهم بگویم دوباره به مردم آمریکا چگونه عمیقا متاسفم من برای آنچه که من گفتم و اصلا به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا است.

من هم با فروتنی و بسیار سپاسگزار برای حمایت و نماز من دریافت کرده اند از میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیش از سال گذشته.

در حال حاضر من از همه آمریکایی ها و من امیدوارم که همه آمریکایی ها در اینجا در واشنگتن و در سراسر سرزمین ما خواهد rededicate خودمان را به کار و خدمت به ملت ما و ساختمان های آینده ما با هم.

این می تواند و باید در یک زمان آشتی و تجدید برای امریکا است. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

به عنوان او به پایان رسید یک خبرنگار از او پرسید که آیا "در [خود] قلب" او می تواند ببخش و فراموش کن. "به اعتقاد من هر کسی که می پرسد برای بخشش, برای, آماده به آن" کلینتون گفت.

"آیا شما احساس می کنید توجیه?" یکی دیگر از خبرنگار پرسید. کلینتون در پاسخ نداده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه تقریبا دقیقا 21 سال بعد بود ، رئیس جمهور شد, درهم و برهم و بداهه صحبت کردن برای بیش از یک ساعت. او خیلی خوشحال و شاد است و حتی نشان دادن یک رونوشت از محبت—نه احساسات به طور معمول در ارتباط با او—به سوی متحدان خود را.

اما نسبت به دشمنان خود را یک گروه است که شامل نه تنها دموکرات ها مانند نانسی پلوسی و آدام شیف بلکه سابق FBI مدیر James Comey و زمان سناتور جمهوری خواه میت رامنی او کینه جو. از اتهامات عنوان شده بود "مزخرف." دشمنان او بودند شر شریر و فاسد "پلیس کثیف."

مغلوب ساختن پیشی جستن را ندارد هر گونه سوال وجود دارد اما نیاز به بپرسید که آیا او احساس توجیه. بدیهی است که او انجام داد. با وجود اصرار برخی سناتور جمهوریخواه که تهمت آموخته بود که او نمی تواند به سادگی به اجبار خارجی انتخابات دخالت او دوباره اصرار بیش و بیش از این که رفتار او شده بود "کامل است." و نه وجود دارد هر گونه باید بپرسید که آیا او می تواند ببخش و فراموش کن. است که به وضوح از این سوال.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است او در طول زندگی حرفه ای کوتاه در سیاست است که او می داند که چگونه برای برنده شدن حتی وقتی که شانس در برابر او به عنوان آنها در سال 2016 توافق اولیه که سال انتخابات. او همچنین نشان داده است که او هیچ ایده چگونه به را به نفع خود و حرکت بر روی. او صرف مقدار از 2016 کلی انتخابات ادامه به ساکن در خود ناراحت اولیه پیروزی بر نامزد مورد علاقه استقرار. او هرگز متوقف مسکن در سال 2016 انتخابات. و با یک شانس برای قرار دادن استیضاح پشت سر او و سرمایه گذاری بر روی حرکت او را انتخاب رویارویی به جای.

این هیچ بزرگ, تعجب, فقط آن را به عنوان جای تعجب نیست که رئیس جمهور تحویل جدید رگبار گلوله از دروغ و تئوری های توطئه در بیانیه خود—حتی اگر ضعف او به ادعا های جعلی کمک به او را استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز قبلا ابراز فضل در هر راه, پس از آن می تواند تعجب آور باشد اگر او بخشنده بود در حال حاضر. اگر شما نگه داشتن برنده به همین دلیل تغییر سبک خود را ؟ هنوز نامتعارف پاسخ این است که با این وجود شایان ذکر است آخرین نمونه از همکار جیمز Fallows توضیحات از خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پدیده تکان دهنده اما تعجب آور نیست.

آنچه روشن نیست این است که چه هزینه اگر هر vindictiveness ممکن است داشته باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن در پرواز است در حال حاضر در بهترین خود را در هفته به عنوان رئیس جمهور. شاید او در مورد کروز نسبت به انتخاب مجدد در ماه نوامبر هنگامی که او تا به بسیاری از مزایای. اما خطرات وجود دارد. استیضاح باقی می ماند محبوب با مردم آمریکا به طور کلی; اکثریت می گویند که او مورد آزار قرار گرفته ،

فراتر از آن است که کاهش به حرکت در باریک چه تهمت می توانید فقط آن را به عنوان محدود دستاوردهای خود را تا کنون. (رئیس جمهور بار دیگر غیرقابل توجیهی از رقم ادعا و دروغ است که او انجام شده است بیش از هر رئیس جمهور در دوره اول خود را.) وجود دارد برخی از چیزهایی که تهمت می توانید انجام دهید بدون دموکرات مجلس نمایندگان. برجسته ترین این است که انتصاب قضات فدرال و موفقیت او وجود دارد کمک نگه داشتن سناتور جمهوریخواه تقریبا به طور کامل یکپارچه در اطراف او نجات رامنی. به تصویب قانون او نیاز به هر دو مجلس کنگره است.

مانند تهمت آمریکا به صورت یک پست-استیضاح معضل است. آنها سعی کنید به عقب بر گردیم به وضع و به دنبال زمینه های مشترک با کاخ سفید و سنا? و یا انجام آنها بازگشایی تحقیقات خود را حفظ فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن و شاید حکم جان بولتون به شهادت?

تهمت می توانید سعی کنید به زور خود را در دست گرفتن آنها را به حمایت از چیزهایی است که کمک خواهد کرد که او پیروز گشتند. این هیچ حادثه ای است که کلینتون در دوره دوم دیده می شود به عنوان یک موفقیت بزرگ با وجود مواجهه با جمهوریخواهان کنترل کنگره و خود را استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره ضعیف در bipartisanship در پایان بیانیه خود گفت: "آنچه که ما می توانید انجام دهید کار با هر دو حزب در کنگره این خواهد بود غیر قابل باور." Tellingly, اما, این, واقع در داخل و در عین حال یکی دیگر از سطح پهن هرچیزی در پلوسی.

رئیس جمهور با اشاره نسخه-قیمت دارو و زیرساخت ها به عنوان مکان هایی برای توافق. آن را سخت به تصور کنید که دموکرات ها مخالف عمده زیرساخت های لایحه. پس از همه, اکثریت دموکرات ها در هر دو مجلس رای دادند برای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه مغلوب ساختن پیشی جستن نفتا جایگزینی حتی در وسط استیضاح—توزیع او عمده و نادر برنده شوید. در عین حال تهمت بیانیه امروز ارسال یک پیام است که او کمی جدی علاقه به کار با هم. او می خواهم به جای مبارزه با آنها را تا نوامبر است. این بدان معناست که او به احتمال زیاد به دریافت دشمنی در بازگشت. (او پیش بینی کرد که او می تواند استیضاح دوباره که نیست وحشتناک یک قمار است.)

در یک نقطه در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد می آورد یکی دیگر جمهوری خواه رئیس جمهور. "بسیاری از مردم فراموش Abe Lincoln," او گفت: apropos از هیچ چیز. (این درست نیست.) تضاد بین دو نفر از فرماندهان ارشد است به خصوص امروز گفتن. در سال 1865 در میانه جنگ داخلی و پس از یک انتخابات لینکلن سخنرانی که مشهور است برای آن بزرگواری به دنبال به جلو به بازسازی پس از جنگ از یک شورش. مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس لینکلن معروف فرمول به جای امیدوار کننده کینه توزی نسبت به همه و خیریه برای هیچ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب